صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: لحظه شماری تا رونمایی از نسخه جدید شاپ کیپر

راهبر انجمن شاپ کیپر Patrik آواتار ها
    880 بار تشکر شده در 361 پست

لحظه شماری تا رونمایی از نسخه جدید شاپ کیپر

سلام الان ساعت حدود 9 و نیم صبح هست و طبق چیزی که تو ایندکس شاپ کیپر درج شده حدود 14 ساعت و نیم دیگه تا رونمایی از نسخه جدید شاپ کیپر مونده
    بی صبرانه منتظر نسخه جدید شاپ کیپر هستم و این تاپیک رو تا به روز رسانی انجمن به نسخه جدید ادامه میدیم و بالا میاریم! :دی

2. کاربران زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده اند :

2,401 بار تشکر شده در 975 پست
    مواظب خودتون باشید

4. کاربران زیر به خاطر این پست از soheyl_ir89 تشکر کرده اند :

880 بار تشکر شده در 455 پست
    اينطور كه معلومه مثل چند مورد قبلي، به نظر نمياد كار خاصي انجام بشه

نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    میشه بفرمایید از کجا معلومه و کدوم موارد قبلی؟

8. کاربر زیر به خاطر این پست از kargosha تشکر کرده است :

سال های قبل چند بار وعده تغییر در انجمن داده شد ولی آخرش فراموش شد . حتی بعضی از تغییرات دارای لحظه شمار هم بودن که لحظه شمارها هم صفر شدن و چند وقت همونطور صفر موندن بعد حذف شدن .البته دادن تغییرات اجباری نیست و کسی مجبور نیست حتما تغییرات روی سایتش اعمال کنه و اختیار سایتش رو داره .
    امیدوارم این سری تغییرات خوبی انجام بشه و به رشد انجمن کمک کنه

10. کاربر زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده است :

حدود 9 ساعت دیگه ...

12. کاربر زیر به خاطر این پست از Patrik تشکر کرده است :

hamid_shahrsaz آواتار ها
    187 بار تشکر شده در 111 پست
    صفر هست همه اعداد زمان شمار برای من

FileBegir.com آواتار ها
    293 بار تشکر شده در 169 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    کاری به این انجمن ندارم

مطلب اول : هرمکان،شخص،فضا یا بستری که به رشد شما کمک می کنه سعی کنید قدمی در رشدش بردارید
    مطلب دوم : وجود یک بستر برای گردهمایی فروشگاه داران مجازی برای هرکدوم از ما خیلی لازمه منهای این مطلب که این فضا یک انجمن باشه یا یک گروه تلگرامی باشه یا مال رضا یوسفی باشه یا مال گروه دیگه

نتیجه دو مطلب: کمک به این انجمن کمک به خودتون هست و یکی از راههای کمک تلاش برای قوت گرفتن و انرژی گرفتن پیشروان اون هست اینکه هنوز استارت نزدن بیاییم بگیم اینم مثل دفعات قبل می شه شک نکنید ولو 4درجه (نمی گم 180 درجه) تاثیر منفی روی تیم میذاره پس طبق دو مطلب فوق گفتنش خوب نیست

کلا تمام تلاشتون را بکنید انجمن تغییر مثبت داشته باشه نه به خاطر پیشرفت مالکانش بلکه به خاطر خود شما. پس به جای این جمله بنویسید اگر کمکی از دست من هم برمیاد انجام خواهم داد ...

خود بنده خیلی وقت ها که میام انجمن برای مطرح کردن سوال نمیام، برای رفع مشکل خودم نمیام، برای این میام شاید سوال یکی از بچه را بتونم جواب بدم چون این برای کل جامعه انجمنی اینجا مفیده و نهایتا برای خود من مفیده
    موید باشید
    ویرایش توسط FileBegir.com : 2018-03-08 در ساعت 16:46

15. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط FileBegir.com نمایش پست ها
    کاری به این انجمن ندارم

مطلب اول : هرمکان،شخص،فضا یا بستری که به رشد شما کمک می کنه سعی کنید قدمی در رشدش بردارید
    مطلب دوم : وجود یک بستر برای گردهمایی فروشگاه داران مجازی برای هرکدوم از ما خیلی لازمه منهای این مطلب که این فضا یک انجمن باشه یا یک گروه تلگرامی باشه یا مال رضا یوسفی باشه یا مال گروه دیگه

نتیجه دو مطلب: کمک به این انجمن کمک به خودتون هست و یکی از راههای کمک تلاش برای قوت گرفتن و انرژی گرفتن پیشروان اون هست اینکه هنوز استارت نزدن بیاییم بگیم اینم مثل دفعات قبل می شه شک نکنید ولو 4درجه (نمی گم 180 درجه) تاثیر منفی روی تیم میذاره پس طبق دو مطلب فوق گفتنش خوب نیست

کلا تمام تلاشتون را بکنید انجمن تغییر مثبت داشته باشه نه به خاطر پیشرفت مالکانش بلکه به خاطر خود شما. پس به جای این جمله بنویسید اگر کمکی از دست من هم برمیاد انجام خواهم داد ...

خود بنده خیلی وقت ها که میام انجمن برای مطرح کردن سوال نمیام، برای رفع مشکل خودم نمیام، برای این میام شاید سوال یکی از بچه را بتونم جواب بدم چون این برای کل جامعه انجمنی اینجا مفیده و نهایتا برای خود من مفیده
    موید باشید
    با سلام و وقت بخیر
    بنده قصدم اصلا تخریب یا هرچیزی شبیه به این نبود . تا جایی هم که بتونم سعی میکنم به پیشرفت انجمن کمک کنم . حالا اطلاعاتم در حدی نیست که کمک زیادی بتونم انجام بدم و باعث شده فعالیتم کم باشه دلیل بر این نمیشه که دوس ندارم انجمن پیشرفت کنه .
    همین انتقاد بنده هم به دلیل اینه که به انجمن علاقه دارم . قبلا هم در این مورد بحث شده و برخی از دوستان به دلیل همین انتقادها حتی اخراج شدن در حالی که از کاربرهای بسیار فعال و مهم انجمن بودن . صحبت سر این نیست که چرا تغییرات انجام نشد . صحبت سر اینه که چرا هر سال زمانی که انجمن با افت بازدید روبرو میشه به جای چاره اندیشی و رفع ایراد ، فقط یه تاپیک زده میشه که بزودی قراره اتفاق بزرگی بیافته ، همیشه هم آخرش هیچ اتفاقی نمی افته . فوقش نحوه عضویت عوض میشه . گاهی دعوت نامه ای میشه و بعد دوباره بر می گرده به حالت قبل .
    منظورم از پیام قبلی این بود که وقتی برنامه و هدف خاصی برای تغییرات در انجمن وجود نداره بهتره وعده ای هم داده نشه .
    امیدوارم این وعده آخری و تاپیکی که در این مورد زده شده به نتیجه برسه و شاهد تغییرات هر چند کوچک در انجمن باشیم . اگه هم تغییر ایجاد نشد که دیگه هیچی / مهم نیست
    بالاخره وقتی وعده ای داده میشه و هیچ اتفاقی نمی افته به رشد انجمن و اعتبارش لطمه میزنه
    همین جا هم اعلام میکنم در صورتی که کمکی از دست من بر بیاد حتما انجام خواهم داد .
    ولی به نظرم بهتر بود به جای وعده تغییر ، یه تاپیک برای گفتگو برای پیدا کردن ایرادات انجمن و رفع اون زده میشد .
    اعتقاد دارم زدن اون تاپیک و ایجاد لحظه شمار کلا درست نبود چون برنامه ای پشتش نبود

البته با تغییر مالک انجمن ، به احتمال زیاد در آینده شاهد تغییراتی خواهیم بود ولی احتمالا تغییرات آینده ، ربطی به تاپیک اخیر و قول های داده شده نداره و در راستای هدف مالک جدید انجمن خواهد بود که می تونه خیلی هم خوب باشه
    ویرایش توسط حوله بيتا : 2018-03-09 در ساعت 15:06

17. کاربران زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین