صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: ***اولین سامانه اختصاصی سازی متن فارسی**(مطالب اختصاصی بسازید)

ganjesokhan آواتار ها
    32 بار تشکر شده در 23 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alda نمایش پست ها
    سلام داداش گلم :

خیلی ایده خوبی هستش خسته نباشید میگم خدمت خودت و گروهت ولی داداش یه قیاس بکنی متن بالا رو متوجه مشکلات اختصاصی شدن میشی
    این ابزار اگه حرفه ای روش کار بشه برا نویسنده ابزار خیلی خوبیه با وجود چنین مشکلاتی همین که عزم طراحی چنین سامانه ای رو داشته خسته نباشی
    عرض ادب و احترام
    ممنون ابت نظر زیباتون.
    بله سعی داریم این مشکلاتشو حل کنیم. ان شا الله به زودی نسخه جدید رونمایی میشه.
    سپاس از شما بزرگوار

---------------------------------------------
    bestirani2

سلام ایده خوبی هست. روی هوش مصنوعی کار کنید تا قابل استفاده باشه

سلام . ان شا الله به زودی مشکلاتش رفع میشه.سپاس ویژه از شما بزرگوار
    ویرایش توسط ganjesokhan : 2 هفته پیش در ساعت 08:37
    html-css-php-javascript-jquery-sql-android

447 بار تشکر شده در 246 پست
    سلام
    با کاربران شاپ کیپر مشورت کنید بهتر میتونید یک کار جالب تر و مفیدتری ارائه کنید به عنوان مثال سرویس تبدیل فایل ها و امثال ذلک ، این کار کپی و اختصاصی کردن متن باری ندارد اگر تونستید یک سرویس و سامانه ایی راه اندازی کنید که یا نیست یا کمتر انجام شده با امکانات بیشتر به کاربران سرویس بدهد اون وقته که حتما حتما موفق تر از این خواهید شد

djsiamak آواتار ها
    875 بار تشکر شده در 541 پست
    سرویس و ایده بسیار جالبی هست و قطعا در آینده میتونه به موفقیت هم برسه.

در مورد اشکالات این سامانه هم نمیشه زیاد زوم کرد، چون واقعا برای اینکه متن کاملی بدست بیاد باید از دستور زبان فارسی استفاده بشه که کار بسیار بسیار سختی هست و میشه گفت فعلا غیرممکن.
    تنها راهش استفاده از یادگیری ماشین هست که خود این مورد هم زمانبر هست.

ایران نشر آواتار ها
    979 بار تشکر شده در 509 پست
    مي تونيد ابتدا سرويس را رايگان ارائه بديد و در مقابل از همكاري كاربران در تصحيح كلمات جايگزين و ... بهره ببريد

moj1rayaname آواتار ها
    3,162 بار تشکر شده در 1,299 پست
    سلام
    اگر خواستین اسکریپت اختصاصی این منظور دارم میتونم واگذار کنم
    مربوط به 1 سال پیش هست البته با این تفاوت که اسکریپت من ضمن اینکه متن رو اختصاصی میکنه ( با استفاده از بانک بزرگ مترادف ها ) میتونه فایل doc یا پاورپوینت رو edit و صفحه اولشو read کنه به شکل اختصاصی به فروشگاه فایل EDD روی وردپرس ارسال کنه که نتیجه میشه یه فروشگاه فایل که فایلهاشو یه ربات به شکل اختصاصی با "قیمت گذاری اتوماتیک بر اساس حجم فایل و تعداد صفحه ها" آپلود می کنه ...
    امکانات جزئی داره فراموش کردم
    مشکل این بود که من زیاد نتونستم اوکی کنم ولی می تونم 1.5م بدم و پشتش هم برنامه نویسی هست که میتونه ساپورت کنه

ارادتمندم

108 بار تشکر شده در 77 پست
    دوستان این کار اختصاصی کردن مطلب نیست، کپی کردن هست.
    شما مثلا عبارت خواص شکلات تلخ چیست را توی گوگل سرچ کنید و به شکل باورنکردنی می‌بینید که همه سایتها یک مطلب رو اومدن از هم کپی کردن، حالا بعضی‌ها همون مطلبو یک کمی جملاتشو عوض بدر کردن و به خیال خودشون اختصاصی کردن.
    همین عبارت رو به انگلیسی سرچ کنید what are the benefits of dark chocolate و اونوقت معنی محتوای اختصاصی رو می‌بینید و متوجه میشید که برای یک مطلب چقدر زحمت میکشن و براش تحقیق میکنن. امکان نداره دو تا سایت ببینید که از هم کپی کرده باشند.

متاسفانه ما ایرانی‌ها فقط عادت کردیم به کپی کردن و مفت خوری. کسانی هم که مطلب دزدی میکنن از بی‌ عرضگی خودشونه. من ادعایی ندارم که خودم خیلی آدم سالم و پاکی هستم ولی بهتره واقعا دست از این کارهامون بکشیم و فرهنگ کپی‌کردن مطلب رو کنار بذاریم.

میدونم که الآن خیلی‌هاتون از دست من ناراحت میشید و شروع میکنید بهم فحش دادن.

ولی خداییش شما ببینید که استارتر معلومه یک نابغه هست. گوگل اگه بفهمه یک همچین برنامه‌نویسی تو ایران هست، اینو رو هوا میزنه. مشخصه خیلی با استعداده که داره یک همچین کار بزرگی انجام میده. استارتر معلومه یک برنامه نویس حرفه‌ای هست. پس بیایید راهنماییش کنید ایده‌های قشنگتر بهش بدید تا همین اول راه یک مسیر درست و آینده دار انتخاب کنه. یک مسیری که به محتوای وب فارسی اضافه کنه، مثل خارجی‌ها. نه یک چیزی که وقتی تو گوگل یک مطلبی سرچ کنی ده تا مطلب عین هم ببینی.

من اگه حرفهام برای بعضی‌ها توهین آمیز به نظر اومد از همه عذر خواهی میکنم. ولی واقعا دوست دارم وقتی یک مطلبی تو گوگل سرج میکنیم واقعا مطالب اختصاصی ببینیم و نه ده تا مطلب شبیه هم.

از استارتر هم واقعا عذر خواهی میکنم اگه ناراحتت کردم. البته تو هم گناهی نداری. اینجا ایرانه دیگه، کپی کردن و این چیزها عادیه. شاید برای شما هم عادی باشه و اهمیتی برات نداشته باشه.

من فقط نظر خودم و مخالفتم با این طرح رو اعلام کردم و واقعا قصد ناراحت کردن استارتر و دیگران رو ندارم. و از همه هم عذر خواهی میکنم اگه کلماتی مثل دزد مطلب، مفت خور، بی عرضه و غیره به کار بردم.

من یکی از دوستام کانادا زندگی میکنه و میگه اونجا اگه کسی مطلبی از سایت دیگه کپی کنه می‌تونه حتی توی دادگاه از طرف به خاطر نقض قانون کپی رایت شکایت کنه و بعضی کشورهای دیگه هم همچین قانونی دارن. به خاطر همینه که پیشرفت میکنن و وقتی درباره یک مطلبی توی گوگل سرچ میکنی اینقدر اطلاعاتت افزایش پیدا میکنه. نه مثل وب فارسی همش مطلب کپی شده ببینی.
    ویرایش توسط longman : 2 هفته پیش در ساعت 22:26

ganjesokhan آواتار ها
    32 بار تشکر شده در 23 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط longman نمایش پست ها
    دوستان این کار اختصاصی کردن مطلب نیست، کپی کردن هست.
    شما مثلا عبارت خواص شکلات تلخ چیست را توی گوگل سرچ کنید و به شکل باورنکردنی می‌بینید که همه سایتها یک مطلب رو اومدن از هم کپی کردن، حالا بعضی‌ها همون مطلبو یک کمی جملاتشو عوض بدر کردن و به خیال خودشون اختصاصی کردن.
    همین عبارت رو به انگلیسی سرچ کنید what are the benefits of dark chocolate و اونوقت معنی محتوای اختصاصی رو می‌بینید و متوجه میشید که برای یک مطلب چقدر زحمت میکشن و براش تحقیق میکنن. امکان نداره دو تا سایت ببینید که از هم کپی کرده باشند.

متاسفانه ما ایرانی‌ها فقط عادت کردیم به کپی کردن و مفت خوری. کسانی هم که مطلب دزدی میکنن از بی‌ عرضگی خودشونه. من ادعایی ندارم که خودم خیلی آدم سالم و پاکی هستم ولی بهتره واقعا دست از این کارهامون بکشیم و فرهنگ کپی‌کردن مطلب رو کنار بذاریم.

میدونم که الآن خیلی‌هاتون از دست من ناراحت میشید و شروع میکنید بهم فحش دادن.

ولی خداییش شما ببینید که استارتر معلومه یک نابغه هست. گوگل اگه بفهمه یک همچین برنامه‌نویسی تو ایران هست، اینو رو هوا میزنه. مشخصه خیلی با استعداده که داره یک همچین کار بزرگی انجام میده. استارتر معلومه یک برنامه نویس حرفه‌ای هست. پس بیایید راهنماییش کنید ایده‌های قشنگتر بهش بدید تا همین اول راه یک مسیر درست و آینده دار انتخاب کنه. یک مسیری که به محتوای وب فارسی اضافه کنه، مثل خارجی‌ها. نه یک چیزی که وقتی تو گوگل یک مطلبی سرچ کنی ده تا مطلب عین هم ببینی.

من اگه حرفهام برای بعضی‌ها توهین آمیز به نظر اومد از همه عذر خواهی میکنم. ولی واقعا دوست دارم وقتی یک مطلبی تو گوگل سرج میکنیم واقعا مطالب اختصاصی ببینیم و نه ده تا مطلب شبیه هم.

از استارتر هم واقعا عذر خواهی میکنم اگه ناراحتت کردم. البته تو هم گناهی نداری. اینجا ایرانه دیگه، کپی کردن و این چیزها عادیه. شاید برای شما هم عادی باشه و اهمیتی برات نداشته باشه.

من فقط نظر خودم و مخالفتم با این طرح رو اعلام کردم و واقعا قصد ناراحت کردن استارتر و دیگران رو ندارم. و از همه هم عذر خواهی میکنم اگه کلماتی مثل دزد مطلب، مفت خور، بی عرضه و غیره به کار بردم.

من یکی از دوستام کانادا زندگی میکنه و میگه اونجا اگه کسی مطلبی از سایت دیگه کپی کنه می‌تونه حتی توی دادگاه از طرف به خاطر نقض قانون کپی رایت شکایت کنه و بعضی کشورهای دیگه هم همچین قانونی دارن. به خاطر همینه که پیشرفت میکنن و وقتی درباره یک مطلبی توی گوگل سرچ میکنی اینقدر اطلاعاتت افزایش پیدا میکنه. نه مثل وب فارسی همش مطلب کپی شده ببینی.
    عرض ادب
    به نظرم حرفتون کمی تا قسمتی درسته...حالا بیشتر ما میخواستیم روی متن کار کنیم.. قصدمون کپی نبود و دزدی!
    اما در عین حال فعالیت سایت قطع شد و فقط برای نمونه کار فعال خواهد بود...
    ان شا الله ایده بعدی رو به گونه ای خواهم زد که حرفی توش نباشه

108 بار تشکر شده در 77 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ganjesokhan نمایش پست ها
    عرض ادب
    به نظرم حرفتون کمی تا قسمتی درسته...حالا بیشتر ما میخواستیم روی متن کار کنیم.. قصدمون کپی نبود و دزدی!
    اما در عین حال فعالیت سایت قطع شد و فقط برای نمونه کار فعال خواهد بود...
    ان شا الله ایده بعدی رو به گونه ای خواهم زد که حرفی توش نباشه
    واقعا آفرین
    کار خیلی درستی کردی.
    از نظر فنی هم اگه دقت کرده باشی حتی گوگل، مایکروسافت، اپل که کورتانا و سیری و گوگل اسیستنت رو دارند، اونها هم هنوز نتونستند هوش مصنوعی اینها رو تکمیل کنند که بتونه منظورو بفهمه.
    واقعا به بیراهه داشتی میرفتی.
    ولی شما معلومه آدم با استعداد و شجاعی هستی که همچین ایده‌های بزرگی رو انتخاب میکنی.
    مطمئن باش هر ایده دیگه‌ای راه‌ اندازی کنی توی اون هم موفق خواهی شد.
    برات از صمیم قلب آرزوی موفقیت میکنم.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12