صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: لحظه شماری تا رونمایی از نسخه جدید شاپ کیپر

ramtin2025 آواتار ها
    1,214 بار تشکر شده در 503 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    بنده قصدم اصلا تخریب یا هرچیزی شبیه به این نبود . تا جایی هم که بتونم سعی میکنم به پیشرفت انجمن کمک کنم . حالا اطلاعاتم در حدی نیست که کمک زیادی بتونم انجام بدم و باعث شده فعالیتم کم باشه دلیل بر این نمیشه که دوس ندارم انجمن پیشرفت کنه .
    همین انتقاد بنده هم به دلیل اینه که به انجمن علاقه دارم . قبلا هم در این مورد بحث شده و برخی از دوستان به دلیل همین انتقادها حتی اخراج شدن در حالی که از کاربرهای بسیار فعال و مهم انجمن بودن . صحبت سر این نیست که چرا تغییرات انجام نشد . صحبت سر اینه که چرا هر سال زمانی که انجمن با افت بازدید روبرو میشه به جای چاره اندیشی و رفع ایراد ، فقط یه تاپیک زده میشه که بزودی قراره اتفاق بزرگی بیافته ، همیشه هم آخرش هیچ اتفاقی نمی افته . فوقش نحوه عضویت عوض میشه . گاهی دعوت نامه ای میشه و بعد دوباره بر می گرده به حالت قبل .
    منظورم از پیام قبلی این بود که وقتی برنامه و هدف خاصی برای تغییرات در انجمن وجود نداره بهتره وعده ای هم داده نشه .
    امیدوارم این وعده آخری و تاپیکی که در این مورد زده شده به نتیجه برسه و شاهد تغییرات هر چند کوچک در انجمن باشیم . اگه هم تغییر ایجاد نشد که دیگه هیچی / مهم نیست
    بالاخره وقتی وعده ای داده میشه و هیچ اتفاقی نمی افته به رشد انجمن و اعتبارش لطمه میزنه
    همین جا هم اعلام میکنم در صورتی که کمکی از دست من بر بیاد حتما انجام خواهم داد .
    ولی به نظرم بهتر بود به جای وعده تغییر ، یه تاپیک برای گفتگو برای پیدا کردن ایرادات انجمن و رفع اون زده میشد .
    کاملا موافقم با حرفهای شما
    پست خودم که چند هفته قبل گذاشتم:
    سلام
    رضا جان هر چند که در شاپکیپر، بی احترامی های زیادی به بنده و سایر مدیران آی پرستا در گذشته شده، ولی از صمیم قلب امیدوارم که بتونید به جایگاه بسیار بهتری برسید. به هر حال عمری رو در این راه صرف کردید و من اگه قرار باشه قضاوت کنم قطعا شاپکیپر هست که باید به بهترین جایگاه در این حوزه کاری برسه.
    چند پیشنهاد دوستانه :
    1- هدف شاپکیپر رو برای خودتون و همه کاربران مشخص کنید. هدف باید دائما جلوی چشم باشه و هر عملی که انجام میشه با هدف شما مقایسه بشه تا همه بدونیم شاپکیپر داره به سمت هدفش پیش میره یا خیر ؟
    لینک زیر متاسفانه خراب هست
    http://www.shopkeeper.ir/about

2- پرهیز از شعار : خاطرم هست که اول سال برای نظرسنجی بهترین تیم پشتیبانی پرستاشاپ، یکی از همکاران شاپکیپر با نام کاربری patrik به بنده پیام داد (که البته تمام پیام ها رو در آرشیو دارم) که نظرسنجی شاپکیپر رو برای اعضای آی پرستا ارسال کنیم البته با دریافت هزینه. جواب بنده این بود که ما این کار رو بدون هزینه برای شما انجام میدیم به شرط اینکه کلاهبردارها توی لیست نباشند و اسم سایت پرستــــاتــولز از لیست و سایت شما حذف بشه. خلاصه کنم که قبول نکردند و جواب این بود که "این اطمینان رو به شما میدم که این رود پر خروشانی که امسال در شاپ کیپر جریان پیدا کرده تمام خس و خاشاک های مسیر رو با خودش میشوره و می بره" و چند طرح و برنامه دیگه، یعنی ما که شرکت نکردیم خس و خاشاک میشیم و رود ما رو میبره. الان پس از چندین ماه که نظرسنجی با تعداد مشارکت کننده پایین برگزار شد، هیچ اتفاقی برای برنده نظرسنچی که نیفتاد هیچ، سال 96 هم داره تموم میشه خبری از رود خروشان و سایر برنامه ها نشده. ضمن اینکه کاربری که گفته بودم حذف بشه و اون زمان قبول نکردید، حذف شد، بخش پرستاشاپ با سایر فروشگاه سازها ادغام شد و عملا طرحهای شاپکیپر انجام نشدند.
    وضعیت فعلی شاپکیپر و سطح تاپیکهایی که روزانه گذاشته میشه مشخصا نشون میده که شاپکیپر 100درصد راه درستی رو نرفته و اشتباهاتش باعث شده که نتونه به جایگاه واقعیش برسه. به نظرم باید در تولد جدید، شعارها حذف بشه و روی برنامه هایی تاکید کنید که حتما توان انجامش رو در خودتون میبینید. قطعا دوستان شاپکیپر هم همراهی خواهند کرد.

3- چهره نهایی هر جامعه ای رو، افراد داخل اون جامعه میسازند. شاپکیپر چقدر تونسته در این زمینه موفق باشه و افراد با ریشه رو نگه داره و علفهای هرز رو حذف کنه ؟ متاسفانه یک نگاه کلی اگه داشته باشیم، اکثر مطالب مفید شاپکیپر رو افرادی نوشتند که در حال حاضر هیچ فعالیتی در این سایت ندارند. پس یک تجدید نظر کلی در این زمینه لازم هست که بتونید افراد مناسب رو جذب کرده و از اون مهمتر نگه دارید.

4- انجمن فروشگاههای اینترنتی ایران، ازش انتظار میره که ابزار مدیران فروشگاههای اینترنتی و جایگاه رد و بدل شدن تجربیات باشه. متاسفانه ابزارهای مناسب برای این موارد رو ندارید. توصیه میکنم مخصوصا برای ارتباطات تجاری به جای بخش بازارچه فعلی به فکر یک بستر مناسب جدید و اختصاصی باشید.

ایده و نظر زیاده ولی فکر میکنم در حال حاضر این موارد مهمتر هستند.

با آرزوی موفقیت برای تمام کسانی که در حوزه کاری خودشون زحمت میکشند

موفق باشید
    هر کسی انتقادی میکنه دلیل بر دشمنی نیست. این طور رفتارها ارزش انجمن رو میاره پایین. اگه مشکلی هم پیش اومده، با یک توضیح یا تاپیک میشد چند روز یا چند هفته عقب بندازید نه اینکه بدون هیچ خبری شمارشگر 0 بشه
    به هر حال امیدواریم که تیم جدید بتونن سر و سامون بدن به انجمن چون واقعا حیفه این همه زحمتی که پای این انجمن کشیده شده توی این مسیر بمونه
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

2. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

2,400 بار تشکر شده در 975 پست
    مواظب خودتون باشید

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,776 بار تشکر شده در 976 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط soheyl_ir89 نمایش پست ها
    مواظب خودتون باشید

به صفحه ایندکس شاپکیپر مراجعه کنین
    http://www.shopkeeper.ir/

5. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :