صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 40

موضوع: با فیلتر شدن تلگرام موافقید یا مخالف چرا؟

453 بار تشکر شده در 250 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    1. ببخشید کپی کردن مطالب توسط عده ای چه ربطی به کل اساس تلگرام داره؟ فرض کنید شما چاقو می سازید. حالا اگه کسی بیاد و با چاقویی که از شما خریده بیاد و یه نفر رو بکشه، حالا شما باید اعدام بشید؟
    2. خودشون پاسخ دادن
    3. استفاده اشتباه از هر چیزی صدور مجوز مسدود یا ممنوع کردن استفاده از اون نیست. کسی که اشتباه استفاده کرده باید مجازات بشه
    شما متاسفانه گرفتار قیاس شده اید که هر وقتی جواب نمیده ...وقتی یه دکتر به بیمار میگه آب آلبالو نخور پس بیمار پیش خودش قیاس کنه چون آب آلبالو قرمز بوده باید نخورم لذا پس نباید آب انار بخورم و غیره...

zamin آواتار ها
    3,290 بار تشکر شده در 1,489 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    پس همه ما تو انجمن حیوان هستیم چون خوب و بد ما توسط شما کنترل میشه چون چندین پست من تاکنون به دلیل عدم رعایت قوانین این انجمن حذف شده اگر من تو این انجمن تاپیک x باز کنم هم تاپیک حذف میشه هم خودم بن می شم. رعایت قوانین تاپیک شرط بقای من تو این انجمن هست و مرتب توسط خود شخص شما کنترل میشه همین کنترلی که الان یک عمل قبیح شناخته شده! خواهشا اگر به این عمل معترض حقیقی هستید از داشتن سمتی شبیه به اون اجتناب کنید تا حرف و عمل یکی بشه جناب
    درود ببینید قضیه آزادی بیان و قوانین دو مقوله کاملا متفاوت هستند آزادی بیان یعنی شما در راستای قوانین تعریف شده هر چیزی دوست دارید بگید مثالی بزنم تا روشن بشه قضیه من یک پست از شما میبینم علیه من هست و یا اصلا از شما خوشم نمیاد ولی این حق رو ندارم پست شما رو پاک کنم چون اینجا قوانین به من خط و مش میده نه صلایق شخصیم و هیجانم یا بیاین علیه یکی از کسب و کارهای خودم مطلب بنویسند و پاکش کنم (بوده نوشتن و پاک نکردم) این آزادی بیان هست ولی اینکه شما بیاید یک تاپیک پرونوگرافی بزنید این آزادی نیست ناهنجاری هست ولی همین تایپک رو در سایت ایکس ویدیو بزنید ناهنجاری نیست ما هم اینو داریم عرض میکنیم هر جا براساس قوانین تعریف شده اون فعالیتی بکنید و با شما برخورد نشه آزادی هست ولی اگر بر اثر فشار زور و... بر شما فشار بیارند این دیگه آزادی نیست بلکه زور و جبر هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمید. نمایش پست ها
    آخه من نمیفهمم آزادی بیان یعنی هر چی خواستی بگی؟با هیچ عقلی جور در نمیاد ، متاسفانه کلماتی مانند آزادی خیلی کلی است و هر کسی میتونه طبق میل خودش تفسیر کنه ...وگرنه میتوان اینگونه تفسیر کرد که مثل حیوان بود چون به هر حال حیوان هم آزاده
    کی میگه حیوان آزاده؟

قوانین کشوری آزادی بیان

اصل‏ بیست و هفتم: تشکیل‏ اجتماعات‏ و راه‏ پیمایی‏ ها، بدون‏ حمل‏ سلاح‏، به‏ شرط آن‏ که‏ مخل‏ به‏ مبانی‏ اسلام‏ نباشد آزاد است‏.
    اصل‏ بیست و هشتم: هر کس‏ حق‏ دارد شغلی‏ را که‏ بدان‏ مایل‏ است‏ و مخالف‏ اسلام‏ و مصالح‏ عمومی‏ و حقوق‏ دیگران‏ نیست‏ برگزیند.
    دولت‏ موظف‏ است‏ با رعایت‏ نیاز جامعه‏ به‏ مشاغل‏ گوناگون‏، برای‏ همه‏ افراد امکان‏ اشتغال‏ به‏ کار و شرایط مساوی‏ را برای‏ احراز مشاغل‏ ایجاد نماید.

از نگاه جهانی آزادی بیان آزادی بیان
    آزادی بیان یعنی آزادی اندیشه و عقیده، به مفهوم دیگر آزادی بیان ابزاری است جهت رساندن اندیشه و عقیده‌ای برای دیگران.[۱][۲] در مقدمهٔ اعلامیهٔ جهانی حقوق بشر ظهور دنیایی که در آن افراد بشر در «بیان عقیده» آزاد و از ترس فارغ باشند به‌عنوان بالاترین آرمان بشری اعلام‌شده است،[۳] آزادی بیان معیاری اساسی برای هر نوع جامعهٔ چندصدایی و دموکراتیک است. نقض این آزادی همواره به نابودی سایر موازین حقوق بشر منجر می‌شود.[۴]

در اکثر موارد، استعمال آن به نبود قانونی حکومتی که محدودیّت بیانی وضع کند، اشاره دارد. در اینجا «بیان» در مفهوم عام آن بکار رفته و شامل بیان‌های زبانی و غیر زبانی (مانند بیان تصویری یا اشاره‌ای)، نوشتاری و غیر نوشتاری می‌شود؛ البته فلاسفه در تعریف بیان دقّت می‌کنند تا گفتارهایی مانند «سوگند دروغ در دادگاه» را - علی‌رغم اینکه زبانی هستند - از حیطهٔ بحث خارج کنند. مباحث آزادی بیان بجز «نبود قانون محدودکنندهٔ بیان» شامل موارد متفرّقهٔ دیگری هم می‌شود که به عنوان نمونه می‌توان از آزادی از فشارهای اجتماعی یا تهدیدهای اقتصادی (مانند تهدید از دست رفتن تجارت، یا شغل)، سیاست‌های ویرایشی یک ژورنال علمی، سیاست خرید کتاب یک کتابخانه، و واقعیت‌های موجود در مورد بازتاب دیدگاه‌های مختلف در وسایل ارتباط جمعی نام برد.[۵]
    پذیرش مفهوم آزادی بیان در جوامع امروزی گسترده بوده چنانچه در اعلامیّه‌های حقوق بشر و قانون‌های اساسی گنجانده شده‌است (به عنوان مثال متمّم اوّل قانون اساسی ایالات متّحدهٔ آمریکا). تلقّی شدن آن به عنوان یکی از «حقوق بشر» به آن جایگاه ویژهٔ اخلاقی و سیاسی داده‌است. در کنار پذیرش عمومی مفهوم آزادی بیان، از طرف دیگر توافقی عمومی نیز وجود دارد که باید برای آزادی بیان حد و مرز مشخّص کرد؛[۵] به عنوان مثال در ایالات متّحدهٔ آمریکا محدودیّت‌های ذیل بر بیان وضع شده‌اند: سخنانی که به منافع اشخاص ضرر بزند (مانند تهمت، و افترا) یا سخنانی که به جامعه بصورت کلی صدمه می‌زنند (مانند سخنان وقیح آمیز)، یا سخنانی که مخلّ نظم عمومی باشند (مثلاً سخنانی که باعث ایجاد وحشت عمومی شود)، یا سخنانی که بصورت مستقیم حکومت آمریکا را مورد تهدید قرار دهند (اگر چه موارد آن نادر بوده، ولی موارد استناد به قانون جهت خاموش کردن مخالفان دولت جهت تضمین امنیت ملّی وجود داشته‌است). اما بر خلاف برخی از کشورها قوانینی که به ساکت کردن ادیان سازمان یافته توجه دارند با متمّم اول قانون اساسی آمریکا در تضاد هستند.[۶]
    ویرایش توسط zamin : 2018-01-03 در ساعت 03:03 دلیل: ترکیب پستها
    --

3. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    یکی تلگرام و بزنه به برق
    من همه کار و زندگیم با تلگرام بود الان فنا شدم
    ویرایش توسط rahintaxir : 2018-01-03 در ساعت 11:04

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,756 بار تشکر شده در 964 پست
    شما متاسفانه گرفتار قیاس شده اید که هر وقتی جواب نمیده ...وقتی یه دکتر به بیمار میگه آب آلبالو نخور پس بیمار پیش خودش قیاس کنه چون آب آلبالو قرمز بوده باید نخورم لذا پس نباید آب انار بخورم و غیره...
    من فقط اینجا حرف شما رو میزارم که بفهمید بنده چی گفتم

منبع درآمد مهمه یا جان یک انسان (بگذریم از اموال) ؟ کانالی که با تعرفه های تخیلی خون همین فروشگاه داران و تبلیغ دهندگان رو تو شیشه کرده بودن ، کانالی که یه مطلب غیر کپی توش پیدا نمیشه ، همیشه همیطور بوده که خواستیم یه شبه میلیونر بشیم.

شما که خیلی راحت میتونید تاپیک کاربران را حذف کنید ...حق انتخاب فقط برای اونایی نیست که میگن فیلتر نشه اونایی هم که میگن فیلتر بشه حق انتخاب دارن یا نه ؟ بله چاقو رو باید از بچه و آدم روانی دور نگه داشت...منظورت از افراد کم کیا هستند؟ شما کدوم جامعه رو پیدا میکنی که برای مصالح کشورش دست رو دست بزاره

آزادی بیانی که بخواد از یه همچین پیام رسانی پخش بشه همون بهتر که نباشه ... قرار باشه برای هر اغتشاشی که پیش میاد با مدیران تلگرام تماس گرفته بشه توضیح بدن تا اونا مراحل بستن کانال متخلف را اعمال کنند که نمیشه اونطور دیگه کار از کار گذشته ... به خاطر چی از روسیه به امارات کوچ میکنه ، وقتی هماهنگی نخواد صورت بگیره هیچ کشوری این اجازه رو نمیده که سلب آسایش از مردمش بشه...
    جنبه های مثبت تلگرام را به هیچ وجه نادیده نمیگیرم به هرحال بعضی از فروشگاه داران از این طریق چه بسا سریعتر میتونستن ارتباط با مشتری داشته باشند و راحت تر مراحل فروش رو پیگیری کنند و ...
    اما آیا به هر قیمتی؟
    دوست عزیز این رو برای بنده مشخص کنید که کپی کردن مطالب یه کانال چه ربطی به خود تلگرام داره؟ کار اون طرف کپی کار اشتباهه و شکی هم توش نیست ولی این مسئله هیچ ربطی به خود نرم افزار تلگرام نداره
    بازم میگم اشتباه هرتعدادی رو نباید پای همه نوشت
    اگه کانالی پورنوگرافی داشت، ساخت بمب رو آموزش میداد، ترویج خشونت می کرد و یا باعث اختلافات در کشور باشه باید مسدود، فیلتر یا بسته بشه مثل همون کانال آمد نیوز که بسته شد و بنده هم با این مسئله موافقم ولی بستن کل تلگرام به دلیل اینکه یه عده دارن فعالیت غیرمجاز می کنن اشتباه محضه

adea1371 آواتار ها
    734 بار تشکر شده در 426 پست
    بچه ها اعصاب خودتون سر چی خورد میکنید ؟

شما 1000 دلیل بیارید نباید فیلتر باشه اون چند نفر تو کشور بخواهند فیلتر هست

فقط باعث میشه رابطه بین خودتون تیره تر بشه همین

گور بای تلگرام مردم تو عصر حاضر میرند سراغ چیز دیگه

ما هم میریم دنبالشون اون چند نفر باز فیلتر کنند

مردم باز می روند جای دیگه ما هم میریم

عصر حاضر عصر دنیای مجازی هست

مثل قبل نیست ی فیس بوک باشه چهار تا سایت دیگه

الان حرف میلیون باید بزنیم تو جهان

قبلا پیدا کردن فیلتر شکن سخت بود الان دیگه نه
    ویرایش توسط adea1371 : 2018-01-03 در ساعت 11:59

7. کاربران زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده اند :

mssp آواتار ها
    201 بار تشکر شده در 136 پست
    به یزدان که گر ما خرد داشتیم
    کجا این سرانجام بد داشتیم...

9. کاربر زیر به خاطر این پست از mssp تشکر کرده است :

ahijoon آواتار ها
    1,867 بار تشکر شده در 898 پست
    نباید مسدود شود . مخالفم

چون جزوی از زندگی مردم هست و نباید به انتخاب مردم مسدودی اعمال شود.
    مشاوره در تولید و تهیه ( برنامه ، محتوا ، کالا ) مشاوره در بازاریابی و فروش و پشتیبانی ، تخصص من است
    با تلگرام من در ارتباط باشید : @pasokh724

FileBegir.com آواتار ها
    292 بار تشکر شده در 168 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin114 نمایش پست ها
    شما نماینده کوچکی از اون افراد هستید که خودشون جوسازی ، تخلف ، بی قانونی می کنند و تا شخصی بهشون اعتراض می کنه بهش برچسب ملحد ، کافر ، بی دین و ... می چسبونند .
    واقعا اظهارات سخیف شما در حد یک شخص راهبر نیست جناب
    شما حتی سواد صحبت و منطقتون کم هست که یک صغری کبری و دو دوتا چهارتایی که خودتون دچارش شدید را هم تشخیص نمی دید که من براتون بیان می کنم:
    1- به من برچسب می زنید که نماینده گروهی هستم که تخلف و بی قانونی می کنم
    به من برچسب می زنید که مخالفین خودم را به کافر و ملحد متهم می کنم

2- شما این مطالب با لا را به من برچسب زدید! مواردی که حتی اسم بنده هم نمی دونید! حتی نمی دونید من مخالف چه سیستمی یا چه گروهی هستم حتی نمی دونید موافق فیلتر تلگرام هستم یا نه بعد جالب اینکه توی یک خط ده تا برچسب به من زدید و من را متهم می کنید به برچسب زدن!!

شما اگر مشکلی با دنیای مجازی دارید اینترنت رو در خانواده عزیز خودتون کنترل کنید و به دنیای بیرون از خانواده محترمتان که حریم دیگر هم وطنان هست کاری نداشته باشید .
    شما راهبر انجمنی هستی که حتی تاپیکی که توش نظر می ذاری هم نمی خونی ثابت کنم بهت؟
    من تو همین تاپیک کاملا محکم بیان کردم مخالف فیلتر تلگرام هستم
    الانم اگر چشم های مبارک مشکل داره داد می زنم اقا بنده هم با فیلتر تلگرام مخالف هستم
    ولی خب شما فقط بلدی بیان خشن و جو گیرانه داشته باشی و فقط برچسب به زنی به هر کی که بهت انتقاد کرد

بنده به شما انتقاد کردم حیوان خطاب کردن افرادی که کنترل می شن غلط هست و کلی برچسب بی قانونی و مخالف اینترنت و .... بهم زده شد! اونم کسی که مثلا راهبر یک انجمن معبتر هست

چه خوبه یاد بگیریم به کار بقیه کاری نداشته باشیم و حس فضولی و کنترل دیگران رو در خودمون از بین ببریم .
    بزرگوار زندگی شما فکر نمی کنم برای من جذابیتی داشته باشه که بخوام توش کنجکاوی کنم
    دخالت هم نکردم
    فقط یه سوال پرسدیم که هنوز جواب ندادین و فقط جو ایجاد کردید و من جواب سوالم را نگرفتم:
    همه کسانی که با کنترل شدن مخالف هستن از جمله خود من که مخالفم، حق داریم نظر بدیم اما شمایی که سمت خودت کنترل یک مجموعه ولو کوچک هست فکر نمی کنم منطقی باشه نظر بدید. سمتی که می تونه بن کنه، می تونه پست حذف کنه و هر آنچه مخالف این انجمن باشه
    من هنوز منتظر یک جواب منطقی از شما هستم

اگر به روش شما میخواستیم انجمن رو کنترل کنیم باید امثال شما الان توگونی در ناکجا آباد بودید .
    این هم از طرز حرف زدن یک راهبر
    ادب شما مشخص می کنه که خیلی قابل بحث نیستید

فقط یک سوالی فرمودید روش من؟ یعنی من روشم تو گونی کردن هست؟ اصلا من کجایی هستم؟ چند بار توسط همین حکومت کسب و کارم نابود شده یا برعکس کلی وام های کلان به جیب زدم و جز بزرگان هستم؟ چقدر از من شناخت داری که انقدر از اول یک تاپیک تا اخرش شروع کردی به برچسب زدن و اتهام زنی؟

خب اشکلی نداره بعضی مکالمات چیزهایی را مشخص می کنه که کاربرها بفهمن بد نیست

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست
    لطفا جو تاپیک رو آروم کنید
    ما اینجا همه دوست هستیم و در کنار هم برای یک هدف آموزشی اقتصادی مشترک جمع شدیم
    اگر در یک اجتماع حدودا 50 هزار نفری نتونیم کنار هم زندگی مجازی مسالمت آمیزی رو داشته باشیم به هیچ وجه نمیشه انتظار داشت یک اجتماع 80 میلیونی زندگی واقعی مسالمت آمیزی رو ضمن داشتن عقاید مختلف در کنار هم تجربه کنن . ما همه اعضای یک خانواده هستیم و هیچ کس نه از کسی بالاتره و نه پایین تر

13. کاربران زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده اند :

FileBegir.com آواتار ها
    292 بار تشکر شده در 168 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patrik نمایش پست ها
    لطفا جو تاپیک رو آروم کنید
    ما اینجا همه دوست هستیم و در کنار هم برای یک هدف آموزشی اقتصادی مشترک جمع شدیم
    اگر در یک اجتماع حدودا 50 هزار نفری نتونیم کنار هم زندگی مجازی مسالمت آمیزی رو داشته باشیم به هیچ وجه نمیشه انتظار داشت یک اجتماع 80 میلیونی زندگی واقعی مسالمت آمیزی رو ضمن داشتن عقاید مختلف در کنار هم تجربه کنن . ما همه اعضای یک خانواده هستیم و هیچ کس نه از کسی بالاتره و نه پایین تر
    اگه از قوانین تخطی کردم عذر خواهی می کنم
    فقط یک نکته بگم و اون اینکه حقیر به هیچ عنوان با سمت راهبران انجمن مشکل ندارم چه بسا چندتا تا از راهبران انجمن را جزء متشخص ترین و آگاه ترین افراد این انجمن می دونم. اما خب گاهی به شما برچسب هایی زده می شه و توهین هایی می شه که سکوت کنی شاید درست نباشه ولی بازم چشم بنده
    ممبعد هم تو این تاپیک پیام نخواهم نداد

15. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین