صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: ای بازار و درخواست 50 ملیون سفته

zamin آواتار ها
    3,366 بار تشکر شده در 1,508 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط aria95 نمایش پست ها
    ایران مارکت قبلا پنل ازشون داشتیم، تخفیف برگشتی ها رو که خود پست میده به فروشگاه ها نمیدن. و اینکه برخی سفارشات برگشتی ثبت میشن و بعدا توزیع شده میخورن که برخی سیستم ها مثل پارس کسب خودشون خودکار بررسی میکردن. ماهی حداقل ده مورد این مدلی داخل پارس کسب داشتیم.

و مهمترین گزینه برای ما این هست که داخل لیست برگشتی ها یه گزینه تیک زدن نهایی ندارن. مثلا پارس کسب میرفتی داخل برگشتی ها هر کدوم اومده بود تحویل ما شده بود تیک میزدی. که با این امکان متوجه شدیم حدود یه ملیون از جنسای ما رو مامور پست برگشتی میاورد کشیده بود بالا و امضای تحویل شد زده بود.

و ایران مارکت هزینه ارسال رو زیاد گذاشتن. داخل ای بازار زیر 250 گرم رو 4500 میگیره. 250 تا 500 گرم رو حدود 5300 تومن.
    اقدام هم کردید؟
    چون اینموارد قدیم برای ما هم پیش میومد ولی به جایی نمیرسیدیم اکثرا هم مامور شهر مقصد موقع برگشت جنس ما رو در میورد مثلا سیم کارت میزاشت داخلش و یا حتی بعضا کاغذ خالی!
    ولی تشخیص اینکه این عمل توسط ما انجام شده یا مامور شهر مقصد یا مامور جمع آوری و یا مامور برگشتی شهر خودمون سخت بود و بعبارتی نمیشد پیگیر بشیم بصورت محکم
    --

کاربر خاطی
    82 بار تشکر شده در 36 پست
    اونایی که از داخل جعبه برداشته میشن رو دیگه سخت میشه کاری کرد. مثلا برای دوستان دیدم گوشی یه ملیونی رو برداشتن خالی برگشت زدن که دیگه نمیشه پیگیری کرد. جوابگو نیست کسی.

منظورم این بود که اون مامور توزیع که برگشتی ها رو میاورد، مثلا اگه روزی پنج تا برگشتی ما داشتیم چهارتا رو تحویل ما میداد و یکی رو با جعبه گم و گور میکرد یا برمیداشت برای خودش.
    رفتیم پست شکایتشو کردیم که درست شد. اما از وقتی اومدیم ای بازار نتونستیم پیگیری کنیم. که چندتا برگشتی داریم روزانه چندتا تحویل میشن.

3. کاربر زیر به خاطر این پست از aria95 تشکر کرده است :

zamin 

zamin آواتار ها
    اونایی که از داخل جعبه برداشته میشن رو دیگه سخت میشه کاری کرد. مثلا برای دوستان دیدم گوشی یه ملیونی رو برداشتن خالی برگشت زدن که دیگه نمیشه پیگیری کرد. جوابگو نیست کسی.

منظورم این بود که اون مامور توزیع که برگشتی ها رو میاورد، مثلا اگه روزی پنج تا برگشتی ما داشتیم چهارتا رو تحویل ما میداد و یکی رو با جعبه گم و گور میکرد یا برمیداشت برای خودش.
    رفتیم پست شکایتشو کردیم که درست شد. اما از وقتی اومدیم ای بازار نتونستیم پیگیری کنیم. که چندتا برگشتی داریم روزانه چندتا تحویل میشن.
    همینم ما مکافاتی داشتیم قدیم
    الان فروشگاه نداریم اما قدیم اینو با این ترفند حل کردیم هرچی برمیگشت رو ما با دستگاه براکد خوان تو سیستم خودمون ثبت میکردیم
    حالا دو حالت بود یا ارسال شد بود ما برگشتی ثبت میکردیم که اینموارد قابل حل بود
    یا از قبل برگشتی خورده بوده ما فیلد کنترلی در دیتا بیس شاپ خودمون رو بروز میکردیم و در انتهای هر هفته موارد برگشتی که 10 روز از برگشتشون خورده بود و فیلد کنترلی نیز 0 بود(0 یعنی ما محصولی نگرفتیم) رو به شرکت مربوطه میدادیم که بازهم تهش هیچی دستمون نمیگرفت فقط جنبه این بود که بدونیم چقدر سرمون کلاه رفته و دیگر هیچ

5. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

aria95 

29 بار تشکر شده در 20 پست
    درود.
    منظورشون 50 ملیون ریال هست.
    سلام امروز رفتم پرسیدم گفتن 50 ملیون تومن!
    giyah-daroo.ir فروشگاه اینترنتی گیاهان دارویی

7. کاربر زیر به خاطر این پست از mehdi71 تشکر کرده است :

zamin 

zamin آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi71 نمایش پست ها
    سلام امروز رفتم پرسیدم گفتن 50 ملیون تومن!
    50 میلیون تومان سفته برای دریافت یک پنل پستی؟

9. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    اینکه فرمودین به شرکت های واسط پستی دیگه هم کاری ندارم یه سوالی برام ایجاد کرد دلیل خاصی هست که اصرار به پنل اداره پست دارید؟ اگه میشه بفرمایید ممنون میشم
    این که گفتم به شرکت های واسط پستی دیگه هم کاری ندارم صرفا برای این بود که تایپیک به بی راهه نره که رفت!
    اگه دقت کنید هر کی اومده در مورد شرکت های واسط صحبت کرده در حالی که سوال من یه چیز دیگه بود و تاکید هم کرده بودم شرکت واسط رو کاری ندارم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

3 درصد روی سفارشی ها- پیشتاز صفر درصد.
    تسویه حسابش بد نیست. ولی تغییر وضعیت ها افتضاحه. آماده به ارسال داشتیم تا دو هفته هم تو همون وضعیت مونده.
    حتی گاهی پیش میاد پول چندتا سفارش ارسال شده رو کامل میریزن به حسابتون اشتباهی. در کل امکانات زیادی نداره. نمیفهمید کدوم سفارشتون توزیع میشه. یهو میرید تو لیست واریزی میبینی پول چندتا رو واریز کردن به عنوان توزیع شده. بعد برگشتی بوده.
    در کل برای فروشگاه های کوچیک که روزی یکی دوتا سفارش دارن مناسبه.
    سفته رو فقظ به خاطر این میگرن اگر زمانی شاکی داشتینو پاسخگو نبودین بتونن مدرکی داشته باشن.
    دوست من ماشالله شما به همه سوالات دوستان جواب دادی به جز سوال من !!
    شما هم 50 ملیون سفته و 1 ملیون ضمانت بانکی دادید برای ای بازار؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    50 میلیون تومان سفته برای دریافت یک پنل پستی؟
    بله دقیقا 50 ملیون تومان سفته + یک ملیون تومان ضمانت بانکی (که اصلا نمیدونم چی هست)

11. کاربر زیر به خاطر این پست از mehdi71 تشکر کرده است :

zamin 

zamin آواتار ها
    این که گفتم به شرکت های واسط پستی دیگه هم کاری ندارم صرفا برای این بود که تایپیک به بی راهه نره که رفت!
    اگه دقت کنید هر کی اومده در مورد شرکت های واسط صحبت کرده در حالی که سوال من یه چیز دیگه بود و تاکید هم کرده بودم شرکت واسط رو کاری ندارم

دوست من ماشالله شما به همه سوالات دوستان جواب دادی به جز سوال من !!
    شما هم 50 ملیون سفته و 1 ملیون ضمانت بانکی دادید برای ای بازار؟؟؟؟

بله دقیقا 50 ملیون تومان سفته + یک ملیون تومان ضمانت بانکی (که اصلا نمیدونم چی هست)
    ضمانت نامه بانکی باید تشریف ببرید بانک معادل یک میلیون یک سپرده ایجاد کنید و بانک اونو مسدود کنه و معادلش بهتون ضمانت نامه بده

نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    ضمانت نامه بانکی باید تشریف ببرید بانک معادل یک میلیون یک سپرده ایجاد کنید و بانک اونو مسدود کنه و معادلش بهتون ضمانت نامه بده
    یعنی این یک ملیون تومان در گرو بانک میمونه و من دسترسی بهش نخواهم داشت؟!

zamin آواتار ها
    یعنی این یک ملیون تومان در گرو بانک میمونه و من دسترسی بهش نخواهم داشت؟!
    خیر دسترسی ندارید و فقط سود بانکیشو بهتون میدن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12