صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: چگونه میتوان یک سیستم همکاری در فروش مناسب انتخاب کنم

mehdikan آواتار ها
    318 بار تشکر شده در 159 پست

چگونه میتوان یک سیستم همکاری در فروش مناسب انتخاب کنم

سلام در این قسمت میخوام ویژگیهای یک سیستم همکاری در فروش خوب رو بررسی کنم

فعلا این دوتا رو داشته باشید تا بعد منتظر نظرات شما هستم

1 : پورسانت محصولات پرفروش : بعضی از سیستمها میان میگن ما تا 70 درصد پورسانت میدیم ولی وقتی میری تو پنلشون میبینی این 70 درصد برای بعضی از محصولات خاص هست و اگه اون محصولات رو در نظر نگیریم متوسط پورسانتشون 20 درصد هم نمیشه - شما باید پورسانت محصولات پرفروش رو در نظر بگیرد به عنوان مثل گردنبند ماه تولد رو که یکی از محصولات پرفروش هست در سه سیستم بررسی میکنم
    پایگان : 1500 تومان
    اکسین : 2000 تومان
    سیستم همکاری در فروش فرداها : 2800 تومان
    2 : میزان هزینه ارسال پستی : دومین فاکتوری که باید برسی کنید هزینه پستی سفارشات هست بعضی از سیستمها انقدر هزینه پستی رو زیاد میکنند که خریدار هزینه محصول رو تو ذهنش قبول میکنه ولی وقتی بر روی لینک خرید کلیک میکنه و با هزینه پستی روبرو میشه کلا از خرید منصرف میشه و این به معنی کاهش فروش شماست برای مثال هزینه پستی گردنبند ماه تولد رو در دو سیستم بررسی میکنم
    پایگان : 2185
    فرداها : 1840
    ویرایش توسط mehdikan : 2011-12-18 در ساعت 21:04 دلیل: سیستم همکاری در فروش, سیستم همکاری در فروش فرداها

mihangraph آواتار ها
    279 بار تشکر شده در 119 پست
    عذر خواهی میکنم ازتون , قصد اسپم ندارم ولی بهتر بود اسم تایپیک رو میذاشتید مزایای سیستم همکاری در فروش فرداها...

3. کاربران زیر به خاطر این پست از mihangraph تشکر کرده اند :

mehdikan آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mihangraph نمایش پست ها
    عذر خواهی میکنم ازتون , قصد اسپم ندارم ولی بهتر بود اسم تایپیک رو میذاشتید مزایای سیستم همکاری در فروش فرداها...
    من چیزی جز حقیقت نگفتم میتونید برید و هر سه تا سیستم رو بررسی کنید

شما به هر حال یه محصول رو میفروشید چی میشه به جای 1500 تومان 2800 تومان بگیرد

من خودم شخصا یه پنل اختصاصی از ایران مارکت سنتر گرفتم فروشگاه هم رو با وردپرس ساختم طرز کارم هم اینطوری هست

در مورد هر محصول میگردم و بهترین سیستم رو در اون مورد پیدا میکنم و اون رو در فروشگاه میفروشم سفارش در ایران مارکت ثبت میشه سپس اون سفارش رو از ایران مارکت به فرداها یا هر جای دیگری که بهترین سود رو میده ثبت میکنم الان با 4 تا سیستم همکاری در فروش کار میکنم

هر جوری هم فکر کنی روش من بهترین هست

ادرس فروشگاه من http://shop.akspix.org/

روزانه به طور متوسط 2000 بازدید فروشگاه هست

حدودا یک میلیون هم ماهیانه درامد دارم

birdco آواتار ها
    900 بار تشکر شده در 484 پست
    در مورد پايگان بايد بگم كه هيچوقت اعلام نكردن كه 70% پورسانت ميدن !!! از كجا اينو ميگين ، متعجبم . پورسانت پايگان در مورد سي دي و دي وي دي 40% و در مورد باقي محصولات 25% است و از اول كه من باهاشون كار ميكنم همين بوده و عوض نشده . حسن پايگان به اينه كه 80% سفارشات در حال ارسال رو هم به بازارياب ميده ولي عيبش اينه كه پروسه تاييد و ارسال سفارش يه كم وقت گيره ( خودشون ميگن به خاطر تعداد زياد سفارشاته !!! )
    در مورد دو سيستم ديگه اظهار نظر نمي كنم ولي در مورد هزينه ارسال بايد بگم كه شما بايد شرايط رو مساوي در نظر بگيريد و بگوييد كالاي مورد نظر شما از كجا ارسال و به كجا تحويل داده ميشه . مثلا كالايي كه من از شيراز براي تبريز ارسال مي كنم هزينه پست سفارشي اون حدود 2400 تومنه اما همان بسته مثلا براي بوشهر 1400 تومن ميشه . اين ربطي به شركت واسطه نداره و مستقيما مربوط به جدول هزينه هاي شركت پسته
    انتقاد خوب بهتر از دفاع بده !!!

اين مورد رو بين آسيا پارس و فرداها ديدم . براي مقايسه و اينكه حقيقت را چگونه تعبير مي كنيم بد نيست !!!

شارژر خورشیدی موبایل Police
    قيمت در هر دو سيستم : 179000 ريال
    پورسانت در فرداها : 28640 ريال
    پورسانت در آسيا پارس : 41170 ريال

6. کاربران زیر به خاطر این پست از birdco تشکر کرده اند :

369369 آواتار ها
    850 بار تشکر شده در 566 پست
    با توجه به اینکه باید وزن محصول دقیق نوشته بشه و هزینه محصول هم بر اساس فاصله هر مکان متغیره و این حق مشتریه که وقتی یه سفارشی ثبت می کنه یه قیمت نهاییه درست دستش بیاد / من واقعا نمی دونم ایشون این موارد وزن و هزینه پست رو چطوری حساب می کنن ؟

8. کاربران زیر به خاطر این پست از 369369 تشکر کرده اند :

mehdikan آواتار ها
    چرا دروغ تحویل ملت میدید

اولا اگه متن رو خوب بخونی من نگفم پایگان 70 درصد میده گفتم پورسانتش پایین هزینه سفارشات پستی زیاد

در مورد هزینه ارسال شما برید یه سفارش رو در ایران مارکت از دو شهر متفاوت ثبت کنید میبینید که هزینه سفارشات یکی هستند تا جایی که من میدونم پست سفارشات با استفاده از فرمول زیر حساب میکنه

پست سفارشی = وزن مرسوله بر حسب گرم * 70 ریال
    تبصره : هزینه پست سفارشی هیچ وقت کمتر از 1300 تومان نیست

پست پیشتاز : وزن مرسوله بر حسب گرم * 170 ریال
    تبصره : هزینه پست پیشتاز هیچ وقت کمتر از 3300 تومان نیست

ولی نمیدونم چرا یه سفارش تو بعضی از سیتمها هزینه پستی بیشتری دارد

تبصر : مبلغ 300 الی 450 تومان توسط شرکتهای اپراتوری به هزینه پستی اضافه میشود

در مورد اسیا پارس هم بگم تمام محصولاتش **** هستن و باعث ***** شدن وبلاگ و سایت میشن

محصول مورد نظر هم در فرداها 14800 تومانه و پورسانتش هم 3550 تومان

من نمیگم برید از فرداها یا جای دیگه بخرید من میگم برای خودتون فروشگاه درست کنید و در مورد هر سفارش تصمیم بگیرد که به کدام سیستم مراجعه کنید

ولی در میان همه سیتسمها پایگان بدترین هست برای فهمش هم کافی هست با یه سیستم دیگه مقایسش کنید من که خودم سفارشاتم رو نمیدم اونها ببرن

10. کاربر زیر به خاطر این پست از mehdikan تشکر کرده است :

birdco 

birdco آواتار ها
    900 بار تشکر شده در 484 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikan نمایش پست ها
    چرا دروغ تحویل ملت میدید

اولا اگه متن رو خوب بخونی من نگفم پایگان 70 درصد میده گفتم پورسانتش پایین هزینه سفارشات پستی زیاد

در مورد هزینه ارسال شما برید یه سفارش رو در ایران مارکت از دو شهر متفاوت ثبت کنید میبینید که هزینه سفارشات یکی هستند تا جایی که من میدونم پست سفارشات با استفاده از فرمول زیر حساب میکنه

پست سفارشی = وزن مرسوله بر حسب گرم * 70 ریال
    تبصره : هزینه پست سفارشی هیچ وقت کمتر از 1300 تومان نیست

پست پیشتاز : وزن مرسوله بر حسب گرم * 170 ریال
    تبصره : هزینه پست پیشتاز هیچ وقت کمتر از 3300 تومان نیست

ولی نمیدونم چرا یه سفارش تو بعضی از سیتمها هزینه پستی بیشتری دارد

تبصر : مبلغ 300 الی 450 تومان توسط شرکتهای اپراتوری به هزینه پستی اضافه میشود

در مورد اسیا پارس هم بگم تمام محصولاتش **** هستن و باعث ***** شدن وبلاگ و سایت میشن

محصول مورد نظر هم در فرداها 14800 تومانه و پورسانتش هم 3550 تومان

من نمیگم برید از فرداها یا جای دیگه بخرید من میگم برای خودتون فروشگاه درست کنید و در مورد هر سفارش تصمیم بگیرد که به کدام سیستم مراجعه کنید

ولی در میان همه سیتسمها پایگان بدترین هست برای فهمش هم کافی هست با یه سیستم دیگه مقایسش کنید من که خودم سفارشاتم رو نمیدم اونها ببرن
    دوست عزيز
    لطفا رعايت ادب را بكنيد . من وقتي كه شما در مدرسه مشغول خواندن دروس بوديد ، در سيستم هاي معتبري مثل پايگان و ايران ماركت عضو بودم و اگر چيزي مي نويسم ، دروغ نيست !!! و مثلا در مسبي ، هم به عنوان فروشنده و هم به عنوان بازرياب كار مي كردم ( مسبي مادر سايت هايي مثل فرداهاست !!! )
    دوم اون مبلغي هم كه من نوشتم در مورد اون كالا ، از سايت فرداها درآوردم نه از خودم . شما اين رقم اعلام شده رو از كجا اوردين ، خدا ميدونه . من هم در فرداها عضو هستم . همين الان به سايت فرداها رفتم . اين كالايي كه شما قيمت دادين مربوط به « شارژر خورشيدي همراه » و نه « شارژر خورشیدی موبایل Police » كه من اسم آوردم . اون كالا الان در سايت فرداها نيست و احتمالا بر اساس يك سري جادو و جنبل ، حذف شده !!! وجالب اينجاست كه نام فروشنده در فرداها « mehdiaga » و نام كاربري ايشون در شاپلاگر « mehdikan » !!!
    سوم اينكه آسيا پارس همه محصولاتش اوني نيست كه شما گفتين و همان محصولات رو ، هم با مجوز بهداشت ميفروشه و هم خودش مجوز فروش گرفته و تا الان هم من مشكلي باهاش نداشتم . نه حدي براي واريز داره و نه مشكل ارسال .
    ضمنا كمترين مبلغي كه براي پست سفارشي هست 1000 تومان و براي پست پيشتاز 2400 تومان . ظاهرا شما اطلاعات كمي داريد . اول اطلاعات خودتان را بالا ببريد و بعد اظهار نظر كنيد . اون فرمولي هم كه نوشتين زياد معتبر نيست . ارقام بسته هاي پستي به وزن و مقصد هم از سايت اداره پست برداريد و ببيند .
    ++++++++
    حالا كه به طرز عجيبي كالايي رو كه مثال زدم در سايت فرداها غيب شده رفتم در پايگان و مثالي رو كه خودشون در پست اول آوردن ( گردنبند ماه تولد ) رو هم در پايگان و هم در فرداها مقايسه كردم .
    ايشون نوشتن پورسانت گردنبند در پايگان 1500 تومان است ولي ننوشتن كه قيمت فروش چنده !!!
    قيمت در پايگان 6000 تومان و پورسانت 1500 تومان
    لينك در پايگان : http://forosh.biz/Detail.aspx?q=g-tala1202&s=9145
    قيمت در فرداها 7000 تومان و پورسانت 2800 تومان
    لينك در فرداها : http://www.fardaha.ir?rgm=birdco&p_id=1713 ( اميدوارم اين كالا ديگه حذف و تعديل نشه !!! )
    حالا پايگان با قيمت پايين تر و پورسانت كمتر ، اين كالا دومين كالاي پرفروشش است و فرداها با پورسانت بالاتر مي خواهد گوي سبقت را از رقيب بگيرد و اين را در نظر نميگيرد كه قيمت را بالاتر زده است و خريدار كمتري دارد !!!
    ویرایش توسط birdco : 2011-12-19 در ساعت 07:12

12. کاربران زیر به خاطر این پست از birdco تشکر کرده اند :

bizhan-n آواتار ها
    101 بار تشکر شده در 59 پست
    پس احتمالا اون فرمول کسب درامد ایشون با اون بازدیدی که گفتن .هم اشتباه است.اصلاح بفرمائید
    :^o...دکمه تشکر ... اگه عمل نکرد مشکل از فرومه ....:)>-

14. کاربر زیر به خاطر این پست از bizhan-n تشکر کرده است :

mehdikan آواتار ها
    اولا من توهین نکردم فقط گفتم دروغ نگید حالا چرا داغ کردید

اولا اینکه من هزینه پستی رو برای سه سیستم در یک شهر یکسان مقایسه کردم
    شما برید یه محصول رو در ایران مارکت برای دو شهر متفاوت ثبت کنید میبینید که هزینه پستی یکسان هست در سیستم پستی رایا هم همین طور من نمیدونم شما از کی شروع کردید ولی من وبلاگ نویسی رو از سال 80 و تجارت الکترونیک رو از سال 86 شروع کردم

شما دارید از پایگان حمایت میکنید ولی من به وب مسترها میگم از برای هر محصول سیستم مناسب اون رو پیدا کنید من با سیتمهای فرداها - همکاران - اسیا پارس - و اکسین همکاری میکنم

هر کدوم در هر محصول پورسانت بیشتری بدند اون محصول رو برای اونها میفروشم

اون فرمول رو یکی از دوستان به من گفتن تست کردم دیدم در اکثر محصولات درست هست ولی بعضا جواب نمیده

نام فروشنده میتونه در اونجا هر چی باشه به من چه

پورسانتهای مسبی رو دیدم خیلی پایین تر از این حرفهاست

گردنبند ماه تولد در اکثر فروشگاها 7000 تومان هست

اون کالای رو هم که گفتی من در فرداها ندیدم

mihanmc آواتار ها
    457 بار تشکر شده در 251 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdikan نمایش پست ها
    اولا من توهین نکردم فقط گفتم دروغ نگید حالا چرا داغ کردید

اولا اینکه من هزینه پستی رو برای سه سیستم در یک شهر یکسان مقایسه کردم
    شما برید یه محصول رو در ایران مارکت برای دو شهر متفاوت ثبت کنید میبینید که هزینه پستی یکسان هست در سیستم پستی رایا هم همین طور من نمیدونم شما از کی شروع کردید ولی من وبلاگ نویسی رو از سال 80 و تجارت الکترونیک رو از سال 86 شروع کردم

شما دارید از پایگان حمایت میکنید ولی من به وب مسترها میگم از برای هر محصول سیستم مناسب اون رو پیدا کنید من با سیتمهای فرداها - همکاران - اسیا پارس - و اکسین همکاری میکنم

هر کدوم در هر محصول پورسانت بیشتری بدند اون محصول رو برای اونها میفروشم

اون فرمول رو یکی از دوستان به من گفتن تست کردم دیدم در اکثر محصولات درست هست ولی بعضا جواب نمیده

نام فروشنده میتونه در اونجا هر چی باشه به من چه

پورسانتهای مسبی رو دیدم خیلی پایین تر از این حرفهاست

گردنبند ماه تولد در اکثر فروشگاها 7000 تومان هست

اون کالای رو هم که گفتی من در فرداها ندیدم
    یوزر نگین جون ( نرگس جون ) یادم نیست دقیقا کدوم یکی از این ها بود ، شما اون یوزر نیستید؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین