نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: سوال در خصوص ابطال اینماد

0 بار تشکر شده در 0 پست

سوال در خصوص ابطال اینماد

سلام و وقت بخیر
    دوستان چند وقت هست درگیر مسائل مالیاتی فروشگاه اینترنتی که داشتم شدم و برای همین قصد ابطال اینماد دارم.
    سوالی که برایم پیش امده اینکه اگر اینماد رو باطل کنم،خودشان نسبت به سلب درگاهای مستقیم اقدام میکنند؟؟

همیار انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    1,156 بار تشکر شده در 589 پست
    بله درگاه هاتون به صورت اتوماتیک غیرفعال میشن
    بعضی از psp ها هم هنوز به وب سرویس اینماد وصل نیستن براشون نامه قطع کردن می فرستن

بنده که چند مدتی هست به صورت قدیم دارم کار می کنم و نیازی به درگاه ندارم

3. کاربر زیر به خاطر این پست از BazPardakht.Com تشکر کرده است :

14 بار تشکر شده در 8 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط maxomid نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر
    دوستان چند وقت هست درگیر مسائل مالیاتی فروشگاه اینترنتی که داشتم شدم و برای همین قصد ابطال اینماد دارم.
    سوالی که برایم پیش امده اینکه اگر اینماد رو باطل کنم،خودشان نسبت به سلب درگاهای مستقیم اقدام میکنند؟؟
    آقا یه توضیحی میدی چه درگیری یعنی ؟
    ایشالا بعدا

irandoces آواتار ها
    52 بار تشکر شده در 29 پست
    10.1 برای درخواست ابطال جهت پرونده اشخاص حقیقی به چه نحو باید اقدام گردد ؟
    درخواست ابطال اشخاص حقیقی می تواند برروی سربرگ فروشگاه و یا برروی یک برگه عادی تنظیم گردد. این اشخاص باید درخواست ابطال خود را در برگه ای با ذکر علت ابطال ، نام صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی، آدرس دامنه و شناسه کاربری، ممهور به مهر فروشگاه(درصورت وجود) و امضای صاحب امتیاز نماد اعتماد، به همراه کپی صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی صاحب امتیاز نماد، به شماره فکس 88968072(مرکز تماس) ارسال نمایند.
    10.2 برای درخواست ابطال جهت پرونده اشخاص حقوقی به چه نحو باید اقدام گردد ؟
    درخواست ابطال اشخاص حقوقی باید برروی سربرگ شرکت تنظیم گردد. این اشخاص باید درخواست ابطال خود را با ذکر علت ابطال، نام شرکت یا موسسه و..... ، آدرس دامنه و شناسه کاربری، ممهور به مهر شرکت و امضای مدیرعامل به همراه کپی صفحه اول شناسنامه و یا کارت ملی مدیرعامل به شماره فکس 88968072 (مرکز تماس) ارسال نمایند.
    10.3 آیا بعد از ابطال پرونده، درگاه پرداخت اینترنتی سلب می گردد؟
    بله. بعد از ابطال پرونده، آدرس دامنه ابطال شده از لیست کسب وکارهای دارای نماد حذف می گردد و درگاه پرداخت اینترنتی نیز قطع می گردد.

10.4 متن درخواست جهت ابطال پرونده اشخاص حقیقی/ حقوقی چگونه باید تنظیم گردد؟
    این درخواست جهت اشخاص حقوقی در سربرگ شرکت به امضای مدیر عامل با مهر شرکت تنظیم می گردد.

«اینجانب .............. مدیرعامل شرکت .......... به آدرس دامنه ................ با شناسه ی کاربری ................ به علت................. درخواست ابطال پرونده دامنه مذکور را دارم. همچنین متعهد می گردم کلیه مسئولیت های ناشی از ابطال دامنه از لیست کسب و کارهای دارای نماد بر عهده اینجانب بوده و مسئولیتی متوجه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نمی باشد.

این درخواست جهت اشخاص حقیقی در سربرگ فروشگاه یا یک سر برگ عادی به امضای صاحب امتیاز نماد و مهر فروشگاه (در صورت وجود) تنظیم می گردد.

اینجانب .............. صاحب امتیاز کسب وکار اینترنتی .................. به آدرس دامنه ................ با شناسه ی کاربری ................ به علت................. درخواست ابطال پرونده دامنه مذکور را دارم. همچنین متعهد می گردم کلیه مسئولیت های ناشی از ابطال دامنه از لیست کسب و کارهای دارای نماد بر عهده اینجانب بوده و مسئولیتی متوجه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نمی باشد.»
    10.5 درخواست ابطال شامل کدام دامنه ها می گردد؟
    دامنه هایی که در لیست کسب وکارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد می توانند درخواست ابطال پرونده دامنه را با ذکر علت ارسال کنند.
    10.6 شناسه کاربری که باید در درخواست ابطال قید گردد چیست؟
    شناسه ای که صاحب امتیاز نماد اعتماد، به وسیله آن وارد کارتابل خود می گردد، شناسه کاربری نام دارد.
    10.7 آیا می‌توان درخواست ابطال پرونده ای را داد که نماد اعتماد الکترونیکی آن به نام کسی دیگر ثبت شده باشد؟
    تنها کسی که می تواند به غیر از فرد صاحب امتیاز نماد اعتماد درخواست ابطال نماد اعتماد را بدهد، که who is وب سایت به نام او درج شده باشد. در این صورت فرد می تواند درخواست ابطال نماد اعتماد مربوط به دامنه خود را داده و به همان اسمی که در who is ذکر شده برای دریافت نماد اعتماد ثبت نام کند.

منبع
    ویرایش توسط irandoces : یک هفته پیش در ساعت 18:31

6. کاربر زیر به خاطر این پست از irandoces تشکر کرده است :

60 بار تشکر شده در 46 پست
    قبلا یکی از دوستان میخواست باطل کنه بهش گفته بودن تسویه حساب دارایی بیاره.

البته الان رو نمیدونم.

نقل قول نوشته اصلی توسط irandoces نمایش پست ها
    10.1 برای درخواست ابطال جهت پرونده اشخاص حقیقی به چه نحو باید اقدام گردد ؟
    درخواست ابطال اشخاص حقیقی می تواند برروی سربرگ فروشگاه و یا برروی یک برگه عادی تنظیم گردد. این اشخاص باید درخواست ابطال خود را در برگه ای با ذکر علت ابطال ، نام صاحب امتیاز نماد اعتماد الکترونیکی، آدرس دامنه و شناسه کاربری، ممهور به مهر فروشگاه(درصورت وجود) و امضای صاحب امتیاز نماد اعتماد، به همراه کپی صفحه اول شناسنامه یا کارت ملی صاحب امتیاز نماد، به شماره فکس 88968072(مرکز تماس) ارسال نمایند.
    10.2 برای درخواست ابطال جهت پرونده اشخاص حقوقی به چه نحو باید اقدام گردد ؟
    درخواست ابطال اشخاص حقوقی باید برروی سربرگ شرکت تنظیم گردد. این اشخاص باید درخواست ابطال خود را با ذکر علت ابطال، نام شرکت یا موسسه و..... ، آدرس دامنه و شناسه کاربری، ممهور به مهر شرکت و امضای مدیرعامل به همراه کپی صفحه اول شناسنامه و یا کارت ملی مدیرعامل به شماره فکس 88968072 (مرکز تماس) ارسال نمایند.
    10.3 آیا بعد از ابطال پرونده، درگاه پرداخت اینترنتی سلب می گردد؟
    بله. بعد از ابطال پرونده، آدرس دامنه ابطال شده از لیست کسب وکارهای دارای نماد حذف می گردد و درگاه پرداخت اینترنتی نیز قطع می گردد.

10.4 متن درخواست جهت ابطال پرونده اشخاص حقیقی/ حقوقی چگونه باید تنظیم گردد؟
    این درخواست جهت اشخاص حقوقی در سربرگ شرکت به امضای مدیر عامل با مهر شرکت تنظیم می گردد.

«اینجانب .............. مدیرعامل شرکت .......... به آدرس دامنه ................ با شناسه ی کاربری ................ به علت................. درخواست ابطال پرونده دامنه مذکور را دارم. همچنین متعهد می گردم کلیه مسئولیت های ناشی از ابطال دامنه از لیست کسب و کارهای دارای نماد بر عهده اینجانب بوده و مسئولیتی متوجه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نمی باشد.

این درخواست جهت اشخاص حقیقی در سربرگ فروشگاه یا یک سر برگ عادی به امضای صاحب امتیاز نماد و مهر فروشگاه (در صورت وجود) تنظیم می گردد.

اینجانب .............. صاحب امتیاز کسب وکار اینترنتی .................. به آدرس دامنه ................ با شناسه ی کاربری ................ به علت................. درخواست ابطال پرونده دامنه مذکور را دارم. همچنین متعهد می گردم کلیه مسئولیت های ناشی از ابطال دامنه از لیست کسب و کارهای دارای نماد بر عهده اینجانب بوده و مسئولیتی متوجه مرکز توسعه تجارت الکترونیکی نمی باشد.»
    10.5 درخواست ابطال شامل کدام دامنه ها می گردد؟
    دامنه هایی که در لیست کسب وکارهای دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد می توانند درخواست ابطال پرونده دامنه را با ذکر علت ارسال کنند.
    10.6 شناسه کاربری که باید در درخواست ابطال قید گردد چیست؟
    شناسه ای که صاحب امتیاز نماد اعتماد، به وسیله آن وارد کارتابل خود می گردد، شناسه کاربری نام دارد.
    10.7 آیا می‌توان درخواست ابطال پرونده ای را داد که نماد اعتماد الکترونیکی آن به نام کسی دیگر ثبت شده باشد؟
    تنها کسی که می تواند به غیر از فرد صاحب امتیاز نماد اعتماد درخواست ابطال نماد اعتماد را بدهد، که who is وب سایت به نام او درج شده باشد. در این صورت فرد می تواند درخواست ابطال نماد اعتماد مربوط به دامنه خود را داده و به همان اسمی که در who is ذکر شده برای دریافت نماد اعتماد ثبت نام کند.

منبع

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط wpgostar نمایش پست ها
    آقا یه توضیحی میدی چه درگیری یعنی ؟
    سلام
    خدمتتان عرض کنم که حدود 1سال پیش تماس گرفتن برای تشکیل پرونده مالیاتی به اداره امور مالیاتی مراجعه کنم ولی با کمی تحقیق به این نتیجه رسیدم که اگر مراجعه نکنیم بهتر هست برای همین مراجعه نکردم تا حدود 3 ماه پیش بود دوباره تماس گرفتن که برگ شخیص مالیاتی(البته دقیق یادم نیست همچین چیزی گفت) براتون امده تشریف بیارید اداره، بعد که مراجعه کردم و دیدم بله حدود 600هزارتومان مالیات برایمان نوشتن و پرونده هم از قبل بود، من کپی کارت ملی و نماد رو بهشون دادم و نسبت به مالیات در نظر گرفته شده اعتراض کردم و رئیس اداره 120هزارتومان تخفیف داد، بازم ولی من قبول نکردم و گفتم در سال 94 بنده هیچ تراکنشی نداشتم کاملا راکد بودم و گفت مدرک ارائه کن برای همین پرینت از درگاه به تفکیک روز گرفتم و به اداره ارائه کردم و گفتن قرار کارشناسی صادر میکنیم و بعد اطلاع میدیم که تا الان خبری نشده، اینطور که بوش میاد اینا میخوان هرطوری شده مالیات رو بگیرن نمیدونم پیش خودشان چی فکر میکنند همه ی فروشگاهای اینترنتی مثل دیجی کالا نیستند خیلی ها ممکنه یکسال یا دوسال کاملا راکد باشند
    حالا قراره فردا برم پیگیری کنم ببینم چی میشه
    مخالف دادن مالیات نیستم،به شرطی که به حق و صحیح باشه.اگر دیدم وضع نامناسب هست هم نماد رو باطل میکنم.

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط فرانکفورت نمایش پست ها
    قبلا یکی از دوستان میخواست باطل کنه بهش گفته بودن تسویه حساب دارایی بیاره.

البته الان رو نمیدونم.
    فکر نمیکنم اینماد برای این مسئله حساسیت داشته باشه چون من یک سایت دیگه داشتم که فعالیت نداشت و اینمادشم به اسم خودم بود همین چندروز پیش اینمادشو درخواست دادم و باطل کردم.
    ولی برای پروانه کسب به همین شکل هست که شما فرمودید.