صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25

موضوع: جایگزین تلگرام برای رهایی از فیلترشکن

راهبر انجمن شاپ کیپر
    1,780 بار تشکر شده در 924 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    نوبت رسید و رد کردیم تمامی این مراحل رو...

این یکی دیگه برام مهم نیست به اندازه اونا...

عزیزم اطلاعات هر کشوری همین کارو میکنه حالا ایران بد یا خوب داره این کارو میکنه پس به هیچ جور نمیتونی جلوشونو بگیری وقتی تمام سیم کارتها ردیابی میشن در حالت حتی خاموش و بدون باتری

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

بله سخته من نزدیک 12 فیلتر شکن دانلود کردم و عوض کردم بازم قطع شدن و بسته شدن

این سوالمو کسی جواب نداد :
    اگر اطلاعات میخواست به کسی بده الان اواره کشورهای عربی و دبی نبود . بجاش تو امریکا یا کشورهای اروپایی بود .

Ali.Fatehi آواتار ها
    750 بار تشکر شده در 437 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin114 نمایش پست ها
    اگر اطلاعات میخواست به کسی بده الان اواره کشورهای عربی و دبی نبود . بجاش تو امریکا یا کشورهای اروپایی بود .
    عزیز من تلگرام بیشتر از درآمدش داره هزینه سرور میده برای اطلاعات میلیاردری که رد و بدل میشه
    شاید به خود کشورها اطلاعات نده اما به کشورهای بزرگ که پول بیشتری میدن اطلاعات رو داده و این یک حقه ساده است که هم یوزر نگه داره هم درآمدش از کشورهای بزرگ
    کشوری مثل آمریکا و انگلیس برای اینکه بازار کشورهایی مثل ایران و غیره رو هدف بگیره و از نیازهاشون با خبر بشه این اطلاعات رو میخره
    بعد دست به تولید میزنه و وارد ایران میکنه
    وگرنه فکر نکنید این کشورها لولو خور خوره هستن و میخوان مارو نابود کنن میخوان ایران نیازمند خرید اجناسشون که توی چین و کره و ... تولید میکنن باشه
    جنس بی کیفیت بده به و نیازمند کنه که مثل آب آشامیدنی برای آدمهاست (به قول انیمیشن رنگو : آب رو کنترل کن همه چی دست تو میشه)

879 بار تشکر شده در 454 پست
    اگه قرار باشه این مدل اطلاعات رو به کشورهای امریکا و انگلیس بده بیشترین محصولی احتمالا باید تولید کنن و به ایران بفرستن عبارتند از : محصولات جنسی ، محصولات تقویت جنسی ، داروهای ضد افسردگی و روان گردان ، داروهای درمان بیماران جنسی برای جلاوگیری از تجاوز داخل کانال های تلگرام ایرانی و بین مطالبی که ایرانی ها به همدیگه میفرستن بیشتر از این چیزی دستگیر دولت های بزرگ نمیشه

راهبر انجمن شاپ کیپر
    1,780 بار تشکر شده در 924 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.Fatehi نمایش پست ها
    عزیز من تلگرام بیشتر از درآمدش داره هزینه سرور میده برای اطلاعات میلیاردری که رد و بدل میشه
    شاید به خود کشورها اطلاعات نده اما به کشورهای بزرگ که پول بیشتری میدن اطلاعات رو داده و این یک حقه ساده است که هم یوزر نگه داره هم درآمدش از کشورهای بزرگ
    کشوری مثل آمریکا و انگلیس برای اینکه بازار کشورهایی مثل ایران و غیره رو هدف بگیره و از نیازهاشون با خبر بشه این اطلاعات رو میخره
    بعد دست به تولید میزنه و وارد ایران میکنه
    وگرنه فکر نکنید این کشورها لولو خور خوره هستن و میخوان مارو نابود کنن میخوان ایران نیازمند خرید اجناسشون که توی چین و کره و ... تولید میکنن باشه
    جنس بی کیفیت بده به و نیازمند کنه که مثل آب آشامیدنی برای آدمهاست (به قول انیمیشن رنگو : آب رو کنترل کن همه چی دست تو میشه)
    اون هزینه ها از اون سیستم بلاکچین و پول مجازی تلگرام جبران میشه .

من خودم دوست ندارم اطلاعات شخصی خودم و دوستان و مشتریانی که باهاشون در تماس هستم زیر دست چند تا ......... بیفته .

کما اینکه از هم دوره ها و هم دانشگاهی های قدیم هستند تو شرکت ها و ارگان های .... اگر صحبت هاشون درباره دیتاهایی که هر روز میبینند و سرک میکشند میشنیدی عمرا از شبکه های مجازی بومی استفاده میکردی

Ali.Fatehi آواتار ها
    750 بار تشکر شده در 437 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    اگه قرار باشه این مدل اطلاعات رو به کشورهای امریکا و انگلیس بده بیشترین محصولی احتمالا باید تولید کنن و به ایران بفرستن عبارتند از : محصولات جنسی ، محصولات تقویت جنسی ، داروهای ضد افسردگی و روان گردان ، داروهای درمان بیماران جنسی برای جلاوگیری از تجاوز داخل کانال های تلگرام ایرانی و بین مطالبی که ایرانی ها به همدیگه میفرستن بیشتر از این چیزی دستگیر دولت های بزرگ نمیشه
    خوب میبینید که همین چیزی که میگین محصولاتش از کجا میاد؟
    البته نمیخوام بحث به جاهای دیگه کشیده بشه
    نمیدونم پیشنهاد بنده رو چرا دوستان تحمیل برداشت کردن؟
    میتونید استفاده کنید میتونید استفاده نکنید
    نه بنده مسئولیتی دارم تو تلگرام طلایی یا جای دیگری نه چیزی
    پیشنهاد کردم که دوستان شاپ کیپری بتونیم مثل قبل در ارتباط باشیم

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط shervin114 نمایش پست ها
    اون هزینه ها از اون سیستم بلاکچین و پول مجازی تلگرام جبران میشه .

من خودم دوست ندارم اطلاعات شخصی خودم و دوستان و مشتریانی که باهاشون در تماس هستم زیر دست چند تا ......... بیفته .

کما اینکه از هم دوره ها و هم دانشگاهی های قدیم هستند تو شرکت ها و ارگان های .... اگر صحبت هاشون درباره دیتاهایی که هر روز میبینند و سرک میکشند میشنیدی عمرا از شبکه های مجازی بومی استفاده میکردی
    بله بنده هم این چیزایی که میگین رو میدونم
    شما مختارید استفاده کنید و همچنین بنده و دوستان دیگر برای استفاده کردن مختار هستیم

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123