نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اشتراک بازخورد تبلیغات در سیستم های کلیکی

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,282 بار تشکر شده در 1,489 پست

اشتراک بازخورد تبلیغات در سیستم های کلیکی

با سلام و ادب
    دوستان لطفا تجربیات خود از درج تبلیغ و کمپین هایی که در سیستم های کلیکی کردین رو به اشتراک بگذارید
    در صورت امکان نوع کسب کار نیز بیان گردد( لزوما نیاز نیست اطلاعات کار خود را بدهید رسته کاری رو بفرمایید کفایت میکنه)
    موارد فنی تا بازخورد های کمپین
    در بعضی سیستم ها سیاست ضد تغلب دارند اما عموما برای نمایش دهنده اعمال میشه و کلیک های فیک باطل شده به حساب تبلیغ دهنده منظور نمیشه (اینم میتونه شناخت خوبی نسبت به این سیستم ها بده)
    مواردی چون تناقض در گفتار تا عمل {بعضا دیده شده با تبلیغات رنگارنگ کسب و کارها رو جذب میکنند اما موقع استفاده متوجه عدم صداقتشون میشیم}
    کیفیت کلیک ها{راه های گوناگونی برای دور زدن این سیستم ها وجود داره که تنها با بازرسی انسانی میشه جلوشو گرفت تا چه میزان این سیستم از پرداخت های شما حفاظت کردن و جلوی ضرر و زیان به شما رو گرفتن؟}

بیان این موارد شاید در نگاه اول کمک به رقیبانتون باشه اما در واقع شما یک تجربه رو به اشتراک گذاشتید و چند تجربه دریافت کردید پس با دیدی باز به این مسئله نگاه کرده و شرکت کنید
    با تشکر از همکاری شما دوستان
    ویرایش توسط zamin : 2018-01-10 در ساعت 14:49
    --

2. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

moj1rayaname آواتار ها
    3,162 بار تشکر شده در 1,299 پست
    سلام و درود

چند سال پیش اگر خاطرتون باشه یه سیستم خیلی ساده کلیکی داشتم به اسم asanhit که همین انجمن هم زدم فروشی ..
    اونموقع کمپین نبود ولی نمایش دهنده و تبلیغ دهنده مثل الان بودن . چون فروشگاه اینترنتی داشتم در نتیجه تبلیغ دهنده خودم بودم / بشدت راضی کننده بود و بابت هر کلیک 50تومان پرداخت میزدم
    تقلب هم نمیشد کاری کرد و از طریق بررسی سایت نمایش دهنده که حدودی چقدر بازدید داره و چقدر کلیکش عادی هست میشد تشخیص داد ..

+ به عنوان نمایش دهنده هم میشه تجربیاتو گفت ؟
    یه نتیجه کلی گرفتم چند ماه پیش

سایتی با بازدید متوسط حدود 30 الی 40 هزار بازدید توی sabavision.com ثبت بود با حدود 7 یا 8 بنر از این سیستم که به دلیل درج عبارت استفاده نادرست اکانت مسدود شد و گفتند کلیک ها الکی بوده یا چی که من اصلا برای تست ثبت کرده بودم فیدبک بگیم :D به هرحال بیخیال شدم از نتیجه گیری .
    رفتم سراغ anetwork.ir که حدود 20 یا 30 درصد شمارش نهایی کمتر بود ( میزد مثلا از 700 کلیک 350 کلیک غیرواقعی ! که چطور این اتفاق می افتاد نمی دونم )

4. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست
    چه در ای نتورک و چه در صبا ویژن از شمارش کلیک ها به شدت ناراضی بودم
    در ای نتورک کمپین هم ایجاد کردم که از بازخوردش هم مجدد به شدت ناراضی بودم
    به قول دوستمون کلیک های به فرض تقلبی رو با نمایش دهنده حساب نمی کنن اما با تبلیغ دهنده حساب می کنن
    اینجوری میشه که هم تبلیغ دهنده ناراضی هست هم نمایش دهنده

6. کاربران زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده اند :

moozmar آواتار ها
    148 بار تشکر شده در 78 پست
    تاپیک خوبی میشد اگر مشارکت بیشتری از سوی سایر کاربران انجام بشه

8. کاربر زیر به خاطر این پست از moozmar تشکر کرده است :

zamin 

85 بار تشکر شده در 58 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    با سلام و ادب
    دوستان لطفا تجربیات خود از درج تبلیغ و کمپین هایی که در سیستم های کلیکی کردین رو به اشتراک بگذارید
    در صورت امکان نوع کسب کار نیز بیان گردد( لزوما نیاز نیست اطلاعات کار خود را بدهید رسته کاری رو بفرمایید کفایت میکنه)
    موارد فنی تا بازخورد های کمپین
    در بعضی سیستم ها سیاست ضد تغلب دارند اما عموما برای نمایش دهنده اعمال میشه و کلیک های فیک باطل شده به حساب تبلیغ دهنده منظور نمیشه (اینم میتونه شناخت خوبی نسبت به این سیستم ها بده)
    مواردی چون تناقض در گفتار تا عمل {بعضا دیده شده با تبلیغات رنگارنگ کسب و کارها رو جذب میکنند اما موقع استفاده متوجه عدم صداقتشون میشیم}
    کیفیت کلیک ها{راه های گوناگونی برای دور زدن این سیستم ها وجود داره که تنها با بازرسی انسانی میشه جلوشو گرفت تا چه میزان این سیستم از پرداخت های شما حفاظت کردن و جلوی ضرر و زیان به شما رو گرفتن؟}

بیان این موارد شاید در نگاه اول کمک به رقیبانتون باشه اما در واقع شما یک تجربه رو به اشتراک گذاشتید و چند تجربه دریافت کردید پس با دیدی باز به این مسئله نگاه کرده و شرکت کنید
    با تشکر از همکاری شما دوستان
    سلام ، به صورت خلاصه تجربه خودم رو از چند شرکت های تبلیغاتی مختلف خدمتتون میگم ، امیدوارم براتون کاربردی باشه

1- ای نتورک : هم به عنوان نمایش دهنده و هم به عنوان تبلیغ دهنده اصلا" بهتون پیشنهاد نمیکنم ، به عنوان نمایش دهنده کلیک های شما رو 75 درصد کمتر محاسبه میکنه ، سیستم جدیدی به اسم سیستم ضد تقلب جدیدا" اضافه کردن ، تنها برای گول زدن مشتری برای گرفتن تبلیغات بیشتر و بسیار موارد دیگه که اینجا نیازی به ذکر اونا نیست ، بنده چندین کمپین در این سایت ایجاد کردم که تقریبا" می تونم بگم هیچ سودی برای بنده نداشت ، تعداد بسیار زیادی کلیک رو با روش های مختلف از نمایش دهنده ها کسر میکنند اما در کمپین مشتری چیزی دیده نمیشه
    تنها ویژگی خوب این شرکت ، واریزی های منظم و به موقع اون هست

2- کلیک یاب : به عنوان نمایش دهنده شمارش کلیکی درست و بهتری رو داره ، کلیک های غیر قابل قبول رو سیستمشون خودکار حذف میکنه و برای نمایش دهنده و تبلیغ گیرنده قابل رویت نیست ، نسبت به بقیه شرکت ها در حال حاضر بهتر داره فعالیت میکنه و بازدهی نسبتا" بهتری در هر دو بخش برای مشتری ها داره
    مشکل بزرگ این شرکت واریزی های نا منظم هست ، برای یک واریزی حدود 20 الی 30 روز باید صبر کنید ( گاهی اوقات بیشتر میشه )

ای نتورک ، صبا ویژن ، کلیک یاب شرکت های اصلی هستند و بقیه شرکت ها نیز با همین شرکت ها کار میکنند ، شرکت ادنگاه رو به هیچ عنوان پیشنهاد نمیکنم و همچنین شرکت های فرعی که با این سه شرکت اصلی کار میکنند باز پیشنهاد نمیکنم ، بار ها بنده به چشم خودم کلاهبرداری های عظیمی که این شرکت ها انجام دادند و خیلی هاشون هم هنوز فعال هستند رو دیدم

یک شرکت جدید به اسم کاپریلا جدید اومده که هزینه تبلیغات رو بر اساس نظر مدیریت سایت و کارشناس های خودشون در ابتدای ماه پرداخت میکنه و تبلیغات پست ثابت و بنری در سایت قرار میدند ، این کار می تونه شروع تازه ای برای سایت ها باشه اما متاسفانه باهاشون تا حالا کار نکردم

صحبت آخر : شرکت های تبلیغاتی کلیکی به عنوان اینکه یک سایت خدماتی هستند و مشتری تبلیغات و نمایش دهنده رو جذب می کنند باید طبق یک روال درست یک درصدی از هزینه تبلیغات مختلف بردارند و ای کاش به این صورت بود ، این شرکت ها رقم های بالایی از یکسری شرکت ها دریافت میکنند و تبلیغاتشون رو بین نمایش دهنده ها پخش می کنند و سهم خیلی زیادی از این رقم رو برای خودشون برمیدارند و سهم خیلی کوچکی رو به مدیران سایت های ایرانی پرداخت می کنند ، بنده اسم این کار رو میدونم اما ترجیح میدم بگم فقط کار درستی نیست ، بخاطر همین هست این شرکت های تبلیغاتی رشد های مثبت 80 درصدی دارند ، بنده اگر خودم هر سرویس یا خدمات اینترنتی ای راه اندازی کرده باشم برای تبلیغات ترجیح میدم تمامی روش های دیگر به جز سایت های تبلیغات کلیکی رو امتحان بکنم
    ویرایش توسط fariborz007 : 2018-01-23 در ساعت 22:06 دلیل: آپدیت

10. کاربر زیر به خاطر این پست از fariborz007 تشکر کرده است :

zamin