صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: راهنمایی در مورد ایجاد فروشگاه و همکاری در فروش

0 بار تشکر شده در 0 پست

راهنمایی در مورد ایجاد فروشگاه و همکاری در فروش

با سلام خدمت دوستان
    من قصد دارم سایت فروشگاهی به همراه همکاری در فروش راه اندازی کنم
    حوزه فعالیت هم بیشتر محصولات پرفروش هست خودم موارد زیر را در نظر دارم
    کیف - کفش - لباس - زیورآلات و وسایل فانتزی و تزیینی و ...
    1- میخوام بدونم آیا ایجاد چنین سایتی الان با وضعیت امروز به صرفه هست یا اینکه برم و مغازه فیزیکی راه بندازم
    با وجود رقیبان زیاد در این حوزه و قدیمی بودن اونها البته تخصص در برند سازی و جا انداختن سریع سایت هم دارم و در کارهای قبلی خیلی سریع رقبا را کنار زده و پیش رفته ام
    2- آیا کسی الان خریدهای اینترنتی انجام می ده
    3- برای اینگونه سایتها چه مواردی مورد نیاز هست و با چه دردسرهایی روبرو میشوم
    4- برای پرداخت در محل باید با شرکتهای موجود کار کنم یا اینکه خود پست هم بصورت مستقیم قرارداد می بنده
    درگاه پرداخت آنلاین که مشکلی نیست و با گرفتن نماد میشه راحت اون را هم گرفت فقط احتمالا برای اینگونه سایتها نیاز به پروانه کسب اینترنتی هست
    5- تامین کنندگان کالا را چطور میتونم پیدا کنم که با قیمت مناسب و رقابتی بتونم بفروشم
    با تشکر

FileBegir.com آواتار ها
    292 بار تشکر شده در 168 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen3 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    1- میخوام بدونم آیا ایجاد چنین سایتی الان با وضعیت امروز به صرفه هست یا اینکه برم و مغازه فیزیکی راه بندازم
    با وجود رقیبان زیاد در این حوزه و قدیمی بودن اونها البته تخصص در برند سازی و جا انداختن سریع سایت هم دارم و در کارهای قبلی خیلی سریع رقبا را کنار زده و پیش رفته ام
    4- برای پرداخت در محل باید با شرکتهای موجود کار کنم یا اینکه خود پست هم بصورت مستقیم قرارداد می بنده
    درگاه پرداخت آنلاین که مشکلی نیست و با گرفتن نماد میشه راحت اون را هم گرفت فقط احتمالا برای اینگونه سایتها نیاز به پروانه کسب اینترنتی هست
    5- تامین کنندگان کالا را چطور میتونم پیدا کنم که با قیمت مناسب و رقابتی بتونم بفروشم
    با تشکر
    1- واقعا نمی دونم
    2- الان خیلی ها خریدهاشون رو اینترنتی انجام می دن و اگر مسئله خاصی در کشور پیش نیاد اینده اینترنتی نسبت به فیزیکی بهتر هست نمونه های بارزش رو مشاهده کنید فقط اینکه این روند از تهران اغاز میشه معمولا و بعد به کلانشهرها سرایت می کنه و اخر دست به شهرهای کوجک ایران
    3- قدم اول تخصص نیاز هست و شناختی از فضاها و مسائل مجازی + درد سرها = مجوزها، بالانگه داشتن سایت، وقت گیر بودن سایت، هک نشدن سایت، تو رقابت بودن سایت و ....
    4- هردو می تونید به درصدها و کارمزدها و نظر دوستان تو این انجمن سرچ کنید دستتون میاد که با پست قرار داد نبندید بهتره و برید سراغ واسطه ها
    5- به سختی! (شوخی) بستگی داره کدام شهر تشریف دارید مثلا تهران یه سری منطقش بورس موبایل هست و یا .... حتی سایتهایی مثل مدیسه هم یادمه عمده ای می دادن این دیگه به قول قدیمی ها هرچی بیشتر وقت بذاری بیشتر اش می خوری هست (با تحریف مثل)

3. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

5 بار تشکر شده در 5 پست
    چقدر پول دارید؟تخصص؟ سابقه بازا
    تجربه ندارید حتی اگر 200 میولن هم دارید و مازاد است سمتش نرید
    کلا فضای نت زمین تا اسمان فرق دارد با بازا سنتی
    حتی بازا سنتی همتجربه نداشته باشید همهی سرمایه تان به باد می ره
    به این راحتی ها نیست
    مثلا 5 درصد سهام دی جی کالا را توی نت سرچ کنید، تا متوجه بشید چی به چی است
    باید با شاخ های نت ، بجنگید به این راحتی ها نیست
    در تماس باشید با تلگرام
    09109682933

5. کاربر زیر به خاطر این پست از ali215215 تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali215215 نمایش پست ها
    چقدر پول دارید؟تخصص؟ سابقه بازا
    تجربه ندارید حتی اگر 200 میولن هم دارید و مازاد است سمتش نرید
    کلا فضای نت زمین تا اسمان فرق دارد با بازا سنتی
    حتی بازا سنتی همتجربه نداشته باشید همهی سرمایه تان به باد می ره
    به این راحتی ها نیست
    مثلا 5 درصد سهام دی جی کالا را توی نت سرچ کنید، تا متوجه بشید چی به چی است
    باید با شاخ های نت ، بجنگید به این راحتی ها نیست
    در تماس باشید با تلگرام
    09109682933
    با سلام
    متشکر از دوستان
    سرمایه مشکلی وجود ندارد و به اندازه اون فعلا دارم و کم کم افزایش خواهم داد
    من بیش از 10 سال هست که سایت دارم و با خیلی از سیستم ها هم کار کردم
    سایتهایی هم در زمینه فروشگاهی داشتم که به دلیل اینکه وقت کافی نداشتم بهشون برسم واگذار کردم
    همانطور که گفتم در برند سازی و بالا آوردن سایت تخصص دارم و هر سایتی داشتم تو صفحه اول گوگل بوده بدون خرید حتی یک عدد بک لینک که البته در این حوزه احتمالا نیاز به تلاش بیشتری هست
    قصد من هم ایجاد سایتهایی مثل میهن استور و ... هست که همکاری در فروش هم دارند البته با محصولاتی متفاوت تر
    در زمنیه فروشگاهی با این سبک تجربه نداشتم و البته خیلی سریع می تونم موانع را رفع کنم و به نظرم نباید کار سختی باشه
    مشکل اصلی فعلا تامین کالا هست که نمی دونم از کجا میتونم این جور محصولات را پیدا کنم و از سرشاخه اصلی هم می خوام تهیه کنم نه اینکه چند دست گشته باشه تا بخواد به من برسه
    میخوام قیمتها رقابتی باشه و پورسانت خوب برای بازاریاب در نظر بگیرم البته شهرستان هم هستم
    برای پرداخت درب منزل هم دوستمان فرمودند که انگار با واسطه ها قرارداد ببندم بهتره تا خود پست

FileBegir.com آواتار ها
    292 بار تشکر شده در 168 پست
    با سلام
    متشکر از دوستان
    سرمایه مشکلی وجود ندارد و به اندازه اون فعلا دارم و کم کم افزایش خواهم داد
    من بیش از 10 سال هست که سایت دارم و با خیلی از سیستم ها هم کار کردم
    سایتهایی هم در زمینه فروشگاهی داشتم که به دلیل اینکه وقت کافی نداشتم بهشون برسم واگذار کردم
    همانطور که گفتم در برند سازی و بالا آوردن سایت تخصص دارم و هر سایتی داشتم تو صفحه اول گوگل بوده بدون خرید حتی یک عدد بک لینک که البته در این حوزه احتمالا نیاز به تلاش بیشتری هست
    قصد من هم ایجاد سایتهایی مثل میهن استور و ... هست که همکاری در فروش هم دارند البته با محصولاتی متفاوت تر
    در زمنیه فروشگاهی با این سبک تجربه نداشتم و البته خیلی سریع می تونم موانع را رفع کنم و به نظرم نباید کار سختی باشه
    مشکل اصلی فعلا تامین کالا هست که نمی دونم از کجا میتونم این جور محصولات را پیدا کنم و از سرشاخه اصلی هم می خوام تهیه کنم نه اینکه چند دست گشته باشه تا بخواد به من برسه
    میخوام قیمتها رقابتی باشه و پورسانت خوب برای بازاریاب در نظر بگیرم البته شهرستان هم هستم
    برای پرداخت درب منزل هم دوستمان فرمودند که انگار با واسطه ها قرارداد ببندم بهتره تا خود پست
    تو بحث هایی که با بزرگان داشتم البته طبق اطلاعات اونها عرض می کنم نه اینکه خودم واقعادر جریان باشم و اون اینکه بسیاری از شرکتها و فروشگاههای انلاین خودشون واردکننده هستند یعنی سرشاخه که هیچ قبل از شاخه رو خودشون ایجاد می کنند.

یکی از این فروشگاهای اینترنتی رو که خودم یقین دارم گوشی شیائومی وارد می کرد تازه قاچاق یعنی قیمتی که ایشون میداد احدی تو ایران نداشت!! البته که کار ایشون اوج نامردی بود ولی خب .....

8. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    تو بحث هایی که با بزرگان داشتم البته طبق اطلاعات اونها عرض می کنم نه اینکه خودم واقعادر جریان باشم و اون اینکه بسیاری از شرکتها و فروشگاههای انلاین خودشون واردکننده هستند یعنی سرشاخه که هیچ قبل از شاخه رو خودشون ایجاد می کنند.

یکی از این فروشگاهای اینترنتی رو که خودم یقین دارم گوشی شیائومی وارد می کرد تازه قاچاق یعنی قیمتی که ایشون میداد احدی تو ایران نداشت!! البته که کار ایشون اوج نامردی بود ولی خب .....
    بله این هم هست ولی اونها در همه زمینه ها ورود نکرده اند و من هم می خوام روی محصولات پرفروش مانور بدم و کم کم کار را گسترش بدم
    در حوزه ای که فرمودید خود من وارد کننده مستقیم از چین سراغ دارم ولی فعلا چون در ابتدای کار هست میخوام وارد کننده ها در زمینه هایی که در پست اول گفتم را پیدا کنم
    از دیگر دوستان هم خواهش دارم در بحث شرکت کنند و مزایا و معایب و مشکلاتی که ممکن است در این کار بوجود آید را اعلام کنن

adea1371 آواتار ها
    723 بار تشکر شده در 418 پست
    با سلام خدمت دوستان
    با تشکر
    نزنید که موفق نمیشید عزیز

11. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    نزنید که موفق نمیشید عزیز
    میشه دلیلش را بفرمایید

adea1371 آواتار ها
    723 بار تشکر شده در 418 پست
    میشه دلیلش را بفرمایید
    چون کار شما به شکست میخوره

حوزه پرفروش ؟ این یعنی شکست

این چیز شما فقط خرید جنسش نزدیک 50 میلیون میخواهد

طرز گفتارت معلوم هست هیچ برنامه ای نداری

ما که خاک خورده بودیم کم اوردیم

14. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

کاربر خاطی
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    با وجود سایتهای انحصارگری مثل دیجی کالا بهتر است روی کسب و کارهای محلی تمرکز کنید

16. کاربر زیر به خاطر این پست از shopdar تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین