نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: کلاه بزرگی به نام نرم افزار روبو وب www.roboweb.ir

gelaris آواتار ها
    178 بار تشکر شده در 98 پست

کلاه بزرگی به نام نرم افزار روبو وب www.roboweb.ir

سلام و درود
    چندی سال پیش در حال مرور و راه حلی برای ارایه پستهای خودم و نشر این مطالب در سایتهای اگهی بودم که به تصادف به سایتی به نام
    http://www.roboweb.ir
    برخورد کردم
    بنده خیلی خوشحال و امیدوار با این سایت تماس گرفتم
    و بعد از کسب اطلاعات نرم افزار رو که برای اون 200000 تومان تقریبا 6 7 سال پیش هزینه کردم تهیه شد و به لیست ارشیو نرم افزارهای مفیدم اضافه کردم
    طی همون خرید به بنده وعده داده شد که وقتی شما نرم افزار رو تهیه میکنید حتما و حتما تا اخر عمرتون میتونین از این برنامه استفاده کنید !
    همه اپدیتها برای شما رایگان بوده !
    و ....

روال کار با برنامه خیلی خیلی پیچیده بود
    بنده هم به همین خاطر و داشتن مشغله فکری زیاد استفاده و یادگیری برنامه رو به زمان دیگری موکول کردم

چندی پیش به برنامه مراجعه کردم
    یوزر پسی که به بنده داده شده بود کار نمیکرد
    با سایت http://www.roboweb.ir تماس گرفتم و موضوع رو در میون گذاشتم

برنامه دچار باگ های فراوونی بود که نمیشد ازشون یکی یکی گذشت
    با مدیر سایت موضوع رو در میون گذاشتم
    1.برنامه ای که قرار بود خیلی روان و اتوماتیک ارسال تبلیغاتی کنه اصلا به ین شکل نبود
    2.قرار بود بنده با چند کلیک ساده این تبلیغات خودم رو به گروووهی از سایتهای تبلیغاتی ارسال کنم و مراحل رو تنها نظاره گر باشم اما اصلا به این شکل نبوده
    3.برنامه باگ های فراوونی داشته و در خیلی از قسمتها برنامه هنگ و بسته میشد
    4.برنامه ای که قرار بود لایسنس اون اون زمان برای خریدارن دایمی باشه الان نیاز به تهیه اکانت 400 هزار تومانی داره
    5.طی چندین و چند سال برنامه هیچ اپدیتی برای حل باگها نداشته و حداقل به بنده که خریدار برنامه بودم اپدیتی برای حل مشکلات داده نشده
    6.فردی که با بنده صحبت کردن اصلا به هیچ صراتی مستقیم نبوده و بنده که این نرم افزار رو تهیه کرده بودم طبق وعده های این سایت واقعا هیچ استفاده ای از این برنامه نتونستم کنم
    7.واقعا برای برنامه ای که هیچ کاربردی نداره واقعا اگر شما بودید انتظار دریافت برگشت هزینه خودتون رو نداشتید ؟

این کدی بود که اون زمان با وعده های فریبکارانه به بنده داده شد و الان ایشون مدعی این هستند که بنده چنین خریداری نداریم !!!
    سلام اين کد فعالسازي شما
    92C1-5FDB-0B6F-5910
    با تشکر حسن پور

با تشکر
    بنده هم رضا فزونی هستم
    شمارمم 09360540180
    و تا وقتی مشکل بنده رو حل نکنید اینقدر به این موضوع ادامه میدم که در و تخته اون نرم افزار کذاییتون رو دیگه کسی نخوره
    صرفا جهت اطلاع کلیه دوستان و تجربه حقیر که به سادگی گول نوشته ها و وعده های سر خرمن هر عزیزی توی اینترنت رو نخوریم

این هم برگه دیگری در رابطه با فروش این نرم افزار »
    http://www.softgold.ir/Product/Show/...A7%D8%AA%DB%8C

Alda آواتار ها
    240 بار تشکر شده در 163 پست
    اینطور که معلومه پشتیبانی از نرم افزار رو به خوبی انجام نمیدن !
    ولی خب توی صفحه فرود فیلم آموزشی کارباهاش هم بود که صحت کار این برنامه رو تایید میکرد !
    اینکه شما بررسی این نرم افزار رو به یه مدت بعد موکول کردین این کار هم اشتباه بوده ادم وقتی یه چیزی رو میخره باید همون روز همه چیزشو تست کنه !
    طبیعیه که امکان پیگیری حقوقی برای شما وجود داره + مدارکی که دادین کافی نبود اسکرین شات هایی که صحبت های شما رو اثبات کنه قرار بدید
    فروشگاه اینترنتی آرلند ( فروش لپ تاپ ، تبلت ، کامپیوتر )

FileBegir.com آواتار ها
    292 بار تشکر شده در 168 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alda نمایش پست ها
    اینطور که معلومه پشتیبانی از نرم افزار رو به خوبی انجام نمیدن !
    ولی خب توی صفحه فرود فیلم آموزشی کارباهاش هم بود که صحت کار این برنامه رو تایید میکرد !
    اینکه شما بررسی این نرم افزار رو به یه مدت بعد موکول کردین این کار هم اشتباه بوده ادم وقتی یه چیزی رو میخره باید همون روز همه چیزشو تست کنه !
    طبیعیه که امکان پیگیری حقوقی برای شما وجود داره + مدارکی که دادین کافی نبود اسکرین شات هایی که صحبت های شما رو اثبات کنه قرار بدید
    صرف نظر از اظهار نظر از اصل ماجرا اما این مطلب شما دلیل نمیشه، طرف وقتی خرید ولو به بعد موکول کنه نباید مشکلی باشه

4. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :