صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: سلامی دوباره به تمام کاربران خوب و دوست داشتنی شاپ کیپر

abipooshan آواتار ها
    4,054 بار تشکر شده در 1,472 پست
    با سلام . آقای رضای عزیزبا عرض معذرت باید کمی رک حرف بزنم و انتقاد صریح داشته باشم از جنابعالی
    مقصر وضعیت فعلی انجمن تنها و تنها شما را میدانم .
    کاری با رویه اشتباه مدیریتی که در زمان حضور شما رخ میداد ندارم و اینکه برخی کارهای ناشایست توسط برخی ادمین ها که باعث فراری شدن خیلی از افراد نخبه از انجمن و باقی ماندن برخی افراد سود طلب شد ندارم ولی در مورد فروش سایت :
    یکی از مجموعه های ما توسط گروهی قوی قصد خرید داشت . چندین و چند جلسه برگزار کردیم و مبلغی که میخواستن بدهند چندین برابر ارزش ریالی و واقعی اون سایت ومجموعه بود و همه ما تا حدود زیادی ارزش گذاری سایتها رو میدانیم و مبلغ طوری بود که در وضعیت فعلی اقتصاد مملکت و شخصی خودم میتوانست یک تحول بزرگ باشه ولی بنده قبول نکردم یکی از وکلای حقوقی که در این جلسات همراه من بودن گفتن چرا در نهایت تصمیم گرفتید نفروشید ؟ گفتم چون دیدم اینکاره نیستن و این مجموعه رو نابود خواهند کرد . ایشون گفتن خب بکنن شما پولتو میگیری و میری هرچه میشه بشه ولی جواب من :
    گفتم شما شغلتون و کارتون یک چیز دیگه است . وبمستر نبودید که بدونید یک سایت چطور بالا میاد و چه زحمت هایی داره . من هم پدر بودم و هم وبمستر و میدانم زحمت یک سایت برای بزرگ شدن از یک بچه و انسان هم بیشتره . گفتم الان خانواده ای بچه ای دارن و به خاطر فقر میخوان این بچه رو بفروشن میان بدن به یک خانواده معتاد و یک خانواده بی اخلاق و غیر قابل قبول ؟ بگن ما بچه رو میدیم و پولشو میگیرم نه اینطور نیست . یک سایت هم مثل بچه آدمه و شما از بچگی اونو بزرگ کردید حتی براش مادر بودید و به دنیاش اوردید ولی وقتی موقع واگذاری دقتی نمیشه و فقط جنبه اقتصادی در نظر گرفته میشه میشود مثل وضعیت فعلی /
    البته با نفوذ شبکات اجتماعی خیلی از انجمن ها راکد شدن ولی این انجمن در صورتی که دست چند فرد خلاق و کاربلد بود میتوانست تا سالهای سال و با وجود اپلیکیشن های ارتباطی مختلف روپا و سرحال باشه .
    به نظر من مرحله اول اصلاح اینه که مشکلات بشناسیم و به ایرادات کاری خود اعتراف کنیم و بعد بتوان در جلسات نتایج خوبی گرفت و گام بعدی رو برداشت .
    ویرایش توسط abipooshan : یک روز پیش در ساعت 17:47

2. کاربران زیر به خاطر این پست از abipooshan تشکر کرده اند :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12