صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه صنایع دستی

hamid_shahrsaz آواتار ها
    187 بار تشکر شده در 111 پست

مشاوره در مورد راه اندازی فروشگاه صنایع دستی

سلام دوستان چند وقتی هست قصد دارم فروشگاهی رو با موضوع صنایع دستی راه اندازی کنم. خیلی بررسی کردم و دیدم بهترین حالت اینه من یه مغازه ای ارزون پیدا کنم به عنوان دفتر فیزیکی و از تولید کننده ها اجناس رو به تعداد کم خریداری کنم و در کنار اون روی فروش اینترنتی و مجازی مانور بدم. حالا خواستم ببینم دوستان آیا چنین کاری موفق خواهد بود؟ فروش صنایع دستی آیا میتونه درآمد خوبی داشته باشه؟ بهترین کار همین اجاره کردن جا هست یا پیشنهاد دیگه ای هم میشه داشت؟ در کل اگر ایده ای پیشنهادی چیزی به ذهنتون میرسه ممنون میشم

86 بار تشکر شده در 59 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_shahrsaz نمایش پست ها
    سلام دوستان چند وقتی هست قصد دارم فروشگاهی رو با موضوع صنایع دستی راه اندازی کنم. خیلی بررسی کردم و دیدم بهترین حالت اینه من یه مغازه ای ارزون پیدا کنم به عنوان دفتر فیزیکی و از تولید کننده ها اجناس رو به تعداد کم خریداری کنم و در کنار اون روی فروش اینترنتی و مجازی مانور بدم. حالا خواستم ببینم دوستان آیا چنین کاری موفق خواهد بود؟ فروش صنایع دستی آیا میتونه درآمد خوبی داشته باشه؟ بهترین کار همین اجاره کردن جا هست یا پیشنهاد دیگه ای هم میشه داشت؟ در کل اگر ایده ای پیشنهادی چیزی به ذهنتون میرسه ممنون میشم

سلام ، بله 100 درصد اگه کار هایی که برای فروش میزارین خوب باشه حتما" فروش خواهد داشت ، مدتی قبل بنده در تایپیکی بنده در مورد عروسک های بافتنی با بقیه مشورت کرده بودم ، چند هفته بعد راجب به این مورد تحقیقات انجام دادم ، دیدم کانال های تلگرامی با چندین برابر قیمتی که بنده قصد داشتم ارائه بدم دارن فروش خودشون رو با شکل های مختلف انجام میدن و مشتری های زیادی هم دارن ....

روی بازار مورد نظرتون تحقیقات انجام بدین ، خودتون متوجه میشین به صورت کامل

موفق باشین

3. کاربران زیر به خاطر این پست از fariborz007 تشکر کرده اند :

hamid_shahrsaz آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz007 نمایش پست ها
    سلام ، بله 100 درصد اگه کار هایی که برای فروش میزارین خوب باشه حتما" فروش خواهد داشت ، مدتی قبل بنده در تایپیکی بنده در مورد عروسک های بافتنی با بقیه مشورت کرده بودم ، چند هفته بعد راجب به این مورد تحقیقات انجام دادم ، دیدم کانال های تلگرامی با چندین برابر قیمتی که بنده قصد داشتم ارائه بدم دارن فروش خودشون رو با شکل های مختلف انجام میدن و مشتری های زیادی هم دارن ....

روی بازار مورد نظرتون تحقیقات انجام بدین ، خودتون متوجه میشین به صورت کامل

موفق باشین
    ممنون از شما دوست عزیز

تامین کننده شما کجا بود که میتونستین قیمت مناسب خریداری کنین و به فروش برسونین؟

باید بریم سراغ تولید کننده اصلی فکر میکنم

86 بار تشکر شده در 59 پست
    ممنون از شما دوست عزیز

تامین کننده شما کجا بود که میتونستین قیمت مناسب خریداری کنین و به فروش برسونین؟

باید بریم سراغ تولید کننده اصلی فکر میکنم
    خواهش میکنم

بنده خودم تامین کننده عروسک بافتنی دست بافت هستم و در حال حاضر توی این زمینه شروع به فعالیت کردم و هنوز برای موارد دیگه تحقیقی نکردم

کد:
    http://s9.picofile.com/file/8319193050/pic_01.jpg

http://s8.picofile.com/file/8319193184/pic_02.jpg

http://s8.picofile.com/file/8319193200/dastbaft.jpg
    باید مستقیم از تولید کننده اصلی حتما" تهیه بکنین و تبلیغات انجام بدید تا فروش خوبی داشته باشید

پیشنهاد میکنیم از تلگرام و اینستاگرام شروع بکنید و مدتی بعدش سایت و ... رو راه اندازی بکنید ( کاری که خود بنده دارم انجام میدم )

اجاره کردن جا هم بستگی به خودتون داره ، یکسری موارد خریداری بکنید و داخل شهرتون سعی کنید از طریق های مختلف فروش داشته باشین ، اگه تونستین فروش خوبی داشته باشین و براتون صرف داشت ، می تونید به مکان فیزیکی هم فکر بکنید

6. کاربران زیر به خاطر این پست از fariborz007 تشکر کرده اند :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,306 بار تشکر شده در 720 پست
    سلام
    خوب هستید؟
    هر چیزی را به هر طریقی میشه فروخت ولی تنها سود بانکی هست که تضمینی هست. شما برای راه اندازی یک کسب و کار باید عدم موفقیت هم در نظرر بگیرید ولی تحقیق و دانش باعث میشه که احتمال موفقیت بالاتر باشه.
    در مورد مغازه اگه اون منطقه فکر می کنید کسی خریدار چنین اجناسی هست، مغازه را دایر کنید و کنارش سایت ایجاد کنید. مغازه فیزیکی راحتر به درامد میرسه و میتونید به عنوان پشتوانه از اون استفاده کنید.
    فروشگاه اینترنتی دیرتر به درامد میرسه ولی میتونه به درامد بالایی برسه.

8. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

hamid_shahrsaz آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط fariborz007 نمایش پست ها
    خواهش میکنم

بنده خودم تامین کننده عروسک بافتنی دست بافت هستم و در حال حاضر توی این زمینه شروع به فعالیت کردم و هنوز برای موارد دیگه تحقیقی نکردم

کد:
    http://s9.picofile.com/file/8319193050/pic_01.jpg

http://s8.picofile.com/file/8319193184/pic_02.jpg

http://s8.picofile.com/file/8319193200/dastbaft.jpg
    باید مستقیم از تولید کننده اصلی حتما" تهیه بکنین و تبلیغات انجام بدید تا فروش خوبی داشته باشید

پیشنهاد میکنیم از تلگرام و اینستاگرام شروع بکنید و مدتی بعدش سایت و ... رو راه اندازی بکنید ( کاری که خود بنده دارم انجام میدم )

اجاره کردن جا هم بستگی به خودتون داره ، یکسری موارد خریداری بکنید و داخل شهرتون سعی کنید از طریق های مختلف فروش داشته باشین ، اگه تونستین فروش خوبی داشته باشین و براتون صرف داشت ، می تونید به مکان فیزیکی هم فکر بکنید
    ممنون از شما بسیار عالی اگر قسمت بشه ایشالا همکاری کنیم با هم

بی زحمت اگر شرایطی دارین برای همکاری خصوصی بفرمایید ممنون میشم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    سلام
    خوب هستید؟
    هر چیزی را به هر طریقی میشه فروخت ولی تنها سود بانکی هست که تضمینی هست. شما برای راه اندازی یک کسب و کار باید عدم موفقیت هم در نظرر بگیرید ولی تحقیق و دانش باعث میشه که احتمال موفقیت بالاتر باشه.
    در مورد مغازه اگه اون منطقه فکر می کنید کسی خریدار چنین اجناسی هست، مغازه را دایر کنید و کنارش سایت ایجاد کنید. مغازه فیزیکی راحتر به درامد میرسه و میتونید به عنوان پشتوانه از اون استفاده کنید.
    فروشگاه اینترنتی دیرتر به درامد میرسه ولی میتونه به درامد بالایی برسه.
    والا مغازه ای که مد نظر دارم داخل یه پاساژ هست منطقه ستارخان تهران. چند تا صنایع دستی دیگه هم داخل پاساژ چند ساله اما من قصدم اینه طبقه بالاش رو بگیرم که اجاره کمتره و بیشتر به عنوان انبار استفاده کنم ازش

نمیدونم این کار درسته یا فقط هزینه رو اضافه میکنه

البته ساعاتی از روز هم فروشگاه باز هست

والا مغازه ای که مد نظر دارم داخل یه پاساژ هست منطقه ستارخان تهران. چند تا صنایع دستی دیگه هم داخل پاساژ چند ساله اما من قصدم اینه طبقه بالاش رو بگیرم که اجاره کمتره و بیشتر به عنوان انبار استفاده کنم ازش

نمیدونم این کار درسته یا فقط هزینه رو اضافه میکنه

البته ساعاتی از روز هم فروشگاه باز هست
    طبقه بالا رفت و آمد هم داره؟
    اگه دنبال انبار هستید به نظرم جایی رو نگیرید و داخل خونه یک قسمتی را استفاده کنید.
    اگه قرار هزینه کنید جایی باشه که بتونید هزینه ای که می کنید را به دست بیارید.
    فروشگاه اینترنتی زمان میبره تا به سود برسید.

11. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

کاربر خاطی
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    اگه دنبال انبار هستید به نظرم جایی رو نگیرید و داخل خونه یک قسمتی را استفاده کنید.
    سلام
    اگر مغازه اجاره نکنند اونوقت نماد اعتماد رو چطوری می خوان بگیرند?
    برای نماد مگر نباید مکان تجاری باشد?

13. کاربر زیر به خاطر این پست از shopdar تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط shopdar نمایش پست ها
    سلام
    به شخص قبلا میدادند. الان رو نمیدونم همچنین میتونند از واسط ها استفاده کنند مثل pay.ir که متعلق به همان شرکتی هست که درگاه بانک سامان را داره.

15. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

hamid_shahrsaz آواتار ها
    رفت و آمدش زیاد نیست اما کم هم نیست اما خوب اجاره اش پایین هست زیر 1 تومن

والا چنین هدفی رو داشتم اما خوب برای بحث اعتماد و همچنین برخی دوستان ک میخوان فروش حضوری داشته باشن تو فکر مغازه افتادم

نقل قول نوشته اصلی توسط shopdar نمایش پست ها
    سلام
    منم چنین چیزی مد نظرمه دوست عزیز که یه جایی رو بگیرم

به شخص قبلا میدادند. الان رو نمیدونم همچنین میتونند از واسط ها استفاده کنند مثل pay.ir که متعلق به همان شرکتی هست که درگاه بانک سامان را داره.
    بحث درگاه مشکلی نداره

بیشتر مد نظر من اعتماد و بحث فروش حضوری هست برای کسی که علاقه منده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین