صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: راهنمایی | سازوکار سایتی مثل backlink.ir به چه شکل است؟

mehti64 آواتار ها
    115 بار تشکر شده در 70 پست

راهنمایی | سازوکار سایتی مثل backlink.ir به چه شکل است؟

با عرض سلام خدمت کلیه دوستان و همراهان شاپ کیپر.

سایت های فروش بک لینک نقش واسطه دارند یا یک سایت مجزا با خدمات انحصاری هستند؟

سایت های فروش بکلینک به چه صورت فعالیت میکنند.
    یعنی پلن های که تو سایت شون قرار داره و کاربر یک پلن رو انتخاب میکنه

بعد لینک ها به چه صورت ثبت میشه؟
    ادمین خودش به صورت دستی لینک ها رو ثبت میکنه؟

درون سایت فروش بک لینک یک سری سایت معرفی شدند برای ثبت بک لینک در آنها
    ایا این سایت ها متعلق به ادمین است یا با یک سری سایت قرارداد و توافق انجام میشه و مشتری بعد از انتخاب پلن به مدیران سایت ها اعلام میشود و آنها لینک ها را در سایت شان قرار میدهند و سایت فروش بک لینک نقش واسطه را بازی میکند؟

عزیزان ، یک سایتی مثل backlink.ir به چه صورت فعالیت میکند.
    واقعا سایتی جذاب و عالی است.

ویرایش توسط mehti64 : 2018-02-21 در ساعت 18:50

mehti64 آواتار ها
    راهنمایی | سازوکار سایتی مثل backlink.ir به چه شکل است؟

CANOR آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    سلام
    خیلی از اینها خودشون یک مجموعه سایت دارن و لینک شما رو در سایتشون قرار میدن و اغلب مطالب سایتهاشون فیک هست. هر بک لینکی مفید نیست. خیلی از بک لینکها حتی ممکنه برای سایت شما مضر هم باشند و چه بسا باعث جریمه سایت شما توسط گوگل بشن.
    یکی از نکاتی که موقع بک لینک خریدن باید توجه کنید این هست که موضوع سایت شما به موضوع سایتهایی که بک لینک در اونها قرار میگیره نزدیک باشه. چنین بک لینکی تاثیر خیلی بیشتری نسبت به بک لینکهای با موضوع نا مرتبط داره.
    به عبارت دیگه بک لینک از چند سایت با موضوع مرتبط با سایت شما تاثیر به مراتب بیشتری روی سئو میگذاره تا تعداد زیادی سایت غیر مرتبط

mehti64 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط CANOR نمایش پست ها
    سلام
    خیلی از اینها خودشون یک مجموعه سایت دارن و لینک شما رو در سایتشون قرار میدن و اغلب مطالب سایتهاشون فیک هست. هر بک لینکی مفید نیست. خیلی از بک لینکها حتی ممکنه برای سایت شما مضر هم باشند و چه بسا باعث جریمه سایت شما توسط گوگل بشن.
    یکی از نکاتی که موقع بک لینک خریدن باید توجه کنید این هست که موضوع سایت شما به موضوع سایتهایی که بک لینک در اونها قرار میگیره نزدیک باشه. چنین بک لینکی تاثیر خیلی بیشتری نسبت به بک لینکهای با موضوع نا مرتبط داره.
    به عبارت دیگه بک لینک از چند سایت با موضوع مرتبط با سایت شما تاثیر به مراتب بیشتری روی سئو میگذاره تا تعداد زیادی سایت غیر مرتبط
    مرسی.
    به نظر شما اگر با یک ارشیو سایت واقعی و دارای نویسنده ، با اپ دستی مرتب توسط نویسنده ها آیا امکان موفقیت در این حوزه وجود دارد؟

CANOR آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehti64 نمایش پست ها
    مرسی.
    به نظر شما اگر با یک ارشیو سایت واقعی و دارای نویسنده ، با اپ دستی مرتب توسط نویسنده ها آیا امکان موفقیت در این حوزه وجود دارد؟
    بله تقریبا میشه گفت این کار بهترین راه برای موفقیت یک وب سایت هست. البته به شرطی که محتوای سایت کپی از سایتهای دیگه نباشه و محتوای مفیدی باشه

کاربر خاطی
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    اون سایتی که مثال زده شده الان در کلمات بک لینک و خرید و بک لینک و .... در صفحات اول گوگل هست
    شما هم اگر چنین سایتی بزنید باید در این کلمات صفحه اول باشید. چون کسانی که شخصا برای خرید بک لینک اقدام می کنند اول از همه این مورد را چک می کنند که سایت فروشنده بک لینک خودش چه جایگاهی دارد

mehti64 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط shopdar نمایش پست ها
    اون سایتی که مثال زده شده الان در کلمات بک لینک و خرید و بک لینک و .... در صفحات اول گوگل هست
    شما هم اگر چنین سایتی بزنید باید در این کلمات صفحه اول باشید. چون کسانی که شخصا برای خرید بک لینک اقدام می کنند اول از همه این مورد را چک می کنند که سایت فروشنده بک لینک خودش چه جایگاهی دارد
    بله درسته. دقیقا.

برای اینکه بشه به صفجه اول گوگل اومد باید چیکار کرد تا کاربرا بهتر اعتماد کنند به کیفیت خدمات.

کاربر خاطی
    5 بار تشکر شده در 5 پست
    بله درسته. دقیقا.

برای اینکه بشه به صفجه اول گوگل اومد باید چیکار کرد تا کاربرا بهتر اعتماد کنند به کیفیت خدمات.

البته من پیشنهادم به شما این هست که به جای اینکه ده ها سایت تهیه کنید که از طریق بک لینک درآمد داشته باشید
    بهتر است یک سایت با اتوریتی بالای 60 داشته باشید و از طریق آن به راحتی در ماه چندین میلیون درآمد خواهید داشت
    البته برای رسیدن به اتوریتی 60 حتما باید با آدم های آشنا با این مباحث تماس بگیرید و خوب هم خرج کنید. الان هستند سایتهایی که از همین طریق کسب درآمد می کنند
    فراموش نکنید برای ده ها سایت باید تلاش زیادی بکنید که اتوریتی بالا داشته باشند یعنی برای این همه سایت باید بک لینک بخرید که می بیند کار دشوار و پر خرجی است و بوده اند کسانی که با راه اندازی 70 تا 80 سایت وارد این حوزه شدند و بعد از مدتی کنار رفتند

mehti64 آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط shopdar نمایش پست ها
    البته من پیشنهادم به شما این هست که به جای اینکه ده ها سایت تهیه کنید که از طریق بک لینک درآمد داشته باشید
    بهتر است یک سایت با اتوریتی بالای 60 داشته باشید و از طریق آن به راحتی در ماه چندین میلیون درآمد خواهید داشت
    البته برای رسیدن به اتوریتی 60 حتما باید با آدم های آشنا با این مباحث تماس بگیرید و خوب هم خرج کنید. الان هستند سایتهایی که از همین طریق کسب درآمد می کنند
    فراموش نکنید برای ده ها سایت باید تلاش زیادی بکنید که اتوریتی بالا داشته باشند یعنی برای این همه سایت باید بک لینک بخرید که می بیند کار دشوار و پر خرجی است و بوده اند کسانی که با راه اندازی 70 تا 80 سایت وارد این حوزه شدند و بعد از مدتی کنار رفتند
    سلام و عرض ادب
    مرسی بابت راهنمایی.

حقیقتش ته دلم خالی شد.
    البته شما واقعیت عایی رو گفتید که ممکنه بعدا بهش برسم و کلی هزینه رو دستم بمونه.
    من اقدام به خرید چند سایت کردم
    و قصد داشتم به همین منوال ادامه بدم و به مرور تعدادشون روزیاد کنم
    اما وقتی طرف 80 تا سایت خریده و هزینه کرده از گردونه رقابت خارج شده.

به نظرتون همین سایت اصلی خودم فراحرف رو ادامه بدم بهترم؟
    میگین دوران محتوا محور سر اومده باتلگ و اینستا کسی دیگه موضوعی سرچ نمیکنه که بخواد از سایت ممحتوا محوری بازدیدی داشته باش

هرچی بخواد تو تلگ هستش
    .
    حقیقتش موندم سر چند راه.

Alda آواتار ها
    294 بار تشکر شده در 183 پست
    سلام و عرض ادب
    مرسی بابت راهنمایی.

حقیقتش ته دلم خالی شد.
    البته شما واقعیت عایی رو گفتید که ممکنه بعدا بهش برسم و کلی هزینه رو دستم بمونه.
    من اقدام به خرید چند سایت کردم
    و قصد داشتم به همین منوال ادامه بدم و به مرور تعدادشون روزیاد کنم
    اما وقتی طرف 80 تا سایت خریده و هزینه کرده از گردونه رقابت خارج شده.

به نظرتون همین سایت اصلی خودم فراحرف رو ادامه بدم بهترم؟
    میگین دوران محتوا محور سر اومده باتلگ و اینستا کسی دیگه موضوعی سرچ نمیکنه که بخواد از سایت ممحتوا محوری بازدیدی داشته باش

هرچی بخواد تو تلگ هستش
    .
    حقیقتش موندم سر چند راه.
    البته تلگرام و اینستا ضربه بدی به دنیای وب زد و کسی زیاد توی دنیای وب سیر نمیکنه ولی خب با وجود این مملکت هرلحظظه امکان فیلتر شدنشون زیاد هست و پشتیبان شما سایتت هست که میمونه واست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین