صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 87

موضوع: نظر دهید و تبلت برنده شوید

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,149 بار تشکر شده در 642 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz007 نمایش پست ها
    خواهش میکنم ، از مرورگر گوگل کروم استفاده میکنم
    ممنون بابت اطلاع رسانی.

2. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

djsiamak آواتار ها
    868 بار تشکر شده در 535 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از شما
    در صورتی که واکنشگرایی در جایی مشکلی مشاهده کردید لطفا ارسال کنید تا بررسی شود.
    سرعت سمت سرور رو بررسی کنید. با بالا رفتن تعداد بازدیدکنندگان، بهینه نبودن سرور باعث میشه کاربران با مشکل مواجه بشند.
    از طرفی کاربران در اینترنت کم تحملتر هستند و همه چیز به یک کلیک بستگی داره. سایتی دیر باز بشه طبق امار اکثریت کاربران صبر نمیکنند.

سبد خرید از چه نظر مشکل بود؟ در مقایسه با سایتی مثل دیجی کالا چه مشکلی در سبد خرید دیدید؟
    سبد خرید جهت راحتی کاربر در صورت ترک صفحه نیاز نیست از مرحله ابتدا شروع بشه و هر قسمت به صورت مرحله دریافت میشه که این موضوع کمک میکنه در انالیز سایت و باعث میشه مدیریت متوجه بشه مشتریان در چه مرحله ای سبد خرید را ترک کردند و فرایند مربوطه را بهینه کند.
    شما برای آنالیز خودتون، صبر و حوصله کاربر رو فدا کردید!

من یکبار برای یکی از فروشگاه هام سبد خرید طراحی کردم که فقط اطلاعات ساده که نیاز به ارسال بسته پستی هست رو از کاربر دریافت میکرد. جالبه با اینکه فقط پرداخت آنلاین بود و من هم پرداخت رو غیرفعال کرده بودم و در مرحله پرداخت ارورو میداد ولی کاربر با توجه به راحتی سبدخرید، چند بار سبد خرید رو پر میکرد!!

راحتی سبد خرید رو دست کم نگیرید [-x

4. کاربر زیر به خاطر این پست از djsiamak تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط djsiamak نمایش پست ها
    شما برای آنالیز خودتون، صبر و حوصله کاربر رو فدا کردید!

من یکبار برای یکی از فروشگاه هام سبد خرید طراحی کردم که فقط اطلاعات ساده که نیاز به ارسال بسته پستی هست رو از کاربر دریافت میکرد. جالبه با اینکه فقط پرداخت آنلاین بود و من هم پرداخت رو غیرفعال کرده بودم و در مرحله پرداخت ارورو میداد ولی کاربر با توجه به راحتی سبدخرید، چند بار سبد خرید رو پر میکرد!!

راحتی سبد خرید رو دست کم نگیرید [-x
    شما موافق سبد خرید تک صفحه ای هستید؟
    در اپدیت های بعدی امکان انتخاب بین سبد خرید تک مرحله ای و چند مرحله ای فراهم خواهد شد تا هر کاربر با توجه به نیاز خودش بتواند سبد خرید مناسب را داشته باشد.
    راحتی کاربر اولیت اول هست. آنالیز مزیت سبد خرید چند مرحله در مقایسه با تک مرحله ای بود
    سبد خرید فعلی میتونه اخرین اطلاعات را ذخیره نگه داره. در صورتی که وسط کار صفحه رفرش بشه یا اینکه نتونه به صفحه پرداخت وصل بشه یا حتی در صورت تغییر محصولات انتخابی نیاز نیست از ابتدا شروع به پر کردن فرم بکنه.
    در صورتی که در وضعیت فعلی که چند مرحله ای هست مشکلی میبیند که به نظرتون کاربر اذیت میشه حتما بفرمایید تا نظرتون اعمال بشه.

FileBegir.com آواتار ها
    245 بار تشکر شده در 152 پست
    شما موافق سبد خرید تک صفحه ای هستید؟
    در اپدیت های بعدی امکان انتخاب بین سبد خرید تک مرحله ای و چند مرحله ای فراهم خواهد شد تا هر کاربر با توجه به نیاز خودش بتواند سبد خرید مناسب را داشته باشد.
    راحتی کاربر اولیت اول هست. آنالیز مزیت سبد خرید چند مرحله در مقایسه با تک مرحله ای بود
    سبد خرید فعلی میتونه اخرین اطلاعات را ذخیره نگه داره. در صورتی که وسط کار صفحه رفرش بشه یا اینکه نتونه به صفحه پرداخت وصل بشه یا حتی در صورت تغییر محصولات انتخابی نیاز نیست از ابتدا شروع به پر کردن فرم بکنه.
    در صورتی که در وضعیت فعلی که چند مرحله ای هست مشکلی میبیند که به نظرتون کاربر اذیت میشه حتما بفرمایید تا نظرتون اعمال بشه.
    من فکر می کنم سبد خرید چند مرحله که تیتر هر مرحله واضح و جلوی چشم کاربر باشه بهتره
    مثلا تو این صفحه فقط اطلاعات تماس
    تو صفحه بعدی فلان
    و ....
    بازم نظرات فرق می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    من فکر می کنم سبد خرید چند مرحله که تیتر هر مرحله واضح و جلوی چشم کاربر باشه بهتره
    مثلا تو این صفحه فقط اطلاعات تماس
    تو صفحه بعدی فلان
    و ....
    بازم نظرات فرق می کنه
    درسته نظرات متفاوت هست.
    چند مرحله ای به دو صورت هست یکی این سبک که نمونه معروفش بامیلو هست. یکی سبکی که شما فرمودید که نمونه معروفش دیجی کالا هست.
    مدل دیگر هم سبد تک مرحله ای است.
    بر اساس نظرسنجی از تعدادی مصاحبه شونده مدل فعلی را انتخاب کردیم ولی حتما در اپدیت های بعدی امکان انتخاب بین سه مدل مختلف فراهم خواهد شد.

FileBegir.com آواتار ها
    245 بار تشکر شده در 152 پست
    درسته نظرات متفاوت هست.
    چند مرحله ای به دو صورت هست یکی این سبک که نمونه معروفش بامیلو هست. یکی سبکی که شما فرمودید که نمونه معروفش دیجی کالا هست.
    مدل دیگر هم سبد تک مرحله ای است.
    بر اساس نظرسنجی از تعدادی مصاحبه شونده مدل فعلی را انتخاب کردیم ولی حتما در اپدیت های بعدی امکان انتخاب بین سه مدل مختلف فراهم خواهد شد.
    اقا بااین توضیحاتی که شما فرمودین و دامنه سه حرفی
    احتمال زیاد سیستم شما یه چیزی شبیه به وبلاگدهی های فروشگاهی باشه حالا با کمی تفاوت و قابلیت های احتمال زیاد بیشتر
    سه حرفی بودن دامنتون و اینکه قبلا فرمودین لوگو توسط کاربر قابل تغییر هست یا نمی دونم سبد خرید توسط کاربر قابل تغییر هست بیشتر به ذهن متبادر می کنه یه سرویس وبلاگدهی فروشگاهی که البته استقلال خیلی زیادی به زیرمجموعهش بده

9. کاربر زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    اقا بااین توضیحاتی که شما فرمودین و دامنه سه حرفی
    احتمال زیاد سیستم شما یه چیزی شبیه به وبلاگدهی های فروشگاهی باشه حالا با کمی تفاوت و قابلیت های احتمال زیاد بیشتر
    سه حرفی بودن دامنتون و اینکه قبلا فرمودین لوگو توسط کاربر قابل تغییر هست یا نمی دونم سبد خرید توسط کاربر قابل تغییر هست بیشتر به ذهن متبادر می کنه یه سرویس وبلاگدهی فروشگاهی که البته استقلال خیلی زیادی به زیرمجموعهش بده
    این دامین تنها جهت دمو استفاده شده.
    اسم فروشگاه ساز، وبزی هست.
    و بله سیستم به صورت یکپارچه هست ولی با سیستم وبلاگدهی متفاوت هست. برای هر کاربر، مجزا هاست ایجاد میشود و کاربر در عوض استفاده از سیستم هزینه‌ی اندکی را به صورت سالیانه پرداخت خواهد کرد.
    در مورد استقلال هم درست حدس زدید و نزدیک شدید به یکی از مزایای کلیدی این فروشگاه ساز. شاید با بررسی مجدد سایت موفق بشید به نکته‌ جدیدی راجب موضوع استقلال دست پیدا کنید.

کاربر خاطی
    2 بار تشکر شده در 2 پست
    درود بر شما

این قالب فروشگاه را در سایت های دیگه ای مشاهده نکرده بودم، وقتی روی کالایی موس را می بری، طرف دیگر کالارا نشان میدهد، عالی کار کردین

سرعت باز شدن فروشگاه هم من با مرورگرهای مختلف امتحان کردم یکی بوده و سریع باز شده

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این فروشگاه سازی که نامش رو بردید، خودتان ظراحی کردید؟ من هرچقدر جستجو کردم فروشگاه سازی به این نام پیدا نکردم، هرکسی به این فروشگاه ساز دسترسی ندارد؟

12. کاربر زیر به خاطر این پست از Noshin تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط Noshin نمایش پست ها
    درود بر شما

این قالب فروشگاه را در سایت های دیگه ای مشاهده نکرده بودم، وقتی روی کالایی موس را می بری، طرف دیگر کالارا نشان میدهد، عالی کار کردین

سرعت باز شدن فروشگاه هم من با مرورگرهای مختلف امتحان کردم یکی بوده و سریع باز شده

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این فروشگاه سازی که نامش رو بردید، خودتان ظراحی کردید؟ من هرچقدر جستجو کردم فروشگاه سازی به این نام پیدا نکردم، هرکسی به این فروشگاه ساز دسترسی ندارد؟
    با سلام. خوشحالم که خوشتون اومده.
    فروشگاه ساز وبزی از چهار افکت مختلف هنگام هاور روی محصول پشتیبانی میکنه که شما می‌توانید به سلیقه خودتون افکت مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

این فروشگاه ساز متعلق به شرکت مبتکران توسعه کسب و کار است و در هفته اول اسفند رونمایی میشه. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات تماس خودتون را به ایمیل support@webzi.ir بفرستید تا بعد از رونمایی از این فروشگاه ساز جدید به شما اطلاع داده بشه و همچنین یک کد تخفیف ۵۰ درصد خدمتتون بفرستم.

sabeti05 آواتار ها
    368 بار تشکر شده در 212 پست
    سلام
    من هم تبریک میگم.

پیشنهاد می کنم برای قسمتهای اسلایدشو و کروسل ها از owl carousel یا swiper استفاده کنید که قابلیت تغییر با کشیدن موس / تاچ دارن.
    حالت ریسپانسیو با فایرفاکس (pc) برای من هم مشکل داره. مثلا من عرض صفحه رو 320 انتخاب می کنم، #wze9 عرضش 448px و بزرگتر از عرض صفحه نمایش هست.

موفق باشید.

15. کاربر زیر به خاطر این پست از sabeti05 تشکر کرده است :

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین