صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: حمایت از تلگرام

abbasmfor آواتار ها
    6 بار تشکر شده در 3 پست

Question حمایت از تلگرام

خواستار آزاد شدن شبکه اجتماعی تلگرام هستیم ...

در این چند روزی که قطع هست تلگرام
    احساس میکنم خودم هم فیلتـــر شدم

از نظر خودم بهترین و محبوبت ترین و امن ترین شبکه اجتماعی در حال حاظر تلگرام است و خواهد بود

اگه موافقی نظرتو بگو ؟؟

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست
    حمایت از تلگرام؟
    مدیر اون برای امنیت شما و خانوادتون کاری نمی کنه اون وقت شما از چی میخاید حمایت کنید؟

ravand آواتار ها
    64 بار تشکر شده در 41 پست
    نظر من اینه که الان برای فیلتر کردن تلگرام خیلی دیر بود. حالا میگیم علت این مشکلاتی که پیش امد تلگرام بوده. ولی خب الان خیلی ها زحمت کشیدن امدن کانال زدن، گروه زدن ، عضو جمع کردن. من خودم توی این چند هفته داشتم یک اسکریپت ربات تلگرام می نوشتم که بیشتز از 90 درصدش تموم شده. میخواستم بفروشم. حالا کی میخره؟! درست وقتی کانال زدم یکی دو روز بعدش تلگرام فیلتر شد!
    خیلی ها امدن میلیونی هزینه کردن دادن مثلا ربات فروشگاه براشون زدن. کلی زحمت کشیدن . این درسته که ما باهاشون اینطوری برخورد کنیم؟
    حالا میگیم حق با مسئولین امنیتی هست ولی نظر من اینه که اگه میخواستن فیلتر کنن روز اول باید این کار رو میکردن. روزی که هنوز اینقدر تلگرام کاربر نداشت.
    شنیدم 900 میلیون پول دادن فقط پوسته ی یک مرورگری مثل فایرفاکس رو عوض کردن! ولی حاضر نشدن یه هزینه ای بکنن یه پیام رسان درست و حسابی با سرور های درست و حسابی راه اندازی کنن.
    شغلی هم که برای مردم ایجاد نمیکنن و بیشتر شعار میدن. حالا که ملت خودشون میرن یه کاسبی راه بندازن اینطوری باهاشون برخورد میکنن!
    واقعاً باعث تاسفه!
    نمونه کارهای من : http://ravand-design.ir/portfolio

Ali.Sh آواتار ها
    3,136 بار تشکر شده در 1,298 پست
    اگر چه من از تلگرام هیچ سود خاصی نمیبرم ولی واقعا مخالف مسدود کردن تلگرام یا هر سایت دیگه ای هستم نه تنها باعث بیکاری هزاران نفر میشه بلکه مردم رو به سمت استفاده از فیلترشکن و برنامه های دیگه هم سوق میده!

ضمن اینکه مسئولان ما از مردم نیستند اگر بودند وضع کشور اینقدر اسف بار نبود و اون امنیتی هم که مثل آب خوردن اینطوری به هم بریزه باید فاتحه اش رو خوند!
    LAMP | CI/YII/Laravel/Phalcon | HTML/CSS/JS/JQuery | WP/PS/IPS | Android/Java

1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patrik نمایش پست ها
    حمایت از تلگرام؟
    مدیر اون برای امنیت شما و خانوادتون کاری نمی کنه اون وقت شما از چی میخاید حمایت کنید؟
    بشدت موافقم
    1000لایک

abbasmfor آواتار ها
    6 بار تشکر شده در 3 پست
    یعنی تلگرام امنیت نداره

دوست عزیز مدیر تلگرام گفته که کانال آمد نیوز رو دیگه مسدود نمیکنم .... چون عضو های واقعی داره و در عرض چند روز به 1.3 م رسیده

یکی از دلایل باز نشدن این روز های تلگرام همین خاطر است که ایران تلگرام رو باز نمیکنه

کمی فکر کنید میفهمید که چرا وی چت باز شده

ahijoon آواتار ها
    1,867 بار تشکر شده در 898 پست
    موافقم . باید حمایت کنیم .

اگر به امنیت باشه خیلی چیزا امنیت نداره و هرچیزی تکرار میکنم هرچیزی نفوذ پذیره و میتونه نا امن باشه .

ما این پیام رسان رو از بین ده ها برنامه مشابه دیگر انتخاب کردیم و رضایت داریم . حتی خودیا تماس صوتیشم بستند ! وگرنه هزینه تماس هم بشدت پایین میومد.
    مشاوره در تولید و تهیه ( برنامه ، محتوا ، کالا ) مشاوره در بازاریابی و فروش و پشتیبانی ، تخصص من است
    با تلگرام من در ارتباط باشید : @pasokh724

abbas141 آواتار ها
    85 بار تشکر شده در 60 پست
    تلگرام به بهانه های واهی فیلتر شده است :
    به خاطر امنیت و مسائل این گونه فیلتر شد ، اما پشت قضیه واقعا این نیست :

اگر توی تویتتر حضور داشته باشید ، می بینید که واقعا مدیر تلگرام در حد توان همکاری داشته با ایران :

شما برید پیام بدهید به خیلی از این مسئولین همین حوزه ای تی ببینید ایا جواب سلام شما رو هم میدهند ؟!

در همون توییتر من بارها دیدم که مدیر تلگرام پاسخ خیلی ها رو داده

به ضرره خوب بعضی از مسئولین سطح توقع خودشون رو پایین بیارند ، تلگرام برای ما نیست که ما اینقدر ازش خواسته داریم ، یه روز میگیم ، سرورهاتو بیار ایران بده دست ما ، یه روز میگیم ، تماس صوتی رو ور دار ببند ، یه زوز میگیم این کانال رو ببند ، یه روز میگیم اون کار بکن ، اخرش هم هرکاری از دستش برمیاد کرد و مسئولین خیلی خوب جوابش رو دادند

بعد میگن به خاطر امنیت : همه اون چیزهایی که الان توی تلگرام بود ، الان این ور اون ور پره :

میگن اموزش ساخت بمب دستی توش بود : الان با کمی سرچ شما میتوانید اموزش ساخت مواد منفجره ای رو پیدا کنید که برای منفجر کردن هر جایی کافیه

ایرانی ها خوشبختانه در این زمینه نیاز به اموزش ندارند ، مسئولین چهارشنبه سوری تشریف بیارند خیابونا این امر رو کاملا متوجه میشن .

مصاحبه های دروعی شون هم که همه جا لو رفته که صحنه سازی بوده ، توی اینستا پیچ کسایی که مصاحبه کردند رو بخونید می بینید که 99% درصد صحبت کسایی که باهاشون مصاحبه کردند رو سانسور کردند بعد یک تیکه که مخالف تلگرام بوده رو پخش کردند که مثلا بگن ، همه از فیلتر تلگرام راضی اند .

تلگرام یه چیز مجانی بود : با این حال زمینه شغلی خیلی خوبی رو برای هزاران نفر فراهم کرده بود کاری که همون مسئولینی که برای شما به دنبال امنیت هستند انجام ندادند ، اقای مسئولی که دنبال امنیت هستی ، برای امنیت شغلی جوان ها چی کار کردی ؟ ایا کاری جز بیکار کردنشون انجام دادی ؟

این که میگن دنبال امنیت هستند بهانه هست ، بهتر بگوییم : چهار تا شرکت از کنار این سیستم ضرر داشتن میکردن ، بستن که پولش بره تو جیب خودشون .

بستنش که چهار روز دیگه یه چیز بی کیفیت ایرانی رو بیارن بالا بگن از این استفاده کنید که پس فردا تا خصوصی ترین حرف های ادم رو هم بتونن بخونن .
    ویرایش توسط abbas141 : 2018-01-07 در ساعت 21:12
    - سپیدار گیفت : فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی و اختصاصی + فروش انواع پاور بانک تبلیغاتی و اختصاصی

kargosha آواتار ها
    483 بار تشکر شده در 235 پست
    فیلتر تلگرام که به نظر منطقی نیست چون متاسفانه خیلی از کسب و کارها با تلگرام رونق گرفتن(البته اصل این موضوع اشکال داره) که چرا باید وقت وانرژی برای سیستمی بزاریم که عاقبتش دست ما نیست!
    اما به هر حال کاریست که شده
    و تنها راه حل کوچ به سیستمی حداقل بومی یا اختصاصی هست
    شخصا سروش و بله و چندین اپ دیگه رو تست کردم که اشکالات زیادی دارند و واقعا بدرد رونق دادن به کسب و کار نمی خورند(بهتر بگم عصبی خواهید شد) بخاطر اینکه فوق العاده با تلگرام فاصله دارند و دهها اشکال در اونها دیده میشه
    واقعا واقعا در طی چند روز گذشته نتونستم یک جایگزین مناسب برای تلگرام پیدا کنم
    امیدوارم اپ های ایرانی سریعتر مشکلات خودشون رو برطرف کنند چون در غیر اینصورت به سرعت یک جایگزین غیر بومی با همون فاجعه ای که برای تلگرام پیش اومد مجددا پیش خواهد آمد که چند وقت بعد باید باز هم بشینیم و افسوس بخوریم!

72 بار تشکر شده در 55 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Patrik نمایش پست ها
    حمایت از تلگرام؟
    مدير تلگرام ديگه بايد چيكار ميكرد ؟

نكنه ميخواي بگي مديران ايراني بيشتر به فكر امنيت شما هستن نه ؟

يعني تمام دنيا كه تلگرام و شبكه هاي اجتماعي آزاد هستن ، هميشه مردمش دارن تظاهرات ميكنن ؟

باورم نميشه شما اين حرفو زدي

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین