صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: واریز اشتباه از طرف فروشگاه

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,343 بار تشکر شده در 1,503 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط utfox نمایش پست ها
    پس ارزش داره 1 میلیون خرجش کنید حداقل! اول برید فتا یا اگاهی مشکلتون رو بگید کمکتون میکنن شماره تماس طرفو پیدا میکنن زنگ میزنن دوستانه حل میکنن..اگر قبول نکرد شکایت کنید.یه وکیل بگیرید به صرفه تره چون تا بخواید دنبالش باشید و پیگیر و... از کار زندگی میفتید...1 تومانم خرجش کنید ارزش داره..وکیل زبر و زرنگ زیاده..با کمتر از 1 تومانم حلش میکنن براتون..
    اتفاقا وکیل بدترین راهه متاسفانه وکلا تا به پرشون نخورید نمیدونید چی هستند
    شاید موارد تازه کاری باشند که بقولی هنوز مهر پای کارت وکالتشون خشک نشده کمی بدوند اما ماباقی اینقدر پرونده های رنگو وارنگ گیرشون میاد کم زیاد کنند که این براشون شوخی کودکانه.یی بیش نیست

ایشون پول داده و حقم باهاشه من بودم سه راه حل زیر پیشه میگرفتم:
    1.میرفتم بانک و با مدیر بانک صحبت میکردم و موضوع رو میگفتم اونا راه هایی دارند + تهدید و... بد نیست که پول وکیلم ازت میگیرم و از این حرفها که طرف بترسه
    2.اگر دیدم حرف تو گوشش نمیده زنگ میزننم بازررسی بانک و موضوع رو میگم تا بهتر راهنمایی کنه و همزمان با یک شماره ثابت از شهر خودتون بهش زنگ بزنید (خودتون نه یکی دیگه که جدی هم باشه) و بگید بخاطر شکایتی که از شما شده باید بیاید فلان شهر و پیشنهاد بدید اینجا آشنا ندارید سند هم بیارید مجبور نشید برید زندان
    من / پدرو و.. اهل شر و اینا نیستیم ولی با همین سیاستها مشکلاتمونو حل کردیم و بازخورد بسیار خوبی هم داره بخصوص بگید 5 تومن دادم وکیل هم 6 تومن رو میگیره و هم طبق قانون دستمزدش به عهده شماست البته اینو در ادامه مورد یک بگید
    --

2. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

FileBegir.com آواتار ها
    293 بار تشکر شده در 169 پست
    دوست عزیز فقط خواهش که دارم بعد از اتمام کارتون چه موفق شدید چه خدای نکرده نشدید اینجا اطلاع بدید و مراحلی و هزینه هایی که صورت گرفته
    تا کسب تجربه ای برای بقیه دوستانتون هم بشه
    مثل بعضی رفقای انجمن نباشید میان می پرسن و دیگه می رن به امون خدا

4. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

hossein1210 آواتار ها
    35 بار تشکر شده در 21 پست
    پس اینطور که مشخصه رته سختی رو در پیش دارم ، اگر مثلا گفته به جای اون مبلغ یه تومن رو خرج کردم بقیش رو میدم قبول کنم؟؟

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1210 نمایش پست ها
    پس اینطور که مشخصه رته سختی رو در پیش دارم ، اگر مثلا گفته به جای اون مبلغ یه تومن رو خرج کردم بقیش رو میدم قبول کنم؟؟
    بهترین کار اینه که از حقوق حسابدارتون کم کنید تا حواش رو ازین به بعد بیشتر جمع کنه
    حسابداره! منشی که نیست!

7. کاربر زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده است :

shikopik آواتار ها
    25 بار تشکر شده در 12 پست
    من خودم به اشتباه دوتا قسط به حساب شخص دیگه با تشابه اسمی و شماره وامی که کارمند بانک اشتباه داده بود به حساب شخض دیگه واریز کردم...
    بعد از اینکه متوجه شدم از بانک بهش زنگ زدن به هیچ عنوان زیر بار برگشت پول نمیرفت و با اینکه اشتباه از طرف کارمند بانک بود ورسید هم داشتم بانک هم قبول نمیکرد.پولو برگشت بده....
    همون لحظه رفتم بازرسی بانک,به محض اینکه از بازرسی بهش زنگ زدن فرداش ترسید و پول رو کامل برگشت داد...
    به بانک هم تذکر جدی دادن و حتی پی گیر میشدم کارمند بانک هم براش دردسر میشد...
    به نظر من حتما بازرسی بانک برید و بخواین بهش زنگ بزنه امکانش زیاده نتیجه مثبت بگیرین.موفق باشید.

9. کاربر زیر به خاطر این پست از shikopik تشکر کرده است :

hossein1210 آواتار ها
    35 بار تشکر شده در 21 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shikopik نمایش پست ها
    من خودم به اشتباه دوتا قسط به حساب شخص دیگه با تشابه اسمی و شماره وامی که کارمند بانک اشتباه داده بود به حساب شخض دیگه واریز کردم...
    بعد از اینکه متوجه شدم از بانک بهش زنگ زدن به هیچ عنوان زیر بار برگشت پول نمیرفت و با اینکه اشتباه از طرف کارمند بانک بود ورسید هم داشتم بانک هم قبول نمیکرد.پولو برگشت بده....
    همون لحظه رفتم بازرسی بانک,به محض اینکه از بازرسی بهش زنگ زدن فرداش ترسید و پول رو کامل برگشت داد...
    به بانک هم تذکر جدی دادن و حتی پی گیر میشدم کارمند بانک هم براش دردسر میشد...
    به نظر من حتما بازرسی بانک برید و بخواین بهش زنگ بزنه امکانش زیاده نتیجه مثبت بگیرین.موفق باشید.
    خوب این اشتباه از کارمند بانک بوده و باید جریمه میشد ولی اینجا حسابدار کارت به کارت هم نکرد که بگشیم اشتباه زده یه شماره رو شماره شبا و اسم و شماره حساب رو با حواله پایا واسش زده واسه همین بازرسی نمیتونه کاری کنه چون حواله درست زده شده

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12