صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 30

موضوع: راهنمای راه اندازی خدمات کامپیوتری ، ویدئو کلوپ و کافینت

jamalzzz آواتار ها
    253 بار تشکر شده در 160 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط neshoone نمایش پست ها
    بله ، خیر فیلم و سریال به هیچ وجه ، داشته باشم هم حتی برای داداشم هم بیاد نمیریزم ، میگم ندارم ، چون اداره ارشاد و امکان بشدت گیر میدن البته در حال حاضر با اینکه به هیچ وجه فیلم نفروختم 2بار برام اخطار آوردن و زیر آب زدن
    خیر ، فقط برای خدمات کامپیوتری مجوز گرفتم
    بازی ها رو از شرکت گردو و پرنیان به صورت عمده خریداری میکنم ، مثلا هرسری 1 تا 2 میلیون خرید میکنم و سودشون خوبه
    مثلا بازی که پشتش خورده 12 تومن واسه من 3 تومن میذارن ، البته اینم بگم من به قیمت پشت بازی نمیفروشم ، مثلا همین بازی که 3 تومن واسم گذاشتن رو 5 الی 6 میدم ، بخاطر همین فروشم توی این زمینه خوبه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

این حرفتون رو قبول دارم ، نسبت به قبل خیلی کارا افت کرده
    خیلی ممنون ..اطلاعات خوبی بود.
    همیشه راه حلی برای جبران کسادی بازار هست... تو هر کاری اگه درست پیش بری و به قول معروف بدرخشی مشتری پیدا میکنی..مثلا جایی که من الان هستم( میوه فروشی) مشتری های زیادی داریم که از فاصله دور میان ...چون کیفیت و قیمت و اخلاق ما رو تعریفشو شنیدن.

adea1371 آواتار ها
    743 بار تشکر شده در 433 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط jamalzzz نمایش پست ها
    خیلی ممنون ..اطلاعات خوبی بود.
    همیشه راه حلی برای جبران کسادی بازار هست... تو هر کاری اگه درست پیش بری و به قول معروف بدرخشی مشتری پیدا میکنی..مثلا جایی که من الان هستم( میوه فروشی) مشتری های زیادی داریم که از فاصله دور میان ...چون کیفیت و قیمت و اخلاق ما رو تعریفشو شنیدن.
    دوست عزیز کافی نت مثلا 5 سال پیش با 10 میلیون میزدی موفق می شدی

الان باید 30 میلیون خرج کنی

حرف های شما درست هست بقیه موارد باید با خرج کردن به دست اورد

کسادی بازار = چون طرف پول نداره کاری دیگه انجام بده

درست پیش رفتن نیست با دست پر پیش رفتن هست

اگه نه الان همه درست پیش میرن چون دستشون پر نیست فکر میکنند اشتباه پیش میرند
    ویرایش توسط adea1371 : 2018-03-11 در ساعت 18:06

3. کاربران زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده اند :

jamalzzz آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط adea1371 نمایش پست ها
    دوست عزیز کافی نت مثلا 5 سال پیش با 10 میلیون میزدی موفق می شدی

الان باید 30 میلیون خرج کنی

حرف های شما درست هست بقیه موارد باید با خرج کردن به دست اورد

کسادی بازار = چون طرف پول نداره کاری دیگه انجام بده

درست پیش رفتن نیست با دست پر پیش رفتن هست

اگه نه الان همه درست پیش میرن چون دستشون پر نیست فکر میکنند اشتباه پیش میرند
    حرف شما درسته..اما فقط پول نیست در کنار پول چیزایی هست که به جذب بیشتر مشتری کمک میکنه.مثلا اینکه تو خدمات کامپیوتری میتونید با یک طراح حرفه ای همکاری کنید و بابت هر مشتری درصد بگیرید.طراحی کارت ویزیت لوگو و اینها منظورم هست.میشه با یک تعمیر کار شراکتی کار کنید.میتونید با یک فروشنده لپ تاپ و پی سی هم درصدی کار کنید.به نظرتون اگر کار رو به این شکل گسترش بدید باز هم با کسادی بازار رو به رو هستید؟
    الان همه خونه اینترنت دارند پس شما تو دفتر خدماتی میتونید خدمات و فروش مربوط به اینترنت داشته باشید.مودم adsl بفروشید از این مودم های 3g و 4g بفروشید.برای شاتل یا شرکت های دیگه مشتری جذب کنید.
    گفتم تو میوه فروشی کار میکنم. یک مثال میزنم.تو اطراف ما در طول یک ماه اخیر 3 تا میوه فروشی جمع کردن و موضوع هم فقط این بود که داشتن از جیب میدادن. اما چطور پس ما تو همون منطقه داریم روزی 2 تومن فروش میکنیم؟
    کسادی بازار 50 درصد به عوامل روز و 50 درصد به خود کاسب برمیگرده.(البته از نظر من)

isapour آواتار ها
    209 بار تشکر شده در 122 پست
    حرف شما درسته..اما فقط پول نیست در کنار پول چیزایی هست که به جذب بیشتر مشتری کمک میکنه.مثلا اینکه تو خدمات کامپیوتری میتونید با یک طراح حرفه ای همکاری کنید و بابت هر مشتری درصد بگیرید.طراحی کارت ویزیت لوگو و اینها منظورم هست.میشه با یک تعمیر کار شراکتی کار کنید.میتونید با یک فروشنده لپ تاپ و پی سی هم درصدی کار کنید.به نظرتون اگر کار رو به این شکل گسترش بدید باز هم با کسادی بازار رو به رو هستید؟
    الان همه خونه اینترنت دارند پس شما تو دفتر خدماتی میتونید خدمات و فروش مربوط به اینترنت داشته باشید.مودم adsl بفروشید از این مودم های 3g و 4g بفروشید.برای شاتل یا شرکت های دیگه مشتری جذب کنید.
    گفتم تو میوه فروشی کار میکنم. یک مثال میزنم.تو اطراف ما در طول یک ماه اخیر 3 تا میوه فروشی جمع کردن و موضوع هم فقط این بود که داشتن از جیب میدادن. اما چطور پس ما تو همون منطقه داریم روزی 2 تومن فروش میکنیم؟
    کسادی بازار 50 درصد به عوامل روز و 50 درصد به خود کاسب برمیگرده.(البته از نظر من)
    خب چرا همون میوه فروشی کار نمیکنید برادر منم میوه فروشی داره با اینکه کلی اون اطراف با وانت میان میوه میفروشن بازم کارش خیلی خوبه از اونور شهر میان پیشش خرید کنن چون تعریفشو شنیدن, هم اخلاقش خوبه هم جنس با کیفیت میده دست مشتری
    مشتری مداری خودش بهترین تبلیغه برای کسب و کار, آیین مغازه داری و مدیریت دخل و خرج هم خیلی مهم هستن

6. کاربر زیر به خاطر این پست از isapour تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,783 بار تشکر شده در 979 پست
    برای همینه که می گم که مشکل در اجرای ایده ها نیست بلکه در نحوه اجرای ایده س
    من به قطع یقین میگم تنها کاری که نمی تونه درآمد داشته باشه که کلاً امکان اجرایی شدن نداشته باشه مثلاً آبیاری گیاهان دریایی!
    بیشتر مواقع خودمون اشتباه می کنیم و میندازیم گردن بازار

8. کاربر زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده است :

isapour آواتار ها
    209 بار تشکر شده در 122 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    من به قطع یقین میگم تنها کاری که نمی تونه درآمد داشته باشه که کلاً امکان اجرایی شدن نداشته باشه مثلاً آبیاری گیاهان دریایی!
    سلام مهندس میرابی عزیز
    کاملا موافقم کسی که اینکاره باشه واسه آبیاری گیاهان دریایی هم یه راهی پیدا میکنه بیخود نیس که میگن تو بیابون همه میتونن آب بفروشن مهم اینه که بتونید شن بفروشید به قول آقای اکبری باد بکاری طوفان درو میکنی

10. کاربران زیر به خاطر این پست از isapour تشکر کرده اند :

jamalzzz آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط isapour نمایش پست ها
    خب چرا همون میوه فروشی کار نمیکنید برادر منم میوه فروشی داره با اینکه کلی اون اطراف با وانت میان میوه میفروشن بازم کارش خیلی خوبه از اونور شهر میان پیشش خرید کنن چون تعریفشو شنیدن, هم اخلاقش خوبه هم جنس با کیفیت میده دست مشتری
    مشتری مداری خودش بهترین تبلیغه برای کسب و کار, آیین مغازه داری و مدیریت دخل و خرج هم خیلی مهم هستن
    اولا تو میوه فروشی کارگر هستم دوما اینکه علاقه ندارم به این کار...
    دقیقا همین طور هست که شما میگید ...مشتری مداری... ایین مغازه داری ... مدیریت دخل و خرج ... همه اینها چیزایی هستند که تاثیر زیادی تو کسب و کار دارند.
    اغلب مغازه دار ها روش برخورد با مشتری رو نمی دونند .. یا زیاد خودشونو لوس میکنند و پاچه خواری مشتری رو میکنند یا اصلا مشتری رو تحویل نمیگیرن.. مهم ترین اصل برای ایجاد احساس خوب در مشتری به نظرم ایجاد اطمینان خاطر هست.یعنی باید به مشتری در مورد کیفیت و قیمت تضمین بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط isapour نمایش پست ها
    سلام مهندس میرابی عزیز
    کاملا موافقم کسی که اینکاره باشه واسه آبیاری گیاهان دریایی هم یه راهی پیدا میکنه بیخود نیس که میگن تو بیابون همه میتونن آب بفروشن مهم اینه که بتونید شن بفروشید به قول آقای اکبری باد بکاری طوفان درو میکنی
    رفتم تو یکی از خدمات کامپیوتری ها که ازش چند تا سوال بپرسم. تا گفتم میخوام خدمات کامپیوتری بزنم اصلا نذاشت ادامه بدم.شروع کرد تمامی خاطرات 10 سال اخیر زندگیشو تعریف کرد و اینکه بهتره برم سراغ کرکره برقی و دوربین مدار بسته که الان پول فقط تو همین چیزاس.
    با این حال 3 تا از رفیقام تو کار دوربین و کرکره هستند و هر 3 تا هم بیکارن !! به نظرم مردم معمولا در مورد کاری که انجام نمیدن خوشبین تر هستند تا کاری که دارن انجام میدن.

دوستان میخواستم بدونم برای پرداخت قبض چه مبلغی دریافت میشه؟ باید مثلا هزار تومن از خود مشتری بابت هر قبض بگیریم یا بستگی به مبلغ پرداختی داره؟
    دستگاه های کارت خوان هیچ درصدی بابت پرداخت قبض برای صاحب دستگاه درنظر نمیگیرن؟

12. کاربران زیر به خاطر این پست از jamalzzz تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,783 بار تشکر شده در 979 پست
    اولا تو میوه فروشی کارگر هستم دوما اینکه علاقه ندارم به این کار...
    دقیقا همین طور هست که شما میگید ...مشتری مداری... ایین مغازه داری ... مدیریت دخل و خرج ... همه اینها چیزایی هستند که تاثیر زیادی تو کسب و کار دارند.
    اغلب مغازه دار ها روش برخورد با مشتری رو نمی دونند .. یا زیاد خودشونو لوس میکنند و پاچه خواری مشتری رو میکنند یا اصلا مشتری رو تحویل نمیگیرن.. مهم ترین اصل برای ایجاد احساس خوب در مشتری به نظرم ایجاد اطمینان خاطر هست.یعنی باید به مشتری در مورد کیفیت و قیمت تضمین بدی.

رفتم تو یکی از خدمات کامپیوتری ها که ازش چند تا سوال بپرسم. تا گفتم میخوام خدمات کامپیوتری بزنم اصلا نذاشت ادامه بدم.شروع کرد تمامی خاطرات 10 سال اخیر زندگیشو تعریف کرد و اینکه بهتره برم سراغ کرکره برقی و دوربین مدار بسته که الان پول فقط تو همین چیزاس.
    با این حال 3 تا از رفیقام تو کار دوربین و کرکره هستند و هر 3 تا هم بیکارن !! به نظرم مردم معمولا در مورد کاری که انجام نمیدن خوشبین تر هستند تا کاری که دارن انجام میدن.

دوستان میخواستم بدونم برای پرداخت قبض چه مبلغی دریافت میشه؟ باید مثلا هزار تومن از خود مشتری بابت هر قبض بگیریم یا بستگی به مبلغ پرداختی داره؟
    دستگاه های کارت خوان هیچ درصدی بابت پرداخت قبض برای صاحب دستگاه درنظر نمیگیرن؟
    قرار بود مبلغی رو بابت پرداخت هر قبض بگیرن
    ولی در مورد کازمزد می تونید 1000 تومن بابت هر قبض بگیرید. مبلغ قبض هم تأثیری در کارمزد دریافتی شما نداره
    می تونید از سایت eways.ir پنل نمایندگی شارژ و قبض بگیرید تا مبلغی رو به عنوان پورسانت از سیستم ای ویز دریافت کنید

14. کاربر زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده است :

panel آواتار ها
    137 بار تشکر شده در 82 پست
    به نظر من خدمات موبایل ، سیمکارت و تعمیرات موبایل خیلی بهتر جواب میده نسبت به خدمات کامپیوتری

یا اینکه جفتش رو باهم بزنید

16. کاربر زیر به خاطر این پست از panel تشکر کرده است :

jamalzzz آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط panel نمایش پست ها
    به نظر من خدمات موبایل ، سیمکارت و تعمیرات موبایل خیلی بهتر جواب میده نسبت به خدمات کامپیوتری

یا اینکه جفتش رو باهم بزنید
    اره... چون الان موبایل همه گیر تر از کامپیوتر و لپ تاپه و همه مردم تقریبا حداقل یه گوشی موبایل دارن.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123