صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: نظرخواهی در مورد تغییر به سمت اینترنت مخابرات

FileBegir.com آواتار ها
    292 بار تشکر شده در 168 پست

نظرخواهی در مورد تغییر به سمت اینترنت مخابرات

سلام خدمت دوستان
    منطقه بنده در اصفهان متاسفانه فیبر نوری هست الان چندساله اومدم این منطقه فقط از اینترنت سیم کارتی و مودم 4g استفاده می کنم اما جدیدا 2020 که زنگ می زنم گویا مخابرات می تونه به من adsl بده حالا چند مسئله:
    1- اینترنت مخابرات با همه بدی هایی که شنیدم نسبت به اینترنت سیم کارتی (بسته های ایرانسل) به صرفه تر هست درسته؟ یعنی ی جواریی بین بد و بدتر دارم بد را انتخاب می کنم یا بدتر؟
    2- چرا مخابرات می تونه بده ولی سایتهای اسیاتک و های وب و ... که می رم و شمارم را وارد می کنم می نویسه امکان سرویس دهی به منطقه شما نیست! یعنی سایتشون به روز نیست یا داریم همچین چیزی که منطقه ای باشه که فقط ای دی اس ال مخابرات بدن

بعدا نوشت:
    بین سایتهایی که دارم چک می کنم پیشگامان هم نوشت اینترنت به منطقه شما تعلق می گیرد!

ماجرا چیه؟

با این تفاسیر
    3- بین مخابرات و پیشگامان کدوم رو بهتر می دونید؟
    ویرایش توسط FileBegir.com : 2018-02-24 در ساعت 17:14 دلیل: اضافه کردن شرکت جدید

85 بار تشکر شده در 58 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    منطقه بنده در اصفهان متاسفانه فیبر نوری هست الان چندساله اومدم این منطقه فقط از اینترنت سیم کارتی و مودم 4g استفاده می کنم اما جدیدا 2020 که زنگ می زنم گویا مخابرات می تونه به من adsl بده حالا چند مسئله:
    1- اینترنت مخابرات با همه بدی هایی که شنیدم نسبت به اینترنت سیم کارتی (بسته های ایرانسل) به صرفه تر هست درسته؟ یعنی ی جواریی بین بد و بدتر دارم بد را انتخاب می کنم یا بدتر؟
    2- چرا مخابرات می تونه بده ولی سایتهای اسیاتک و های وب و ... که می رم و شمارم را وارد می کنم می نویسه امکان سرویس دهی به منطقه شما نیست! یعنی سایتشون به روز نیست یا داریم همچین چیزی که منطقه ای باشه که فقط ای دی اس ال مخابرات بدن

بعدا نوشت:
    بین سایتهایی که دارم چک می کنم پیشگامان هم نوشت اینترنت به منطقه شما تعلق می گیرد!

ماجرا چیه؟

با این تفاسیر
    سلام ، با توجه به محدودیت های اینترنت 4g حتی سرویس اینترنت ثابت ایرانسل که نسبت به قبل محدودیت های خیلی بدی داره با وجود هزینه های خیلی بالاترش اصلا" بنده توصیه نمیکنم

در مورد مخابرات ، چند نفر از دوستان نزدیک من مخابرات داشتن ، توی چند ماه جاری به شدت ناراضی بودن ، میگن حجم رو چند برابر حساب میکنه و خیلی سریع حجم سقف ماهانه اینترنت به پایان میرسه ، در برخی مناطق سرعت بسیار پایینی داره و بسیاری مشکل دیگه که بنده شنیدم

در مورد پیشگامان هم اطلاعات زیادی ندارم اما با توجه به سقف حجم 1 ترابایتی که قرار داده ، می تونه گزینه خوبی باشه و روش یک برسی داشته باشین

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,298 بار تشکر شده در 713 پست
    سلام دوست من.
    به دلیل اینکه فیبر هست فقط خود مخابرات میتونه ارائه کنه.
    شرکت ما هم این مشکل وجود داره
    ما از td-lte مبین نت استفاده داریم میکنیم.
    شکر خدا هم قیمتش نزدیک به adsl هست و هم اینکه سرعت خوبی داره ولی ممکنه منطقه به منطقه فرق کنه.
    شما اول تست سرعت بگیرید و بعد هزینه رو پرداخت کنید
    td-lte ایرانسل هم میتونید بگیرید ولی قیمتش خیلی بالاست. بهترین گزینه به نظر من همین مبین نت هست.
    پیشگامان هم فکر نکنم ارائه کنه. بعضی شرکت ها سیستمشون بروز نیست قبول میکنه شماره رو ولی پیگیری کنید میگه نه. اگه تونستید بگیرید از پیشگامان به نظرم به صرفه تر هست.

mnz94 آواتار ها
    157 بار تشکر شده در 101 پست
    مخابرات جدیدا با تعرفه های جدیدشون یک به چهار استفاده میکنه

یعنی اینکه اگه شما یه گیگ استفاده کرده باشید 4 گیگ از حسابتون کم می کنند ! البته برای مصرف اینترنت بین الملل که میشه گفت تمامی مصرف ما هم از این نوع هست

مثل اینکه دلمون الکی به صحبت های وزیر و ارزان تر کردن اینترنت دلخوش شده بود

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,733 بار تشکر شده در 954 پست
    سلام خدمت دوستان

بعدا نوشت:

ماجرا چیه؟

با این تفاسیر
    در مورد اینترنت مخابرات خودم نداشتم ولی تعدادی از دوستان بنده که داشتن اکثرشون (نه همه اونا) از اینترنت مخابرات ناراضی بودن
    در مورد اینترنت ایرانسل هم به نظر بنده اگه منطقه شما آنتن دهی خوبی داشته باشه به نظر من که خیلی خوبه من یه دونه ازش دارم و واقعاً راضیم
    در مورد پیشگامان هم موقعی که دفترکاریم رو هنوز داشتم ازش استفاده کردم و انصافاً هم راضی بودم و مشکلی باهاش نداشتم البته الان دقیقاً نمی دونم با اجرای طرح مثلاً نامحدود چطوری شده

adea1371 آواتار ها
    730 بار تشکر شده در 422 پست
    مخابرات قطعی زیاد داره

FileBegir.com آواتار ها
    ممنون از تک تک دوستانی که تو بحث شرکت کردن و کمک کردن دکمه تشکر نبود تو این انجمن ولی از همتون ممنونم
    با این اوصاف سخت میشه نظر داد

بله گویا به منطقه ما فقط و فقط مخابرات مجاز هست adsl بده متاسفانه و من بین سیم کارت ایرانسل و مخابرات ناچارا یکی رو باید انتخاب کنم یه جورایی بین بد وبدتردشده
    موبین نت هم تعرفه هاش که خیلی خیلی زیاد بود اصلا سمتش هم نمیرم

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,298 بار تشکر شده در 713 پست
    ممنون از تک تک دوستانی که تو بحث شرکت کردن و کمک کردن دکمه تشکر نبود تو این انجمن ولی از همتون ممنونم
    با این اوصاف سخت میشه نظر داد

بله گویا به منطقه ما فقط و فقط مخابرات مجاز هست adsl بده متاسفانه و من بین سیم کارت ایرانسل و مخابرات ناچارا یکی رو باید انتخاب کنم یه جورایی بین بد وبدتردشده
    موبین نت هم تعرفه هاش که خیلی خیلی زیاد بود اصلا سمتش هم نمیرم
    شما چقدر ترافیک نیاز دارید؟
    اگه ترافیک کم بخوای بگیری که تعرفش بالاست
    ولی برای ما که ترافیک بالا میخوای به صرفه هست.
    مثلا 200 گیگ ترافیک در ماه در میاد 100 تومان.
    ترافیک کمتر هم 40 گیگ میشه 50 و 25 گیگ 40 تومان.
    الان مخابرات مثلا 25 گیگ رو میده ماهی 20 با سرعت یک مگابایت. این در میاد 40 ولی سرعتش خیلی بیشتر هست.
    ولی برای ترافیک بالا اختلاف قیمت کمتر هست.
    مثلا 175 گیگ مخابرات میشه 80 و 200 گیگ مبین نت 100 تومان.
    یک نکته را در نظر داشته باش که مخابرات در سایتش ترافیک را ایران نوشته که باید تقسیم بر 4 کنی
    ولی مبین نت ترافیک بین المللی رو گفته
    حواست باشه گول این موضوع رو نخوری.

CANOR آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    کدوم منطقه اصفهان هستید؟
    مخابرات اونقدرا هم که میگن بد نیست. یکی از خطهای شرکت ما روی مخابرات هست. قطعیهای کوتاه داره ولی نسبت به قبل خیلی بهتر شده. اما اگه بعدا بخواید به شرکت دیگه ای کوچ کنید دردسر دارید و به راحتی خطتون رو آزاد نمیکنن. مخابرات یه سری طرحها داره که مثلا اگه 100 گیگ 3 ماهه خرید کنید هرگیگ رو 800 تومان میده (با مالیاتش حدود 90،000 تومان میشه) که خیلی به صرفه است.
    نسل 4 مبین نت هم سرعت و کیفیت خوبی داره و قیمتش هم از ایرانسل به صرفه تره. برای منزل بد نیست. البته خودم استفاده نکردم ولی دوستانی که دارن خیلی تعریف میکنن

FileBegir.com آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط bestirani2 نمایش پست ها
    شما چقدر ترافیک نیاز دارید؟
    اگه ترافیک کم بخوای بگیری که تعرفش بالاست
    ولی برای ما که ترافیک بالا میخوای به صرفه هست.
    مثلا 200 گیگ ترافیک در ماه در میاد 100 تومان.
    ترافیک کمتر هم 40 گیگ میشه 50 و 25 گیگ 40 تومان.
    الان مخابرات مثلا 25 گیگ رو میده ماهی 20 با سرعت یک مگابایت. این در میاد 40 ولی سرعتش خیلی بیشتر هست.
    ولی برای ترافیک بالا اختلاف قیمت کمتر هست.
    مثلا 175 گیگ مخابرات میشه 80 و 200 گیگ مبین نت 100 تومان.
    یک نکته را در نظر داشته باش که مخابرات در سایتش ترافیک را ایران نوشته که باید تقسیم بر 4 کنی
    ولی مبین نت ترافیک بین المللی رو گفته
    حواست باشه گول این موضوع رو نخوری
    .
    نکته وحشتناک مهمی بود!
    یعنی مخابرات اصفهان زده 40 گیگ ماهانه با سرعت دو مگ 25 تومن این 40 گیگ برای ایران هست؟ سایتهای خارجی که عمده کار من هست 10 گیگه؟ یعنی 10 گیگ ماهی 25؟
    یا خود خدا
    مطمئنی شما ؟!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین