نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین شرکت COD در سال 1396 کدام است؟

رأی دهندگان
9. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • ای بازار

0 0%
  • پارس پیک

0 0%
  • ایران مارکت سنتر

1 11.11%
  • پارس کسب

0 0%
  • راگا

5 55.56%
  • ماها

0 0%
  • پایگان

0 0%
  • فروتل

0 0%
  • وی آی پی سی او دی

3 33.33%
  • پرداخت

0 0%
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: به نظر شما بهترین شرکت cod ایران در سال 1396 کدام است؟

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست

به نظر شما بهترین شرکت cod ایران در سال 1396 کدام است؟

با سلام خدمت تمام کاربران خوب انجمن خوب شاپکیپر
    بعد از برگزاری موفق نظرسنجی بهترین تیم ارائه کننده خدمات پرستاشاپ در ایران http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=102818 و همچنین نظرسنجی بهترین ارائه کننده خدمات درگاه پرداخت واسط در ایران http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=103103 امروز تصمیم گرفتیم سومین نظرسنجی رو هم در این بخش برگزار کنیم و اون رو اختصاص بدیم به انتخاب بهترین شرکت ارائه کننده خدمات پرداخت در محل COD ایران در سال 1396

به همین منظور این نظرسنجی رو ایجاد کردیم ، گزینه های نظرسنجی با توجه به مواردی هست که در تاپیک های اخیر دیده شده و اگر دوستان از شرکت های دیگه ای سرویس دارند که در لیست نیست لطفا اطلاع بدن که اضافه بشه به نظرسنجی . این نظرسنجی از امروز آغاز میشه و تا روز شنبه چهاردهم بهمن ماه ادامه پیدا میکنه ، نتیجه نظرسنجی هم در روز شنبه به اطلاع همه کاربران میرسه

تغییری که در این نظرسنجی داده شده این هست که علاوه بر تقدیر از سه رتبه برتر نظرسنجی ، به ارسال کننده بهترین پست منتقدانه (بیان نقاط ضعف و قوت و نه صرفا تخریب و بیان ایرادات) هم هدیه ای اهدا میشه . پس امیدوارم کاربران عزیز علاوه بر شرکت در نظرسنجی و بیان دلیل انتخابشون داخل تاپیک ، تجربه های خودشون رو هم از کار با این سیستم ها با سایر کاربران به اشتراک بذارن . ممنونم

نتیجه نظرسنجی علاوه بر اعلان در انجمن شاپ کیپر ، داخل کانال تلگرامی شاپ کیپر هم منتشر میشه

2. کاربران زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,344 بار تشکر شده در 1,504 پست
    لطفا دوستان اگر تمایل دارید بعد از رای خود علت این انتخاب رو هم بفرمایید دوستان استفاده کنند
    تیتر وار هم بگید کافیه (بطبع 2-3 تیتر بیشتر نمیشه)
    ممنون
    --

4. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

adea1371 آواتار ها
    745 بار تشکر شده در 435 پست
    فروتل تا دو ماه پیش دوستم داشت

اصلا راضی نبود

تغییر وضعیت افتضاح حدود 35 روز تمام

3 هفته مشتری محصول گرفته ولی داخل سیستم زده بود پیش توزیعی

پرداخت هم که ی سرچ بزنند بچه ها امار دستشون می اید

پارس کسب هم برای گنده فروش ها خوبه

6. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

zamin 

Reza آواتار ها
    15,730 بار تشکر شده در 5,327 پست
    باید تمام شرکت ها یک بازنگری در خدمات خودشون هم از نظر کیفی و هم از نظر کمی انجام بدن
    متاسفانه دوستان خوبی در این عرصه داشتم که در حال حاضر به نوعی از عرش به فرش اومدن ، همون شرکت های خوبی که روزگاری رتبه های اول و دوم و سوم رو داشتن اما الان در قعر جدول کیفیت به سر می برن . من تمام تلاشم همیشه کمک به شرکت های خرید پستی برای ارتقای کیفیتشون بوده اما گذر زمان خیلی چیزها رو تغییر داده
    امیدوارم سال 97 یک سال پررونق و با کیفیت هم برای فروشگاه های اینترنتی باشه و هم برای شرکت های cod
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

zozze آواتار ها
    849 بار تشکر شده در 475 پست
    سلام
    من در کل تجربه کار با چند تا از شرکت ها رو داشتم :
    اول پارس پیک بود که حدود 5-6 سال پیش بود و اصلا دیگه الان دربارش صحبت بخوام بکنم هم اشتباهه و شاید تجربه من درست نباشه.

بعد از اون با اسکریپت همکاری در فروشمون ناچار شدیم با پادینا همکاری کنیم که اون هم بارها در تاپیک ها دربارش صحبت کردیم و پیش همه مشخصه و درباره اون هم صحبتی ندارم.

حدوداً از انتهای سال 92 تا اوایل 96 با آسمان وب همکاری داشتیم. پنل کاربریشون به شدت قدیمی بود ولی خب واریزی های منظم داشتن و راضی کننده بود برامون و با توجه به اینکه دفترشون شیراز بود و امکان مراجعه حضوری برامون فراهم بود از سیستمشون استفاده میکردیم و راضی بودیم، تا اینکه حدوداً 5-6 ماه آخر همه چیز عوض شد!
    تیکت ها هفته ای 1-2 بار دیده میشدن!
    تلفن ها از هر 10 تماس یک بار جواب داده میشد و اون اندک باقیمونده حسابمون هم درست واریز نمیشد تا اینکه به هر سختی و کلکی بود تسویه حساب آخر رو انجام دادیم و رفتیم سراغ شرکت راگا.

راگا حدوداً 7 ماهی هست داریم استفاده میکنیم ازشون.
    اوایل تلگرام خیلی خوب پاسخگو بودن ، راهکار های خیلی خوبی بهمون دادن و مشورت کردیم باهاشون و عضو سیستمشون شدیم.
    بعد پنلشون جدید هست و کاربردی، امکانات خوبی داره ولی خب متاسفانه یک سری مشکلات و کمبود هایی داره که از روز اول گوشزد کردیم بهشون منتها گفتن رسیدگی میکنن ولی نکردن و توی این 7 ماه هیچ چیز جدیدی به پنل اضافه نشده و ایرادات رفع نشده، اما ایراداتی که نوشتیم چیزهای اساسی نیست که توی روند کاری تاثیر داشته باشه ولی خب ما همیشه عادت داریم با شرکتی که کار میکنیم بهشون پیشنهادات رو میدیم، و متاسفانه مشکل دیگه ای که دارن تیکت ها هم با تاخیر جواب داده میشه، همینطور تلفن ها هم همیشه یک خانم منشی جواب میدن ومیگن پیگیری میکنم ولی پیگیری باز هم به همون شکل قبله، البته بهمون قول ساخت پلاگین برای اسکریپت همکاری در فروشمون دادن ولی اون هم آماده نشد، ایراد دیگه ای که وجود داره پلاگین هاشون اصلا کامل نیست و پلاگین برای ووکامرس واسه یکی دیگه از سایت هامون گرفتیم که متاسفانه کار نکرد و 1 ماه گذشت و جوابی ندادن و من هم خسته شدم از تماس و تیکت بازی و رسیدگی نکردم بهش...
    در کل میگم اگر مشکل خاصی پیش نیاد توی استفاده از پنل و آماده به ارسال نشدن و ... به طور کل هیچ مشکلی نیست.
    ولی اگر مشکلی پیش بیاد برای حل شدن مشکلمون خیلی طول میکشه.

در کل بخوام با توجه به سختی ها و مشکلات های فعلی بگم ، توی نظرسنجی به راگا رای دادم چون چند مورد اصلی زیر رو داره :
    راحتی پنل کاربری، بروز بودنش شکیل بودنش
    خوب بودن فاکتور ها و ...
    واریزی های مرتب 2 بار توی هفته
    و اینکه خیالمون راحته که پولمون خورده نمیشه ( با توجه به شرکت ها و سایت های موجود و تجربه های خودم و دیگران )

موفق باشید.

9. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست
    ممنونم جناب Zozze
    توضیحاتتون بسیار مفید و کاربردی بود
    امیدوارم سایر بزرگواران هم از تجربیات شما استفاده کنند و هم تجربیاتشون رو با ما در میون بذارند
    ضمن اینکه شرکت در نظر سنجی رو هم فراموش نکنند
    ممنونم

11. کاربر زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده است :

zozze 

Reza آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام
    من در کل تجربه کار با چند تا از شرکت ها رو داشتم :
    اول پارس پیک بود که حدود 5-6 سال پیش بود و اصلا دیگه الان دربارش صحبت بخوام بکنم هم اشتباهه و شاید تجربه من درست نباشه.

بعد از اون با اسکریپت همکاری در فروشمون ناچار شدیم با پادینا همکاری کنیم که اون هم بارها در تاپیک ها دربارش صحبت کردیم و پیش همه مشخصه و درباره اون هم صحبتی ندارم.

حدوداً از انتهای سال 92 تا اوایل 96 با آسمان وب همکاری داشتیم. پنل کاربریشون به شدت قدیمی بود ولی خب واریزی های منظم داشتن و راضی کننده بود برامون و با توجه به اینکه دفترشون شیراز بود و امکان مراجعه حضوری برامون فراهم بود از سیستمشون استفاده میکردیم و راضی بودیم، تا اینکه حدوداً 5-6 ماه آخر همه چیز عوض شد!
    تیکت ها هفته ای 1-2 بار دیده میشدن!
    تلفن ها از هر 10 تماس یک بار جواب داده میشد و اون اندک باقیمونده حسابمون هم درست واریز نمیشد تا اینکه به هر سختی و کلکی بود تسویه حساب آخر رو انجام دادیم و رفتیم سراغ شرکت راگا.

راگا حدوداً 7 ماهی هست داریم استفاده میکنیم ازشون.
    اوایل تلگرام خیلی خوب پاسخگو بودن ، راهکار های خیلی خوبی بهمون دادن و مشورت کردیم باهاشون و عضو سیستمشون شدیم.
    بعد پنلشون جدید هست و کاربردی، امکانات خوبی داره ولی خب متاسفانه یک سری مشکلات و کمبود هایی داره که از روز اول گوشزد کردیم بهشون منتها گفتن رسیدگی میکنن ولی نکردن و توی این 7 ماه هیچ چیز جدیدی به پنل اضافه نشده و ایرادات رفع نشده، اما ایراداتی که نوشتیم چیزهای اساسی نیست که توی روند کاری تاثیر داشته باشه ولی خب ما همیشه عادت داریم با شرکتی که کار میکنیم بهشون پیشنهادات رو میدیم، و متاسفانه مشکل دیگه ای که دارن تیکت ها هم با تاخیر جواب داده میشه، همینطور تلفن ها هم همیشه یک خانم منشی جواب میدن ومیگن پیگیری میکنم ولی پیگیری باز هم به همون شکل قبله، البته بهمون قول ساخت پلاگین برای اسکریپت همکاری در فروشمون دادن ولی اون هم آماده نشد، ایراد دیگه ای که وجود داره پلاگین هاشون اصلا کامل نیست و پلاگین برای ووکامرس واسه یکی دیگه از سایت هامون گرفتیم که متاسفانه کار نکرد و 1 ماه گذشت و جوابی ندادن و من هم خسته شدم از تماس و تیکت بازی و رسیدگی نکردم بهش...
    در کل میگم اگر مشکل خاصی پیش نیاد توی استفاده از پنل و آماده به ارسال نشدن و ... به طور کل هیچ مشکلی نیست.
    ولی اگر مشکلی پیش بیاد برای حل شدن مشکلمون خیلی طول میکشه.

در کل بخوام با توجه به سختی ها و مشکلات های فعلی بگم ، توی نظرسنجی به راگا رای دادم چون چند مورد اصلی زیر رو داره :
    راحتی پنل کاربری، بروز بودنش شکیل بودنش
    خوب بودن فاکتور ها و ...
    واریزی های مرتب 2 بار توی هفته
    و اینکه خیالمون راحته که پولمون خورده نمیشه ( با توجه به شرکت ها و سایت های موجود و تجربه های خودم و دیگران )

موفق باشید.
    ممنون
    زبان نقدتون شیوا و لحنش کاملا دوستانه بود
    امیدوارم سایر کاربران هم مثل بنده از تجربیات خوب شما استفاده کرده باشن

anius آواتار ها
    270 بار تشکر شده در 125 پست
    ما 3 تا شرکت رو کار کردیم
    اول با پرداخت بود که در تاپیک زیر کامل شرح دادم

تجربه کار با COD پرداخت pardakht.ir

بعد اومدیم رو آسمان وب از 94 تا 95 :
    تقریبا حدود 10 ماه از 12 ماه خیلی خوب بود هیچ مشکلی هم نداشتیم
    واریزی به موقع - پشتیبانی مناسب ، مشکلاتی هم بود مثل پنل قدیمیشون و خورده ریز های دیگه اما مشکل خاصی نداشتیم
    2 ماه آخر دیگه آسمان وب اونی نبود که ما تو 10 ماه قبل دیده بودیم واریزی ها به موقع نبود - تغییر وضعیت ها خیلی بد شده بود و عملا رضایت نداشتیم
    یک عزیزی هم اونجا کار میکرد اتفاقا تو همین انجمن ایشون باعث شد با برخورد بسیار خوبشون من رفتم رو آسما وب تا ایشون بود اون شرکت رو پا بود وقتی ایشون رفت به نظر من اسمان وب پوکید ! (آی دی به نام روزبه داشتن در این انجمن)
    یه مشکلی هم پیش اومد که متاسفانه انتظاراتمون براورده نشد :
    چند بسته گم شد نامه نگاری فقط انجام دادند ولی خودمون چند ماه درگیر بودیم تا توستیم از پست غرامت بگیریم که ما انتظارمون از شرکت واسطه این هست اگر مشکلی پیش میاد اونا پیگیر شن اصلا برای همین اومدیم با شرکت خصوصی وگرنه مستقیم میرفتیم با پست ما اومدیم با شرکت واسط که رقمی بهشون پرداخت شود برای پیگیری این مسائل(انتظار بنده پیگیری فراتر از نامه بود شاید بنده انتظارم بالاست و من اشتباه میکنم)
    چون اولویت اصلیمون بحث واریز به موقع و تغییر وضعیت بسته ها بود و بحث پیگیری و ما رو به خواستمون نرسوندن ، جدا شدیم اما تسویه ما تو سال 95 بدون دردسر انجام شد و مثل اون دوستمون اذیت نشدیم.

از 95 تا به حال با راگا هستیم بهترین تجربه تا به الانمون با راگا بوده
    ما انتظاراتمون نه پنل هست نه امکانات عجیب غریب فقط
    1-امنیت مالی
    2-واریز به موقع
    3-تغییر وضعیت مناسب
    4-پیگیری مسائلی که پیش میاید
    بود که به همش رسیدیم
    تا الان راگا خوب عمل کرده و من نمره بالایی میدم
    این رو مد نظر داشته باشید هیچ شرکتی کامل نیست به هیچ وجه و تمام شرکت ها بلا استثنا کم و کسری دارن برای من این مهمه با توجه به شرکتهایی که بودند فردا روز یهو خبری ازشون نبود و پول میرفت رو هوا اولا امنیت مالی باشد دوما به موقع پرداخت کنند مثلا چند بار بهشون گوش زد کردم این تیکت رو زود جواب بدید (جواب میدن تاخیر دارد) یا امثالهم که من شخصا این موارد برام مهم اندازه امنیت مالی نیست به هیچ وجه که امیدوارم اینها رو هم تصحیح کنند
    حتی روز اول یادمه اینکه پیش پرداخت میدن به فروشنده ها ، گله مند بودم چون خیلی شرکت ها از این قسمت ضربه میخورن که تسویه مالی نکرده مشتری شما پیش پرداخت میدید به فروشنده و ضررش رو منی میخورم که دارم سالم کار میکنم که دلایلی که بهم گفتن معقول بود تقریبا ولی باز با این موضوع کاملا مخالفم بحث دادن پیش پرداخت به فروشنده با اینکه خودم فروشنده ام باعث کاهش منابع مالی شرکت میشه و 4 تا فروشنده دله دزد ماهواره ای و تلویزیونی با برگشتی بالا بخوره به تور این شرکت ها منم به آتیش اونا باید بسوزم
    2 سری مشکلات پستی داشتیم خدا رو شکر مثل قبل با سرشاخ شدن با پست باز تونستیم حقمونو بگیریم که این بار بر خلاف اسمان وب تمام پیگیری ها رو خود راگا انجام دادند که تجربه فوق العاده ای بود ،مثلا در یک مورد:
    کارمند شرکت پست که دائم برای ما دردسر درست میکرد موقع بردن مرسولات الان شده یه موش که نتیجه پیگیری است .

من علاقه ای به بت ساختن ندارم در حال حاضر این رو میگم :
    شرکت واسط پستی باید کارشو درست انجام بده که من فروشنده درگیر مسائل حاشیه ای نشم و فقط بچسبم به کارم و نتیجشم بشه افزایش فروش تو کارم که هم به نفع اون هست هم خودم
    بدبختانه تو ایران با بسیاری شرکت ها دردسر میشه برات جای پیشرفت کل کارتم نابود میکنن تو این چند وقتی که با راگا هستیم ما فقط درگیریمون افزایش فروش خودمون شده و حاشیه شرکت cod رو خدا رو شکر اصلا نداشتیم
    شرکت راگا شرکت مورد اعتمادی با کیفیت بالا تا الان بوده است امیدوارم بعد از این هم همینطور ادامه بدن.

امید روز افزون رو براشون آرزو مندم . پیشرفت این دوستان ارتقا کسب و کار ما را در پی خواهد داشت.
    ویرایش توسط anius : 2018-01-09 در ساعت 03:36

14. کاربران زیر به خاطر این پست از anius تشکر کرده اند :

Rezazamin 

Reza آواتار ها
    با پایان زمان نظرسنجی برترین سرویس های خرید پستی سال 96 از نگاه کاربران شاپ کیپر انتخاب شدند
    همونطور هم که قبلا گفته بودیم تعداد برای ما مهم نیست و اون چیزی که مهمه در این نظرسنجی ها صرفا نتیجه نهایی اونهاست
    به شرکت راگا ، vipcod و ایران مارکت سنتر که موفق شدند رتبه های اول تا سوم این نظرسنجی رو کسب کنند تبریک میگیم
    بهترین نقد تاپیک هم به زودی توسط تیم راهبری انتخاب میشه و جوایز نفر برتر خدمتشون اعلام میشه

16. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :