صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: آیا برای فروشگاه اینترنتی خود یک اپلیکیشن موبایلی دارید؟ چرا؟

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست

آیا برای فروشگاه اینترنتی خود یک اپلیکیشن موبایلی دارید؟ چرا؟

سلام
    با توجه به اینکه روز به روز نفوذ تلفن های همراه داره بیشتر میشه و مردم حتی برای ساده ترین یا پیچیده ترین کارهاشون هم کمتر سراغ لپ تاپ ها یا کامپیوترهای رومیزی میرن ، به نظر شما آیا داشتن یک اپلیکیشن برای فروشگاه اینترنتی ضروری هست یا نه؟ ممنون میشم دلیلتون رو هم بفرمایید...

من قصد دارم یک فروشگاه مجازی راه اندازی کنم و میخام ببینم فروشگاه اینترنتی باشه و براش اپلیکیشن فروشگاهی طراحی کنم بهتره یا کلا تمرکز خودم رو بذارم روی یک اپلیکیشن فروشگاهی قوی . میدونم دومی دیرتر جواب میده و به نتیجه میرسه اما فکر می کنم اگر به نتیجه برسه دیگه برد کار حتمیه! موافقین؟

2. کاربر زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده است :

Alda 

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,273 بار تشکر شده در 697 پست
    سلام
    به نظر من برای ابتدای کار فروشگاه هیچ سودی نخواهد داشت.
    شما یک فروشگاه بزرگ نیستید که کاربر در سال ده ها بار خرید کنه ازتون و به خاطرش حاضر باشه برنامه شما را نصب داشته باشه یا اگه نصب میکنه، حاضر باشه اون را نگه داره.
    شما وقتی به جایگاهیی رسیدید که میانگین خرید هر کاربر در سال بالای ۵ سفارش بود. اون موقع تازه میشه گفت نیاز هست.
    شما روی ریسپانسیو بودنتون تمرکز کنید که هم کاربران موبایل تجربه خوبی داشته باشند و هم اینکه در گوگل رتبه بالاتری بتونید بدست بیارید.

4. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

Alda آواتار ها
    234 بار تشکر شده در 158 پست
    سلام
    بله به نظر من ادم باس طبق تکنولوژی پیش بره و همیشه و همه جا ابدیت باشه
    طرف میاد از فروشگاه شما یه خرید راضی میکنه میگه بزار اپلیکیشنشون رو هم نصب کنم تا از اطلاع رسانی های بعدی این فروشگاه مطلع بشم
    سخته یه فروشگاه اینطوری بشه ولی خب شدنیه
    هرچند که دیگه کار از اپلیکیشن گذشته و باید یه سیستمی طراحی کرد که طرف به صورت خودکار خریدش رو داخل تلگرام ، یا اینستاگرام انجام بده
    یه چیزی تو مایه ربات سایت ما :
    https://t.me/ThemNumberbot

6. کاربران زیر به خاطر این پست از Alda تشکر کرده اند :

FileBegir.com آواتار ها
    292 بار تشکر شده در 168 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patrik نمایش پست ها
    سلام
    با توجه به اینکه روز به روز نفوذ تلفن های همراه داره بیشتر میشه و مردم حتی برای ساده ترین یا پیچیده ترین کارهاشون هم کمتر سراغ لپ تاپ ها یا کامپیوترهای رومیزی میرن ، به نظر شما آیا داشتن یک اپلیکیشن برای فروشگاه اینترنتی ضروری هست یا نه؟ ممنون میشم دلیلتون رو هم بفرمایید...

من قصد دارم یک فروشگاه مجازی راه اندازی کنم و میخام ببینم فروشگاه اینترنتی باشه و براش اپلیکیشن فروشگاهی طراحی کنم بهتره یا کلا تمرکز خودم رو بذارم روی یک اپلیکیشن فروشگاهی قوی . میدونم دومی دیرتر جواب میده و به نتیجه میرسه اما فکر می کنم اگر به نتیجه برسه دیگه برد کار حتمیه! موافقین؟
    حالت دوم کلا یک شکست قطعی هست از نظر حقیر
    بیایید از اول با هم نقشه راه را نگاه کنیم: شما یک فروشگاه تازه تاسیس دارید مثلا فروش آنتی ویروس فروشگاه پاتریک بعد یک اپلیکیشن هم تو بازار ارائه دادید برای دانلود! (بدون سایت یا فضای مجازی دیگری) به نظرتون چند درصد حاضرن یک اپلیکیشن را دانلود کنند و نصب کنند که یک فروشگاه تازه تاسیس هست و اصلا معلوم نیست چه فروشگاهی باشه! کی حاظر هست چنین همتی کنه؟
    پس قطعا حالت دو نه تنها دیر به نتیجه نمیرسه که اصلا به نتیجه نمیرسه
    در کل ان شاءالله موفق باشید
    ویرایش توسط FileBegir.com : 2017-12-30 در ساعت 20:12

8. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

iranwebshop آواتار ها
    19 بار تشکر شده در 17 پست
    قطعا با سایت و اپ همزمان و کمک شبکه های اجتماعی بهتر میتونید کار کنید

اگر سایت نداشته باشید ورودی از موتورهای جستو مثل گوگل و خیلی از کاربران رو از دست میدید

اپ به تنهایی کافی نیست
    ویرایش توسط iranwebshop : 2017-12-30 در ساعت 22:31
    مشاور و سرمایه گذار در زمینه کارآفرینی آنلاین با 15 سال سابقه فعالیت - تلفن تماس : 09133135582
    طراحی سایت - هاستینگ - درج آگهی - خرید و فروش فایل

1 بار تشکر شده در 1 پست
    البته که ابتدا داشتن یه سایت شانس موفقیت رو بیشترمیکنه وبدنبال ان داشتن یه اپلیکیشن

tzer.ir آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    خیر
    بنظرم لازم نیست اصلا!

کاربر خاطی
    5 بار تشکر شده در 4 پست
    سلام
    دوست عزیز منم قبلا مثل شما در این مورد فکر می کردم ولی با روند زمان دیدم که فروشگاهی که معرف نداشته باشد اپلیکیشنش به درد نمی خوره
    شما باید اول در گوگل خودتون رو به مشتریان نشون بدین بعد شروع به نوشتن اپ بکنی و حتی اپ رو در سایتت معرفی کنی
    ظمنا اپ رو سعی کن برای سایتت تا بتونه برای سایتت بازدیدی به عمل بیاد

13. کاربر زیر به خاطر این پست از sanatgare تشکر کرده است :

ramtin2025 آواتار ها
    1,204 بار تشکر شده در 497 پست
    سلام
    در این زمینه مقاله ای در بلاگ آی پرستا نوشتم که فکر میکنم خوندنش براتون مفید باشه هر چند که نتیجه گیری نهایی با خود شماست

https://ipresta.ir/l/prestashopApp
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

15. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

85 بار تشکر شده در 58 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patrik نمایش پست ها
    سلام

سلام ، برای شروع کار یک فروشگاه اینترنتی برای شما کار ها و موارد خیلی مهم تری وجود داره که باید به اونا توجه داشته باشین

اپلیکیشن برای فروشگاه اینترنتی خیلی خوبه اما برای شروع کار شما نیازی بهش پیدا نمیکنین ، کارتون رو شروع بکنید ، بیشتر روی توسعه سایتتون همچنین ریسپانسیو بودن توی تمام دستگاه ها تمرکز بکنید ، سعی کنیم با اراعه قیمت مناسب و پشتیبانی خوب اطمینان مشتری رو جلب بکنید

مشتری از یک فروشگاه اینترنتی ، قیمت مناسب ، پشتیبانی خوب و قوی ، صداقت فروشنده رو لازم داره و امکانات ، اپلیکیشن و خیلی موارد دیگه در آینده مورد نیاز شما میشه

شما هر زمانی که به سود دهی کامل رسیدین و عیب های اصلی فروشگاهتون رو رفع کردین بعد می تونید به فکر امکانات بیشتر برای مشتری هاتون باشین

خیلی از سایت ها هستن که سایت همراه با اپلیکیشن اندروید و ios ، برنامه تحت ویندوز و هزاران امکانات دیگه دارند اما مشتری ندارن ، سایت دیگری هم هستند با امکانات کمی که دارند فروش بسیار خوبی دارند ، این مثال رو براتون زدم به این خاطر که امکانات زیاد تضمین کننده موفقیت شما به تنهایی نیست

موفق باشید

17. کاربر زیر به خاطر این پست از fariborz007 تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین