صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 87

موضوع: نظر دهید و تبلت برنده شوید

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,149 بار تشکر شده در 642 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    درود
    من جایی هستم که سرعت اینترن بشدت پایینه شاید باید بعدا مجدد برسی کنی (احتمالا فردا شب)

ریسپانسیوی هم با انسپکت المنت مرورگر تست کردم
    عکس پیوست میکنم
    + پیشنهاد میدم به شماره موبایل ها بیشتر اتکا کنید تا آدرس ایمیل
    عموما بیشتر مردم ما با ایمیلشون بلد نیستند کار کنند پس بهتره ورود و عضویت رو بزارید با شماره موبایل و حتی سایر موارد مثل قبلا عضو بودید رو
    هم راحت میتونید کاربر رو اعتبار سنجی کنید(جلوگیری از خرید با کارت هکی) + همه هم بلطف پیام رسانها با این سبک حب و آشنایی بیشتری دارند.
    در مورد خاص بودن من چیزی ندیدم شاید چون با فروشگاه سازهای رایگان کار نمیکنیم و خودمون اختصاصی با توجه به فرهنگ و نیاز کشور کد زدیم
    ممنون بابت بررسی. در صورتی که با اینترنت سرعت مناسب مشکل همچنان پابرجا بود لطفا مرورگری که inspect گرفتید + سایز تعیین شده برای صفحه نمایش را بفرستید تا بتونم بررسی کنم.
    درسته حق با شماست. در اپدیت های بعدی این امکان فراهم میشه کاربر به میل خودش بتونه ایمیل یا موبایل را وارد کنه.

2. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

830 بار تشکر شده در 430 پست
    سلام .. از لحاظ سرعت لود برای من خوب بود . به نظرم قالبش یه خورده بیش از حد سادست . حالت موبایلیش یه خورده شبیه اپ باشه به نظرم بهتره . محصولاتی که رنگ بندی دارن با انتخاب کردن رنگ محصول بهتره که عکس همون محصول نمایش داده بشه . متاسفانه فرصت نمی کنم دقیق بررسی کنم ولی ظاهرا در بخش ثبت سفارش خبری از ایمیل نیست و ثبت نام ظاهرا با شماره موبایل انجام میشه که این بخشش رو خیلی دوست داشتم و قبلا هم سعی کردم این حالت رو با اپن کارت پیاده کنم و برای مشتری هم راحت تره . البته فرصت نشد ثبت نام کنم بخش کاربری و پنل مشتری رو چک کنم

4. کاربران زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    سلام .. از لحاظ سرعت لود برای من خوب بود . به نظرم قالبش یه خورده بیش از حد سادست . حالت موبایلیش یه خورده شبیه اپ باشه به نظرم بهتره . محصولاتی که رنگ بندی دارن با انتخاب کردن رنگ محصول بهتره که عکس همون محصول نمایش داده بشه . متاسفانه فرصت نمی کنم دقیق بررسی کنم ولی ظاهرا در بخش ثبت سفارش خبری از ایمیل نیست و ثبت نام ظاهرا با شماره موبایل انجام میشه که این بخشش رو خیلی دوست داشتم و قبلا هم سعی کردم این حالت رو با اپن کارت پیاده کنم و برای مشتری هم راحت تره . البته فرصت نشد ثبت نام کنم بخش کاربری و پنل مشتری رو چک کنم
    با سلام. ممنون از نظر شما
    حتما نظر شما در طراحی قالب های بعدی المنت های بیشتری استفاده میشه تا ساده به نظر نیاد.

هنگام وارد کردن اطلاعات محصول، این امکان وجود داره که برای هر رنگ، تصاویر متفاوت وارد بشه ولی فقط یکی از محصولات را به عنوان نمونه برای هر رنگ تصویر تعریف کردم.
    https://zoi.ir/shop/پیراهن/P9-پیراهن...5/سایز-2-3

درسته در حال حاضر ایمیلی ارسال نمیشه ولی در نسخه نهایی ایمیل ارسال میشه.
    در حال حاضر ثبت نام با ایمیل هست ولی حتما برای اپدیت بعدی این امکان را فراهم میکنم که ثبت نام از طریق موبایل یا ایمیل انجام بشه.

در صورت امکان بعد از نمایش دمویی از صفحات مدیریت یک مقایسه بین پنل این فروشگاه ساز و اوپن کارت داشته باشید.

6. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

adea1371 آواتار ها
    693 بار تشکر شده در 402 پست
    سلام اول بهت تبریک میگم که سیستم تموم کردی

اونچه که باید در نظر گرفت دو موضوع هست

یکی از دید مدیریت یکی خریدار

مدیریت راحتی کار امکانات به روز

خریدارها سبد خرید اسان راحتی کار

ولی نکته که باید در نظر داشت بحث واکنش گرا بودن در تمامی صفحات نمایش هست

بحث سرعت بارگذاری با توجه به اینکه اکثرا اینترنت پر سرعت دارند زیاد تو چشم نمی اید

سبد خرید سیستمت خیلی دشواره

من وبمستر دیدمش ترسیدم وای به حال مشتری

موفق باشید
    ویرایش توسط adea1371 : یک هفته پیش در ساعت 01:12

8. کاربران زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    سلام اول بهت تبریک میگم که سیستم تموم کردی

اونچه که باید در نظر گرفت دو موضوع هست

یکی از دید مدیریت یکی خریدار

مدیریت راحتی کار امکانات به روز

خریدارها سبد خرید اسان راحتی کار

ولی نکته که باید در نظر داشت بحث واکنش گرا بودن در تمامی صفحات نمایش هست

بحث سرعت بارگذاری با توجه به اینکه اکثرا اینترنت پر سرعت دارند زیاد تو چشم نمی اید

سبد خرید خیلی دشوار هست

من وبمستر دیدمش ترسیدم وای به حال مشتری

موفق باشید
    سلام
    ممنون از شما
    در صورتی که واکنشگرایی در جایی مشکلی مشاهده کردید لطفا ارسال کنید تا بررسی شود.
    سرعت سمت سرور رو بررسی کنید. با بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان، بهینه نبودن سرور باعث میشه کاربران با مشکل مواجه بشند.
    از طرفی کاربران در اینترنت کم تحملتر هستند و همه چیز به یک کلیک بستگی داره. سایتی دیر باز بشه طبق امار اکثریت کاربران صبر نمیکنند.

سبد خرید از چه نظر مشکل بود؟ در مقایسه با سایتی مثل دیجی کالا چه مشکلی در سبد خرید دیدید؟
    سبد خرید جهت راحتی کاربر در صورت ترک صفحه نیاز نیست از مرحله ابتدا شروع بشه و هر قسمت به صورت مرحله دریافت میشه که این موضوع کمک میکنه در انالیز سایت و باعث میشه مدیریت متوجه بشه مشتریان در چه مرحله ای سبد خرید را ترک کردند و فرایند مربوطه را بهینه کند.

FileBegir.com آواتار ها
    248 بار تشکر شده در 152 پست
    مهندس جان راسی یه سوال
    لگوی سایت همیجوری گذاشتید یا واقعا لوگوی رسمی و طراحی شده شماست؟
    وجه تناسبی نتونستم بین لگو و دامنه سایت پیدا کنم

11. کاربر زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    مهندس جان راسی یه سوال
    لگوی سایت همیجوری گذاشتید یا واقعا لوگوی رسمی و طراحی شده شماست؟
    وجه تناسبی نتونستم بین لگو و دامنه سایت پیدا کنم
    این سایت صرفا جهت دمو از این فروشگاه ساز جدید هست و برای هر قالب یک لوگوی فرضی قرار داده خواهد شد و مدیر وب سایت به راحتی میتونه لوگو و ... را تغییر دهد.

82 بار تشکر شده در 56 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    با درود خدمت دوستان عزیز

شرکت ما در حال آماده سازی یک راهکار جدید جهت ساخت فروشگاه اینترنتی هست. یک نمونه فروشگاه با استفاده از این راهکار جدید ساخته شده است که از اینجا می‌توانید مشاهده فرمایید.
    از کاربران گرامی تقاضا دارم حدسیات و نظرات خود را درباره این فروشگاه بفرمایند. به پاس قدردانی از حضور شما دوستان عزیز در این تاپیک به قید قرعه‌کشی یک تبلت لنوو Tab 3 به عنوان هدیه به یکی از دوستان شرکت کننده در این تاپیک تقدیم می‌شود. همچنین دوستانی که قصد راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی دارند در صورت تمایل تا قبل از پایان این تاپیک به بنده پیام ارسال فرمایند تا بعد از رونمایی از این راهکار جدید یک کد تخفیف ۵۰ درصد خدمتشون ارسال شود.

برای شروع بحث می‌توانید به سوالات زیر پاسخ دهید
    به نظر شما این راهکار جدید، یک فروشگاه ساز جدید هست یا بر بستر یک فروشگاه ساز اوپن سورس؟
    نظر شما در مورد قالب طراحی شده برای این فروشگاه چیست؟
    به نظر شما این راهکار جدید چه امکانات و ویژگی‌هایی دارد؟
    آیا سرعت باز شدن فروشگاه برای شما مناسب بود؟

نکاتی در مورد قرعه‌کشی
    ‌‌ هر یک نوشته‌ در این تاپیک، یک امتیاز در نظر گرفته می‌شود بنابرین دوستانی که در این تاپیک فعالتر باشند شانس بیشتری برای برنده شدن دارند.
    به نوشته‌هایی که توسط مدیران به دلیل نامرتبط بودن حذف می‌شود، هیچ امتیازی تعلق نمی‌گیرد.
    قرعه کشی در صورتی که مدیریت محترم شاپکیپر قبول زحمت فرمایند توسط ایشون انجام خواهد شد.
    نحوه انجام قرعه کشی بدین صورت است که یک عدد تصادفی از ۱ تا اخرین شماره موجود در تاپیک انتخاب خواهد شد.
    در صورتی که نوشته مربوط به عدد تصادفی حذف شده باشد یا مربوط به بنده باشد، مجدد یک عدد تصادفی انتخاب خواهد شد.
    این تاپیک در تاریخ 29 بهمن 1396 ساعت ۲۳:۵۹ دقیقه پایان خواهد یافت و پاسخ‌های بعد از آن در قرعه‌کشی حساب نخواهد شد.

سلام ، در خصوص سوال اولتون ، از نظر بنده فرقی بین فروشگاه ساز جدید یا اوپن سورس وجود نداره ، کاربر با هر سیستمی راحت تر باشه از همون طبیعتا" استفاده میکنه ، سیستمی که مشکلات و درگیری های کمتری برای کاربر داشته باشه ، طبیعتا" همه فروشگاه ساز های اوپن سورس درگیری های فراوانی رو برای کاربر در بخش های مختلفش داره ، شما می تونید از یکی از بهترین سیستم های اوپن سورس استفاده بکنین اما مشکلات کاربر هارو با اضافه کردن امکانات کاربردی کاهش بدین ، شما با استفاده از همین سیستم ها هم در وقتتون صرفه جویی کردین و هم زمانتون رو صرف توسعه ی چیزی بهتری می کنین

راجب به سوال دومتون و ایراد های قالب

باکس جستجو در جای مناسبی قرار نگرفته و بهتر هست در موازات لوگویی که قرار میگیره باشه ( در حال حاضر در کنار دسته بندی های سایت هست )

سبد خرید و لینک های ورود و ثبت نام هم در بخش های مناسبی قرار نگرفتند ، بهتر هست بخش هدر سایت یک بازبینی کلی بشه

بخش پیشنهاد های ویژه بهتر هست بالای اسلایدر های دیگر قرار بگیره

در صفحه اصلی مشکلی دیگری بنده ندیدم ، فقط در تبلت گلگسی تب a ، صفحه اصلی اصلا" ریسپانسیو نیست و این مورد رو برسی بکنید

در صفحه فروشگاه ( https://zoi.ir/shop ) ، دسته بندی ها و فیلد های جستجوی پیشرفته در ساید بار راست زیاد جالب نیستند و بهتر هست بازبینی مجدد بشه

در صفحه ادامه مطلب هر اسلاید بهتر هست اندازه تصاویر اصلی کمی کوچک تر بشه تا فاصله کمتری بین متن کنارش تا بخش های بعدی باشه چون کسی که بخواد تصاویر رو بزرگتر ببینه ، روش کلیک میکنه طبیعتا"

صفحه وبلاگ ( https://zoi.ir/blog ) ، بهتر هست بازبینی بشه چون بک گراند صفحه کاملا" سفید هست محتوا ها بهتر هست با یک لاین از هم جدا بشند یا تغیراتی در طراحی اجرا بشه

سرعت لود در تمامی صفحات عالی بود و مشکلی نداشت ، برای بنده در تبلت هیچ کدوم از صفحات ریسپانسیو نبودن و مشکلات مختلفی داشتن این مورد رو حتما" برسی بکنین

موفق باشین

14. کاربر زیر به خاطر این پست از fariborz007 تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz007 نمایش پست ها
    سرعت لود در تمامی صفحات عالی بود و مشکلی نداشت ، برای بنده در تبلت هیچ کدوم از صفحات ریسپانسیو نبودن و مشکلات مختلفی داشتن این مورد رو حتما" برسی بکنین
    ممنون از نظر شما. امکانش هست یک اسکرین شات از تبلتتون بفرستید؟ همچنین بفرمایید از چه مرورگری استفاده می فرمایید.
    با تشکر

82 بار تشکر شده در 56 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    ممنون از نظر شما. امکانش هست یک اسکرین شات از تبلتتون بفرستید؟ همچنین بفرمایید از چه مرورگری استفاده می فرمایید.
    با تشکر
    خواهش میکنم ، از مرورگر گوگل کروم استفاده میکنم

کد:
    http://s9.picofile.com/file/8318967826/photo_2018_02_09_16_16_41.jpg

http://s9.picofile.com/file/8318967850/photo_2018_02_09_16_16_52.jpg

17. کاربر زیر به خاطر این پست از fariborz007 تشکر کرده است :

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین