نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: فروشگاه لوازم چوبی با همکاری

ganjesokhan آواتار ها
    33 بار تشکر شده در 24 پست

فروشگاه لوازم چوبی با همکاری

با سلام و عرض ادب خدمت اساتید بزرگوار
    بنده یک تولیدی رو توی شهر خودمون پیدا کردم
    قیمت هاش زیر قیمت بازار هست
    از عمده محصولاتشم صندلی نماز هست که توی بازار و توی انترنت جنسی که 85 هزار تومان میفروشن رو ایشون 65 هزار تومان به دست ما میتونه برسونه
    میخواستم ببینم فروش یه همچین محصولاتی چطوری هست؟
    ارزش داره بیام یه فروشگاه اینترنتی مدرن بزنم و توش یه سری از این محصولات رو به فروش برسونم با سود خیلی کم

بعد در مورد عسل چطور؟ یا مثلا جوراب عمده داخل شهر خودمون فقط
    مشهد هستیم ما !
    ممنون میشم نظراتتون و تجربه هاتون رو بفرمایین
    سپاس
    html-css-php-javascript-jquery-sql-android

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,784 بار تشکر شده در 980 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ganjesokhan نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب خدمت اساتید بزرگوار
    بنده یک تولیدی رو توی شهر خودمون پیدا کردم
    قیمت هاش زیر قیمت بازار هست
    از عمده محصولاتشم صندلی نماز هست که توی بازار و توی انترنت جنسی که 85 هزار تومان میفروشن رو ایشون 65 هزار تومان به دست ما میتونه برسونه
    میخواستم ببینم فروش یه همچین محصولاتی چطوری هست؟
    ارزش داره بیام یه فروشگاه اینترنتی مدرن بزنم و توش یه سری از این محصولات رو به فروش برسونم با سود خیلی کم

بعد در مورد عسل چطور؟ یا مثلا جوراب عمده داخل شهر خودمون فقط
    مشهد هستیم ما !
    ممنون میشم نظراتتون و تجربه هاتون رو بفرمایین
    سپاس
    در مورد کارهای چوبی اگه بشه با قدرت مانور داد احتمال گرفتنش هست. البته بهتره که فقط روی یه نوعش کار نکنین و انواع محصولات رو در فروشگاه اضافه کنین تا تنوع محصولات بالا بره و در نتیجه شانس رو برای خرید از شما بالا ببره. یه مسئله دیگه ای که هم هست اینه که قیمت اون محصول رو باید در جاهای دیگه هم باید چندان تفاوتی با شهر شما نداشته باشه. سعی کنین برآورد قیمتی هم از شهرهای دیگه هم داشته باشید.
    در مورد عسل هم باید با انواع عسل و کیفیت اونا آشنا باشین و به نظر بنده فروش عسل از طریق اینترنت یه خورده سخته. بنده خودم رو مثال می زنم بنده مواد غذایی رو تا خودم نبینم و امتحانش نکنم نمی تونم بخرم. اگه قصد فروش عسل رو دارید باید از جایی بخرین که از کیفیت اونجا مطمئن باشیذ. الان بهترین عسل سمت غرب کشور و تعریف از خود نباشه استان بنده س (ایلام) و همین مسئله برای شما که مشهد هستین برای شما هزینه بره.
    اگه خودم بخوام بین این دو یکی رو انتخاب کنم به نظر بنده فروش محصولات چوبی بهتره چون حداقل یه تولیدی در شهر دارید که می تونه به قیمت ارزون براتون سفارش آماده کنه

ganjesokhan آواتار ها
    33 بار تشکر شده در 24 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    در مورد کارهای چوبی اگه بشه با قدرت مانور داد احتمال گرفتنش هست. البته بهتره که فقط روی یه نوعش کار نکنین و انواع محصولات رو در فروشگاه اضافه کنین تا تنوع محصولات بالا بره و در نتیجه شانس رو برای خرید از شما بالا ببره. یه مسئله دیگه ای که هم هست اینه که قیمت اون محصول رو باید در جاهای دیگه هم باید چندان تفاوتی با شهر شما نداشته باشه. سعی کنین برآورد قیمتی هم از شهرهای دیگه هم داشته باشید.
    در مورد عسل هم باید با انواع عسل و کیفیت اونا آشنا باشین و به نظر بنده فروش عسل از طریق اینترنت یه خورده سخته. بنده خودم رو مثال می زنم بنده مواد غذایی رو تا خودم نبینم و امتحانش نکنم نمی تونم بخرم. اگه قصد فروش عسل رو دارید باید از جایی بخرین که از کیفیت اونجا مطمئن باشیذ. الان بهترین عسل سمت غرب کشور و تعریف از خود نباشه استان بنده س (ایلام) و همین مسئله برای شما که مشهد هستین برای شما هزینه بره.
    اگه خودم بخوام بین این دو یکی رو انتخاب کنم به نظر بنده فروش محصولات چوبی بهتره چون حداقل یه تولیدی در شهر دارید که می تونه به قیمت ارزون براتون سفارش آماده کنه
    ممنونو تشکر فراوان
    بعد از نظر حقوقی و مالیات و این حرفا که به مشکلی نمیخورم ؟
    بعد عرضم به خدمتتون فروش صندلی اداری و صندلی نماز و این چیزا فروش داره اصلا؟
    واسه محصولات چوبی

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,341 بار تشکر شده در 741 پست
    سلام
    خوبی؟
    یک سایت بزن و همه این موارد را داخل بگذار
    روی سئوش هم کار کن. قطعا نتیجه میگیری.
    برای شروع کار هم میتوانی تبلیغ گوگل استفاده کنی

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,784 بار تشکر شده در 980 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ganjesokhan نمایش پست ها
    ممنونو تشکر فراوان
    بعد از نظر حقوقی و مالیات و این حرفا که به مشکلی نمیخورم ؟
    بعد عرضم به خدمتتون فروش صندلی اداری و صندلی نماز و این چیزا فروش داره اصلا؟
    واسه محصولات چوبی
    طبق قانون هر کار و کسبی باید دارای مجوز باشه و گرفتن مجوز مستلزم رفتن به اداره مالیات و اینجور چیزاس. اگه به انجام این کار اصرار دارید حتماً مجوزهای لازم رو بگیرین.
    قبل از راه اندازی اول امتحان کنین که تا چه حد می تونین در فروش موفق باشید. مثلاً در وهله اول سعی کنین از محصولات به صورت تعداد کم بخرید و اون رو در بین آشنایان، همسایه ها و محله تون بفروشید (این حالت بسته به خودتون و محله و آشناهاتون داره از یک تا چند ماه می تونه ادامه داشته باشه) . ببینید تا چه حد می تونید در این روش موفق باشید. مزیت این روش اینه که شما هم خودتون رو محک می زنین و هم یه سری مشتری بالقوه پیدا می کنین.
    توصیه بنده اینه که اگه در مرحله اول (محک زدن خودتون) موفق شدید اقدام به راه اندازی فیزیکی کار کنین و بعد در کنار اون فروش اینترنتی رو انجام بدید. اینجوری در کنار فروش اینترنتی یه آب باریکه ای هم دارین که اگه فروش اینترنتی نداشتید بتونید دووم بیارین
    میزان فروش کلاً چیزیه که بستگی به خودتون و تلاشتون داره می تونین با رعایت اصول سئو و اصول بازاریابی و اعتماد سازی میزان موفقیت رو بالا ببرید. البته در مورد محصولی که ذکر کردید نمی دونم ولی به نظر بنده (نظر شخصی) لوازم دکوری می تونه فروش بیشتری داشته باشه