صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 65 , از مجموع 65

موضوع: همکاری در فروش دیجی کالا ( سیستم همکاری در فروش ادرو )

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,716 بار تشکر شده در 946 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط kianfar83 نمایش پست ها
    والا عزیز برای شرکتی با ابعاد و امکانات دیجی همچین بهانه هایی غیر قابل قبوله وجود باگ و مشکل و این داستانا به نظر بنده توجیه هست فقط!
    ضمن اینکه ظاهرا این سیستم توسط یه شرکت واسط که اصلا کارش همینه به نام ادرو راه اندازی شده
    دوستان این نکته رو هم در نظر داشته باشن که طبق آمار خود دیجی گویا اکثر خریدها داره از طریق اپ انجام میشه ینی از سایت آمارش بیشتره یادمه اینو مدیران دیجی گفته بودن بنابراین خرید هایی که طرف از طریق اپ انجام بده چی میشه داستانش؟

به نظرم تو قوانینش جایزه و قرعه کشی رو ممنوع کرده بود یه نگاه به قوانین بندازید شایدم من اشتباه میکنم
    ببنید سیستم تازه راه اندازی شده این مورد هم ربطی به اسم و رسم شرکت نداره و هر سیستم جدیدی که بیاد قطعاً تا یه مدت مشکلاتی هم داره. البته بهتر بود که اول از همه جوانب بررسی می شد و بعد به کاربران معرفی می شد.
    خریدهایی که از طریق اپ انجام میشه ارتباطی با فروشنده ها نداره و خریدهایی برای فروشنده ها لحاظ میشه که از قسمت کوتاه کردن لینک یا کدهاش استفاده میشه و این شما هستین که با تبلیغ لینک ها و کدهای خودتون برای خودتون درآمد کسب می کنین. دقیقاً مثل همونی که در بقیه سیستم ها وجود داره

درسته قرعه کشی رو منوط به اجازه از طرف خودشون کرده

mnz94 آواتار ها
    156 بار تشکر شده در 101 پست
    منم میدونم تیکت ها حذف نمیشه و قسمت تیکت ها هست

منظور اینه که بدون اینکه پاسخی بدهند تیکت را بستند

و مهم نیست چه سوالی پرسیدم در هر حال سیستم خوب باید به جواب سوال هم کاربراش پاسخ بدهد

3. کاربر زیر به خاطر این پست از mnz94 تشکر کرده است :

utfox آواتار ها
    301 بار تشکر شده در 148 پست
    کلا دیجی کالا بی درو پیکر شده...چندین و چند طرح دادن بیرون همشون رو نصفه نیمه دارن اجرا میکنن..الان همین همکاری در فروش رو من خیلی وقته فرم پر کردم منتظر تایید هستم اما کسی تایید نمیکنه...از انور مسابقه گذاشته تو اینستا الکی مردم رو سر میدونه..
    در واقع شده مثل یه نام که به زور میخواد اسمشو مردم فراموش نکنن
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی ( کاسپین,طبقه 2,دلتافوکس)

erunique آواتار ها
    15 بار تشکر شده در 13 پست
    غیر اینها شما قیمت ها رو مقایسه کنید مخصوصا لوازم خانگی - خیلی گرون تر از حتی سایت های پیش پا افتاده شده یک نمونه مثلا لباسشویی و.. چک کنید خودتون متوجه تفاوت قیمت ها خواهید شد

2 بار تشکر شده در 2 پست
    سلام دوستان
    من با خوندن پست هایی که قیمت داشتن، اینطور براورد کردم که سود فروش لپ تاپ و موبایل چیزی حدود 5 درصد هست. یعتی فروشنده خودش 5 درصد زیر قیمت فروش خرید کرده(یعنی جنس 2 میلیونی رو 1900 خریده خودش). میخواستم ببینم آیا این حرف درسته؟

سوال بعدیم اینه که اگر امروز کسی میخواد یک فروشگاه انلاین توی این حوزه راه اندازی کنه، چطور باید تامین کننده هارو پیدا کنه؟ چون احتمالا خیلی از مغازه دارهای مثلا علائدین و یا مرکز کامپیوتر ایران، خودشون از کس دیگه ای جنس میگیرن و تامین کننده نیستند. پس چطور باید تامین کننده های اصلی رو پیدا کرد؟ همچنین اونها حداقل فروششون چقدر هست؟ یعنی آیا تعمین کننده های اصلی کف فروش خاصی دارند؟ و اگر دارند این کف چقدر هست؟ 100 میلیون در ماه؟500 میلیون در ماه؟ چقدر؟

راستی من روی یکی از صفحات دیجی کالا خوندم که نوشته بود درصورتیکه نیاز به تامین جنس دارید با ما تماس بگیرید....آیا کسی تا حالا در اینباره باهاشون صحبت کرده؟ دیجی کالا به چه درصدی زیر قیمت های خودش میتونه جنس تامین کنه؟

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567