صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: سلامی دوباره به تمام کاربران خوب و دوست داشتنی شاپ کیپر

Reza آواتار ها
    15,732 بار تشکر شده در 5,327 پست

سلامی دوباره به تمام کاربران خوب و دوست داشتنی شاپ کیپر

سلام خدمت همه کاربران عزیز
    دوستان خوبم که واقعا دلم برای همه شما تنگ شده بود

خوشحالم که مجدد فرصتی پیش اومد و تونستم در انجمن حضور پیدا کنم و در خدمت و کنار شما بزرگواران و عزیزان دلم باشم
    تو این چند وقتی که کمتر فرصت کردم در بین شما باشم واقعا دلم برای تک تک شما تنگ شده بود و دورادور با تلفن همراه در جریان برخی تاپیک ها بودم
    واقعا این محیط دوست داشتنی که نتیجه سالها خون دل و تلاش و فداکاری بوده برای من و شاید خیلی ها فراموش نشدنیه و دوری از اون به غایت سخت...

در کنار تمام شور و شعفی که دارم برای بازگشت موقت مجدد به انجمن ، البته ناراحتی هایی هم از وضعیت فعلی قلبم رو آزرده کرده که به امید خدا برطرف بشوند در اسرع وقت و بتونیم دوباره با تمام قدرت در این محل دوست داشتنی کنار هم و دور هم جمع بشیم و نسخه جدید شاپ کیپر را کنیم آباد...
    وضعیت انجمن رو دیدم و وضعیت پورتال رو ، انتقادات و پیشنهادات کاربران دلسوز رو خوندم و همچنین با مالکان و مدیران جدید صحبت کردم
    متاسفانه روند فعلی نشان ازین داره که برنامه ریزی های تیم جدید تا حدودی با مشکلاتی مواجه بوده و از همین رو پیاده سازی و بهره برداری از نسخه جدید کمی کندتر از برنامه ریزی ها پیش رفته

من حسب تعلق خاطری که به شاپ کیپر دارم و ارادتی که به کاربران اون ، وظیفه خودم دونستم تا حل و فصل برخی مشکلات و به راه انداختن دوباره چرخ های این وب سایت دوست داشتنی ، در کنار کاربران اون و مدیران جدیدش باشم تا جایی که وقت و توانم اجازه بده و تجربیات و پیشنهادات خودم و سایر کاربران رو با کمک تیم جدید مدیریتی به مرحله اجرایی برسونم . امیدوارم اگر دلخوری یا انتقادی هستی دلسوزانه بیان بشه و مدیران جدید هم در تاپیک حاضر بشن و شفاف پاسخگوی کاربران باشن و برای نیازها و موارد مطرح شده - در صورت تایید جهت اجرایی شدن - زمان بندی مناسب ارائه بدن

ارادتمند همیشگی کاربران شاپ کیپر
    رضا
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

2. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,788 بار تشکر شده در 983 پست
    بنده این مطلب رو میگم از دید یکی از راهبران هستش
    به نظر بنده فروم از روند اصلیش خارج شد و متأسفانه سایت جدید به جای اینکه پیشرفتی داشته باشه شده جای متن های تبلیغاتی کاربران.
    به نظر بنده بهتر بود تا تکمیل اول سایت به صورت کامل آماده بهره برداری می شد و مدیران در اون اضافه می شدن و بعداً در بین کاربران خبرش منتشر می شد. اینو جدی میگم متأسفانه با فعال کردن سایت بدون حضور هیچ کدام از مدیران که نظارتی بر روی متون داشته باشن سایت شده جای تبلیغات و متون تبلیغاتی
    از راهبران هم بیشتر اوقاتی که بنده مراجعه می کنم کسی نیست و واقعاً کم کم بنده هم دارم از انجام کارهام دلسرد میشم و حتی به یکی از دوستان هم گفتم احتمال داره که بنده هم از جمع راهبران بیرون بیام
    واقعاً حیفه، واقعاً حیفه که این انجمن به این صورت در اومده بنده خیلی وقت هست که در این انجمن هستم و واقعاً دیگه اون شور و حال قدیم رو در انجمن نمی بینم
    البته به این هم اعتقاد دارم که ماهی رو هر وقت از آب بگیری، تازه س باید مدیران جدید هرچه زودتر بجنبن و کاری براش بکنن
    امیدوارم که مدیران جدید یه تکونی به خودشون بدن و اقدامی برای پویاتر کردن انجمن بکنن

4. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :

moj1rayaname آواتار ها
    3,202 بار تشکر شده در 1,318 پست
    سلام و درود

به وضعیت فعلی توجه کنید :
    تعداد 4 عضو و 121 مهمان

من نمیدونم ربات هم مهمان حساب شده یا خیر ولی آمار میگه در حدود 93% مخاطلب انجمن "عضو نیست"
    حدس میزنم 20% هم اکانت داشته باشه ولی login نکرده

پس بالای 70% هیچ تاثیری روی فروم ندارند .
    پیشنهاد میکنم روی این 70% هم تمرکز کنیدتا برفرض 20% یا 30درصد وارد فعالیت بشوند
    >> 1 >> کسب درآمد از سایت+وبلاگ ( حتی بدون بازدید ) : http://forum.shopkeeper.ir/showthread.php?t=110180
    >> 2 >> خرید بک لینک به روش بکوریتی

6. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

Ali.Fatehi آواتار ها
    750 بار تشکر شده در 437 پست
    واقعا نفهمیدیم چی شد.
    انجمن به این خوبی و پر باری خیلی افت کرد.
    من خودم بخاطر سربازی که شکر خدا به تازگی تموم شده نمیتونستم خیلی فعالیت کنم تو اینترنت.
    واقعا تجربه هایی از دوستان اینجا بدست آوردیم که باید ازشون قدردانی کنیم.
    بنده خودم یادمه سالروز دکتر مصدق برنده مسابقه شدم و سیستم همکاری در فروش فایل تورال سیستم رو هدیه گرفتم.
    چقدر قبلا کاربرای بهتری بود
    الان قسمت بازارچه برای خدمات سئو و تبلیغات فعال هست
    و قسمت مقالات هم بقول دوستمون فقط جای رپورتاژ آگهی های رایگان سایت ها شده.
    یک برنامه ریزی دقیق میخواد این سایت
    حقش بود شاپ کیپر قسمت نقد و بررسی فروشگاههای اینترنتی رو بصورت حرفه ای داشت
    حقش بود تبلیغات از رایگان و ویژه برای فروشگاههای اینترنتی داشت و کلی ایده دیگه

کاش رسیدگی کنید بالاخره ما هم چند سالی هست اینجا فعالیم دوست داریم انجمن همیشه موفق و شلوغ و فعال باشه.

8. کاربران زیر به خاطر این پست از Ali.Fatehi تشکر کرده اند :

Alda آواتار ها
    258 بار تشکر شده در 173 پست
    اینکه مدام بیاین وعده بدین که اقا فلان تاریخ و فلان روز قراره تغییرات انجام بشه و نمیشه و تکرار همین روند
    توهین به شعور ماست
    این کاربران ارزشمند بودند که شاپکیپر رو شاپکیپر کردن پس باید به شعورشون و خواسته هاشون احترام گذاشته بشه
    به زودی صدای وبمستر از بیوگرافی ها

10. کاربر زیر به خاطر این پست از Alda تشکر کرده است :

Reza آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alda نمایش پست ها
    اینکه مدام بیاین وعده بدین که اقا فلان تاریخ و فلان روز قراره تغییرات انجام بشه و نمیشه و تکرار همین روند
    توهین به شعور ماست
    این کاربران ارزشمند بودند که شاپکیپر رو شاپکیپر کردن پس باید به شعورشون و خواسته هاشون احترام گذاشته بشه
    پست اول رو با دقت بخونید!
    نه کسی وعده داده نه کسی تاریخ اعلام کرده
    من به خاطر احترام به همین کاربراست که مجددا دارم مداخله می کنم و هدفم اینه که بتونیم رضایت بیشتری رو برای کاربران فعلی و آتی مجموعه ایجاد کنیم
    کسی هم قصد توهین به شعور کسی رو نداشته و نداره ، این کاربرا شاپ کیپر رو ساختن ، شاپ کیپر هم خیلی از کاربرا رو ساخته! این یک رابطه دو طرفه هست

83 بار تشکر شده در 35 پست
    از بین صدها فرومی که تو اینترنت فعال بود، فقط هم میهن و نی نی سایت یه کم فعالیت دارن.

من موندم فروم های تخصصی مث همین شاپ کیپر چرا نابود شدن؟

مثلا الآن وقتی یه اتفاقی برای وبمسترها می افته، یا کسی سوالی در مورد فروش اینترنتی و وبمستری داره کجا می ره می پرسه؟!

Ali.Fatehi آواتار ها
    750 بار تشکر شده در 437 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    پست اول رو با دقت بخونید!
    نه کسی وعده داده نه کسی تاریخ اعلام کرده
    من به خاطر احترام به همین کاربراست که مجددا دارم مداخله می کنم و هدفم اینه که بتونیم رضایت بیشتری رو برای کاربران فعلی و آتی مجموعه ایجاد کنیم
    کسی هم قصد توهین به شعور کسی رو نداشته و نداره ، این کاربرا شاپ کیپر رو ساختن ، شاپ کیپر هم خیلی از کاربرا رو ساخته! این یک رابطه دو طرفه هست
    رضا جان کاش زودتر شما وارد عمل بشی و سعی کنی کاربرهای بزرگ قدیمی رو برگردونی که همه کنار هم یک فکری برای کسب و کار اینترنتی خودمون که این روزهای اوضاع خوبی نداره بکنیم.

adea1371 آواتار ها
    750 بار تشکر شده در 440 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    سلام خدمت همه کاربران عزیز
    دوستان خوبم که واقعا دلم برای همه شما تنگ شده بود

خوشحالم که مجدد فرصتی پیش اومد و تونستم در انجمن حضور پیدا کنم و در خدمت و کنار شما بزرگواران و عزیزان دلم باشم
    تو این چند وقتی که کمتر فرصت کردم در بین شما باشم واقعا دلم برای تک تک شما تنگ شده بود و دورادور با تلفن همراه در جریان برخی تاپیک ها بودم
    واقعا این محیط دوست داشتنی که نتیجه سالها خون دل و تلاش و فداکاری بوده برای من و شاید خیلی ها فراموش نشدنیه و دوری از اون به غایت سخت...

در کنار تمام شور و شعفی که دارم برای بازگشت موقت مجدد به انجمن ، البته ناراحتی هایی هم از وضعیت فعلی قلبم رو آزرده کرده که به امید خدا برطرف بشوند در اسرع وقت و بتونیم دوباره با تمام قدرت در این محل دوست داشتنی کنار هم و دور هم جمع بشیم و نسخه جدید شاپ کیپر را کنیم آباد...
    وضعیت انجمن رو دیدم و وضعیت پورتال رو ، انتقادات و پیشنهادات کاربران دلسوز رو خوندم و همچنین با مالکان و مدیران جدید صحبت کردم
    متاسفانه روند فعلی نشان ازین داره که برنامه ریزی های تیم جدید تا حدودی با مشکلاتی مواجه بوده و از همین رو پیاده سازی و بهره برداری از نسخه جدید کمی کندتر از برنامه ریزی ها پیش رفته

من حسب تعلق خاطری که به شاپ کیپر دارم و ارادتی که به کاربران اون ، وظیفه خودم دونستم تا حل و فصل برخی مشکلات و به راه انداختن دوباره چرخ های این وب سایت دوست داشتنی ، در کنار کاربران اون و مدیران جدیدش باشم تا جایی که وقت و توانم اجازه بده و تجربیات و پیشنهادات خودم و سایر کاربران رو با کمک تیم جدید مدیریتی به مرحله اجرایی برسونم . امیدوارم اگر دلخوری یا انتقادی هستی دلسوزانه بیان بشه و مدیران جدید هم در تاپیک حاضر بشن و شفاف پاسخگوی کاربران باشن و برای نیازها و موارد مطرح شده - در صورت تایید جهت اجرایی شدن - زمان بندی مناسب ارائه بدن

ارادتمند همیشگی کاربران شاپ کیپر
    رضا
    دو سال پیش همین تاپیک زده میشود روز اول بالای 100 تا تشکر داشت الان بعد چند هفته زیر 10 تا

15. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

Reza آواتار ها
    به خاطر احیای دوباره انجمن و خدمت به کاربران خپعزیز انجمن در حال برگزاری جلسات مستمر با تیم مدیریتی جدید انجمن هستم
    به زودی نتایج جلسات توسط مدیریت جدید به اطلاع کاربران میرسه و کم کم همگی شاهد خروجی این جلسات خواهیم بود که امیدوارم تاثیرگذار باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین