صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 38

موضوع: اعطای ربع سکه طلا به کاربران در جشن تولد شاپ کیپر

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست
    آقا من میتونم پست خودم رو ویرایش کنم و ی سری چیزا بهش اضافه کنم؟ :دی

60 بار تشکر شده در 50 پست
    آموزش حرفه ای فروش بیشتر وب مستر ها
    فضای امن جهت معامله خریدار و فروشنده
    فروشگاه تخصصی عینک آفتابی | ساعت مچی کاسیو | عینک ریبن
    دامنه we5.ir به فروش میرسد
    تلگرام FTSHOP@

3. کاربر زیر به خاطر این پست از sadegh-ss تشکر کرده است :

mdark آواتار ها
    4,706 بار تشکر شده در 2,088 پست
    با سلام به همه دوستای عزیز ،
    بخصوص رضای دوست داشتنی
    بعد از مدت ها داشتم دنبال مطلبی تو گوگل میگشتم ، رسیدم به انجمن

ما که یک سالی هست با فروش سایت هاو فروشگاه های اینترنتیمون، و راه اندازی مجموعه ای برای تولید محصولات ، تقریبا در حاشیه بخش خرید و فروش اینترنتی قرار گرفتیم

من از همون اوایل کار شاپکیپر توش عضو بودم ، زمانی مطالب زیادی ارسال داشتیم و به شاپکیپر علاقه مند بودیم
    تقریبا همون اندازه که وقت روی چندین سایت خودمون میذاشتیم ، به همون اندازه هم وقت توی شاپکیپر میذاشتیم ، قلبا همونقدر که دوست داشتیم سایتهای خودمون هر روز بزرگتر بشن ، همونقدر هم دوست داشتیم که شاپکیپر رشد کنه ، هم به خاطر پیشرفت تجارت الکترونیک ، هم به خاطر اینکه از همون ابتدا باهاش همراه بودیم

متاسفانه ، دلیلش رو نمیدونم ، اما سالها گذشته از این جریان و الان بعد از 7-8 سال از عمر شاپکیپر ، هر چند وقت ما منتظر تحولات بودیم و در نهایت بعد این همه سال اتفاقی نیوفتاده

شاپکیپری که خیلی پیشرو بود و الان میتونست یکی از تعیین کننده ها و تاثیر گذارها در بخش تجارت الکترونیک ، از نظر روال کاری ، قوانین و .. باشه ، متاسفانه چیز موثری ازش نمیبینیم .. دلیلش چی بوده رو کاری ندارم فقط با توجه به علاقه ای که همچنان از قبل در وجودم نسبت به شاپکیپر هست ، امیدوارم اینبار اتفاقی بیوفته که توی این چند سال باید میوفتاد و منتظرش بودیم

در هر حال ، برای مدیریت سایت و بقیه بچه هایی که زحمت میکشن آرزوی موفقیت میکنم ، امیدوارم این مسیر طوری طی بشه که علاوه بر اینکه هر روز کاربرای جدیدی بیان با علم جدید و دانش جدید ، کاربرای قدیمی هم برگردن با تجربه خودشون و با تبادلاتی که دارن بتونن باعث پیشرفت هم بشن .
    فروش عمده برای فروشگاه ها
    کاسپین دکور ، فروش عمده شلف های تزیینی با قیمت مناسب - تلگرام : @caspiandecor_ir

5. کاربران زیر به خاطر این پست از mdark تشکر کرده اند :

Reza آواتار ها
    15,707 بار تشکر شده در 5,326 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mdark نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستای عزیز ،
    بخصوص رضای دوست داشتنی
    بعد از مدت ها داشتم دنبال مطلبی تو گوگل میگشتم ، رسیدم به انجمن

ما که یک سالی هست با فروش سایت هاو فروشگاه های اینترنتیمون، و راه اندازی مجموعه ای برای تولید محصولات ، تقریبا در حاشیه بخش خرید و فروش اینترنتی قرار گرفتیم

من از همون اوایل کار شاپکیپر توش عضو بودم ، زمانی مطالب زیادی ارسال داشتیم و به شاپکیپر علاقه مند بودیم
    تقریبا همون اندازه که وقت روی چندین سایت خودمون میذاشتیم ، به همون اندازه هم وقت توی شاپکیپر میذاشتیم ، قلبا همونقدر که دوست داشتیم سایتهای خودمون هر روز بزرگتر بشن ، همونقدر هم دوست داشتیم که شاپکیپر رشد کنه ، هم به خاطر پیشرفت تجارت الکترونیک ، هم به خاطر اینکه از همون ابتدا باهاش همراه بودیم

متاسفانه ، دلیلش رو نمیدونم ، اما سالها گذشته از این جریان و الان بعد از 7-8 سال از عمر شاپکیپر ، هر چند وقت ما منتظر تحولات بودیم و در نهایت بعد این همه سال اتفاقی نیوفتاده

شاپکیپری که خیلی پیشرو بود و الان میتونست یکی از تعیین کننده ها و تاثیر گذارها در بخش تجارت الکترونیک ، از نظر روال کاری ، قوانین و .. باشه ، متاسفانه چیز موثری ازش نمیبینیم .. دلیلش چی بوده رو کاری ندارم فقط با توجه به علاقه ای که همچنان از قبل در وجودم نسبت به شاپکیپر هست ، امیدوارم اینبار اتفاقی بیوفته که توی این چند سال باید میوفتاد و منتظرش بودیم

در هر حال ، برای مدیریت سایت و بقیه بچه هایی که زحمت میکشن آرزوی موفقیت میکنم ، امیدوارم این مسیر طوری طی بشه که علاوه بر اینکه هر روز کاربرای جدیدی بیان با علم جدید و دانش جدید ، کاربرای قدیمی هم برگردن با تجربه خودشون و با تبادلاتی که دارن بتونن باعث پیشرفت هم بشن .
    سلام میثم عزیزم
    تولید کننده خوب کشور
    بسیار خوشحالم که دوباره می بینمت

این حضورت و این وقتی که برای نوشتن این پست گذاشتی برای من بسیار ارزشمند هست و خیلی چیزها رو به من ثابت کرد . خوشحالم که این افتخار رو دادی و دلسوزی و عشق همیشگی خودت رو به من ، انجمن و کاربران نشون دادی و خوشحالم که افتخار دوستی با تو رو دارم و دوست دارم از تجربیاتت در بحث فروش و همچنین بحث تولید رو مثل قبل به مرور زمان در اختیار ما بذاری تا کما فی السابق شاگردیت رو بکنیم

حرف های شما متینه اما این نوید رو به شما می دم که تیم فنی جدیدی که تونستیم برای مجموعه شاپ کیپر جمع آوری کنیم با تمام سالها و پروژه های قبلی فرق داره و این نوید رو بهت میدم که این بار قطعا تغییرات ساختاری زیادی رو همگی شاهد خواهیم بود و قطعا روزهای آینده ای که داره انتظار شاپ کیپر و کاربرانش رو میکشه بسیار متفاوت تر ، جدیدتر ، با انگیزه تر ، تازه نفس تر و با برنامه تر از گذشته خواهد بود

همونطوری که احساس می کنم تا به امروز تمام تلاش مجموعه شاپ کیپر آموزش مباحث مربوط به کارآفرینی در حوزه آنلاین بوده و تونسته راه مناسبی رو برای کسب روزی حلال به خیلی از جوون های ایرونی نشون بده ، به امید خدا در آینده علاوه بر استمرار این هدف فرهنگی آموزشی مقدس ، سعی خواهیم کرد که بسترها و ابزارهای مناسبی رو هم در اختیار کاربران قرار بدیم و همچنین پا به پای اونها ازشون حمایت و پشتیبانی کنیم

بازم از همه دوستانی که در تاپیک شرکت کردند ممنونم و هنوز هم منتظر یک پست خوب هستم که برنده سکه طلا رو مشخص کنه!
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

7. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

M.Abooali آواتار ها
    645 بار تشکر شده در 282 پست
    مواردی که اگر شاپ کیپر به سمتش برود به نظر من درست نیست و آینده خوبی را براش نمی تونم متصور باشم:

- خدمات درگاه بانکی
    - خدمات هاست و سرور
    - خدمات پستی یا سرویس همکاری در فروش

- تغییر اسکریپت از انجمن به هر صورت دیگر ( شبکه مجازی / سوال و جواب یا ...)

مواردی که گمان می کنم اگر برود احتمالا آینده خوبی خواهد داشت:

- راه اندازی شتاب دهنده

- ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی

- ایجاد مجله خبری حرفه ای آنلاین (هفته نامه / ماهنامه / ... )

با آرزوی موفقیت.
    [ Never is Never an Answer ||| Personal Site: www.abooali.ir ]

9. کاربران زیر به خاطر این پست از M.Abooali تشکر کرده اند :

zamin آواتار ها
    3,290 بار تشکر شده در 1,489 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abooali نمایش پست ها
    مواردی که اگر شاپ کیپر به سمتش برود به نظر من درست نیست و آینده خوبی را براش نمی تونم متصور باشم:

- خدمات درگاه بانکی
    - خدمات هاست و سرور
    - خدمات پستی یا سرویس همکاری در فروش

- تغییر اسکریپت از انجمن به هر صورت دیگر ( شبکه مجازی / سوال و جواب یا ...)

مواردی که گمان می کنم اگر برود احتمالا آینده خوبی خواهد داشت:

- راه اندازی شتاب دهنده

- ارائه خدمات آموزشی و برگزاری دوره های آموزشی

- ایجاد مجله خبری حرفه ای آنلاین (هفته نامه / ماهنامه / ... )

با آرزوی موفقیت.
    شتاب دهنده اصلا موافق نیستم
    چون نیاز به میلیاردها سرمایه و ده ها متخصص تراز اول داره و یک کار نیست که هرکسی بتونه انجام بده
    هاست و دامنه هم موافق نیستم نمونه موفقش پرشین تولز
    تغیر اسکریپت هم موافق نیستم نمونه موفقش همین پی تی و مجید آنلاین

ولی با سایر موارد بشدت موافقم چون ماهیت انجمن که کسب و کار هست رو زیر سوال میبره
    --

11. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

M.Abooali آواتار ها
    645 بار تشکر شده در 282 پست
    شتاب دهنده اصلا موافق نیستم
    شتاب دهنده ها یک سمتشون سرمایه گذاران خواهند بود و یک سمت استارت آپ ها ...

من زیاد شاپ کیپر نمیام اما هر وقت آمدم کم ندیدم تاپیک هایی در خصوص آمادگی برای شراکت و سرمایه گذاری و جستجوی ایده برای یک کسب و کار جدید... و بالعکس تاپیک هایی در جستجوی سرمایه گذار ... پس ظرفیت شکل دهی یک شتاب دهنده وجود داره ...

قرار نیست همه شتاب دهنده ها مثل برخی نمونه های معلوم الحال فعلی با دست اندازی به بیت المال میلیاردی پول هدر بدهند تا استارت آپ های تحت حمایت خودشان را موفق کنند. شتاب دهنده کارش مدیریت صحیح بین سرمایه گذار و استارت آپ هست و اتفاقا صلا اون هزینه های هنگفت رو احتیاج نداره بیشتر همون علم رو احتیاج داره و شدیدا جای خالی شتاب دهنده های واقعی در داخل کشور ما حس می شود. فعلی ها متاسفانه اکثرا از جنس همون میلیاردی که شما گفتید هستند اصلا کار علمی نمی کنند ادای کار علمی رو در میارن فقط.

هاست و دامنه هم موافق نیستم نمونه موفقش پرشین تولز

پرشین تولز اگر اشتباه نکنم اول هاستینگ بود که بعدها انجمنش رونق گرفت ... شاید هم با جای دیگه اشتباه گرفته باشمش.
    البته که این مجموعه سهم خیلی ناچیزی در بازار هاست و سرور کشور داره و خیلی نمیشه گفت موفق بهش.

تغیر اسکریپت هم موافق نیستم نمونه موفقش همین پی تی و مجید آنلاین
    اشتباه برداشت کردی، منظورم تغییر اسکریپت انجمن ساز نیست. اون اتفاقا کار خوب و گاهی ضروری هست.

مقصود من تغییر ماهیت سایت از انجمن به یک گونه دیگر وب سایت مثل سایت q&a یا مثلا شبکه اجتماعی یا هر چیزی از جنس غیر انجمن بود.

13. کاربران زیر به خاطر این پست از M.Abooali تشکر کرده اند :

ahijoon آواتار ها
    1,867 بار تشکر شده در 898 پست
    سلام

یک پیشنهاد جدیدتر دارم برای این طرح و امیدوارم عزیزان موافقش باشند.

از قرار معلوم جایزه این بخش یک ربع بهار آزادی هست.پیشنهاد میکنم بجای اهدای این سکه به یک نفر بیارین اونو بصورت سکه های گرمی به افراد بیشتری ارایه بدین فرضا 4 نفر یا تندیس های خوب برای ده نفر و .. . در این بین میتونید روی بخش دیگه ی کارت این سکه ها آرم شاپکیپر هم اضافه کنید که ارزش معنوی این سکه افزونتر گردد و یادگاری خوبی بماند تندیس هم که همیشه با ارزش هست ، در نهایت بازخورد این اقدام میتواند دلگرمی اعضا را بیشتر و فعالیت آنها را نیز افزون گرداند .

امید که با تشکرهاتون از این طرح استقبال کنید و حاج رضا هم مورد موافقت قرار دهند .
    ویرایش توسط ahijoon : 2018-01-03 در ساعت 14:03
    مشاوره در تولید و تهیه ( برنامه ، محتوا ، کالا ) مشاوره در بازاریابی و فروش و پشتیبانی ، تخصص من است
    با تلگرام من در ارتباط باشید : @pasokh724

adea1371 آواتار ها
    734 بار تشکر شده در 426 پست
    اپلیکشن قالب جدید

FileBegir.com آواتار ها
    293 بار تشکر شده در 169 پست
    حالا که بحث رفت به سمت پیشنهاد ایده برای انجمن
    اجازه بدید منم ایده هام را بگم، این ایده ها اگر جزو کارهایی هست که قراره اتفاق بیفته خیلی خوبه اگرم نه روش شاید فکر بشه بدک نباشه
    1- ایده اول رو صلاح ندونستم عمومی مطرح کنم پیام دادم به خود اقا رضای عزیز و هنوز منتظر پاسخش هستم
    2- تغییر انجمن ساز که این ویبولتین خیلی دیگه خز شده حداقل ایرادش تو آپدیت کردن تاپیک هست شما بابت هربار آپدیت پست جدید داری یعنی فرضا یه نفر می خواد تاپیک را مشاهده کنه که به 7 صفحه رسیده هی صفحات را مرور می کنه و فقط یک جمله توش هست و او صاحب تاپیک که نوشته : بیا بالا
    3- وجود همیار خوبه تو انجمن ولی نیاز به وجود مشاورین هم هست مشاورین در زمینه سیستم های فروشگاهی مشاورین در زمینه حقوقی مشاورین در زمینه مارکتینگ و .... یک انجمن با بیس کسب و کار حداقل کارش دادن مشاوره های درجه یک هست
    می پرسین تامین مالی این مشاورین از کجا؟ راه زیاده و دوستان این انجمن قطعا راههای به ذهنشون خواهد رسید کافیه یه تاپیک مدیران ایجاد کنند و درخواست ایده کنند تا دوستان نظرهاشون رو بدن. مثلا امکان قرار دادن بنرهاشون یا ....
    مهم اینه مشاورین مورد تایید یک انجمنی هستند که بچه ها بهش اعتماد دارند و حتی اگر مدیر گرامی باهاشون صحبت کنه راضی بشن قیمت های خیلی انجمنی (نه قیمت های بیرونشون) رو دریافت کنن شاید بچه های انجمن حاضر شن بابت مشاوره ای که گرفتن یه حق الزهمه ای پرداخت کنند مهم اینه مشاوری هست که مورد تایید انجمنه
    3-2 /مشاورین قدرت امتیاز دهی توسط اعضا داشته باشن مثلا سه مشاور حقوقی دعوت کردین عضو انجمن بشن و من با نفر اول در ازای یک هزینه جزئی یه مشاوره مالیاتی داشتم و انصافا حرفاش خیلی به دردم خورد و یه امتیاز عالی بهش می دم که نفر بعدی هم مطلع بشه ایشون کارش خوبه
    4- تغییر و تحول اساسی در بخش بندی های انجمن که یکم باید دم دست تر و بهتر بشه که اینم وجدانا کلی فکر می طلبه مثلا یه بخش به عنوان اپلیکیشن ها و کسب و کار /یه بخش به عنوان معرفی عمده فروشان و معرفی اونها، خب الان لازمه هر کسب و کار اینترنتی سراغ داشتن عمده فروشان هست، خود من یا خیلی دوستان تجربه های خوب و بدی داشتیم در این مورد و میشه هرکسی به حسب شهر خودش این عمده فروش ها را معرفی کنه با مشخصات ارتباطی و بیان ویژگی ها و .... کلا مقوله عمده فروشی انقدر در کسب و کاراهمیت داره که باید به عنوان یک شاخه مستقل وجود داشته باشه بازیر شاخه ها متناسب عین همین شرکت های واسط که براشون شاخه زدیم و گاها خودشون هم دعوت می کردیم یه نماینده تو انجمن داشته باشن و پاسخگو باشن شبیه به این برای عمده فروشان لازم هست
    5- تلاش بیشتر برای جذب تبلیغات. خیلی وقت ها فضاهای تبلیغاتی خالی هست من نمی دونم مطمئن هم نیستم اما احساس می کنم خیلی بابت بازاریابی جذب تبلیغات تلاش نمی شه چون بودجه انجمن که زیاد بشه رشد انجمن هم تضمین میشه
    6- ایجاد یه بخش نشست های حضوری حداقل تو سه تا کلانشهر ایران، بچه های تهران و اصفهان ویکی دوتا شهر خیل جمعیت خوبی اینجا دارن برای همر بخش مثلا تهران یه مدیر تعیین بشه و دوستان به صورت فصلی یا .... یه دور همی حضوری با هدفی از پیش تعیین شده داشته باشن تعیین مکان و ... به عهده هماهنگی مدیر همون نشست ها
    هرچند وجود یک انجمن ضروی هست اما نشست های حضوری با هدف مشخص خیلی رشد زیادی به کسب و کارمون میده
    خسته نباشید که خوندید
    ویرایش توسط FileBegir.com : 2018-01-06 در ساعت 14:55

17. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین