صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: شکایت از پست

reza torabi آواتار ها
    29 بار تشکر شده در 15 پست

شکایت از پست

دوستانی که از پست شکایت دارند یه زحمت بکشن زیر همین پست اون قسمت ها و نفراتی که مدنظرشون هست رو ترجیحا به شکلی که قابل پیگیری باشه رو بنویسن..بنده شکایت دوستمون honaxرو به گوش مسئولین رسوندم که از من خواستن الباقی موارد رو هم به گوششون برسونم
    ویرایش توسط reza torabi : 2017-11-11 در ساعت 11:37

2. کاربران زیر به خاطر این پست از reza torabi تشکر کرده اند :

8 بار تشکر شده در 5 پست
    یک مسئله ای هست که مدت ها بود دوست داشتم گوشزد بشه. الان فکر میکنم فرصت خوبیه
    لطفا به گوششون برسونید که این 3% سهمی که به ازای هر پرداخت درب منزل از ارسال کننده میگیرند از لحاظ عقلی، منطقی، شرعی، دینی، عرفی و ... اشتباه هست
    فرض بفرمایید من بخوام یک الماس ارسال کنم به مشتری. آیا اداره پست با ارسال یک کالا باید میلیاردر بشه؟
    نباید هزینه ی جنس رو در خدمات پرداخت درب منزل تاثیر بدن... چون جنس گرون رو با هلیکوپتر نمیرسونن دست مشتری که!!! مثل بقیه جنسا عادی میبرن در خونه ی مشتری تحویل میدن
    یک قیمت ثابت برای هزینه ی پرداخت درب منزل تایین کنند، مثلا هزار تومان. همون رو از مشتری بگیرن. تمام

4. کاربران زیر به خاطر این پست از wanano تشکر کرده اند :

reza torabi آواتار ها
    این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط wanano نمایش پست ها
    یک مسئله ای هست که مدت ها بود دوست داشتم گوشزد بشه. الان فکر میکنم فرصت خوبیه
    لطفا به گوششون برسونید که این 3% سهمی که به ازای هر پرداخت درب منزل از ارسال کننده میگیرند از لحاظ عقلی، منطقی، شرعی، دینی، عرفی و ... اشتباه هست
    فرض بفرمایید من بخوام یک الماس ارسال کنم به مشتری. آیا اداره پست با ارسال یک کالا باید میلیاردر بشه؟
    نباید هزینه ی جنس رو در خدمات پرداخت درب منزل تاثیر بدن... چون جنس گرون رو با هلیکوپتر نمیرسونن دست مشتری که!!! مثل بقیه جنسا عادی میبرن در خونه ی مشتری تحویل میدن
    یک قیمت ثابت برای هزینه ی پرداخت درب منزل تایین کنند، مثلا هزار تومان. همون رو از مشتری بگیرن. تمام

قربان موردی که شما بهش اشاره کردین تو بحث تعرفه ها و قراداد ها میره که در حال بررسیه ... که تو بخش نامه ای که همین هفته پیش صادر شد تا حدودی سعی بر اصلاح شد ولی خب هنوزم جایه کار داره..منم مثل خوده شما درگیره این قضیه هستم که اصن نباید درصدی گرفته شه نهایتا یه قیمت ثابت باید لحاظ بشه.. اگه از قسمت های اجرایی پست اشکالی دیدین حتما ب
    ین..چون میدونم خیلیا با این قضیه درگیرن

6. کاربران زیر به خاطر این پست از reza torabi تشکر کرده اند :

adea1371 آواتار ها
    744 بار تشکر شده در 434 پست
    پیگیری بگو چرا مامور پست ها بسته را درب منزل نمیبردن و برگشتی میزدند؟

چرا بسته که دست مشتری رسیده میزنه باور اول رفته نبوده این پول برای کسب سود درست نیست

چرا بسته ها موقع برگشت داغون هستند؟

چرا قوانین حوشکل پست کسی اجرا نمیکنه؟

چرا تعرفه های ارسال بالا ولی کیفیت زیر صفر

و کلی چرا دیگه همینا درست بشه خوبه

8. کاربران زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده اند :

reza torabi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    پیگیری بگو چرا مامور پست ها بسته را درب منزل نمیبردن و برگشتی میزدند؟

چرا بسته که دست مشتری رسیده میزنه باور اول رفته نبوده این پول برای کسب سود درست نیست

چرا بسته ها موقع برگشت داغون هستند؟

چرا قوانین حوشکل پست کسی اجرا نمیکنه؟

چرا تعرفه های ارسال بالا ولی کیفیت زیر صفر

و کلی چرا دیگه همینا درست بشه خوبه

ممنونم بابت جوابتون و مشکلات اعلامیتون..حتما بررسی میشه ولی هم شما و هم من میدونیم که اینا چیزی نیست که تو یه روز دو روز حل شه...مشکلیه که از وقتی پست تاسیس شده توش هست..به همین خاطر باید به مرور این کارها رو انجام داد .و چیزی که توش قطعی هست اینه که دائم این مشکلات رو اعلام کنیم تا به مرور حل شه

adea1371 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza torabi نمایش پست ها
    ممنونم بابت جوابتون و مشکلات اعلامیتون..حتما بررسی میشه ولی هم شما و هم من میدونیم که اینا چیزی نیست که تو یه روز دو روز حل شه...مشکلیه که از وقتی پست تاسیس شده توش هست..به همین خاطر باید به مرور این کارها رو انجام داد .و چیزی که توش قطعی هست اینه که دائم این مشکلات رو اعلام کنیم تا به مرور حل شه
    وقت بازرسی کشور خوابه ولی اداره مالیات بیداره

وفتی از مرز کیلو کیلو جنس قاچاق می اید ولی نظارت اینجا در عوض اتحادیه بیداره انتظار پیشرفت نداشته باش

reza torabi آواتار ها
    وفتی از مرز کیلو کیلو جنس قاچاق می اید ولی نظارت اینجا در عوض اتحادیه بیداره انتظار پیشرفت نداشته باش
    منم تو دسته شمام

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

ولی این موارد رو مستند اعلام کنید نه به صورت کلی ...مثلا شماره رهگیری ،عکس بسته مچاله شده و... به این شکل کلی واقعا اگه خودتون هم بودین نمیتونستین کاری کنین
    الان مثلا من بهشون گفتم آقا کلی ادم ازتون ناراضین ...میگن خب موردی دقیق بگن تا ما بتونیم پیگیری کنیم

79 بار تشکر شده در 61 پست
    سلام.
    آقا این مدرک. مرسوله فرستادیم برای مشتری، مامور پست نبرده الکی برگشت زده
    20431005911960819214

مشتری دوباره خواسته به همون آدرس پولشم واریز کرده، دوباره فرستادیم، مامور پست دوباره نبرده الکی زده مراجعه شد نبود. مشتری رفته اداره پست گفته چرا نیاوردین؟ گفتن اینترنتی بوده برگشت زدیم.
    اینم بارکد پرداخت شده دوم
    20431005911967935037

زنگ هم زدم به اون شماره روی نقشه پستی، که یه شماره دیگه دادن مال همون اداره پست، هرچی زنگ زدم به اون شماره نه رئییس پست جوابگو بود نه بخش توزیع نه بخش اینترنتی.
    ویرایش توسط فرانکفورت : 2017-11-11 در ساعت 19:20

adea1371 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرانکفورت نمایش پست ها
    سلام.
    20431005911960819214

مشتری دوباره خواسته به همون آدرس پولشم واریز کرده، دوباره فرستادیم، مامور پست دوباره نبرده الکی زده مراجعه شد نبود. مشتری رفته اداره پست گفته چرا نیاوردین؟ گفتن اینترنتی بوده برگشت زدیم.
    20431005911967935037

زنگ هم زدم به اون شماره روی نقشه پستی، که یه شماره دیگه دادن مال همون اداره پست، هرچی زنگ زدم به اون شماره نه رئییس پست جوابگو بود نه بخش توزیع نه بخش اینترنتی.
    من خودم زنگ زدم باررسی تهران گفت زنگ بزن به شماره پست اون شهر

زنگ زدم کسی جواب نمیداد

کلا دور فروش خط کشیدم

reza torabi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط فرانکفورت نمایش پست ها
    سلام.
    20431005911960819214

20431005911967935037

شماره تماستون رو برام بفرستید..ممنون میشم

15. کاربران زیر به خاطر این پست از reza torabi تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین