صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: دامین 15 ساله تاثیری بر seo دارد ؟

Padidegan آواتار ها
    68 بار تشکر شده در 46 پست

دامین 15 ساله تاثیری بر seo دارد ؟

سلام وقتتون بخیر
    ما در حال راه اندازی برندی هستیم .
    برای اسم سایت بنده پس از مدت های طولانی اسمی پیدا کردم که قبلا متعلق به سایت ترکیه ای بود . ما به صورت تست دامین رو چند روز بالا اوردیم. 2 روز بعدش چند تا بک لینک از الکسا مشاهده کردیم ، یکیش مربوط به یکی از سایت های آمریکا با رتبه 1000 آمریکا بود .
    دامین اتوریتی 25 داره و تقریبا هر سال نسبتا فعال بوده به جز 1.2 سال .

موضوع ما یکم تفاوت داره با موضوع سایت مربوطه ...
    بنظرتون خللی در روند seo سایت ایجاد میکنه ؟

>>>>>>>>>>>نگرانی هرگز از گرفتاری فردای تو نمی کاهد فقط شادی امروزت را از بین میبرد <<<<<<<<<<آموزش راه اندازی کسب و کار

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    876 بار تشکر شده در 498 پست
    سلام
    به نظر بنده بهتر هست دامینی بدون هیچ تاریخچه ای استفاده بشه.

3. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

shivahost آواتار ها
    270 بار تشکر شده در 173 پست
    چیزی که مهمه اینه که دامین تاریخ انقضای بالا داشته باشه مثلا اگر 5 ساله تمدید کنید اثر دارد
    شیوا هاست : هاست لینوکس

تجارت الکترونیک شما، شغل ماست

5. کاربر زیر به خاطر این پست از shivahost تشکر کرده است :

mnz94 آواتار ها
    154 بار تشکر شده در 99 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر بنده بهتر هست دامینی بدون هیچ تاریخچه ای استفاده بشه.
    چرا ؟

میشه دلیل خودتون را مطرح کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mnz94 نمایش پست ها
    چرا ؟

میشه دلیل خودتون را مطرح کنید
    1. دامین مورد نظر ممکن هست ده ها بک لینک غیر مرتبط گرفته باشه که میتونه تاثیر منفی بگذاره.
    2. به نوعی عدم اطمینان را با خودش همراه میاره. یک مثال از دنیای واقعی بزنم. تصور کنید یک مغازه ای دائم تغییر صاحب میده. گوگل هم طبیعتا سختگیری بیشتری خواهد داشت.
    3. ممکن گوگل متوجه این نشه که صاحب وب سایت تغییر کرده و امتیازات منفی سایت قبلی + امتیاز منفی لینک های 404 برای شما ثبت میشه.
    4. بیشتر این موضوع را بر اساس تجربه شخصی گفتم. بنده همیشه از دامین بدون تاریخچه نتیجه بهتری گرفتم.

8. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

start آواتار ها
    253 بار تشکر شده در 124 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    1. دامین مورد نظر ممکن هست ده ها بک لینک غیر مرتبط گرفته باشه که میتونه تاثیر منفی بگذاره.
    2. به نوعی عدم اطمینان را با خودش همراه میاره. یک مثال از دنیای واقعی بزنم. تصور کنید یک مغازه ای دائم تغییر صاحب میده. گوگل هم طبیعتا سختگیری بیشتری خواهد داشت.
    3. ممکن گوگل متوجه این نشه که صاحب وب سایت تغییر کرده و امتیازات منفی سایت قبلی + امتیاز منفی لینک های 404 برای شما ثبت میشه.
    4. بیشتر این موضوع را بر اساس تجربه شخصی گفتم. بنده همیشه از دامین بدون تاریخچه نتیجه بهتری گرفتم.
    سلام...
    جناب bestirani2 عزیز، سوال برام پیش اومد که موارد 1 و 3 رو نمیشه از طریق وبمستر تولز (یا همون سرچ کنسول) رفع و رجوع کرد ؟
    Comfort is the ENEMY of Achievement

sharifpour آواتار ها
    33 بار تشکر شده در 21 پست
    در صورتیکه موضوع فعالیت سایت شما با موضوع فعالیت دامنه در گذشته برابر بوده ( یا شبیه باشد ) و همچنین بعد از بررسی بک لینک هایی که دامنه در قبل گرفته ، در صورتیکه بک لینک نامعتبر یا هرز و... نداشته باشد (مهم ترین معیار برای بررسی دامنه سابقه دار ) مشکلی ندارد و همچنین باعث رشد سریع سایت بدلیل سابقه دامنه می شود .
    - نرم افزار ارسال محصولات همکاری در فروش فایل به وردپرس ( 14 سیستم بازاریابی !! ) مشاهده امکانات و خرید : https://goo.gl/BJeduv

11. کاربر زیر به خاطر این پست از sharifpour تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط start نمایش پست ها
    سلام...
    جناب bestirani2 عزیز، سوال برام پیش اومد که موارد 1 و 3 رو نمیشه از طریق وبمستر تولز (یا همون سرچ کنسول) رفع و رجوع کرد ؟
    امکانش هست که بگیم یک لینک رو ترتیب اثر نده.
    ولی پیدا کردن لینک های مخرب خودش یک دردسری هست.
    در صورتی که دامین برندی باشه ارزش داره. یک اسم خاص. دامینی که خودش ارزش داره ولی صرفا به دنبال دریافت اعتبار سایت قبلی اگر هستید به نظرم اینکار رو نکنید.
    ولی بنده دیدم دامینی را صرفا برای اینکه در گذشته pa خوبی داشته ثبت می کنند که به نظر بنده این کار نه تنها ارزشی نداره بلکه تاثیر منفی هم داره.

13. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

Padidegan آواتار ها
    68 بار تشکر شده در 46 پست
    تشکر از توضیحات شما
    دامین واقعا جالب و کوتاهی هست و اسم یکی از شهر های ترکیه هست و تو سال 2013 هم با قیمت 1700 دلار به فروش گذاشته بودن .

البته بنده بعد از ثبت دامین متوجه این موارد شدم ir و com این دامین رو دارم .
    فقط نگران مشکلات بعد از راه اندازیش بودم .
    بک لینک زیاده نداره : 5 تا بوده که مهمترینش 1000 آمریکا بوده بقیه زیاد مهم نبوده . و 15 تا ایندکس داشته ، به احتمال زیاد صاحب قبلی ایندکس های پیشین رو پاک کرده از نتایج ، ولی دامین مدت زیادی فعال بوده ...
    ویرایش توسط Padidegan : یک هفته پیش در ساعت 15:24

نقل قول نوشته اصلی توسط Padidegan نمایش پست ها
    تشکر از توضیحات شما
    دامین واقعا جالب و کوتاهی هست و اسم یکی از شهر های ترکیه هست و تو سال 2013 هم با قیمت 1700 دلار به فروش گذاشته بودن .

البته بنده بعد از ثبت دامین متوجه این موارد شدم ir و com این دامین رو دارم .
    فقط نگران مشکلات بعد از راه اندازیش بودم .
    بک لینک زیاده نداره : 5 تا بوده که مهمترینش 1000 آمریکا بوده بقیه زیاد مهم نبوده . ولی دامین مدت زیادی فعال بوده ...
    برای چه کاری میخواهید؟
    برای خدمات مسافرتی میخواهید؟ یک اسم خاص بهتر هست مثلا بامیلو. اسنپ و قابلیت برندینگ دارند.
    دامینی که کلمه خاصی داخلش هست لزوما نمی تونه خوب باشه.
    دامینی که انتخاب میکنید نباید محدود کننده باشه. دامین که اسم یک شهر باشه به نوع محدودیت شهر هست و مشکل برندینگ میخورید.
    حتما یک مشورت از نظر حقوقی هم بکنید. با توجه به اینکه اسم یکی از شهرهای ترکیه هست این امکان وجود داره که در اینده دامین را ازتون بگیرند و کل زحمتتون یک شبه به باد بره.
    ولی دامین ارزش داره به نظر من بفروشید داخل sedo و با هزینش یک دامین خوب که به کارتون بیاد بخرید.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین