صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 68

موضوع: خطر!! پرستا تولز prestatools .ir پرستاشاپ فارسی در کمین پول و اعصاب شما

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,335 بار تشکر شده در 1,502 پست

خطر!! پرستا تولز prestatools .ir پرستاشاپ فارسی در کمین پول و اعصاب شما

سلا و عرض ادب
    میخوام در مورد مدیر سایت پرستا تولز چند نکته خدمت دوستان عرض کنم و نتیجه گیریش رو میسپارم با خودتون
    لطفا هر نتیجه.ی که گرفتین در هر بحثی که در مورد پرستاشاپ بود به دیگر عزیزان نیز اطلاع رسانی کنید

این فرد حدود یکماهی هست که بخاطر درخواست بیشمار کاربران مبنی بر بهم زدن نظم انجمن بن شده (شایان ذکره بارها بهش تو پیام خصوصی درخواست/هشدار/پیشنهاد و.. دادیم که این رویه رو کنار بگذارند)

این برخورد اینفرد طی یکماه اخیر هست

کاربر: PrestaShop یا prestij یا shoppress یا MHTXpress یا pressong یا presta-shop یا یا یا presta یا یا presta-shop.ir یا یا یا eshoppress یا یا p30press یا prestatools یا prest2dolss یا prestatool یا pres2atolz یا prest20o0olz یا prestatoolss یا presta-tools یا presta_toolss یا presta-tool یا presta_tools یا presta_tool یا presta.tools یا presta_too یا presta2ools یا presta.tool یا presta.too یا presta.toolss یا presta.toolsss یا presta.to یا presta_to یا presta-to یا presta_toolsss یا presta2oolss یا presta_tooolss یا prestatoolsss یا prestatoool یا prestatols یا prestatoolssss یا prestatolssss یا prestatolsss یا prestatolls یا presta2ols یا presta2olss یا presta2oools یا presta2ooolss یا presta2ls یا presta2oolsss یا presta2olsss یا presta2osolss یا prest200ls یا presta2olssss یا prest2oolss یا prestatoooools یا presta2lss یا presta2oooolss یا pres2atools یا pres2atols یا presta22ols یا prest2ools یا prest2ooolss یا prestaatools یا presta2oolz یا presat2ools یا prest4tools یا prest2oools یا prest4tols یا pres4at00ls یا pres4a2ols یا prest42ols یا pres2atoools یا presta4tols یا prest4t0ls یا prest4t00ls یا prest1tools یا presta42ools یا presta1tools یا prest4toools یا prest4tolz یا presta2ooools یا prest42ools یا presta4tools یا prest44toools یا prest4tolsss یا prestatools1 یا presta22ools یا prest2tools یا prest44tols یا presta222ools یا prest4atools یا presta4toolsss یا prest44tolz یا presta44tools یا pres2at0ls یا pres2a2oolz یا presta2oolzz یا prest2atols یا pres2a200ls یا prest4t0ols یا presta222ols یا presta2220ols یا pres2atollls یا pres2a2olz یا presta22olss یا presta2oooolz یا presta200lss یا prest4t00ols یا prest20ools یا prest22ola یا prest2ool یا prest22ols یا prest2oolz یا presta2o0ols یا presta220ols یا prest000ols یا presta2000ls یا prest200lz یا presta2olll0z یا prest20o0ols یا presdta00tols یا prest2ooolz یا prest20oolz یا pres4atools یا prest42o0ols یا prest2ooz یا press2a200ls یا pres0ools یا presta2oo0ols یا pres2atoolz یا presta200ls یا pres4a2oolz یا pres2atolsz یا presta2000lz یا presta0ols یا presta20olzz یا prestatolxx

و بالای 200 پست دیگر...

کلمات کلیدی:
    پرستاشاپ,فروشگاه ساز پرستاشاپ,پرستاشاپ فارسی,دانلود قالب و ماژول پرستاشاپ,پشتیبانی پرستاشاپ,دانلود پرستاشاپ
    ,دانلود قالب پرستاشاپ
    ,دانلود ماژول پرستاشاپ,خرید قالب پرستاشاپ,
    هاست پرستاشاپ,طراحی فروشگاه آنلاین

فروشگاه ساز پرستاشاپ,پرستاشاپ فارسی,دموی پرستاشاپ,دانلود پرستاشاپ,هاست پرستاشاپ,ماژول پرستاشاپ,ماژول رایگان پرستاشاپ
    ,قالب پرستاشاپ
    ,قالب رایگان پرستاشاپ,پشتیبانی پرستاشاپ
    ,آموزش پرستاشاپ,پرستاشاپ,prestashop,prest a
    ,پرستا,قالب و ماژول پرستاشاپ,فروشگاه ساز
    ویرایش توسط zamin : 2018-02-20 در ساعت 20:50
    --

2. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

mahyar21 آواتار ها
    63 بار تشکر شده در 33 پست
    از دست این آدم خسته شدیم
    هربار میام انجمن کلی اسپم میبینم ازش
    تو یکی از تاپیک ها هم گفتم اگر کارش درست بود تو سایتش فروش خوبی داشت
    وقتی اینجا این کارها رو میکنه مشخصه هیچ فروشی نداره
    یعنی واقعا این آدم کاری کرده که از پرستاشاپ هم حالم بهم میخوره!!!
    فک کنم بتونید آی پی شو مسدود کنید تا نتونه مزاحم انجمن بشه
    ویرایش توسط mahyar21 : 2018-02-07 در ساعت 14:27

4. کاربران زیر به خاطر این پست از mahyar21 تشکر کرده اند :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,305 بار تشکر شده در 719 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar21 نمایش پست ها
    از دست این آدم خسته شدیم
    هربار میام انجمن کلی اسپم میبینم ازش
    تو یکی از تاپیک ها هم گفتم اگر کارش درست بود تو سایتش فروش خوبی داشت
    وقتی اینجا این کارها رو میکنه مشخصه هیچ فروشی نداره
    یعنی واقعا این آدم کاری کرده که از پرستاشاپ هم حالم بهم میخوره!!!
    فک کنم بتونید آی پی شو مسدود کنید تا نتونه مزاحم انجمن بشه
    متاسفانه چون آی پی کاربران اکثرا داینامیک هست نمیشه جلوش رو با ای پی گرفت.
    به نظر من بهترین راهکار اینه که کاربران زیر5 پست محدود بشند به ارسال پست هر 4 ساعت مثلا.

6. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,335 بار تشکر شده در 1,502 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    متاسفانه چون آی پی کاربران اکثرا داینامیک هست نمیشه جلوش رو با ای پی گرفت.
    به نظر من بهترین راهکار اینه که کاربران زیر5 پست محدود بشند به ارسال پست هر 4 ساعت مثلا.
    بله اینکار تا قبل از عید صورت خواهد گرفت
    راه های زیادی هست یکی میتونه 3 تاپیک اول هر کاربر نیاز به تایید مدیر داشته باشه و..
    اما بنظرتون اینکار به شخصیت سایر کاربران انجمن برنخواهد خورد؟ چرا ما باید اینقدر جاهل باشیم که همه جا برای خودمون محدودیت ایجاد کنیم؟
    یعنی تو این قرن که دنیا داره بسمت آزادی مطلق میره ما باید تک تک متخصصین ایرانی رو کراول کنید و بعد بزاریم پست بدن؟

هدف از این تاپیک جلوگیری از به دام افتادن افرادی هست که قصد خرید از این سایت دارند وگرنه مشکل ارسال پستهاش نیست
    ما دور هم جمع نشدیم برای بچه بازی و وقت تلف کردن.
    ما اینجاییم که با کمک و همفکری هم شروع یک کسب کار را روانتر و با مشاوره هایی که از هم میگیریم و به هم میدهیم فرآیند شروع و ادامه کسب و کار را تا جای ممکن با کمترین اصطحکاک جلو ببریم

بهمین سبب بر خودم وظیف میدونم هشدار لازم برای افرادی که قصد فعالیت با سایت پرستا تولز رو دارند کمی شفاف سازی کنیم چون بدون شک این فرد با این رویکرد همین برخورد رو با مشتریان خود خواهد داشت و باعث ضرر مالی روحی به سایر هموطنان خواهد شد

8. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,305 بار تشکر شده در 719 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    راه های زیادی هست یکی میتونه 3 تاپیک اول هر کاربر نیاز به تایید مدیر داشته باشه و..
    اما بنظرتون اینکار به شخصیت سایر کاربران انجمن برنخواهد خورد؟ چرا ما باید اینقدر جاهل باشیم که همه جا برای خودمون محدودیت ایجاد کنیم؟
    یعنی تو این قرن که دنیا داره بسمت آزادی مطلق میره ما باید تک تک متخصصین ایرانی رو کراول کنید و بعد بزاریم پست بدن؟

هدف از این تاپیک جلوگیری از به دام افتادن افرادی هست که قصد خرید از این سایت دارند وگرنه مشکل ارسال پستهاش نیست
    ما اینجاییم که با کمک و همفکری هم شروع یک کسب کار را روانتر و با مشاوره هایی که از هم میگیریم و به هم میدهیم فرآیند شروع و ادامه کسب و کار را تا جای ممکن با کمترین اصطحکاک جلو ببریم

بهمین سبب بر خودم وظیف میدونم هشدار لازم برای افرادی که قصد فعالیت با سایت پرستا تولز رو دارند کمی شفاف سازی کنیم چون بدون شک این فرد با این رویکرد همین برخورد رو با مشتریان خود خواهد داشت و باعث ضرر مالی روحی به سایر هموطنان خواهد شد
    به این موضوع هم فکر کرده بودم ولی انرژی زیادی از راهبران عزیز میگیره.
    به نظر من اسمش را باید گذاشت قوانین نه محدودیت و قوانین باعث نظم مجموعه میشه.
    از طرفی 5 پست اول هست فقط و سریع اون زمان میگذره ولی جلوی اینکه یک نفر تازه ثبت نام کرده ده ها پست اسپم بزنه رو میگیره.

10. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

mahyar21 آواتار ها
    63 بار تشکر شده در 33 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها

کار شما جای تحسین داره
    من تعجب میکنم این فرد میتونست با صحبت های منطقی کسب و کار خودش رو رونق بده
    اما برعکس شد و به جای اینکه از شاپکیپر برای رونق سایتش استفاده کنه با پست های نابجا و اعصاب خرد کن آبروی خودش و سایتش رو برد و مطمئن باشه که فروش کمش هم دیگه تمام خواهد شد!
    بالاخره ما وبمسترا تو 2 تا گروه تلگرام این مسئله رو عنوان کنیم بصورت درختی این سایت توسط همه شناخته خواهد شد
    بیکار تر از این آدم تو انجمن من ندیدم! هرکی تاپیک باز میکرد سریعا ظاهر میشد "پرستاشاپ"
    آدم یاد تبلیغات مدرسان شریف میفتاد

12. کاربران زیر به خاطر این پست از mahyar21 تشکر کرده اند :

کاربر خاطی presta200lss آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست
    تا زمانی که به اینها در همین سربرگ پاسخ داده نشود این روند است

1 : عذر خواهی رسمی از ما و گروه ما به دلیل تهمت بدون مدرک
    2 : دلیل بن کردن مدیریت محترم در چندین ماه پیش بدون هیچ دلیل و بدون داشتن یک سربرگ خلاف قوانین انجمن با این یوزر : New_Sra
    3 : دلیل بن کردن مجدد بنده با درج تاریخ بن شدن و پس از گذراندن بنی به صورت دایم با این یوزر prestatools بدون داشتم هیچ پست خلاف قانون انجمن

اینکه چند نفر همکار رقیب با هدف تخریب به ارایه تهمت و گزارش پست می پردازند این قانون شماست که کاربر را بن کنید و این هدف دور هم جمع شدن شما در اینجاست پس ما نیز از استفاده از اسکریپت هک انجمنتان کوتاهی نخواهیم کرد

شکایت ما نیز در جریان است و به زودی به نتیجه های خوبی خواهیم رسید و در همین انجمن خبرشو خواهیم داد البته اگر تا ان زمان سایتتون مسدود نشود
    ویرایش توسط presta200lss : 2018-02-07 در ساعت 18:23

zozze آواتار ها
    838 بار تشکر شده در 470 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط presta200lss نمایش پست ها

2 : دلیل بن کردن مدیریت محترم در چندین ماه پیش بدون هیچ دلیل و بدون داشتن یک سربرگ خلاف قوانین انجمن با این یوزر : New_Sra
    3 : دلیل بن کردن مجدد بنده با درج تاریخ بن شدن و پس از گذراندن بنی به صورت دایم با این یوزر prestatools بدون داشتم هیچ پست خلاف قانون انجمن

اینکه چند نفر همکار رقیب با هدف تخریب به ارایه تهمت و گزارش پست می پردازند این قانون شماست که کاربر را بن کنید و این هدف دور هم جمع شدن شما در اینجاست پس ما نیز از استفاده از اسکریپت هک انجمنتان کوتاهی نخواهیم کرد

شکایت ما نیز در جریان است و به زودی به نتیجه های خوبی خواهیم رسید و در همین انجمن خبرشو خواهیم داد البته اگر تا ان زمان سایتتون مسدود نشود
    اینجور که شما میگین همه اعضای شاپ کیپر، چه مدیران و چه کاربران رقیب شما هستن و قصد تخریب دارن دیگه، آره ؟
    دوست عزیز نیاز به لفظ قلم صحبت کردن شما نیست!
    منی که 3 ساله پرستاشاپی هستم حالم از پرستاشاپ بخاطر شما بهم خورد!
    بس کنید دیگه! رفتار غیر حرفه ای شما گند زده به همه انجمن، همین نقض قوانینه، خود من اندازه موهای سر شما پست هاتون رو گزارش کردم انقدر که پرستاشاپ پرستاشاپ کردین!
    بعد باز هم طلبکارید و معذرتخواهی میخواید ؟
    عجب...

15. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

saghezshop آواتار ها
    31 بار تشکر شده در 24 پست

بابا عجب آدم پر رویی هستی
    پرستا تولز تو که آدم ک..... هستی
    من از مشتریات بودم نه همکار رقیب با اون ماژولهای آشغالت
    با اول پشتیبانه افتضاحت
    حال آدم رو بهم میزنی
    ویرایش توسط yazdiran : 2018-02-07 در ساعت 20:42 دلیل: حذف كلمه كلاهبردار

adea1371 آواتار ها
    739 بار تشکر شده در 430 پست

خرید از ایشون نکنید پیشمون میشید

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین