صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 77

موضوع: همکاری در فروش دیجی کالا ( سیستم همکاری در فروش ادرو )

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,783 بار تشکر شده در 979 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kianfar83 نمایش پست ها
    والا عزیز برای شرکتی با ابعاد و امکانات دیجی همچین بهانه هایی غیر قابل قبوله وجود باگ و مشکل و این داستانا به نظر بنده توجیه هست فقط!
    ضمن اینکه ظاهرا این سیستم توسط یه شرکت واسط که اصلا کارش همینه به نام ادرو راه اندازی شده
    دوستان این نکته رو هم در نظر داشته باشن که طبق آمار خود دیجی گویا اکثر خریدها داره از طریق اپ انجام میشه ینی از سایت آمارش بیشتره یادمه اینو مدیران دیجی گفته بودن بنابراین خرید هایی که طرف از طریق اپ انجام بده چی میشه داستانش؟

به نظرم تو قوانینش جایزه و قرعه کشی رو ممنوع کرده بود یه نگاه به قوانین بندازید شایدم من اشتباه میکنم
    ببنید سیستم تازه راه اندازی شده این مورد هم ربطی به اسم و رسم شرکت نداره و هر سیستم جدیدی که بیاد قطعاً تا یه مدت مشکلاتی هم داره. البته بهتر بود که اول از همه جوانب بررسی می شد و بعد به کاربران معرفی می شد.
    خریدهایی که از طریق اپ انجام میشه ارتباطی با فروشنده ها نداره و خریدهایی برای فروشنده ها لحاظ میشه که از قسمت کوتاه کردن لینک یا کدهاش استفاده میشه و این شما هستین که با تبلیغ لینک ها و کدهای خودتون برای خودتون درآمد کسب می کنین. دقیقاً مثل همونی که در بقیه سیستم ها وجود داره

درسته قرعه کشی رو منوط به اجازه از طرف خودشون کرده

2. کاربر زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده است :

mnz94 آواتار ها
    159 بار تشکر شده در 101 پست
    منم میدونم تیکت ها حذف نمیشه و قسمت تیکت ها هست

منظور اینه که بدون اینکه پاسخی بدهند تیکت را بستند

و مهم نیست چه سوالی پرسیدم در هر حال سیستم خوب باید به جواب سوال هم کاربراش پاسخ بدهد

4. کاربران زیر به خاطر این پست از mnz94 تشکر کرده اند :

utfox آواتار ها
    303 بار تشکر شده در 149 پست
    کلا دیجی کالا بی درو پیکر شده...چندین و چند طرح دادن بیرون همشون رو نصفه نیمه دارن اجرا میکنن..الان همین همکاری در فروش رو من خیلی وقته فرم پر کردم منتظر تایید هستم اما کسی تایید نمیکنه...از انور مسابقه گذاشته تو اینستا الکی مردم رو سر میدونه..
    در واقع شده مثل یه نام که به زور میخواد اسمشو مردم فراموش نکنن
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی ( کاسپین,طبقه 2,دلتافوکس)

6. کاربر زیر به خاطر این پست از utfox تشکر کرده است :

erunique آواتار ها
    16 بار تشکر شده در 14 پست
    غیر اینها شما قیمت ها رو مقایسه کنید مخصوصا لوازم خانگی - خیلی گرون تر از حتی سایت های پیش پا افتاده شده یک نمونه مثلا لباسشویی و.. چک کنید خودتون متوجه تفاوت قیمت ها خواهید شد

8. کاربر زیر به خاطر این پست از erunique تشکر کرده است :

3 بار تشکر شده در 3 پست
    سلام دوستان
    من با خوندن پست هایی که قیمت داشتن، اینطور براورد کردم که سود فروش لپ تاپ و موبایل چیزی حدود 5 درصد هست. یعتی فروشنده خودش 5 درصد زیر قیمت فروش خرید کرده(یعنی جنس 2 میلیونی رو 1900 خریده خودش). میخواستم ببینم آیا این حرف درسته؟

سوال بعدیم اینه که اگر امروز کسی میخواد یک فروشگاه انلاین توی این حوزه راه اندازی کنه، چطور باید تامین کننده هارو پیدا کنه؟ چون احتمالا خیلی از مغازه دارهای مثلا علائدین و یا مرکز کامپیوتر ایران، خودشون از کس دیگه ای جنس میگیرن و تامین کننده نیستند. پس چطور باید تامین کننده های اصلی رو پیدا کرد؟ همچنین اونها حداقل فروششون چقدر هست؟ یعنی آیا تعمین کننده های اصلی کف فروش خاصی دارند؟ و اگر دارند این کف چقدر هست؟ 100 میلیون در ماه؟500 میلیون در ماه؟ چقدر؟

راستی من روی یکی از صفحات دیجی کالا خوندم که نوشته بود درصورتیکه نیاز به تامین جنس دارید با ما تماس بگیرید....آیا کسی تا حالا در اینباره باهاشون صحبت کرده؟ دیجی کالا به چه درصدی زیر قیمت های خودش میتونه جنس تامین کنه؟

10. کاربر زیر به خاطر این پست از hamintouri تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,783 بار تشکر شده در 979 پست
    دوستان خواستم در این مدت که عضو این سیستم همکاری در فروش بودم تجربیات خودمو راجع بهش بگم
    نمی دونم چرا ولی واقعاً مدیریت بسیار ضعیفی داره. بنده سه روز پیش سه چهار روز پیش تیکت زدم هنوز پاسخی دریافت نکردم!!! سایت ها و کانال هایی رو که میزارم بدون اطلاع قبلی حذف میشن و دلیلی هم برای حذف کردنشون نمی زارن، لینک هایی که در قسمت کوتاه کردن لینک ایجاد می کنم حذف میشن!!! پنل در بعضی از کامپیوترها یا کار نمی کنه یا ناقص بالا میاد
    من چند بار توی همین پست گفتم که چون اول کارشونه شاید هنوز کامل راه اندازی نشده و جای کار داره. ولی اینجوری بهتر بود که یا سیستم رو اول کامل راه اندازی می کردن و نفراتی رو برای پاسخگویی میزاشتن و بعد سیستم فعال میشد یا اصلاً این کار رو نمی کردن چون واقعاً تو ذوقم خورد بدجور

12. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :

adea1371 آواتار ها
    743 بار تشکر شده در 433 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    دوستان خواستم در این مدت که عضو این سیستم همکاری در فروش بودم تجربیات خودمو راجع بهش بگم
    نمی دونم چرا ولی واقعاً مدیریت بسیار ضعیفی داره. بنده سه روز پیش سه چهار روز پیش تیکت زدم هنوز پاسخی دریافت نکردم!!! سایت ها و کانال هایی رو که میزارم بدون اطلاع قبلی حذف میشن و دلیلی هم برای حذف کردنشون نمی زارن، لینک هایی که در قسمت کوتاه کردن لینک ایجاد می کنم حذف میشن!!! پنل در بعضی از کامپیوترها یا کار نمی کنه یا ناقص بالا میاد
    من چند بار توی همین پست گفتم که چون اول کارشونه شاید هنوز کامل راه اندازی نشده و جای کار داره. ولی اینجوری بهتر بود که یا سیستم رو اول کامل راه اندازی می کردن و نفراتی رو برای پاسخگویی میزاشتن و بعد سیستم فعال میشد یا اصلاً این کار رو نمی کردن چون واقعاً تو ذوقم خورد بدجور
    کلا ایران همینطوری هست

14. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

79 بار تشکر شده در 61 پست
    دیجی کالا آشغال فروش شده
    محصول زیر را ببینید
    digikala.com/Product/DKP-460229

قیمت عمدش 16 تومنه. کیفیتشم افتضاحه. اصل و تقلبی هم نداره فقط یه مدل هست.
    همین مارکت شاپ زده 28 تومن.

دی جی کالا زده 44900
    اگر مردم یه زره هم به خرید اینترنتی اعتماد داشتن، به زودی بدتر میشه.
    قبلا بچه های همینجا میگفتن مارکت شاپ بنجل فروشه. الان باید گفت صد رحمت به اون.

16. کاربر زیر به خاطر این پست از فرانکفورت تشکر کرده است :

60 بار تشکر شده در 50 پست
    سلام دوستان من ثبت نام کردم - الان تولید لینک کردم و خودم از تولید لینک ها خرید انجام دادم اصلا ثبت نمیشه - سیستمش چجوریه ؟ چجوری میشه با هاش کار کرد؟ ثبت سفارش جچوری میشه داد واسه مشتریی؟

longman آواتار ها
    130 بار تشکر شده در 92 پست
    من تیکت فرستادم گفتن فعلاً نسخه آزمایشی هست و دارن روش کار میکنن. کاملاً مشخصه کلی عیب و ایراد داره. ولی باید صبر کرد دید در نسخه‌های بعدی چه تغییراتی میکنه.

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 5678 آخرینآخرین