صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: مالیات برای نماد اعتماد الکترونیک

راهبر انجمن شاپ کیپر Reza آواتار ها
    15,521 بار تشکر شده در 5,305 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    بله زیر ماهی سه میلیون حقوق که میشه زیر 36 میلیون در سال
    تا جایی که اطلاع دارم برای سال 95 درآمد تا ماهی 2 میلیون تومان معاف از مالیات بوده اگر اشتباه نکنم
    برای امسال مبلغش بیشتر شده؟
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,051 بار تشکر شده در 1,411 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    تا جایی که اطلاع دارم برای سال 95 درآمد تا ماهی 2 میلیون تومان معاف از مالیات بوده اگر اشتباه نکنم
    برای امسال مبلغش بیشتر شده؟
    اونیکه میفرمائید مالیات بر حقوق هست که برای 96 هم همون 24 میلیون در سال هست
    اما مالیات بر درآمد برای بنگاه های خصوصی (شامل همه مشاغل خویش فرما) زیر 35 معاف خواهد بود چون مبناشون اینه این افراد بالای 8 ساعت در روز کار میکنند

3. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

panel آواتار ها
    128 بار تشکر شده در 76 پست
    فروشگاه هایی که درآمد ندارن هم باید مالیات بدن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط panel نمایش پست ها
    فروشگاه هایی که درآمد ندارن هم باید مالیات بدن ؟
    ببینید فعلا سیستم مدونی نیست
    ولی اینکه شما درآمد داشته باشید یا نه رو باید حتما به اداره دارایی بگید
    کلا اینو عرض کنم شما وضعیت مالیاتیتون مشخص نباشه اللحساب براتون مالیات میزنند پس حتی اگر درآمد صفر هم دارید اظهارنامه مالیاتی رو حتما پر کنید

6. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

m0h4mm4d آواتار ها
    167 بار تشکر شده در 93 پست
    دوستان اون معافیت هایی که در قانون اومده برای کسانی هست که اظهار نامه پر میکنند + مدارک و اسناد درآمدشون معتبر باشه یعنی مثلا اگر خریدی کرده با فاکتور رسمی خریده باشه و با فاکتور رسمی فروخته باشه
    ( که تقریبا کسی را نمیتوندی پیدا کنید ) . برای همین بهترین راه این هست که با اداره دارایی توافق کنید که کار به جریمه و این ها نرسه .
    البته بستگی به سایت هم داره مثلا اگر سایتی دارید که فروش جنس نداشته مثلا اگهی بوده فقط میتونید بگید ما فروشی نداشتیم و کلا بگید که فروشی صورت نگرفته . و بگید شغل دوممون هست و مثلا دانشجو هستم . از این حرفا .
    اگر برید وایستید بگید قانون میگه من معاف هستم براتون علی الحساب میزنه ، هیچ کاری هم نمیشه کرد . البته بعدا میتونید کمیسیون شکایت کنید ولی آخرش با همون ممیز خودتون توافق بکنید به صرفه تر هست چون کسی که اظهار نامه پر نکنه دستش خالیه و حمایتی ازش نمیشه .

aypackco آواتار ها
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    اول یه مبلغ 200 تومن میگن مالیاته با جریمش شده 460 تومن بعد از جنگ وجدل تخفیف 70 درصد میدن به جریمه
    بعد میگن شد 300 تومن واز سال بعد اظهارنامه پرکن
    یعنی به همین راحتی و خوشمزگی میریم تو لیستشون هرچند در آمد تداشتیم

9. کاربر زیر به خاطر این پست از aypackco تشکر کرده است :

کاربر خاطی
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    تعیین مشمولیت مالیاتی برای کسب و کارهای مجازی و تعیین مقر آنها از جمله چالشهای سازمان مالیاتی می‌باشد

تعیین مشمولیت مالیاتی کسب و کارهای مجازی و تعیین مقر آنها خصوصا در کسب و کارهای بین‌المللی با توجه به کسب کارهای مجازی همانند مکان استقرار سرور محل پرداخت و دریافت وجه، محل تولید کالای دیجیتال از جمله چالشهای پیش روی سازمان مالیاتی می‌باشد

1 بار تشکر شده در 1 پست
    سلام دوستان
    من در شرف تاسیس یک فروشگاه اینترنتی هستم ولی موضوعی که شدیدا ذهنمو درگیر خودش کرده انتخاب بین درگاه های پرداخت اینترنتی بانک ها و یا زرین پال هست؟
    من دیروز با 2تا از دوستانم که فروشگاه اینترنتی دارند صحبت میکردم. یکیشون زرین پال داشت و میگفت 1 درصد کمیسیون میگیره و 3 روز بعد پولتو برات واریز میکنه به کارتت. دیگری درگاه بانکهای ملت و سامان داره و enamad گرفته. و الان نزدیک 2 سال هست فروشگاهشون کار میکنه و ماهانه بالای 50 میلیون تومن فروش دارند. اما تا جایی که من سوال کردم تا حالا مالیات سراغشون نیومده و مالیاتی پرداخت نکردند!

حالا من مردد هستم که آیا برم دنبال ای نماد، و درگاه بانکی بگیرم؟ یا اینکه از همین زرین پال استفاده کنم؟
    آیا کسی بوده که زرین پال استفاده کنه و مشکلی داشته باشه؟ و یا مالیات دنبالش اومده باشه؟ (به فرض نداشتن enamad )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamintouri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من در شرف تاسیس یک فروشگاه اینترنتی هستم ولی موضوعی که شدیدا ذهنمو درگیر خودش کرده انتخاب بین درگاه های پرداخت اینترنتی بانک ها و یا زرین پال هست؟
    من دیروز با 2تا از دوستانم که فروشگاه اینترنتی دارند صحبت میکردم. یکیشون زرین پال داشت و میگفت 1 درصد کمیسیون میگیره و 3 روز بعد پولتو برات واریز میکنه به کارتت. دیگری درگاه بانکهای ملت و سامان داره و enamad گرفته. و الان نزدیک 2 سال هست فروشگاهشون کار میکنه و ماهانه بالای 50 میلیون تومن فروش دارند. اما تا جایی که من سوال کردم تا حالا مالیات سراغشون نیومده و مالیاتی پرداخت نکردند!

حالا من مردد هستم که آیا برم دنبال ای نماد، و درگاه بانکی بگیرم؟ یا اینکه از همین زرین پال استفاده کنم؟
    آیا کسی بوده که زرین پال استفاده کنه و مشکلی داشته باشه؟ و یا مالیات دنبالش اومده باشه؟ (به فرض نداشتن enamad )
    سلام
    از پی استفاده کنید 1% میگیره همون روزم میده چرا سه روز پولت دست باقی بزاری؟
    نماد هم اصول خودشو داره شما هستید تصمیم میگرید کدوم براتون بهتره
    در ابتدای کار با همین واسطه ها کار کن ببین اصلا چی به چیه دیدی اوکی هست براساس شرایطت تصمیم بگیر

13. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

FileBegir.com آواتار ها
    183 بار تشکر شده در 125 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamintouri نمایش پست ها
    سلام دوستان

با توجه به تاپیک دیگرتون در مورد تازه کار بودنتون در مورد فروشگاه ساز شاید اول کار سراغ نماد و ... نرید بهتر باشه فعلا بسم الله کار با یک درگاه واسط برید نه درگاه مستقیم که نیازی به نماد نباشه اگر کسب و کار شما انقدر رونق بگیره که یک درصدی که واسطه ها بر میدارن براتون مهم باشه اون وقت برید سراغ درگاه مستقیم و نماد اعتماد
    خیلی ها اول کار نماد و ... و .... که برای اغاز یک فروشگاه لزومی نداره هزینه کردند بعد دیدا اصلا به درد فروشگاه داری نمی خورن و کلا کشیدن کنار
    بلایی که قبلا سر خودم اومده سال ها پیش
    پس برای استارت یک فروشگاه توسط شمایی که هنوز تجربه ندارید پله پله برید بالا اول از واسطه ها بعد درگاه مستقیم و همچنین سایر موارد

موید باشید

15. کاربر زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده است :

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین