صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 14

موضوع: اشتراک گذاری یک پیشنهاد بابت تلگرام

FileBegir.com آواتار ها
    293 بار تشکر شده در 169 پست

اشتراک گذاری یک پیشنهاد بابت تلگرام

این تاپیک را زدم تا هرکسی نظری و ایده ای داره بیان کنه به عنوان پیش گیری بهتر از درمان
    --------------------------
    خب فضای مجازی در ایران موجب اشتغال زایی شده و کسب و کارهای کوچیک رونق گرفتن که خب خدا را شکر
    بد یا خوب کار ندارم اما معمولا تو دوتا فضا معطوف شدیم یک اینستاگرام و دوم تلگرام

یک اتفاقی این چند روز افتاد و اون هم فیلتر شدن تلگرام و اینستا بود که خب مطمئن هستم موقتی هست و جای نگرانی نیست
    پس تاپیک من بابت امروز و این مورد نیست

تاپیک را زدم بابت پیش گیری به از درمان
    یعنی چی؟
    یعنی از همین الان که تلگرام فیلتر قطعی نیست به فکر بیفتیتم چون بعدش دیگه دیر شده
    چرا؟
    چون مثلا الان تصمیم گرفتید به فلان پیام رسان کوچ کنید چه طور می تونید به همه مخاطبان تلگرامی که فیلتر هست اطلاع بدید؟ مگه همه فیلتر شکن دارن از مردم معمولی؟ 10 تا عضو خوب هم از دست بدید کلی ضرر هست.
    شما یک کانال تو تلگرام می زنی باید جون بکنی تا عضو بگیری حالا چه طور یک پیام رسانی دوم انتخاب کنید و عضو بگیرید؟ اونم بعد فیلتر کانال اصلی تون؟ قطعا کار پر خسارت و زمان بری هست و یه جورایی از صفر شروع کردن

فیلتر تلگرام هم دست من و شما نیست پس باید از قبل بابتش یک راه کاری داشته باشیم
    لطفا برای چنین پیش گیری هایی یک راه کار ارائه بدید
    --------------------------------
    راهکار من:
    1- توی کانالمون در تلگرام مرتب اعلام کنیم که فعالیت ما در پیام رسان دوم مان و x وy هست مثلا واتس آپ و سروش یا هرچی
    2- کاربرها را تشویق به عضویت در اون کانال روز مبادا بنماییم ،روش تشویق را می تونید تو همینجا بیان کنید و از ایده های هم استفاده کنیم
    3- بعضی اخبار و یا خبرهای خاص یا اگر فروشگاهی هستید تخفیف های خاص را فقط تو اون کانال روز مبادا ارائه بدیم و توی تلگرام اعلام کنید مثلا: (( مشتریان عزیز یک تخفیف خیلی عالی 20% رو در کانالمون در واتس آپ و سروش اعلام کردیم اینم لینک )) این یک مثال کاملا فرضی بود
    4- قطعا لازم نیست همه فعالیت های پیام رسانیمون را توی اون پیام رسان هم داشتیه باشیم اصلا! بلکه فقط هرزگاهی یک چیزی توش اعلام کنیم مثلا یک تخفیف که کاربر رغبت کنه توی اون کانال روز مبادا هم عضو باشه
    5- هرزگاهی مثلا سه ماه یک بار حین معرفی کانال روز مبدا، بنویسید در صورتت فیلتر یا مسدود شدن تلگرام به اون یکی کانال مراجعه کنید. این تو ذهن مخاطب شما هک می شه که اگه یه روزی تلگرام فیلتر شد کجا بیاد سراغتون
    6- سعی کنید نام کانال در پیام رسان ها دقیقا عین هم باشه
    7- جهتت تبلغ اون پیام رسان دومتون یک کاور تبلیغی شیک طراحی کنید که تو ذهن مخاطبان شما بمونه

به این هفت گام مشتریان رو حداقل ماهی یک بار پاس بدیم به اون یکی کانال
    --------------------
    خوبی این روش:
    1- خود تلگرام معلوم نیست تا ابد باقی بمونه یا حتی محبوبیتش بین ایرانی ها تا 5 سال دیگه هم قابل تضمین نیست پس منطقی نیست همه تلاش خودمون رو ببریم رو تلگرام باید یک پیام رسان روز مبادایی هم داشته باشیم
    2- مواقعی که خدایی نکرده تلگرام فیلتر همیشگی شد کمتر اسیب ببینیم
    3- مواقعی که مثل این سری تلگرام چند روزی فیلتر هست می تونیم کسب و کارمون را از تعطیلی مطلق نجات بدیم چون از قبل به کاربرانمون آموزش دادیم از کانال روز مبادایی ما هم استفاده کنند و الان همون روز مباداست
    4- اگر بعد از فیلتر تلگرام یا حتی کاهش محبوبتیش یا هر چیزی شما یک کانال دیگری داشته باشید ولو مثلا یک پیام رسان دیگری به غیر پیام رسان روزمبادای شما محبوب بشه بین مردم باز مشکلی نخواهد بود چون شما تو اون پیام رسان روز مبادا اعلام می کنید مثلا: (( کانال رسمی ما در پیام رسان x منتقل گردید )) و لینک می گذارید.

نظرات شما هم تو این تاپیک کارساز خواهد بود
    برای اینستا چیزی به ذهنم نرسید یعنی رسید اما گمونم نظرات بهتری باشه
    حرف هاتون و راه کار هاتون برای دوستانتون جهت خسارت حداقلی می تونه خیلی کمک باشه
    ----------------------------
    موضوع این تاپیک انتخاب پیام رسان جایگزین نیست خواهشا دقت کنید. بلکه ارائه راهکاری برای روز مباداست. ا

2. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,344 بار تشکر شده در 1,504 پست
    آقا من پیشنهاد میدم کاربران رو تشویق کنید در سرویس خبرنامه ایمیلی شما عضو شوند
    با اینکار همواره با ارسال ایمیل بهشون سریع میرسه و میتونید جهت دهی کنید
    اینکه تشویق کنید بیان سمت فلان سرویس منطقی نیست بنظرم چون اگر اون سرویس تو ضرب از آب در بیاد مجالی برای جبران ندارید

این دوره زمونه همه بناچار باید ایمیل داشته باشند و بطبع رو همه گوشی ها باز به اجبار سرویس های ایمیل گوگل هست
    --

4. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

haftsepehr آواتار ها
    118 بار تشکر شده در 82 پست

Arrow

سلام
    پیشنهاد من استفاده از پیام رسان گپ یا سروش هست
    بانظر پست پایین صددرصد موافق هستم
    بنده افزایش عضو تا 20.000 عضو در این پیام رسان انجام میدم.
    ویرایش توسط haftsepehr : 2018-01-03 در ساعت 18:15
    فروش ممبر واقعی و فیک - فالور اینستاگرام - افزایش ممبر گپ

kargosha آواتار ها
    485 بار تشکر شده در 235 پست
    قبلا هم گفتم باید یک بستر اختصاصی برای فعالیت تجاری داشته باشید و در کنار اون از تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی به عنوان کمک کننده استفاده کنید این تنها راه منطقی هست.
    این چند روز شرکت ها یا افرادی که سایت داشتند چندان متضرر نشدند ولی کسانی که صرفا با تلگرام کار می کردند 100 درصد متضرر شدند و در آینده هم بیشتر متضرر می شوند اگر منطقی فکر نکنند.

7. کاربران زیر به خاطر این پست از kargosha تشکر کرده اند :

FileBegir.com آواتار ها
    293 بار تشکر شده در 169 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    آقا من پیشنهاد میدم کاربران رو تشویق کنید در سرویس خبرنامه ایمیلی شما عضو شوند
    با اینکار همواره با ارسال ایمیل بهشون سریع میرسه و میتونید جهت دهی کنید
    اینکه تشویق کنید بیان سمت فلان سرویس منطقی نیست بنظرم چون اگر اون سرویس تو ضرب از آب در بیاد مجالی برای جبران ندارید

این دوره زمونه همه بناچار باید ایمیل داشته باشند و بطبع رو همه گوشی ها باز به اجبار سرویس های ایمیل گوگل هست
    پیشنهادتون خیلی خوب بود
    البته چندتا تا بحث هست:
    1- استفاده عموم یا بهتر بگم چک کردن ایمیل از طریق عامه مردم به شدت چک کردن روزانه پیام رسان هاشون نیست
    2- شاید پیام رسان ها مدام چند سال یک بار تغییر کنند، یه روز واتس اپ یه روز تلگرام ولی بعید میدونم مقوله ای به اسم پیام رسان از زندگی های مردم حذف بشه مگر یک جهش تکنولوژی جدید پس همواره باید بستری به اسم پیام رسان ها را به عنوان یک کسب و کار دید
    3- قابلیت های پیام رسان ها با قابلیت های ایمیل یکی نیست، ایمیل به عنوان گزینه روز مبادا اصلا کفاف نمیده، شما قرار هست ارائه محصولات داشته باشی یک سری ربات برنامه نویسی شده داشته باشی و ... خب این اقدامات اصلا با ایمیل قابل اجرا نیست

ولی در کل تشویق مشتریان به خبرنامه مان گزینه خیلی لازم و معقولی هست
    ممنون بابت اشتراک نظرتون
    ویرایش توسط FileBegir.com : 2018-01-03 در ساعت 18:49

Alda آواتار ها
    258 بار تشکر شده در 173 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kargosha نمایش پست ها
    قبلا هم گفتم باید یک بستر اختصاصی برای فعالیت تجاری داشته باشید و در کنار اون از تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی به عنوان کمک کننده استفاده کنید این تنها راه منطقی هست.
    این چند روز شرکت ها یا افرادی که سایت داشتند چندان متضرر نشدند ولی کسانی که صرفا با تلگرام کار می کردند 100 درصد متضرر شدند و در آینده هم بیشتر متضرر می شوند اگر منطقی فکر نکنند.
    با ایشون موافق هستم !
    باید یه بستری اختصاصی داشت و از شبکه های اجتماعی به عنوان ابزار تبلیغاتی استفاده کرد !
    به زودی صدای وبمستر از بیوگرافی ها

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,784 بار تشکر شده در 980 پست
    به نظر بنده نباید تموم تخم مرغ ها رو در یه سبد گذاشت. بنده با نظر kargosha موافقم چون چون سرمایه گذاری در پیام رسانهایی که موندن یا محبوبیتشون چندان مشخص نیست کار سختیه اما میشه که در اون سرمایه گذاری کوتاه مدت کرد.
    البته به نظر بنده روش های که خودتون (یعنی استارتر بحث) قید کردید بهترین روشه و بنده هم با شما هم نظرم

ravand آواتار ها
    65 بار تشکر شده در 42 پست
    اگه میخواید سروش رو نصب کنید به نظرم پیام رسان بله رو نصب کنید بهتره چون امکاناتش بیشتره.
    نمونه کارهای من : http://ravand-design.ir/portfolio

kargosha آواتار ها
    485 بار تشکر شده در 235 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ravand نمایش پست ها
    اگه میخواید سروش رو نصب کنید به نظرم پیام رسان بله رو نصب کنید بهتره چون امکاناتش بیشتره.
    بله رو من نصب کردم
    در ظاهر خوبه ولی در عمل چک کنید تا ببیند چه فاجعه ای هست در آنلاین بودن این نرم افزار
    لود ضعیف بدترین حالت بله هست

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

i gap خوبه از نظر لود و سرعت و امکانات ولی زیبایی نداره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین