صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 40

موضوع: با فیلتر شدن تلگرام موافقید یا مخالف چرا؟

447 بار تشکر شده در 246 پست

با فیلتر شدن تلگرام موافقید یا مخالف چرا؟

سلام
    کاربران گرامی اگر امکان داشت بفرمایید که شما موافق فیلتر شدن تلگرام هستید یا مخالف و دلیلتان را نیز بیان بفرمایید.

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,714 بار تشکر شده در 945 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمید. نمایش پست ها
    سلام
    کاربران گرامی اگر امکان داشت بفرمایید که شما موافق فیلتر شدن تلگرام هستید یا مخالف و دلیلتان را نیز بیان بفرمایید.
    دوست عزیز این سوال شما از اساس اشتباس
    چرا باید عده ای از فیلتر شدن تلگرام یا هر شبکه اجتماعی خوشحال بشن؟
    به نظر بنده تنها شبکه های اجتماعی باید فیلتر بشن که از اساس مشکل دارن. یعنی بنا و بنیادشون بر پایه کارهای غیر اخلاقی باشه. درسته که الان یه سری از کانال ها هستن که مسائل مشکل دار رو پخش می کنن ولی بازم دلیل نمیشه.
    فیلتر کردن تلگرام مثل این می مونه که بگیم چون چاقو تیزه و امکان داره باعث مرگ یکی بشه پس باید استفاده از چاقو رو غیرقانونی کنیم
    شبکه های اجتماعی مثل تلگرام که الان منبع درآمد خیلی هاست نباید تحت هیچ شرایطی مسدود یا فیلتر بشه

3. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :

Aldastartzamin 

mahyar21 آواتار ها
    62 بار تشکر شده در 32 پست
    از هر لحاظی بررسی کنیم فیلتر شدنش اشتباهه

5. کاربر زیر به خاطر این پست از mahyar21 تشکر کرده است :

zamin 

zozze آواتار ها
    817 بار تشکر شده در 462 پست
    سلام
    دوست عزیز این چه سوالیه ؟
    بجز اونایی که فیلترکردن کی راضیه از این قضیه ؟
    پدر و مادری که میترسن بچشون از راه بدر شه ؟
    یا از این مثالا...
    کار و بار همه خوابیده که از این سمت بوده حالا بپرسید که راضی هستیم یا نه ؟
    عجب

7. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

FileBegir.com آواتار ها
    292 بار تشکر شده در 168 پست
    وجود تلگرام خیلی مفید بود
    و قطعا فی نفسه با تلگرام مشکلی ندارم

اما ...

این پسره جوان مغرور وقتی توییت می کنه و متکبرانه ابراز خرسندی میکنه از اینکه شبکه اش باعث کمک به ... شده خب این خیلی برای من یکی زور داشت
    یعنی از دی جی کالا هم که ایرانیه خیالش راحت تره که هر غلطی خاستم بکنم و دولت ایران هم جرئت فیلتر من رو نداره
    برخلاف خود شبکش از مدیر متکبر و به تمام معنا بی حرمتش بدم میاد
    انقدر نمی فهمه جون گرفتن تلگرام تو صدق سره ایرانه
    حکومت ایران بد یا خوب تو وظیفته احترام بذاری
    من جای مسئولین بودم یک جریمه خوبی می کردمش تا رفع فیلترش کنم و اخطار بهش می دادم سری بعد اظهار نظر کنی جریمت خیلی سنگین تره

درکل با اصل تلگرام مشکی ندارم باشه بهتره

9. کاربر زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,282 بار تشکر شده در 1,489 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    این پسره جوان مغرور وقتی توییت می کنه و متکبرانه ابراز خرسندی میکنه از اینکه شبکه اش باعث کمک به ... شده خب این خیلی برای من یکی زور داشت
    یعنی از دی جی کالا هم که ایرانیه خیالش راحت تره که هر غلطی خاستم بکنم و دولت ایران هم جرئت فیلتر من رو نداره
    شما به حریم خصوصی و آزادی بیان معتقد نیستی دلیلی نداره افراد رو بکوبی تلگرام که دست نشاده رژیم نیست که بله قربان گوشون باشه
    این آقا براساس قوانینی که بر شبکه های اجتماعی و پیام رسانها حاکم هست مواردی که برخلاف عرف هست رو میبنده نه هرکسی بر ضد گروهی حرفی زد رو ببنده و بعد توقع داشته باشه در سطح بین الملل فراگیر هم بشه!

اپل که یادتون هست. تحت هیچ شرایطی حاضر نشد قولی که به خریدارش داده بود رو بشکونه!!
    قول و تعهد میدونید چیه؟! یعنی شما را ملزم به رعایت قوانینی میکنند و در عوض قول میدن این امکانات و حریم امن رو بشما بدهند! حالا این آقا به قولش پایبند بوده مغرور و اونهایی که خواسته نامعقول ازش داشتن آدم حسابی هستند؟!
    --

11. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست
    این فرمایشاتی که می فرمایید قوانین بین المللی حاکم بر شبکه های اجتماعی فقط برای ایران حاکمه؟
    چطور وقتی توانگلیس یا فرانسه ی ترقه تو سطل آشغال میترکه و صدا میده از تمام شبکه های اجتماعی مثل واتساپ و تلگرام و وایبر هر اطلاعاتی دارن میگیرن اونوقت تو ایران میشه قوانین بین المللی؟
    چطور دست نشانده رژیم ایران نیست اما پا نشانده رژیم انگلیس و آمریکا و اسرائیل هست؟
    دیدمون بازتر بشه بهتره فکر کنم
    اینا اونقدرایی هم که من و شما فکر می کنم پایبند به اصول حرفه ای نیستن بین خودشون به ما که میرسن ادای آدمای متعهد به قانون رو در میارن

13. کاربران زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده اند :

FileBegir.com آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    شما به حریم خصوصی و آزادی بیان معتقد نیستی دلیلی نداره افراد رو بکوبی تلگرام که دست نشاده رژیم نیست که بله قربان گوشون باشه
    این آقا براساس قوانینی که بر شبکه های اجتماعی و پیام رسانها حاکم هست مواردی که برخلاف عرف هست رو میبنده نه هرکسی بر ضد گروهی حرفی زد رو ببنده و بعد توقع داشته باشه در سطح بین الملل فراگیر هم بشه!

اپل که یادتون هست. تحت هیچ شرایطی حاضر نشد قولی که به خریدارش داده بود رو بشکونه!!
    قول و تعهد میدونید چیه؟! یعنی شما را ملزم به رعایت قوانینی میکنند و در عوض قول میدن این امکانات و حریم امن رو بشما بدهند! حالا این آقا به قولش پایبند بوده مغرور و اونهایی که خواسته نامعقول ازش داشتن آدم حسابی هستند؟!
    بنده به حریم خصوصی قائل نبودم که با اصل تلگرام مخالف بودم
    شما به کانالی که داره ساخت بمب دست ساز نشون می ده می گین آزادی بیان؟
    شما به اینکه یک پسرک مغرور بیاد از اینکه این کانال همچنان هست با ایدی جدید ابراز خرسندی کنه می فرمایید قوانین بین المللی؟
    روسیه که روسیه هست وقتی فیس بوک برخلاف مقرارت کشورش عمل کرد اخطار داد و اونها مجبور به رعایت شدن
    گمونم بحث ها را باهم خلط کردین

گذشته از این یکمی روی منبع درامد این شبکه تامل کنید گمونم به یک دو دوتا چهارتا برسید که ازادی بیانی در کار نیست کافیه ازش بخوان راجع به شما و مکالمات شما بهشون اطلاعات بده که خب این هم خودش یک مصیبت که تازه من با این هم کار نداشتم و نهایت به احترام گذاشتن این پسرک مغرور بسنده کردم
    ویرایش توسط FileBegir.com : 2018-01-02 در ساعت 14:35

15. کاربر زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,282 بار تشکر شده در 1,489 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patrik نمایش پست ها
    این فرمایشاتی که می فرمایید قوانین بین المللی حاکم بر شبکه های اجتماعی فقط برای ایران حاکمه؟
    چطور وقتی توانگلیس یا فرانسه ی ترقه تو سطل آشغال میترکه و صدا میده از تمام شبکه های اجتماعی مثل واتساپ و تلگرام و وایبر هر اطلاعاتی دارن میگیرن اونوقت تو ایران میشه قوانین بین المللی؟
    چطور دست نشانده رژیم ایران نیست اما پا نشانده رژیم انگلیس و آمریکا و اسرائیل هست؟
    دیدمون بازتر بشه بهتره فکر کنم
    اینا اونقدرایی هم که من و شما فکر می کنم پایبند به اصول حرفه ای نیستن بین خودشون به ما که میرسن ادای آدمای متعهد به قانون رو در میارن
    مواردی که شما فرمودید بشدت گنگ هست و متوجه نشدم منظورتون چیه؟

اما هر سیستمی مواردی رو قرار میده برای گزارش و در سیستم تلگرام موردی نداریم که بگه حرف های ضد رژیم کشور (حالا هر کشوری)

فراموش نکنید داعش هم در شبکه های اجتماعی فعال بود و فقط مواردی میبستند که برای عضو گیری و... بود و اطلاع رسانی هاشون اصلا بسته نمیشد ( اطلاع رسانی هایی که شامل تصاویر و مطالب رعب آور نبود)

از اینکه روسی ها اصلا مطمئن نیستند بجای خود

فراموش نکنید در همین شبکه های اجتماعی ما ایرانی ها 24 ساعته فهش ترامپ و... میدیم ولی نمبندن و مرگ بر آمریکا میگیم که کشورشون هست ولی باز نمیبندن...!
    ولی پرونوگرافی مشکل دارند/ با ساخت بمب مشکل دارند ترویج خشونت مشکل دارند اما به بیان عقیده مشکلی ندارند دوست من

نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    بنده به حریم خصوصی قائل نبودم که با اصل تلگرام مخالف بودم
    شما به کانالی که داره ساخت بمب دست ساز نشون می ده می گین آزادی بیان؟
    شما به اینکه یک پسرک مغرور بیاد از اینکه این کانال همچنان هست با ایدی جدید ابراز خرسندی کنه می فرمایید قوانین بین المللی؟
    روسیه که روسیه هست وقتی فیس بوک برخلاف مقرارت کشورش عمل کرد اخطار داد و اونها مجبور به رعایت شدن
    گمونم بحث ها را باهم خلط کردین

گذشته از این یکمی روی منبع درامد این شبکه تامل کنید گمونم به یک دو دوتا چهارتا برسید که ازادی بیانی در کار نیست کافیه ازش بخوان راجع به شما و مکالمات شما بهشون اطلاعات بده که خب این هم خودش یک مصیبت که تازه من با این هم کار نداشتم و نهایت به احترام گذاشتن این پسرک مغرور بسنده کردم
    ببینید من نه موافق رژیم هستم نه مخالفش و ترجیح میدم در این شرایط اصلاحات رخ بگیره تا تعویض رژیم. چون بدرد ملت نمیخوره و اصلاحات بازخورد بهتری داره چون بهرحال ما نصفه نیمه جمهوری هستیم و با سیستم های استبدادی تفاوت بسیاری داریم
    ترجیح میدم مردم بر اساس اصولش اعتراضشون رو پیگیر باشند نه غیره اصولی و هیجانی (چون عده ای اوباش هم بینشون بیاد همه مردم رو به هرج میندازند و نتیجه اعتراض هاشون هم منحرف میشه)
    بنده به تلگرام اصلا معتقد نیستم چون بیخود این سیستم 3-4 سال بدون باج دادن در ایران باز نبود...!
    حالا بینشون چی گذشت که فیلتر شد نه من میدونم نه شما
    آموزش ساخت بمب هم بست طرف اومد(از نظر تلگرام یک فرد جدید) اومد کانال دیگری زد و داخلش نه ساخت بمب گذاشت نه ...
    از اینکه مدیر آمد نیوز فردی معلول الحال هست منم شکی بهش ندارم از اینکه بی بی اس با اینبری ها هست اینم شکی توش ندارم

اما بحث من نه سیاسی هست نه اجتماعی من در مورد قوانین حاکم بر پیام رسانها میگم که از روز اول بوده و هست و پشت پرده چی میگذره به من ربطی نداره ولی این مهمه از روز اول هم حاکمان ایران این قوانین رو خوندن هم مردم حالا دقیقا تلگرام چه کاری خلاف قوانین خودش انجام داده بفرمایید تا ما هم بدونیم
    ویرایش توسط zamin : 2018-01-02 در ساعت 15:05

17. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

dowebmssp 

FileBegir.com آواتار ها
    مشکل اینجاست شما حقانیت را بر اساس قوانین اغازین یک شبکه در نظر می گیرید، مثلا اگر شبکه ای اعلام کنه من با مباحث سیاسی کاری ندارم و گروههای اون شبکه هم حرف سیاسی زدن پس چون بر خلاف قوانین اون شبکه نبود نباید جلوش گرفته بشه و مدیر اون شبکه هم لزومی به رعایت این مورد نداره چون تو اساس نامه اش نبوده.
    خب بحث سیاسی را یک مثال بی دلیل زدم برای مورد پایین.

حالا فرض کنید یک شبکه ای بیاد اعلام کنه مباحث پورن و تبلیغ هم جنس گرایی هم برای من موردی نداره و فقط موارد خشونتی مورد داره
    و در کشور شما این مسائل خیلی قبیح و متضاد با فرهنگ شماست چه لزومی داره کانالی که این مباحث پورن داخلش هست برای ایرانی ها را گزارش بدیم ترتیب اثر نداه؟ فقط به این دلیل که جزو قوانین اساس نامه ای تلگرام نبوده؟ مگر معیار ما ، عقاید و قوانین جناب این پسرک هست؟ اون باید تابع قوانین و خط قرمز های نه ایران بلکه تمامی کشورهایی باشه که قراره توش فعالیت کنه

اگر مثلا فیس بوک قراره در چین فعالیت کنه و چین صفحاتی که مربوط به مناطق خودمختار چینی هستن را گزارش کنه به فیس بوک فیس بوک موظفه تعطیل کنه اون پیج ها را چراکه شرط فعالیت فیس بوک در یک کشوری حالا هر کشوری می خواد باشه رعایت قوانین و عرفیات اون کشور هست نه کشور مالک اون شبکه

19. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین