صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: پیام رسان "بله" بهترین جایگزین تلگرام خصوصا برای کسب و کارها

Ali.Fatehi آواتار ها
    739 بار تشکر شده در 427 پست
    بین این اپ ها فقط میشه wispi رو شبیه به تلگرام دونست
    که متاسفانه تا بیاد اطلاع رسانی بشه همه wispi نصب کنن دوباره اینم فیلتر میکنن.
    الان چقدر داریم ضرر میدیم برای سفارشات...واقعا هیچکس پاسخگو نیست

moj1rayaname آواتار ها
    3,199 بار تشکر شده در 1,317 پست
    سروش خوبیش اینه که کاملا امنیت دارین و هیچ پیامی از شما در دید کسی نیست
    سرعت عالی داره
    مثلا یه عکس برای پروفایل اضافه کنید در عرض چند دقیقه حالت connection wait عکسو اضافه میکنه
    حتی میتونید فیلم دانلود کنید رایگان و پولش روی قبض 2 ماه بعد حساب بشه :D

من که 15 ساله نت هستم بعضی وقتها درگیر وی پی n میشم درحالی که اطرافیانم اشنایان میبینم که هیچی از جزئیات نت بلد نیستن ولی خیلی حرفه ای وی پی n دارن دسترسی تلگرام دارن
    تلگرام همین الان هم که فیلتره 30 40 میلیون کاربرشو داره .. شاید 20% دسترسیشون قطع شده ..
    اونایی هم که دسترسی ندارند از روی کنجکاوی هم که شده یه سر میزنن اخرش و یاد میگیرن

start آواتار ها
    276 بار تشکر شده در 130 پست
    خدا لعنتشون کنه...
    همۀ صافی-شکن ها رو هم بستن... سایـــــفــ.ــون و هـــاتــــــ اسپـــــات که کانکت نمیشه اصلا...
    اگر برنامه ای دارید که بدون مشکل متصل میشه لطفا در خصوصی اطلاع رسانی کنید...

ممنون...
    Comfort is the ENEMY of Achievement

6 بار تشکر شده در 4 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط start نمایش پست ها
    خدا لعنتشون کنه...
    همۀ صافی-شکن ها رو هم بستن... سایـــــفــ.ــون و هـــاتــــــ اسپـــــات که کانکت نمیشه اصلا...

ممنون...
    Thunder v P n رو سرچ کنین خوبه.

کلا پیام رسان بله تیم پشتیبانیش اصلا سواد درستی ندارن. سه تا سوال ازشون کردن آخرش گفتن اطلاعی نداریموفقط پشتیبان خرابی ها هستیم واصلا در شان یک پیامرسان جواب ندادن.

persian0568 آواتار ها
    70 بار تشکر شده در 34 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط start نمایش پست ها
    خدا لعنتشون کنه...

ممنون...
    من تا همین لحظه با اسیاتک دارم از اینا استفاده میکنم و جواب میده !
    turbo vpn
    vpn monster

omid_webmaster آواتار ها
    39 بار تشکر شده در 20 پست
    ویسپی فیلتر نمیشه، چون سرورش ایرانه

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    بین این اپ ها فقط میشه wispi رو شبیه به تلگرام دونست
    که متاسفانه تا بیاد اطلاع رسانی بشه همه wispi نصب کنن دوباره اینم فیلتر میکنن.
    الان چقدر داریم ضرر میدیم برای سفارشات...واقعا هیچکس پاسخگو نیست

ویسپی فیلتر نمیشه، چون سرورش ایرانه

zozze آواتار ها
    847 بار تشکر شده در 474 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط karyabi1395 نمایش پست ها
    Thunder v P n رو سرچ کنین خوبه.

کلا پیام رسان بله تیم پشتیبانیش اصلا سواد درستی ندارن. سه تا سوال ازشون کردن آخرش گفتن اطلاعی نداریموفقط پشتیبان خرابی ها هستیم واصلا در شان یک پیامرسان جواب ندادن.
    همین رو روی گوشیم نصب کردم از اون روز داره همش تبلیغات میاد روی گوشیم وسط هر کاری که باشم هر کاریم کردم نشده پاکش کنم هنوز!

دوستان عزیز زیر بار هیچ کدوم از این پیام رسان های داخلی نرید.
    تلگرام با یه سرچ ساده و 2 تا قند شکن خوب بالا میاد.

چند وقت پیش یه کلیپ اومد که نشون میداد بله به همه چیز گوشی دسترسی داره یادتونه ؟
    اینم ادامش!

mosisms آواتار ها
    857 بار تشکر شده در 446 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ravand نمایش پست ها
    پیام رسان گپ رو هم ببنید بد نیست حتی رباتم دارم.
    داغون شد
    بخصوص نسخه وب و دسکتاپ داغونی داره متاسفانه

نقل قول نوشته اصلی توسط persian0568 نمایش پست ها
    با سلام.

قطعا هیچ یک ای اپ ها و هیچ یک از پیام رسان های اجتماعی بخصوص ایرانی قادر نیستن جایگذین تلگرام بشن.جدا از این که همشون کپی از خود تلگرام هستن.هیچگونه تضمینی هم بر حریم شخصی ندارن و احتمالا دسترسی ازادی دارن برای دادن اطلاعات به سازمان های مربوطه

اگر فرض رو هم بزاریم بر این که شاید این پیام رسان ها خوب هم باشن.چرا به شعور و انتخاب من شهروند ایرانی احترام گذاشته نمیشه و یک پیام رسان رو راحت با یک دستور قضای { معلوم هم نیست از کجا امده } فیلتر میکنن و کل ازادی شهروندی و مدنی و حق و حقوق رو زیر پا میزان و من باید مجبور به استفاده باشم { که قطعا استفاده هم نمیکنم و با فیلتر شکن وارد تلگرام میشم }حداقل برای یک بار هم شده مردم بر سر داشتن حق انتخاب خودشون بمونن و سریع دنبال جایگذین نباشن.همونجور که یکبار برای نخریدن ماشین دیدیم و داشت موفق میشد.این نشون میده که ما توانای متحد شدن و حفاظت از حق خودمون رو داریم
    من این متن رو بر اساس تیتری که زدید نوشتم .شاید اون اپ های که گفتید امکان مناسبی داشته باشن ولی قطعا جایگذین تلگرام نیستن و نباید باشن و هرکسی حق انتخاب داره و انتخاب من تلگرام هست و نه کوچ میکنم و نه جایگذین تا متوجه بشن که نمیشه هر چیز رو فیلتر کرد یا با رای قضای خلاف نظر عموم مردم حکم صادر کرد.

فارغ از این حرف ها برای خود من هیچ اهمیتی نداره پیامام رو بخونن
    چون چیز مشکل داری ندارم ولی هیچ کدوم از این نرم افزار ها دقت و پایداری مناسبی نداره
    اگر نسخه دسکتاپ مناسبی داشته باشه یکی از اینا و سرعتش خوب باشه واقعا مشکلی باهاشون ندارم
    بهتره همون تلگرام رو باز کنن ، من قول میدم یه نسخه از پیامامو بفرستم برا همون بنده خدا قاضی قوه قضائیه یا هر کی که فک میکنه ما تو تلگرام کار ناشایستی انجام میدیم
    زندگی کوزه آبی خنک و رنگین است/آب این کوزه گهی تلخ و گهی شور و گهی شیرین است/زندگی گرمی دلهای به هم پیوسته است/تا در آن دوست نباشد همه درها بسته است

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12