نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: اجناس فروشگاه خود را از کجا تهیه کنیم؟

3 بار تشکر شده در 3 پست

اجناس فروشگاه خود را از کجا تهیه کنیم؟

با سلام و احترام
    من میخواستم فروشگاهی در زمینه فروش لپ تاپ و موبایل راه اندازی کنم. ولی درباره ی نحوه ی تهیه ی اجناس نمیدونم که بهترین راه چی هستش؟

1- بگردم و واردکنندگان اصلی رو پیدا کنم و بصورت نقدی و عمده ازشون خرید کنم؟ (البته نمیدونم چطوری باید پیدا کنم این افراد رو)
    2- برم با فروشگاه های موجود در مرکز کامپیوتر ایران یا مرکز موبایل ایران صحبت کنم و یک درصدی زیر قیمت ازشون جنس بخرم؟ (نمیدونم چند درصد؟)
    3- هیچ جنسی خرید نکنم. بلکه هر روز 1-2 نفر رو بفرستم توی این پاساژهای اصلی و قیمت بگیرن و قیمت های سایت رو دایم اپدیت کنن. و با چنتا مغازه دار هم صحبت کنند که به ما تخفیف بدن؟
    4- خودم برم یکسری جنس از چین یا دوبی یا هرجای دیگه که مرکزش هست وارد کنم؟

به نظرتون کدوم یکی از این راه ها میتونه بهتر باشه؟
    سرمایه ی اولیه هم، حدود 60 متر آپارتمان مرکز تهران دارم به اضافه 100 میلیون پول نقد که میتونم تا 500 میلیون هم افزایشش بدم. اما نمیدونم بهترین راه کدوم هست؟

و در نهایت یک سوال هم دارم. سود این کار چقدر هستش؟ الان فرضا فروشگاهی مثل دیجی کالا و بقیه فروشگاها که توی کار فروش موبایل و لپ تاپ هستند سالانه چند درصد سود میکنند؟ (دنبال عرف این بازار هستم)

2. کاربر زیر به خاطر این پست از hamintouri تشکر کرده است :

adea1371 آواتار ها
    756 بار تشکر شده در 443 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamintouri نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    من میخواستم فروشگاهی در زمینه فروش لپ تاپ و موبایل راه اندازی کنم. ولی درباره ی نحوه ی تهیه ی اجناس نمیدونم که بهترین راه چی هستش؟

1- بگردم و واردکنندگان اصلی رو پیدا کنم و بصورت نقدی و عمده ازشون خرید کنم؟ (البته نمیدونم چطوری باید پیدا کنم این افراد رو)
    2- برم با فروشگاه های موجود در مرکز کامپیوتر ایران یا مرکز موبایل ایران صحبت کنم و یک درصدی زیر قیمت ازشون جنس بخرم؟ (نمیدونم چند درصد؟)
    3- هیچ جنسی خرید نکنم. بلکه هر روز 1-2 نفر رو بفرستم توی این پاساژهای اصلی و قیمت بگیرن و قیمت های سایت رو دایم اپدیت کنن. و با چنتا مغازه دار هم صحبت کنند که به ما تخفیف بدن؟

سرمایه ی اولیه هم، حدود 60 متر آپارتمان مرکز تهران دارم به اضافه 100 میلیون پول نقد که میتونم تا 500 میلیون هم افزایشش بدم. اما نمیدونم بهترین راه کدوم هست؟

و در نهایت یک سوال هم دارم. سود این کار چقدر هستش؟ الان فرضا فروشگاهی مثل دیجی کالا و بقیه فروشگاها که توی کار فروش موبایل و لپ تاپ هستند سالانه چند درصد سود میکنند؟ (دنبال عرف این بازار هستم)
    دوست عزیز عرف بازار با 500 میلیون نمیشه حساب کرد

500 میلیون فقط تبلیغ یک سال دیجی کالا هم شاید نشه

بهتر این پولتون هدر ندهید

4. کاربران زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده اند :

1 بار تشکر شده در 1 پست
    بنظرم اگه واقعا تخصص داری در زمینه لب تاپ کامپیوتر ک بدونی میخوای چکار کنی و در قدم دوم فکر میکنم اگر اعتبار داری بذار مشتری سفارششو بده بعد شما با فروشنده هماهنگ با که ازونجا براش ارسال بشه

6. کاربر زیر به خاطر این پست از rezaahmadi861 تشکر کرده است :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,364 بار تشکر شده در 755 پست
    سلام
    به نظر من گام هات رو کوچک بردار
    ۳۰ میلیون هزینت را بردار
    چند میلیون برای سایت و بقیه برای تبلیغات.
    جنس هم خریداری نکن. هماهنگ کن که زیر قیمت خریداری کنی. جنس را بخر و بفرست.
    اگر بتونی جنس خاص بفروشی خیلی خوبه.
    خیلی جنس ها هست جالب هست و داخل اینترنت نیست.
    مثال بخوام بزنم مثلا یک زمانی کپسول قهوه برای دستگاه قهوه ساز dolce داخل اینترنت پیدا نمیشد.
    یا مثلا کپسول قابل شارژ قهوه نبود یک زمانی.

8. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

FileBegir.com آواتار ها
    293 بار تشکر شده در 169 پست
    شما الان دغدغه هایی دارید که لازم هست ولی اصلا کافی نیست
    فرض کنید به تمام سوالات خودتون رسیدین و فهمیدین بهترین کار واردات هست
    و حتی راهش هم پیدا کردید
    خب الان از یه لب تاب ده مدل اوردی که اصلا بازار نداره
    یا گوشی همین طور
    یا حتی از یک گوشی رنگی را بیشتر اوردی که اتفاقا کمتر خریدار داره و رنگی مثل سفید اون گوشی را کمتر اوردی که خریدار بیشتری داره
    بعد این جنس ها می مونه رو دستت بزرگوار
    کلا مقوله تامین جنس دغدغه های دست چندم یک کاسب کار باید باشه
    اگر می تونید با یک فروشنده صادق و کار درست لینک بشین و به عنوان مشاور ازش استفاده کنید
    بازار = دریایی با طوفان ها و موج های غیر قابل پیش بینی

10. کاربران زیر به خاطر این پست از FileBegir.com تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,792 بار تشکر شده در 986 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamintouri نمایش پست ها
    با سلام و احترام

همکاری در فروش دیجیکالا که به تازگی راه اندازی شده، می تونه محک خوبی براتون باشه
    اول از همه برید و در این سیستم ثبت نام کنین و ببینید اصلاً تا چه حد در زمینه فروش می تونید قوی باشید
    یه سایت راه بندازید و محصولات دیجیکالا رو در اون تبلیغ کنین و وقتی تونستین به یه حد فروش معقولی برسید اون موقع می تونین تصمیم بگیرید که وارد اون کار بشید یا خیر

12. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :

Alda آواتار ها
    259 بار تشکر شده در 174 پست
    اول اینکه افرین عین یه عده ای نیستی که پولت رو تو بانک بخابونی و بخای سودش رو بگیری و میخای به کسب و کار بزنی تا چرخه اقتصاد مملکت بچرخه
    نکته ای که هست درباره واردات میخام بگم تو بخوای یه جنسی رو وارد کنی باید انبوه خریداری کنی ! کسی که وارد کننده از خارج کشور هست نمیاد 10 تا یا 20 تا بهت بده !
    به زودی صدای وبمستر از بیوگرافی ها

3 بار تشکر شده در 3 پست
    شسلام و تشکر از همه ی دوستان
    خیلی وقت بود سرم شلوغ بود و پسورد این اکانت رو هم یادم رفته بود.... ممنون بابت همه نظرات
    فردا طرح دیجی کالا رو چک میکنم

درباره ی اینکه از فروشنده بگیرم....خب این فروشنده خودش چند درصد سود میکنه بابت فروش؟ و اگر بخواد به من جنس بده باید توقع چند درصد زیر قیمت فروشش رو داشته باشم؟