صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 68

موضوع: خطر!! پرستا تولز prestatools .ir پرستاشاپ فارسی در کمین پول و اعصاب شما

zozze آواتار ها
    833 بار تشکر شده در 467 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar21 نمایش پست ها
    چه جالب !
    پس سابقه دار هم هستن
    واقعا به نظرم اگر کاری میتونه انجام بشه تا این سایت بسته بشه نباید دریغ کرد
    مگه میشه با این حجمه اعتراض نسبت بهشون همچنان به فروش قالب ها و ماژول های مشکل دارشون ادامه بدن؟!!!
    جای تعجب داره واقعا

ما این چیزا رو واردیم ،همه مشتریان که اطلاعات کافی رو ندارن
    شاید اولین بارشه میخواد ماژولی چیزی بگیره و با سرچ تو گوگل به دام این سایت میفته و چندین هزار تومان پول رو بابت محصولات مشکل دار پرداخت میکنه
    هدف تاپیک آشنایی هر کسی که اسم سایتشو سرچ کرده یا به هر طریقی به این تاپیک رسیده با این به اصطلاح انسانه!
    ولی مثل اینکه شما هم بعد از این همه گند کاری و این همه توصیه و داد و بیداد اعضا تازه از خواب بیدار شدید!
    کافیه اسم سایتشو با یه کلیدواژه "مشکل...." - "شکایت از..." - "کلاهبرداری ...." گوگل کنید تا از اون طرف به تاپیک ها و مطالب خوبی برسید که ثانیه به ثانیه به علم و دانشتون نسبت به ایشون اضافه کنه!
    حداقل امیدوارم دیگه بعد از زدن و موندن این تاپیک کسی تو دادمش نیفته و لااقل افراد بیشتری دربارش تحقیق کنن و روش شناخت پیدا کنن، هدف تاپیک هم جز این هیچی نیست.
    موفق باشید.

2. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

mahyar21 آواتار ها
    63 بار تشکر شده در 33 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    هدف تاپیک آشنایی هر کسی که اسم سایتشو سرچ کرده یا به هر طریقی به این تاپیک رسیده با این به اصطلاح انسانه!
    ولی مثل اینکه شما هم بعد از این همه گند کاری و این همه توصیه و داد و بیداد اعضا تازه از خواب بیدار شدید!
    کافیه اسم سایتشو با یه کلیدواژه "مشکل...." - "شکایت از..." - "کلاهبرداری ...." گوگل کنید تا از اون طرف به تاپیک ها و مطالب خوبی برسید که ثانیه به ثانیه به علم و دانشتون نسبت به ایشون اضافه کنه!
    حداقل امیدوارم دیگه بعد از زدن و موندن این تاپیک کسی تو دادمش نیفته و لااقل افراد بیشتری دربارش تحقیق کنن و روش شناخت پیدا کنن، هدف تاپیک هم جز این هیچی نیست.
    موفق باشید.
    دوست عزیز من مدت هاست با رفتار این آدم تو انجمن آشنا هستم و خود من از جمله کسانی هستم که توسط ایشون از پرستاشاپ بیزار شدم!
    منتها واقعا نمیدونستم انقدر شاکی هم دارن
    حالا اینجا یه سوال مطرح میشه که این دوستان چرا شکایت نمیکنن؟
    اگه چند نفرشون شکایت و پیگیری کرده بودن الان سایت پرستاتولز وجود خارجی نداشت یا حداقل فیلتر شده بود

4. کاربر زیر به خاطر این پست از mahyar21 تشکر کرده است :

zozze 

zozze آواتار ها
    833 بار تشکر شده در 467 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar21 نمایش پست ها
    دوست عزیز من مدت هاست با رفتار این آدم تو انجمن آشنا هستم و خود من از جمله کسانی هستم که توسط ایشون از پرستاشاپ بیزار شدم!
    منتها واقعا نمیدونستم انقدر شاکی هم دارن
    حالا اینجا یه سوال مطرح میشه که این دوستان چرا شکایت نمیکنن؟
    اگه چند نفرشون شکایت و پیگیری کرده بودن الان سایت پرستاتولز وجود خارجی نداشت یا حداقل فیلتر شده بود
    صحبت شما صحیح، من عذر میخوام یکم تند صحبت کردم ولی حداقل این ارسالم میمونه که بقیه هم مطلع بشن.

نمیگم 99 درصد بلکه میگم 100 درصد مشکلاتی که توی انجمن دیدم و فقط تاپیک زده بودن و در حد وای خدا چکار کنم و ... بوده، هیچ کس نرفته دنبال شکایت، یا با هم یکجا شکایت کنن که شکایت چند نفره باشه.
    هیچ کس حتی 1 شکایت هم نسبت به هیچ کدوم از این کلاه برداری ها و مشکلات و مواردی که وجود داشته انجام نداده وگرنه بالاخره به نتیجه میرسید.
    موفق باشید.

6. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

moj1rayaname آواتار ها
    3,172 بار تشکر شده در 1,304 پست
    همه ی این مشکلات از خودخواهی هست / برمیگرده به خودخواهی آدما
    نه تنها به فکر مشتری نیست به فکر پرستاشاپ هم نیست فقط باید پول باشه تا باشن ( از همین انجمن هستند که قبل از دریافت پول مشتری مدارن بعد از پرداخت پول خودخواه و بی مسئولیت و فراری و بعضیها هم دیگه رسما میخورن بدون هیچ وجدان کاری )

راه تسلیم اینجور افراد این هست که بنگاهی باشه و مرجع بشه هرکسی هر خلافی یا موفقیتی داشت به شکل رزومه ثبت بشه ( سابقه )
    اینطوری دیگه کسی جرات نمیکنه مشتری و دیگران رو اذیت کنه و خودبخود هرکسی به فکر پیشرفت همه هست میاد بالا

مشکلات همچین سیستمی هرچقدر هم زیاد باشه کمتر از مشکلات کنونی وب هست

8. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

376 بار تشکر شده در 194 پست
    شب جمعه اس
    باید یه گل ریزون برای درمان و سلامتی یکی دو تا از اسپمر ها داشته باشیم
    ویرایش توسط rahintaxir : 2018-02-15 در ساعت 20:27 دلیل: حذف متن تکراری

10. کاربران زیر به خاطر این پست از atila1355 تشکر کرده اند :

Reza آواتار ها
    15,707 بار تشکر شده در 5,326 پست
    دوستان من از همگی پوزش می طلبم
    لطفا چند روزی تحمل بفرمایید
    کاری انجام میدیم که این بنده کم عقل خدا از کرده خودش پشیمون بشه
    چیز زیادی باقی نمونده!
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

12. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

FileBegir.com آواتار ها
    293 بار تشکر شده در 169 پست
    رضاجان قاعده هست در برابر متکبر متکبر باش!
    برای همین هرکاری کردید تنها درصورتی کوتاه بیایید که ایشون رسما بیان اینجا عذرخواهی کنند
    همون خواسته ای که ایشون مدام کپی پیست می کرد : تا مسئولین شاپ کیپر رسما عذرخواهی نکنند ادامه می دهم و از این بحث ها

به امید عذرخواهی رسمی این کاربر خاطی متکبر

14. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

zamin آواتار ها
    3,290 بار تشکر شده در 1,489 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    رضاجان قاعده هست در برابر متکبر متکبر باش!
    برای همین هرکاری کردید تنها درصورتی کوتاه بیایید که ایشون رسما بیان اینجا عذرخواهی کنند
    همون خواسته ای که ایشون مدام کپی پیست می کرد : تا مسئولین شاپ کیپر رسما عذرخواهی نکنند ادامه می دهم و از این بحث ها

به امید عذرخواهی رسمی این کاربر خاطی متکبر
    بعید میدونم عذرخواهی این فرد دردی از دردسرهای کاربران شاپکیپر کم کنه
    از قدیم میگن کسیکه به خودش رحم نداره انتظار مروت و رحم نداشته باش
    این بظاهر آقا با این کارش تیشه به ریشه خودش زد همینجا اعلام میکنه تمام دیتا بیس و فایلهای سایتش رو پیاده کردم و بزودی بصورت پابلیک در یک پیج از سرویس گوگل قرار داده خواهد شد.
    و از دوستان درخواست میکنم در لینک زیر سایتش رو بعنوان اسپم به گوگل گزارش بدید.
    https://support.google.com/legal/contact/lr_dmca?product=appengine&uraw=&hl=en

یا
    https://www.google.com/webmasters/to...portform?hl=en
    ویرایش توسط zamin : 2018-02-17 در ساعت 00:42
    --

16. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

کاربر خاطی
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    سلا و عرض ادب
    میخوام در مورد مدیر سایت پرستا تولز چند نکته خدمت دوستان عرض کنم و نتیجه گیریش رو میسپارم با خودتون
    لطفا هر نتیجه.ی که گرفتین در هر بحثی که در مورد پرستاشاپ بود به دیگر عزیزان نیز اطلاع رسانی کنید

این فرد حدود یکماهی هست که بخاطر درخواست بیشمار کاربران مبنی بر بهم زدن نظم انجمن بن شده (شایان ذکره بارها بهش تو پیام خصوصی درخواست/هشدار/پیشنهاد و.. دادیم که این رویه رو کنار بگذارند)

این برخورد اینفرد طی یکماه اخیر هست

یا prestatoolssss یا prestatolssss یا prestatolsss یا prestatolls یا presta2ols یا presta2olss یا presta2oools یا presta2ooolss یا presta2ls یا presta2oolsss یا presta2olsss یا presta2osolss یا presta2olssss یا prestatoooools یا presta2lss یا presta2oooolss یا presta22ols یا prestaatools یا presta2oolz یا presta4tols یا presta42ools یا presta1tools یا presta2ooools یا presta4tools یا prestatools1 یا presta22ools یا presta222ools یا presta4toolsss یا presta44tools یا presta2oolzz یا presta_too یا presta2ools یا presta.tool یا presta.too یا presta.toolss یا presta.toolsss یا presta.to یا presta_to یا presta-to یا presta_toolsss یا presta2oolss یا presta_tooolss یا prestatoolsss یا prestatoool یا prestatols و...............

و بالای 200 پست دیگر...

کلمات کلیدی:
    پرستاشاپ,فروشگاه ساز پرستاشاپ,پرستاشاپ فارسی,دانلود قالب و ماژول پرستاشاپ,پشتیبانی پرستاشاپ,دانلود پرستاشاپ
    ,دانلود قالب پرستاشاپ
    ,دانلود ماژول پرستاشاپ,خرید قالب پرستاشاپ,
    هاست پرستاشاپ,طراحی فروشگاه آنلاین

فروشگاه ساز پرستاشاپ,پرستاشاپ فارسی,دموی پرستاشاپ,دانلود پرستاشاپ,هاست پرستاشاپ,ماژول پرستاشاپ,ماژول رایگان پرستاشاپ
    ,قالب پرستاشاپ
    ,قالب رایگان پرستاشاپ,پشتیبانی پرستاشاپ
    ,آموزش پرستاشاپ,پرستاشاپ,prestashop,prest a
    ,پرستا,قالب و ماژول پرستاشاپ,فروشگاه ساز
    سلام دوستان خب درست نیست همچین حرکت هایی بکنیم چرا محیطی که کاملا باز هست برای فعالیت رو با اسپم کردن بیایم محدود کنیم
    ویرایش توسط zamin : 2018-02-17 در ساعت 15:24 دلیل: کوتاه کردن نقل قول

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست
    این آقا دیگه خودش رو نابود کرد
    عمرا دیگه کسی سراغ استفاده از خدماتش نمیره
    خودش داره با دست های خودش تیشه به ریشه خودش می زنه
    خسته نباشی دلاور! :دی
    به نظرم از پرستا دست بکش و برو بشین پشت دخل مغازه...

19. کاربران زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده اند :

صفحه 5 از 7 نخستنخست ... 34567 آخرینآخرین