نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: مشاوره : فروشگاه اینترنتی یا همکاری در فروش

parssoldier آواتار ها
    7 بار تشکر شده در 6 پست

Thumbs up مشاوره : فروشگاه اینترنتی یا همکاری در فروش

سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    چند سوال داشتم
    بنده در زمینه فرش و لوازم خانگی و بدلیجات و لوازم اشپزخانه میتونم تا حدودی فعالیت کنم
    تجربه فروش اینترنتی رو هم دارم
    میخاستم نظرتون رو بدونم
    همکاری در فروش بهتر برای این کار جواب میده یا یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند؟؟؟
    و اینکه به غیر از پرستا شاپ و ....
    کدوم سیستم فروشگاه ساز رو پیشنهاد میکنید ؟؟
    چون یدونه psd خیلی قدرتمند دارم اما هزینه کد نویسیش خیلی بالا میشه
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
    با تشکر

2. کاربر زیر به خاطر این پست از parssoldier تشکر کرده است :

Alda 

alirezamojahedi آواتار ها
    65 بار تشکر شده در 31 پست
    سلام
    همکاری در فروش یک کانال فروش جدید جلوی پای شما میگذاره و ربطی به قدرتمند یا ضعیف بودن فروشگاه اینترنتی ندارد
    شما در هر تجارتی تا میتوانید باید کانالهای فروشتان را توسعه دهید.
    برای درک بهتر این موضوع مقایسه کنید که کالای شما فقط در فروشگاه مرکزی به فروش برسد یا در کل فروشگاههای زنجیره ای و غیر زنجیره ای کشور هم عرضه شود؟
    در مورد سیستمهای فروشگاه ساز تنوع زیادی نیست ولی هر کدام مزایا و معایبی دارند. مهمتر از همه باید به این فکر کنید که کدامیک برایتان قابلیت توسعه اش فراهم تر است و فردی که برایتان کار کند دم دست تر است. برای مقایسه آنها سرچ کنید (به انگلیسی) مطالب ارزشمندی بدست میاورید ولی به علت تحریمها و ... مجبورید مقایسه وطنی را مطالعه کنید چون بسیاری از ابزارهای آنجا در این جا برایتان در دسترس قرار ندارند و یا با مشکلاتی شما را مواجه خواهند کرد
    موفق باشید
    e-Business, e-Commerce Architect
    مشاور کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیکی
    www.Mojahedi.ir - www.t.me/AlirezaMojahedi

4. کاربران زیر به خاطر این پست از alirezamojahedi تشکر کرده اند :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,364 بار تشکر شده در 755 پست
    سلام
    به نظر بنده فروشگاه برند با نقد و بررسی خیلی بهتر جواب میده. مثل تهران کالا.
    بنده خودم بیشتر از اینجا میگیرم تا دیجی کالا
    سعی هم کنید تقلید نکنید. الان هر فروشگاهی میاد یک دیجی داره با رنگ بندی دیجی کالا. شما باید برای خودتون یک برند باشید نه زیر سایه یک برند دیگه باشید.
    اوپن سورس ها ووکامرس هم هست که ساده تر هست نسبت به پرستاشاپ ولی برای محصول بالا پرفورمنس به شدت افت پیدا میکنه.
    اوپن کارت هم هست.
    اگه هزینه براتون مهم هست و میخواید یک قالب اختصاصی داشته باشید شرکت ما یک فروشگاه ساز درست کرده به اسم وبزی که این امکان رو به شما میده خودتون قالب را طراحی کنید. محیطی شبیه فتوشاپ ولی بسیار ساده تر.
    همچنین میتونید روی فروشگاه ساز دلخواه مثل پرستاشاپ با یک قالب پیشفرض کار رو شروع کنید و بعد از درامد سایت هزینه کنید و سفارش بدید psd ای که دارید را براتون طراحی کنند.

6. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

parssoldier آواتار ها
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    ببینید من psd خیلی قوی رو دادم دو سال پیش اقای شاه حسینی برام طراحی کردن
    میخام ببینم کد نویسیش چقدر هزینه میبره ؟؟؟ زیاد نمیتونم هزینه کنم میخام هزینه اش در حد معمول باشه برام

میخام از psd خودم استفاده کنم حالا روی هر سیستمی که بتونم حسابی گسترشش بدم و اینو هم بگم اصلا دیجی کالا و یا تهران کالا برام مهم نیست که بخوام از روش تقلید کنم چون بنده ایده های خودم رو دارم
    میتونید راهنمایی بیشتری بکنید بهم که psd ام رو به چه کسی بدم کد نویسیش کنه که هزینه اش در حد معمول باشه و توی سریع ترین زمان بهم جواب بده؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط parssoldier نمایش پست ها
    ببینید من psd خیلی قوی رو دادم دو سال پیش اقای شاه حسینی برام طراحی کردن
    میخام ببینم کد نویسیش چقدر هزینه میبره ؟؟؟ زیاد نمیتونم هزینه کنم میخام هزینه اش در حد معمول باشه برام

میخام از psd خودم استفاده کنم حالا روی هر سیستمی که بتونم حسابی گسترشش بدم و اینو هم بگم اصلا دیجی کالا و یا تهران کالا برام مهم نیست که بخوام از روش تقلید کنم چون بنده ایده های خودم رو دارم
    میتونید راهنمایی بیشتری بکنید بهم که psd ام رو به چه کسی بدم کد نویسیش کنه که هزینه اش در حد معمول باشه و توی سریع ترین زمان بهم جواب بده؟؟
    ممنون
    هزینه کد نویسی وب سایت به سه موضوع ارتباط دارد:
    1. کار را به شخص میسپارید یا شرکت؟ طبیعتا شخص به دلیل اینکه نه هزینه مالیات داره و نه دفتر و ... هزینه پایینتر میاد ولی شرکت تعهد اور هست و خیالتون برای توسعه های بعدی راحت هست.
    2. طراح تا چه حد حرفه ای هست؟ هر چی طراحی وب سایت شما حرفه ای تر باشد طبیعتا هزینه بالاتری گرفته میشود.
    3. تا چه حد برای سایت شما زمان میگذارد. هر چه زمان بیشتری بگذارد جزئیات بیشتری رعایت می شود البته میزان زمان به حرفه ای بودن طراح هم مربوط است و این قسمت در شرایط برابر باید در نظر گرفته شود.

هزینه طراحی قالب فروشگاهی هم من از 1 تا 30 میلیون دیدم که هر فرد یا شرکتی با توجه به سیاست کاری خودش قیمت رو میگه.
    اگه فقط هزینه براتون ملاک هست دنبال برنامه نویس های ووکامرس باشید. به دلیل ساده تر بودن کد های ووکامرس برنامه نویس های مبتدی هم میتونند کار رو انجام بدند و در نتیجه میتونید قیمت پایینتری پیدا کنید.
    اگه گسترش براتون مهم هست به نظر من مجنتو استاندارد تر از بقیه هست برای گسترش ولی باید هزینه بالایی هم برای سرور در نظر بگیرید تا کندی سایت محسوس نباشه.

9. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

parssoldier آواتار ها
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    مجنتو حدود چقدر میاد هزینه اش؟؟؟؟
    و اینکه سیستم قوی و قابل گسترشی هستش؟؟

مجنتو حدود چقدر میاد هزینه اش؟؟؟؟
    و اینکه سیستم قوی و قابل گسترشی هستش؟؟
    مجنتو به دلیل اینکه کد نویسی پیچیده تری داره گرونتر هست
    به ترتیب قیمت بخوام بگم
    ووکامرس - اوپن کارت - پرستاشاپ - مجنتو
    هر چی یک سیستم ساده تر باشه برنامه نویس های بیشتری میتونند براتون طراحی رو انجام بدند.
    بنده سورس کد تمامی این ها رو نگاه کردم. از نظر مهندسی و استاندارد بودن مجنتو از همه بهتر هست ولی یک مشکل بزرگی که داره سرعت پایینی داره که کاملا هم محسوس هست.
    اگه مجنتو استفاده بکنید دو نکته رو در نظر بگیرید
    1. حتما نیاز به منابع سرور بالایی دارید + کش
    2. برنامه نویس برای این سیستم داخل ایران خیلی کم هست.

12. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

parssoldier آواتار ها
    7 بار تشکر شده در 6 پست
    و اختصاصی از چقدر شروع میشه ؟؟؟؟

ووکامروس قابل گسترش هست ؟؟؟
    فروشگاه هایی رو سراغ دارین که فروش بالایی داشته باشن و از این 4 تا سیستم استفاده بکنن؟؟
    با تشکر

و اختصاصی از چقدر شروع میشه ؟؟؟؟

ووکامروس قابل گسترش هست ؟؟؟
    فروشگاه هایی رو سراغ دارین که فروش بالایی داشته باشن و از این 4 تا سیستم استفاده بکنن؟؟
    با تشکر
    شما روی هر سیستمی میتونید نمونه موفق پیدا کنید.
    فروشگاه ساز قسمتی از موفقیت هست.
    شما اگه فروشنده خوبی باشید و مشتری مدار باشید با هر سیستمی میتونید موفق بشید.
    https://www.rocoland.com با nopcommerce
    http://takhfifan.com با مجنتو
    http://refah.ir با ووکامرس
    https://ruban.com با دروپال

به نظر بنده شما هر کدوم از فروشگاه ساز ها رو دموش رو ببینید. با هر کدوم راحتر بودید با همون کار کنید.
    این نکته هم در نظر داشته باشید شما میتونید با کمک نیروی فنی به یک فروشگاه ساز دیگه مهاجرت کنید.

15. کاربر زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده است :

3 بار تشکر شده در 2 پست
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان
    چند سوال داشتم
    بنده در زمینه فرش و لوازم خانگی و بدلیجات و لوازم اشپزخانه میتونم تا حدودی فعالیت کنم
    تجربه فروش اینترنتی رو هم دارم
    میخاستم نظرتون رو بدونم
    همکاری در فروش بهتر برای این کار جواب میده یا یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند؟؟؟
    و اینکه به غیر از پرستا شاپ و ....
    کدوم سیستم فروشگاه ساز رو پیشنهاد میکنید ؟؟
    چون یدونه psd خیلی قدرتمند دارم اما هزینه کد نویسیش خیلی بالا میشه
    با تشکر
    به نظر من بهترین گزینه برای شما ووکامرس است. زیرا هم هزینه ی بسیار کمی دارد و هم امکانات بسیار خوبی به شما می دهد.
    یک فروشگاه ووکامرسی را اگر بخواهید با مجنتو یا پرستاشاپ هزینه کنید باید چند برابر بیشتر هزینه کنید.
    به عنوان مثال پلاگین سئو مجنتو به تنهایی 1 میلیون تومان هزینه دارد. در صورتی که این پلاگین برای وردپرس رایگان است و کارتان را راه می‌اندازد.
    من شخصا بر این عقیده ام که اگر ایده ی قوی داشته باشید و خدمات خوبی ارائه کنید، با هر cms که کار کنید موفق خواهید شد.
    البته ترافیک سایت وقتی از حدی بیشتر شد ووکامرس واقعا کند می‌شود. لذا می تونید با ووکامرس شروع کنید و وقتی درآمد بالایی پیدا کردید، بخشی از درآمدتان را هزینه کنید و بدید سایتتان را از پایه برای شما طراحی کنند.

17. کاربران زیر به خاطر این پست از arsalan7384 تشکر کرده اند :