صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: خرید پرینتر آری یا نه؟!

shermanx آواتار ها
    0 بار تشکر شده در 0 پست

خرید پرینتر آری یا نه؟!

سلام، من فروشگاه اینترنتی دارم تازه راه اندازی کردم و یک روز درمیون یک فاکتور باید پرینت بگیرم تو تهران هر پرینت ۳۰۰ تومان هست به نظرتون مقرون به صرفه هست ۵۵۰ هزارتومان بدم پرینتر hp بگیرم؟ البته اینم بگم قبلا سه کاره سامسونگ داشتم پدرمو دراورد و کارتریج ها تقلبی بود و شارژ هم کردم جواب نداد آخر فروختم! این کارتریج های ایرانی رو hp ها خوب جواب میده یا کلا بیخیال پرینتر شم برگه ای بدم بیرون...
    ممنونم
    هاست لینوکس / هاست ویندوز 2012 / ثبت دامنه ir. فقط 4500 تومان
    سایت: www.DolatHost.com - تلفن: 66422056-021

60 بار تشکر شده در 50 پست
    اگه تصمیم به خرید گرفتی پیشنهاد میکنم سه کاره canon سیه و سفید بگیر - پرینتر رنگی اصلا به صرفه نیست - من canon دارم 5 ساله دارم ازش کار می کشم فقظ یه بار 15 هزار جوهر براش خریدم - مدلشم mf4010 هست البته الان دیگه قدیمی شده - اگه خردید رنگی نخر دردسرش زیاده هزینشم زیاده

3. کاربر زیر به خاطر این پست از sadegh-ss تشکر کرده است :

14 بار تشکر شده در 8 پست
    به هر حال فروشگاه نیاز به پرینتر داره
    میتونید از hp1102 لیزری استفاده کنید که مرگ نداره و هزینه شارژشم مقرون به صرفه هست
    ایشالا بعدا

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,774 بار تشکر شده در 974 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shermanx نمایش پست ها
    سلام، من فروشگاه اینترنتی دارم تازه راه اندازی کردم و یک روز درمیون یک فاکتور باید پرینت بگیرم تو تهران هر پرینت ۳۰۰ تومان هست به نظرتون مقرون به صرفه هست ۵۵۰ هزارتومان بدم پرینتر hp بگیرم؟ البته اینم بگم قبلا سه کاره سامسونگ داشتم پدرمو دراورد و کارتریج ها تقلبی بود و شارژ هم کردم جواب نداد آخر فروختم! این کارتریج های ایرانی رو hp ها خوب جواب میده یا کلا بیخیال پرینتر شم برگه ای بدم بیرون...
    ممنونم
    بنده هم cannon دارم و هم hp داشتم هر دوی این مارک ها برای کارهای اداری و خونگی عالی هستن ولی سامسونگ مفتش گرونه و اصلاً بدردنخوره
    اون مدلی رو که خودم دارم الان اسمش یادم نیست ولی این مدل هم دوستان استفاده کردن و کارشو پسندیدن

پ.ن: خوش به حال انتشاراتی اونجا ما اینجا صفحه ای 200 پرینت می گیریم تازه بازم مشتریا ناراضین
    ویرایش توسط rahintaxir : 2018-06-24 در ساعت 16:38

6. کاربر زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده است :

adea1371 آواتار ها
    739 بار تشکر شده در 430 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط rahintaxir نمایش پست ها
    بنده هم cannon دارم و هم hp داشتم هر دوی این مارک ها برای کارهای اداری و خونگی عالی هستن ولی سامسونگ مفتش گرونه و اصلاً بدردنخوره
    اون مدلی رو که خودم دارم الان اسمش یادم نیست ولی این مدل هم دوستان استفاده کردن و کارشو پسندیدن

پ.ن: خوش به حال انتشاراتی اونجا ما اینجا صفحه ای 200 پرینت می گیریم تازه بازم مشتریا ناراضین
    این مدل که دوستت داره منم دارم 5 سال گارانتی داره عالیه

alirezamojahedi آواتار ها
    53 بار تشکر شده در 21 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط shermanx نمایش پست ها
    ممنونم

سلام

پیشنهاد من تهیه یک فیش پرینتر است.
    نرم افزارها به شما این امکان را میدهند که پرینت خودتان را روی سایز عرض 8 سانت بچینید.
    با فیش پرینترها میتوانید روی لیبلهای حرارتی (که البته گرانتر از لیبلهای عادی هستند) که به صورت رول تهیه میشوند هم پرینت کنید و اگر به چاپ لیبل هم نیاز داشتید میتوانید از آن طریق رفع کنید.
    گرچه با تمامی پرینترهای لیزری میتوانید لیبهای سایز مورد نظر خودتانرا هم پرینت کنید. (عرض پرینت از طریق تنظیم عرض کاغذ ورودی کم میشود)
    پرینت روی کاغذ حرارتی به دلیل آنکه از تکنولوژی حرارتی استفاده میشود و مواد مصرفی لازم ندارد به مراتب مقرون به صرفه است.
    پرینترها هم ارزان قیمت هستند.

موفقیتتان روز افزون
    ویرایش توسط alirezamojahedi : 2018-06-27 در ساعت 09:43
    e-Business, e-Commerce Architect
    مشاور کسب و کار اینترنتی و تجارت الکترونیکی
    www.Mojahedi.ir - www.t.me/AlirezaMojahedi

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,774 بار تشکر شده در 974 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamojahedi نمایش پست ها
    سلام

پیشنهاد من تهیه یک فیش پرینتر است.
    نرم افزارها به شما این امکان را میدهند که پرینت خودتان را روی سایز عرض 8 سانت بچینید.
    با فیش پرینترها میتوانید روی لیبلهای حرارتی (که البته گرانتر از لیبلهای عادی هستند) که به صورت رول تهیه میشوند هم پرینت کنید و اگر به چاپ لیبل هم نیاز داشتید میتوانید از آن طریق رفع کنید.
    گرچه با تمامی پرینترهای لیزری میتوانید لیبهای سایز مورد نظر خودتانرا هم پرینت کنید. (عرض پرینت از طریق تنظیم عرض کاغذ ورودی کم میشود)
    پرینت روی کاغذ حرارتی به دلیل آنکه از تکنولوژی حرارتی استفاده میشود و مواد مصرفی لازم ندارد به مراتب مقرون به صرفه است.
    پرینترها هم ارزان قیمت هستند.

موفقیتتان روز افزون
    ایشون به احتمال قوی قصد چاپ فاکتور پستی رو دارن، فکر کنم این گونه دستگاه به کارشون بیاد

41 بار تشکر شده در 32 پست
    پیشنهاد منم به شما پرینتر hp هست الان 16 سال hp 1200 دارم که فقط کارتریج را شارژ و استفاده کردم و عالی کار می کنه ، البته اگر هم دستگاه نو می خواهید تهیه کنید فقط لیرزی باشه

مهدی 108 آواتار ها
    383 بار تشکر شده در 199 پست
    سلام

به هر حال پرینتر لازمه ، من خودم یک اچ پی 1102 دارم - راضیم از کارکردش

ایران نشر آواتار ها
    993 بار تشکر شده در 520 پست
    با توجه به اینکه ممکن است نیاز به اسکن و کپی برای شما پیش بیاد پیشنهاد میشه دستگاه سه کاره (پرینتر-اسکنر-کپی) تهیه کنید
    مدل hp بیشتر تایید میشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین