صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 82

موضوع: کسب درآمد از فروش Back Link بدون صرف زمان !

moj1rayaname آواتار ها
    3,205 بار تشکر شده در 1,320 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mediumah نمایش پست ها

مناسبه فروش بک لینک هست به شرطی که حداقل هفته ای 2 بار بروزرسانی کنید
    تعرفه هم ماهانه 2 یا 3 ت قرار بدید
    >> 1 >> کسب درآمد از سایت+وبلاگ ( حتی بدون بازدید ) : http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=110180
    >> 2 >> خرید بک لینک به روش بکوریتی

hamid_shahrsaz آواتار ها
    187 بار تشکر شده در 111 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط moj1rayaname نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    نه سوء برداشت نباشه ، مشکلی در پرداخت نیست در واقع برای درصف شما فقط کافیه از رابطه ی خارج از سایتی که داریم ( تلگرام ، تلفنی ، تیکتی و .. ) بفرمایید تسویه بشود ...
    در خودِ سیستم برای کنترل و رعایت قوانین درصف وجود داره / اما برای شما و سایر دوستان و آشنایان خارج از روال سایت درصف پرداخت میشود .. فقط یک اطلاع بدید که تسویه شود .
    ممنون از شما

mediumah آواتار ها
    262 بار تشکر شده در 173 پست
    سلام

صفحه اصلی سیستم ماهانه 100.000 الی 150.000 ت
    وبلاگ ها 50.000 الی 100.000 ت

پ ن : اگر پاپ آپ از وبلاگهارو بردارین سیستمون کمی رشد میکنه فکر نکنم سود زیادی بده پاپ اپ
    شاید سوالم تکراری باشه اما اینکه وبلاگها هر کدام ماهی 50 الی 100 هزار تومان یه کلا ؟

من عضو شدم اما واقعا برام جای سواله چجوری فقط برای صفحه اصلی سایتم این مبلغ ماهیانه پرداخت میکنید ؟

پوزش میخوام اگر سوالم غیر کارشناسی هستش

نمایندگی پنل پیامک با تعرفه 98 ریال
    ارتباط تلگرام : mediumah

moj1rayaname آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mediumah نمایش پست ها
    شاید سوالم تکراری باشه اما اینکه وبلاگها هر کدام ماهی 50 الی 100 هزار تومان یه کلا ؟

من عضو شدم اما واقعا برام جای سواله چجوری فقط برای صفحه اصلی سایتم این مبلغ ماهیانه پرداخت میکنید ؟

پوزش میخوام اگر سوالم غیر کارشناسی هستش
    خواهش میکنم / مبلغ درواقع حداکثر درآمد هست .. یعنی ممکنه 20تا بک لینک باشه که در مجموع درآمد رو عرض کردم ..

mojtaba18 آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام وقت بخیر
    نه سوء برداشت نباشه ، مشکلی در پرداخت نیست در واقع برای درصف شما فقط کافیه از رابطه ی خارج از سایتی که داریم ( تلگرام ، تلفنی ، تیکتی و .. ) بفرمایید تسویه بشود ...
    در خودِ سیستم برای کنترل و رعایت قوانین درصف وجود داره / اما برای شما و سایر دوستان و آشنایان خارج از روال سایت درصف پرداخت میشود .. فقط یک اطلاع بدید که تسویه شود .
    بالای یک ساله از بکوریتی استفاده میکنم و واقعا از تبلیغات بنری و پاپ آپ به صرفه تره
    پیش پرداخت هم داشتن(موجودی در صف) و کاملا هم خوش حساب هستن

Ps.Graph آواتار ها
    370 بار تشکر شده در 222 پست
    سلام . منم یکسالی بیشتر هست استفاده میکنم - واقعا هم پشتیبانی عالی بوده و هم واریزی ها منظم و بدون دردسر !
    مشتریم هم تقریبا خوب بوده .
    فقط چند وقتیه بازار خوابیده حالا نمیدونم مشکل از منه یا بازاریابای سایت کم فعالیت شدن !

41 بار تشکر شده در 32 پست
    درود بر شما
    من در گذاشتن کد برای بلاگفا به مشکل خوردم

و دیگر اینکه چند تا وبلاگ دیگر رو ثبت کردم و سیستم اتوماتیک رو قرار دادم میشه تغییر داد و مبلغ رو دستی کرد ؟>

moj1rayaname آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ps.Graph نمایش پست ها
    سلام . منم یکسالی بیشتر هست استفاده میکنم - واقعا هم پشتیبانی عالی بوده و هم واریزی ها منظم و بدون دردسر !
    مشتریم هم تقریبا خوب بوده .
    فقط چند وقتیه بازار خوابیده حالا نمیدونم مشکل از منه یا بازاریابای سایت کم فعالیت شدن !
    سلام
    بله به طور کلی یک افت بازار هست که دقیقا همان تاثیر اقتصاد کلان کشور روی مردم و کسب و کار ها و به اینترنت هم رسیده .. اما ورژن جدید سایت بکوریتی بزودی رونمایی می شود و تحول بزرگی برای خرید و فروش بک لینک خواهد بود .. کنار قابلیت ها ، چندین ایده پیاده سازی شده .

نقل قول نوشته اصلی توسط viphyip نمایش پست ها
    درود بر شما
    من در گذاشتن کد برای بلاگفا به مشکل خوردم

و دیگر اینکه چند تا وبلاگ دیگر رو ثبت کردم و سیستم اتوماتیک رو قرار دادم میشه تغییر داد و مبلغ رو دستی کرد ؟>
    سلام
    متاسفانه بلاگفا امکانش نیست و وبلاگهای که ثبت کرده بودید کیفیت لازم برای فروش بک لینک نداشتن ( مطالب کپی از نتایج گوگل و اسپم ) در نتیجه پیشنهاد میکنم وبلاگ هرچند ساده ولی واقعی و سالم باشد
    در غیر این صورت اگر صاحب 100ها وبلاگ حذف شده باشید باید یکجا همه وبلاگها راثبت کنید و تعرفه سرجمع وارد کنید
    اگر وبسایت داشته باشید و کیفیت خوبی داشته باشد و تعرفه منصفانه وارد کنید بسرعت خریداران از سایت شما خرید خواهند کرد

41 بار تشکر شده در 32 پست
    سلام
    بله به طور کلی یک افت بازار هست که دقیقا همان تاثیر اقتصاد کلان کشور روی مردم و کسب و کار ها و به اینترنت هم رسیده .. اما ورژن جدید سایت بکوریتی بزودی رونمایی می شود و تحول بزرگی برای خرید و فروش بک لینک خواهد بود .. کنار قابلیت ها ، چندین ایده پیاده سازی شده .

سلام
    متاسفانه بلاگفا امکانش نیست و وبلاگهای که ثبت کرده بودید کیفیت لازم برای فروش بک لینک نداشتن ( مطالب کپی از نتایج گوگل و اسپم ) در نتیجه پیشنهاد میکنم وبلاگ هرچند ساده ولی واقعی و سالم باشد
    در غیر این صورت اگر صاحب 100ها وبلاگ حذف شده باشید باید یکجا همه وبلاگها راثبت کنید و تعرفه سرجمع وارد کنید
    اگر وبسایت داشته باشید و کیفیت خوبی داشته باشد و تعرفه منصفانه وارد کنید بسرعت خریداران از سایت شما خرید خواهند کرد
    اگر همان وبلاگها رو نتایج گوگل رو بردام می تونم درج کنم در بکوریتی ؟
    بطور مثال اگر 10 تا وبلاگ باشه یا سایت مبلغ ها رو متوجه نشدم که سر جمع چجوری بزنم ؟

moj1rayaname آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط viphyip نمایش پست ها
    اگر همان وبلاگها رو نتایج گوگل رو بردام می تونم درج کنم در بکوریتی ؟
    بطور مثال اگر 10 تا وبلاگ باشه یا سایت مبلغ ها رو متوجه نشدم که سر جمع چجوری بزنم ؟
    وبلاگ دارای حداقل 50مطلب باشه و سابقه قبلی وبلاگ سالم باشه . در واقع وبلاگ های حذف و ثبت شده نباشه
    برای مثال وبلاگی که 10تا مطلب داره برای تک فروشی تایید نمیشه
    ولی اگر 10تا وبلاگ با این کیفیت دارین می تونید یکیش رو ثبت کنید و کدرا در 10تا وبلاگ قرار بدید و تعرفه مشخص کنید و اگرکسی خرید کرد در همه وبلاگها لینک نمایش داده بشود ..
    تعرفه در این حالت هم برای 1ماه بیشتر از 3000تومان نباشد

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 6789 آخرینآخرین