صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 45

موضوع: استقبال از نسخه جدید شاپ کیپر - واگذاری مالکیت انجمن

Reza آواتار ها
    15,730 بار تشکر شده در 5,327 پست

استقبال از نسخه جدید شاپ کیپر - واگذاری مالکیت انجمن

از اولین سلامی که خدمت شما بزرگواران عرض کردم حدود هشت سال میگذره و در این مدت تمام سعی و تلاش بنده ، بر ایجاد بستری غنی و روان برای راه اندازی کسب و کارهای آنلاین متمرکز بوده و هست . البته که این مهم جز با همفکری و همکاری دوستان و سروران و راهبران عزیزی که طی این سالها در خدمتشون بودیم محقق نمی شده و امروز اگر در جایگاهی هستیم ، این جایگاه رو مدیون لطف و فداکاریهای بی چشم داشت این بزرگواران هستیم . در وهله بعدی اون چیزی که به شاپ کیپر رنگ و معنا بخشیده و تونسته اون رو از تمام انجمن های گفتگوی وب فارسی جدا کنه و به تافته ای جدا بافته بدل کنه ، قطعا وجود کاربران متخصص ، فهیم ، با معرفت و با فرهنگ اون هست که وجود و بقای این مجموعه به حضور و ظهور این بزرگواران بستگی داشته و داره و ما هر چیز داریم از لطف اونهاست

همیشه فکر می کردم ساختن یک مجموعه بزرگ چیزی شبیه به معجزه هست و پندارم این بود باید به جایی وصل بود و از دست خط بقیه تقلب کرد تا مجموعه ای بزرگ شکل بگیره و همیشه با اینکه مثل بقیه باشم یا مثل بقیه راه رفته رو دوباره برم و چرخ رو دوباره اختراع کنم حال خوشی نداشتم و دوست داشتم یک فضای منحصر به فرد با یک کاربرد انحصاری و در بستر یک رابطه دوستانه برای توسعه وب فارسی ، تجارت الکترونیک و کارآفرینی در ایران ایجاد کنم . سختی ها بسیار طاقت فرسا و جان فرسا بودند ، سخت گیری ها به جد بسیار نفس گیر و نفس بر ، اما با شما و در کنا شما موفق شدیم تا معنای جدیدی در تعاملات بین کاربران انجمن های گفتگو ایجاد کنیم و حداقل به نیمی از اهالی این دهکده نه چندان کوچک وب فارسی ثابت کنیم که میشه متفاوت بود اما موفق شد ، میشه تقلید نکرد و دیده شد و در نهایت ، میشه عضو باندهای مافیایی و کلاهبرداری و خاکستری رنگ نبود و در عوض رشد کرد و به کاربر خدمت کرد و در نهایت برند شد .

هر برندی داستانی داره ، هر قصه ای هم شروعی داره ، نقطعه عطفی و در نهایت ، پایانی ...
    شروع داستان شاپ کیپر بسیار شیرین و جذاب بود ، در تمام طول داستان سعی کردیم با هم و در کنار هم ، با وجود تمام ملایمت هایی که وجود داشت رو به جلو پیش بریم و سختی ها و ناملایمت هایی رو تحمل کنیم تا به سرمنزل مقصود برسیم . البته همیشه هم موفق نبودیم! همیشه اوضاع وفق مراد نبود و خیلی جاها اشتباهاتی هم داشتیم . چون ما هم جوون بودیم و پا به پای شاپ کیپر و کاربرانش داشتیم بزرگ می شدیم و کسب تجربه می کردیم . اما می تونم صادقانه تعهد بدم که در هر لحظه سعی کردیم با خرد جمعی اعضای تیم راهبری بهترین تصمیم رو بگیریم و همیشه به خاطر این همفکری و یکپارچگی خرسند و خشنود باشیم .

داستان ادامه پیدا کرد تا رسیدیم به نقطه عطفش!
    امروز که کمتر از انگشتان یک دست ، روز باقی مونده تا هشتمین تولد شاپ کیپر رو جشن بگیریم و از نسخه جدید اون رونمایی کنیم . خوشحالم به اطلاع همه شما برسونم که مالکیت مجموعه شاپ کیپر در اختیار من نیست و این مجموعه حدود یک ماهی است که توسط جناب مهندس احمد سلطانی ، مدیر سرویس خرید پستی راگا و راهبر فعلی انجمن شاپ کیپر با نام کاربری as87 خریداری شده . جا داره با افتخار اعلام کنم که تیم فنی سرویس خرید پستی راگا با تمام قدرت تمام زمان خودش رو برای به روز رسانی شاپ کیپر صرف کرده و میکنه ، و طی برنامه فاز بندی شده ای که به رویت و تایید بنده هم رسیده ، طی چند مرحله ، اتفاقات بسیار جالب و کاربردی قراره در شاپ کیپر روی بده و امکانات و ویژگی های تاثیرگذار و شگفت انگیزی در اختیار کاربران وفادار اون قرار بگیره .

این اطمینان رو به تمام کاربران میدم که تیم جدید با جدیت پیگیر مطالبات تمام کاربران هست و دلسوزانه تر و مسئولانه تر از بنده (:دی) به کاربران و آینده شاپ کیپر بها میده و با برنامه ریزی هایی که داشته وارد میدون شده ، از همین جا داره از تمام همکاری ها و خوش فکری های احمد عزیز تشکر کنم ، فردی که از ابتدای تاسیس شاپ کیپر به عنوان راهبر در انجمن حضور داشته و به طور مستقیم با تمام کاربران در ارتباط بوده و در جریان فراز و نشیب های مدیریتی قرار داشته ، و امروز با یک تدبیر به موقع و یک رویکرد سرمایه گذاری بلند مدت ، تصدی انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران و برند شاپ کیپر رو به عهده گرفته تا بتونه در فضای تجارت الکترونیک ایران ، صاحب برندهای معتبری مثل راگا ، شاپ کیپر و سراتو باشه .

اگر توفیق خدمت حاصل بشه ، من هم امیدوارم بتونم در سال جدید و در نسخه جدید شاپ کیپر به عنوان راهبر یا مسئول روابط عمومی مجموعه در خدمت کاربران و دوستان عزیزم باشم و اگر لیاقت خدمت رسانی به شما در این مسئولیت ها رو نداشتم ، همچون سابق مثل یک دوست و در قالب یک کاربر در خدمت تمام اعضای جامعه فروشگاههای اینترنتی ایران هستم و با کمال میل هر کمکی که از دستم بر بیاد برای تسهیل کسب و کارهای آنلاین دریغ نخواهم کرد .

ارادتمند همیشگی شما ، رضا
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

moj1rayaname آواتار ها
    3,202 بار تشکر شده در 1,318 پست
    یکم غافلگیر شدم
    با رونمایی ایده های جدید حتما روزهای خوبی در انتظار انجمن شاپکیپر هست
    جدی جدی 8 سال شدا روزها مثل برق گذشته یه روزی اگه اینترنت منسوخ نشه جشن 20 سالگیشو هم میگیریم

3. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

kargosha آواتار ها
    485 بار تشکر شده در 235 پست
    آقا رضا غافلگیر کننده بود ولی به هر حال برای شما آرزوی موفقیت و برای تیم جدید آرزوی پیروزی و ادامه موفقیت آمیز فعالیت شاپکیپر رو دارم.

5. کاربران زیر به خاطر این پست از kargosha تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,344 بار تشکر شده در 1,504 پست
    سلام

شرافتا بگم این چند روزه که گفتید انجمن رو فروختید کلا از انجمن سرد شدم

نمیشد زودتر به ما هم بگید آقای سلطانی اینو خریده؟
    ایشون فقط از نظر اسمی صاحب انجمن نبودن ولی تو اینهمه سال جزیی از انجمن بوده و خیلی خوشحالم شاپکیپر افتاد دست اینا
    بابا زودتر میگفتید خو دی:
    ویرایش توسط zamin : 2018-03-05 در ساعت 00:02
    --

7. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

176 بار تشکر شده در 109 پست
    بهتر، به نظر من شما مدیریتتون واقعا ضعیف بود و دیکتاتوری عمل میکردید و انجمن هر روز ضعیف تر میشد البته اگر پست رو پاک نمکنید و جنبه انتقاد دارید
    امیدوارم مدیریت جدید بتونه انجمن رو بهتر نگهداری کنه و کادر مدیریت رو بازنگری کنه

9. کاربران زیر به خاطر این پست از behforosh تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,344 بار تشکر شده در 1,504 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط behforosh نمایش پست ها
    بهتر، به نظر من شما مدیریتتون واقعا ضعیف بود و دیکتاتوری عمل میکردید و انجمن هر روز ضعیف تر میشد البته اگر پست رو پاک نمکنید و جنبه انتقاد دارید
    امیدوارم مدیریت جدید بتونه انجمن رو بهتر نگهداری کنه و کادر مدیریت رو بازنگری کنه
    میشه چند نمونه از دیکتاتوری این بنده خدا رو به ما هم بگید؟
    ایشون که از بس نرمش نشون میاد از دستش کفری بودیم + صاحب فعلی تنها مدیر قدیمی و با سابقه شاپکیپر هستند( از اولش مدیر بوده تا الان)

پ.ن: دیکتاتوری ندید شما دوست من
    مثل یکی از پستهایی که اینجا مینویسید رو در انجمن های دیگه بدید اگر بیشتر از 48 ساعت موند من بشخصه قبول میکنم ایشون دیکتاتور بودن

11. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر yazdiran آواتار ها
    3,206 بار تشکر شده در 1,428 پست
    سلام
    اقا رضا انجمن رو فروختی و ما هنوز منتظر دورهمی مدیران شاپکیپر هستیم!

ان شاالله این اتفاق برای همه کاربران و مدیران و مالک قبلی و جدید خوش یمن و مبارک باشه

یاحق
    اللهم صل علی محمد و آل محمد

13. کاربران زیر به خاطر این پست از yazdiran تشکر کرده اند :

176 بار تشکر شده در 109 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    میشه چند نمونه از دیکتاتوری این بنده خدا رو به ما هم بگید؟
    ایشون که از بس نرمش نشون میاد از دستش کفری بودیم + صاحب فعلی تنها مدیر قدیمی و با سابقه شاپکیپر هستند( از اولش مدیر بوده تا الان)

پ.ن: دیکتاتوری ندید شما دوست من
    مثل یکی از پستهایی که اینجا مینویسید رو در انجمن های دیگه بدید اگر بیشتر از 48 ساعت موند من بشخصه قبول میکنم ایشون دیکتاتور بودن
    لطفا به نظر بقیه کاربر ها احترام بزارید
    اگر دیکتاتوری نبود اینجوری نبود بعضی بخش ها پستاش ماله چند ماه پیش باشه
    خوبه عین کبک نباشید

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

دیکتاتوری یعنی انجمنی با 45 هزار کاربر تخصصی توی تاپیکی که برای همه اجباری کردین دیدنش رو همین تعداد نظر دادن اونم اکثریت راهبرن

15. کاربر زیر به خاطر این پست از behforosh تشکر کرده است :

anius آواتار ها
    270 بار تشکر شده در 125 پست
    7 سالی هست عضو هستم
    سعی کردم بیشتر بخونم و استفاده کنم (البته واقعا چند وقتی هست اون بار فنی سالهای اخیر رو نمیگیرم دیگر) اگر هم تجربه ای بوده بذارم چند تا جوون دیگه تست نکننش راه کج ما رو
    خسته نباشید میگم بهتون 1 سال و اندی هست آقای سلطانی رو در راگا زیاد زحمتشون میدیم و باهاشون زیاد در تماسم جز محبت جز پیگیری و همکاری چیزی ازشون ندیدم
    آرزوی موفقیت برای هر دو گرامی
    ویرایش توسط anius : 2018-03-05 در ساعت 02:05

17. کاربران زیر به خاطر این پست از anius تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    1,170 بار تشکر شده در 596 پست
    ماجرا کمی غافلگیر کننده بود
    ولی خوب مهم پابرجا موندن این سایت بود که با قدرت کارش رو ادامه بده

19. کاربران زیر به خاطر این پست از BazPardakht.Com تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین