صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: استقبال از نسخه جدید شاپ کیپر - واگذاری مالکیت انجمن

alipour1 آواتار ها
    85 بار تشکر شده در 58 پست
    با تشکر و سپاس از آقا رضا و تیم مدیریت قبلی و تبریک به مدیریت جدید
    آرزوی توفیق و موفقیت برای همه عزیزانی که به نحوی در این انجمن فعالیت نموده و خواهند نمود .

2. کاربران زیر به خاطر این پست از alipour1 تشکر کرده اند :

aligoli آواتار ها
    232 بار تشکر شده در 158 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    از اولین سلامی که خدمت شما بزرگواران عرض کردم حدود هشت سال میگذره و در این مدت تمام سعی و تلاش بنده ، بر ایجاد بستری غنی و روان برای راه اندازی کسب و کارهای آنلاین متمرکز بوده و هست . البته که این مهم جز با همفکری و همکاری دوستان و سروران و راهبران عزیزی که طی این سالها در خدمتشون بودیم محقق نمی شده و امروز اگر در جایگاهی هستیم ، این جایگاه رو مدیون لطف و فداکاریهای بی چشم داشت این بزرگواران هستیم . در وهله بعدی اون چیزی که به شاپ کیپر رنگ و معنا بخشیده و تونسته اون رو از تمام انجمن های گفتگوی وب فارسی جدا کنه و به تافته ای جدا بافته بدل کنه ، قطعا وجود کاربران متخصص ، فهیم ، با معرفت و با فرهنگ اون هست که وجود و بقای این مجموعه به حضور و ظهور این بزرگواران بستگی داشته و داره و ما هر چیز داریم از لطف اونهاست

همیشه فکر می کردم ساختن یک مجموعه بزرگ چیزی شبیه به معجزه هست و پندارم این بود باید به جایی وصل بود و از دست خط بقیه تقلب کرد تا مجموعه ای بزرگ شکل بگیره و همیشه با اینکه مثل بقیه باشم یا مثل بقیه راه رفته رو دوباره برم و چرخ رو دوباره اختراع کنم حال خوشی نداشتم و دوست داشتم یک فضای منحصر به فرد با یک کاربرد انحصاری و در بستر یک رابطه دوستانه برای توسعه وب فارسی ، تجارت الکترونیک و کارآفرینی در ایران ایجاد کنم . سختی ها بسیار طاقت فرسا و جان فرسا بودند ، سخت گیری ها به جد بسیار نفس گیر و نفس بر ، اما با شما و در کنا شما موفق شدیم تا معنای جدیدی در تعاملات بین کاربران انجمن های گفتگو ایجاد کنیم و حداقل به نیمی از اهالی این دهکده نه چندان کوچک وب فارسی ثابت کنیم که میشه متفاوت بود اما موفق شد ، میشه تقلید نکرد و دیده شد و در نهایت ، میشه عضو باندهای مافیایی و کلاهبرداری و خاکستری رنگ نبود و در عوض رشد کرد و به کاربر خدمت کرد و در نهایت برند شد .

هر برندی داستانی داره ، هر قصه ای هم شروعی داره ، نقطعه عطفی و در نهایت ، پایانی ...
    شروع داستان شاپ کیپر بسیار شیرین و جذاب بود ، در تمام طول داستان سعی کردیم با هم و در کنار هم ، با وجود تمام ملایمت هایی که وجود داشت رو به جلو پیش بریم و سختی ها و ناملایمت هایی رو تحمل کنیم تا به سرمنزل مقصود برسیم . البته همیشه هم موفق نبودیم! همیشه اوضاع وفق مراد نبود و خیلی جاها اشتباهاتی هم داشتیم . چون ما هم جوون بودیم و پا به پای شاپ کیپر و کاربرانش داشتیم بزرگ می شدیم و کسب تجربه می کردیم . اما می تونم صادقانه تعهد بدم که در هر لحظه سعی کردیم با خرد جمعی اعضای تیم راهبری بهترین تصمیم رو بگیریم و همیشه به خاطر این همفکری و یکپارچگی خرسند و خشنود باشیم .

داستان ادامه پیدا کرد تا رسیدیم به نقطه عطفش!
    امروز که کمتر از انگشتان یک دست ، روز باقی مونده تا هشتمین تولد شاپ کیپر رو جشن بگیریم و از نسخه جدید اون رونمایی کنیم . خوشحالم به اطلاع همه شما برسونم که مالکیت مجموعه شاپ کیپر در اختیار من نیست و این مجموعه حدود یک ماهی است که توسط جناب مهندس احمد سلطانی ، مدیر سرویس خرید پستی راگا و راهبر فعلی انجمن شاپ کیپر با نام کاربری as87 خریداری شده . جا داره با افتخار اعلام کنم که تیم فنی سرویس خرید پستی راگا با تمام قدرت تمام زمان خودش رو برای به روز رسانی شاپ کیپر صرف کرده و میکنه ، و طی برنامه فاز بندی شده ای که به رویت و تایید بنده هم رسیده ، طی چند مرحله ، اتفاقات بسیار جالب و کاربردی قراره در شاپ کیپر روی بده و امکانات و ویژگی های تاثیرگذار و شگفت انگیزی در اختیار کاربران وفادار اون قرار بگیره .

این اطمینان رو به تمام کاربران میدم که تیم جدید با جدیت پیگیر مطالبات تمام کاربران هست و دلسوزانه تر و مسئولانه تر از بنده (:دی) به کاربران و آینده شاپ کیپر بها میده و با برنامه ریزی هایی که داشته وارد میدون شده ، از همین جا داره از تمام همکاری ها و خوش فکری های احمد عزیز تشکر کنم ، فردی که از ابتدای تاسیس شاپ کیپر به عنوان راهبر در انجمن حضور داشته و به طور مستقیم با تمام کاربران در ارتباط بوده و در جریان فراز و نشیب های مدیریتی قرار داشته ، و امروز با یک تدبیر به موقع و یک رویکرد سرمایه گذاری بلند مدت ، تصدی انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران و برند شاپ کیپر رو به عهده گرفته تا بتونه در فضای تجارت الکترونیک ایران ، صاحب برندهای معتبری مثل راگا ، شاپ کیپر و سراتو باشه .

اگر توفیق خدمت حاصل بشه ، من هم امیدوارم بتونم در سال جدید و در نسخه جدید شاپ کیپر به عنوان راهبر یا مسئول روابط عمومی مجموعه در خدمت کاربران و دوستان عزیزم باشم و اگر لیاقت خدمت رسانی به شما در این مسئولیت ها رو نداشتم ، همچون سابق مثل یک دوست و در قالب یک کاربر در خدمت تمام اعضای جامعه فروشگاههای اینترنتی ایران هستم و با کمال میل هر کمکی که از دستم بر بیاد برای تسهیل کسب و کارهای آنلاین دریغ نخواهم کرد .

ارادتمند همیشگی شما ، رضا
    سلام
    وقت بخیر

انشالله هر جا هستی موفق باشی رضا جان.

من که در حوزه فروشگاه و یا رابط پستی و این چیز ها نیستم اما برای افرادی که فعالیت مشابه دارند نگران شدم.
    اما موردی که مطرح میشه، در آینده ممکنه این انجمن بی طرف، طرف برند تیمی باشه که خریداری شده و برای بقیه مشکل ساز باشه.
    به این مورد فکر کردید قطعا ..
    شرکت " فناوران پویان هزارنویس " به شماره ثبت : 441236 و شناسه ملی : 14003550285 "مسئولیت محدود"

4. کاربران زیر به خاطر این پست از aligoli تشکر کرده اند :

irandoces آواتار ها
    66 بار تشکر شده در 40 پست
    انشاالله که چرخش براش بچرخه و همچنین برای همه

6. کاربران زیر به خاطر این پست از irandoces تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر yazdiran آواتار ها
    3,206 بار تشکر شده در 1,428 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط aligoli نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر

انشالله هر جا هستی موفق باشی رضا جان.

من که در حوزه فروشگاه و یا رابط پستی و این چیز ها نیستم اما برای افرادی که فعالیت مشابه دارند نگران شدم.
    اما موردی که مطرح میشه، در آینده ممکنه این انجمن بی طرف، طرف برند تیمی باشه که خریداری شده و برای بقیه مشکل ساز باشه.
    به این مورد فکر کردید قطعا ..
    سلام
    تا جاییکه شناخت دارم و مطلع هستم، جای نگرانی برای هیچ یک از دوستان نیست.

پ.ن:
    برای تبلیغات،پولشو میگیرن همونطور که تا الان بوده

یاحق
    ویرایش توسط yazdiran : 2018-03-06 در ساعت 10:15
    اللهم صل علی محمد و آل محمد

8. کاربران زیر به خاطر این پست از yazdiran تشکر کرده اند :

isapour آواتار ها
    209 بار تشکر شده در 122 پست
    خیلی غافلگیر کننده بود منم به نوبه خودم از زحمات آقای یوسفی تشکر میکنم
    آرزوی موفقیت روز افزون برای تیم جدید شاپکیپر دارم
    جای دوستانی که بودن و با جون و دل زحمت کشیدن و الان به هر دلیلی نیستن خالی

10. کاربران زیر به خاطر این پست از isapour تشکر کرده اند :

shopj آواتار ها
    28 بار تشکر شده در 21 پست
    براتون آرزوی موفقیت دارم، انشالله که هدف هاتون نتیجه ده و قدم مفیدی در گسترش وب فارسی برداشته باشید...
    طراحی وب سایت - طراحی سایت - طراحی وب ////// سرویس وبلاگدهی - وبلاگدهی - سایت وبلاگ دهی ////// ردیاب شخصی - ردیاب شخصی - ردیاب ماهواره ای شخصی

12. کاربران زیر به خاطر این پست از shopj تشکر کرده اند :

235 بار تشکر شده در 116 پست
    سلام
    ان شاالله هر جا هستین سربلند و پیروز باشید. براتون آرزوی موفقیت داریم.

ان شاالله دوستان جدید هم بتونن انجمن رو پویاتر و مفید تر کنن.

14. کاربران زیر به خاطر این پست از tehranpanel تشکر کرده اند :

Seo-Theme آواتار ها
    430 بار تشکر شده در 198 پست
    امیدوارم مدیریت جدید تو مدیریت بهتر عمل کنن ، و باعث نشن کاربر هایی چند سال بخاطر مدیریت هیچگونه فعالیتی نداشته باشن هرچند شاپ کیپر بسیار بزرگتر از اونی هست که به افرادی چون من و امسال من نیاز داشته باشه !
    اگه کسی یوزر مدیریت رو داشته باشه خوشحال میشم اطلاع رسانی کنه
    رضا یوسفی عزیز ، همیشه از دستت ناراحت خواهم بود
    موفق باشی
    طراحی سایت
    HTTPS ولید ( سبز ) فقط 40 هزار تومان

16. کاربران زیر به خاطر این پست از Seo-Theme تشکر کرده اند :

Alda آواتار ها
    250 بار تشکر شده در 170 پست
    بابت زحمت هایی که توی این چند سال کشیدی ازت ممنونم
    انشاالله هر کجا هستی دلت شاد باشه
    برا تیم جدید هم ارزوی موفقیت میکنم
    و منتظر این شگفتی هایی که درباره انجمن گفتین هستم !
    به زودی صدای وبمستر از بیوگرافی ها

18. کاربران زیر به خاطر این پست از Alda تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر yazdiran آواتار ها
    3,206 بار تشکر شده در 1,428 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Seo-Theme نمایش پست ها
    امیدوارم مدیریت جدید تو مدیریت بهتر عمل کنن ، و باعث نشن کاربر هایی چند سال بخاطر مدیریت هیچگونه فعالیتی نداشته باشن هرچند شاپ کیپر بسیار بزرگتر از اونی هست که به افرادی چون من و امسال من نیاز داشته باشه !
    اگه کسی یوزر مدیریت رو داشته باشه خوشحال میشم اطلاع رسانی کنه
    رضا یوسفی عزیز ، همیشه از دستت ناراحت خواهم بود
    موفق باشی
    سلام
    خوبی شما؟
    دم سال نویی و انجمن نو و این حرفا؟
    هرچند کمتر میای انجمن ولی اینو بدون ما دوستت داریم ، شما هم ما و آقا رضا و بقیه دوستان حاضر در انجمن رو یه کم بیشتر دوست داشته باش

موفق باشی
    یا حق

20. کاربران زیر به خاطر این پست از yazdiran تشکر کرده اند :

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 2345 آخرینآخرین