نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: بهترین روش برای ارسال

4 بار تشکر شده در 4 پست

بهترین روش برای ارسال

سلام
    بهترین روش پیشنهادی شما برای ارسال بین شهری چیست ؟

Ali.Fatehi آواتار ها
    695 بار تشکر شده در 392 پست
    بهترین روش فروش = فروش نقدی
    بهترین روش ارسال = ارسال با پست بصورت حضوری - ارسال با تیپاکس - ارسال با باربری (البته پروسه رفیق شدن با هر کدوم از اینا باعث میشه با شما ارزونتر حساب کنن) الان من 3 سال و نیم هست با پست منطقمون کار میکنم سعی میکنه کاری کنه ارزونترین حالت برام دربیاد.
    تیپاکس بیشتر برای اجسام حجیم توصیه میشه بسته ای که با کارتن و ... 15 تومن با پست میشه
    تیپاکس بدون جعبه 17 تومن میزنه اما محدودیت وزنش از 0 تا 3 کیلوگرم اما پست 3 کیلو رو خیلی گرونتر میگیره.

اما در کل از اینکه بخواین پرداخت در محل بزارین و درگیر شرکت های لجستیک و ... بشین که باعث میشه پول نقدتون بدون هیچ سودی بمونه تو حساب اداره پست و یه دور بیاد بمونه تو حساب شرکت مورد نظر و این وسط فقط شما ضرر میکنید.

پیک موتوری برای داخل شهر پیشنهاد میشه که میتونید باهاشون اوکی بشید و پرداخت در محل هم انجام بدن.

3. کاربر زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده است :

Alda 

4 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    بهترین روش فروش = فروش نقدی
    بهترین روش ارسال = ارسال با پست بصورت حضوری - ارسال با تیپاکس - ارسال با باربری (البته پروسه رفیق شدن با هر کدوم از اینا باعث میشه با شما ارزونتر حساب کنن) الان من 3 سال و نیم هست با پست منطقمون کار میکنم سعی میکنه کاری کنه ارزونترین حالت برام دربیاد.
    تیپاکس بیشتر برای اجسام حجیم توصیه میشه بسته ای که با کارتن و ... 15 تومن با پست میشه
    تیپاکس بدون جعبه 17 تومن میزنه اما محدودیت وزنش از 0 تا 3 کیلوگرم اما پست 3 کیلو رو خیلی گرونتر میگیره.

اما در کل از اینکه بخواین پرداخت در محل بزارین و درگیر شرکت های لجستیک و ... بشین که باعث میشه پول نقدتون بدون هیچ سودی بمونه تو حساب اداره پست و یه دور بیاد بمونه تو حساب شرکت مورد نظر و این وسط فقط شما ضرر میکنید.

پیک موتوری برای داخل شهر پیشنهاد میشه که میتونید باهاشون اوکی بشید و پرداخت در محل هم انجام بدن.
    سلام
    توشهری که حل شده از الوپیک استفاده می کنم
    اسنپ هم پیکاش اضافه شده.
    میمونه بین شهری که تابحال کار نکردم تیپاکس یه سیستم داره به نام تی پی ایکس نمی دونم کسی با اون کارنکرده توش که مزیتهای نوشته "در مدت‌زمان بسیار کوتاه ۲۴ ساعته و در شهرستان‌ها طی یک هفته انجام می‌گیرد."
    البته کالای ارائه ده توسط ما بعضی از مواقع حجم ووزنش زیاده که اینم برای خودش سوالیه که دارم؟
    سوال بعدی اینکه پنل پست چگونه است . یعنی باید از کجا واز چه طریقی اقدام کرد؟

Ali.Fatehi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط IRANPG نمایش پست ها
    سلام
    توشهری که حل شده از الوپیک استفاده می کنم
    اسنپ هم پیکاش اضافه شده.
    میمونه بین شهری که تابحال کار نکردم تیپاکس یه سیستم داره به نام تی پی ایکس نمی دونم کسی با اون کارنکرده توش که مزیتهای نوشته "در مدت‌زمان بسیار کوتاه ۲۴ ساعته و در شهرستان‌ها طی یک هفته انجام می‌گیرد."
    البته کالای ارائه ده توسط ما بعضی از مواقع حجم ووزنش زیاده که اینم برای خودش سوالیه که دارم؟
    سوال بعدی اینکه پنل پست چگونه است . یعنی باید از کجا واز چه طریقی اقدام کرد؟
    تیپاکس از 3 کیلو به بالا میبره که توی وزن های زیاد ارزونتر میشه به نسبت.
    اما پست هر چقدر بیشتر میشه گرونتر میشه. الان همه با پنل پستی مشکل دارن. به نظرم مستقیم با دفاتر کار کنید بهتره هم تیپاکس هم پست.

پنل پستی http://cod.ir میتونید بگیرید که یکی از معتبرترین شرکت هاست در این زمینه

6. کاربران زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده اند :

AldaIRANPG 

4 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    تیپاکس از 3 کیلو به بالا میبره که توی وزن های زیاد ارزونتر میشه به نسبت.
    اما پست هر چقدر بیشتر میشه گرونتر میشه. الان همه با پنل پستی مشکل دارن. به نظرم مستقیم با دفاتر کار کنید بهتره هم تیپاکس هم پست.

پنل پستی http://cod.ir میتونید بگیرید که یکی از معتبرترین شرکت هاست در این زمینه
    سلام
    به نظرم مستقیم با دفاتر کار کنید بهتره هم تیپاکس هم پست.
    کامل متوجه نشدم !
    وهدف من هم اینه که دولتی نباشن خصوصی ولی خصوصی خوب و قوی ....

Ali.Fatehi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط IRANPG نمایش پست ها
    سلام
    به نظرم مستقیم با دفاتر کار کنید بهتره هم تیپاکس هم پست.
    کامل متوجه نشدم !
    وهدف من هم اینه که دولتی نباشن خصوصی ولی خصوصی خوب و قوی ....
    خصوصی خوب و قوی همین شرکت راگا : http://Cod.ir

منظور اینکه با دفاتر پیشخوان دولت که باجه پست دارن
    با دفاتر تیپاکس که نزدیک به محل زندگی یا کارتون هستن

9. کاربر زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده است :

IRANPG 

4 بار تشکر شده در 4 پست
    سلام
    باشرکت pde به آدرس http://www.pdexp.com/Fa/Home/DomesticPost تماس گرفتم 66463952
    تحویل کالا درب منزل یافروشگاه
    تا 5 کیلو 20-30 تومان میشه
    اگرهم در ماه مثلا 40-50 تا فاکتور بشه یه تخفیفهای می خوره
    اگر زحمتی نیست شما هم باهاشون تماس بگیرید برای این میگم چون تجربتون خیلی بیشتره