صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 28

موضوع: آیا خودم را بیمه تامین اجتماعی کنم ؟

panel آواتار ها
    137 بار تشکر شده در 82 پست

آیا خودم را بیمه تامین اجتماعی کنم ؟

سلام خسته نباشید
    من قصد دارم که در حین تحصیل که فروشگاه اینترنتی دارم ، خودم را بیمه کنم .
    میخوام از سابقه بیمه در آینده استفاده کنم

نظر شما چیست ؟

با مشاوره تامین اجتماعی تماس گرفتم گفت 2 نوع بیمه دارن برای مشاغل آزاد . 1 بیمه ای که 200 هزار تومان + 40 دفترچه هست که شامل بیمه بازنشستگی هم میشه (بیمه بازنشستگی رو نمیدونم دقیقا گفت یا نه) و یکی دیگه هم گفت که 137 هزار تومان هست بدون دفترچه و بدون بیمه بازنشستگی

دقیقا متوجه منظورشون نشدم

حالا میخوام از شما راهنمایی بگیرم که نظرتون چیست و به نظرتون کدوم نوع بیمه رو انتخاب کنم ؟

Alda آواتار ها
    259 بار تشکر شده در 174 پست
    سلام دوستان
    لطفا راهنمایی کنین
    بنده هم معافیت خدمت دارم و میخام از همین حالا بیمه رد کنم تا برا اینده خوب باشه
    به زودی صدای وبمستر از بیوگرافی ها

behnam1214 آواتار ها
    10 بار تشکر شده در 8 پست
    سلام
    اگر خدمت رفتید می تونید بیمه کنید درغیر این صورت در حین تحصیل نمی تونید خودتون رو بیمه کنید.
    دو نوع بیمه داریم 1- با دفترچه 2- بدون دفترچه
    با دفترچه گرون تره و بدون دفترچه ارزونتره. اگر نیاز به خدمات پزشکی دارید با دفترچه درغیر این صورت بدون دفترچه خودتون رو بیمه کنید.
    موفق باشید

377 بار تشکر شده در 195 پست
    سلام
    اون مشاور بیمه به شما نگفته که میتونید از دانشگاه گواهی بگیرید مبنی بر تحصیل ، که میتونید بیمه بگیرید؟
    از دانشگاه تون استعلام بیگیرید ، بعضی از دانشگاه ها ، روی هزینه تحصیل یه مبلغ برای بیمه میگیرن ،( زمان تحصیل من که اینجوری بود ) گواهی برای بیمه تامین اجتماعی میبردیم و بیمه میشدیم!

در مورد بیمه های شخصی ، بیمه اختیاری برای وب مستر ها بهتره

باز سوال تون رو توی سایت
    bidbarg.com
    بپرسید خیلی بهتر راهنمایی میکنن

مثل یکی از دوستان من که این سوال رو پرسیده و جواب گرفته
    https://www.bidbarg.com/bimeh/78264/...8C%D9%85%D9%87
    ویرایش توسط atila1355 : 2018-07-06 در ساعت 16:45

panel آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam1214 نمایش پست ها
    سلام
    اگر خدمت رفتید می تونید بیمه کنید درغیر این صورت در حین تحصیل نمی تونید خودتون رو بیمه کنید.
    دو نوع بیمه داریم 1- با دفترچه 2- بدون دفترچه
    با دفترچه گرون تره و بدون دفترچه ارزونتره. اگر نیاز به خدمات پزشکی دارید با دفترچه درغیر این صورت بدون دفترچه خودتون رو بیمه کنید.
    موفق باشید
    سلام
    سربازی مشکلی نداره . من سربازی نرفتم

کسی که سربازی نرفته میتونه بیمه بشه و مشکلی نداره

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط atila1355 نمایش پست ها
    سلام
    اون مشاور بیمه به شما نگفته که میتونید از دانشگاه گواهی بگیرید مبنی بر تحصیل ، که میتونید بیمه بگیرید؟
    از دانشگاه تون استعلام بیگیرید ، بعضی از دانشگاه ها ، روی هزینه تحصیل یه مبلغ برای بیمه میگیرن ،( زمان تحصیل من که اینجوری بود ) گواهی برای بیمه تامین اجتماعی میبردیم و بیمه میشدیم!

در مورد بیمه های شخصی ، بیمه اختیاری برای وب مستر ها بهتره

باز سوال تون رو توی سایت
    bidbarg.com
    بپرسید خیلی بهتر راهنمایی میکنن

مثل یکی از دوستان من که این سوال رو پرسیده و جواب گرفته
    https://www.bidbarg.com/bimeh/78264/...8C%D9%85%D9%87
    سلام ، ازشون پرسیدم من سربازی نرفتم ، گفت مشکلی نداره میتونید خودتون رو بیمه مشاغل آزاد کنید

29 بار تشکر شده در 22 پست
    با سلام
    شما اگه بحث باز نشستگی است بیمه تامین اجتماعی ، بیمه مسخره ای است
    1- با توجه به مبلغی که پرداخت میکنید امکاناتی که به شما میدهند کم هست .اگه مریض شوید پول هر داروها پرداحت نمیکنند -برای ساخت دندان و چشم پزشکی و ... پول رو پرداخت نمیکنند و باید از بیمه تکمیلی استفاده کنید.
    2- اگه کارمند شوید برای دو سال خدمت هم باید به دولت پول بدهید من سه سال پیش 800 هزار تومان پول دادم تا به سابقه بیمه ام اضافه شد
    و...
    شما باهزینه کمتری میتوانید خودتان را بازنشست کنید کافی برید به شرکتهای بیمه و از بیمه عمر و سرمایه گذاریشون استفاده کنید
    حداقل مبلغ 50 هزار تومان میباشد و میتوانید قرار داد 10 یا 20 یا 30 سال ببندید و در مدت قرار داد ، از کار افتاده و مریضی صعب الاعلاج و حتی فوت شوید به شما غرامت پرداخت میکنه و میتوانید پس از یک سال پرداخت ، از 80 درصد وام کم بهره بدون ضامن استفاده کنید . میتوانید پس از قرار داد تون پولش رو یکباره یا حتی به صورت ماهیانه دریافت کنید. در اینترنت سرچ کردم این سایت رو پیدا کردم :
    https://www.iran-insurance.org/%D8%A...85%D8%A7%D9%86
    این جهت اطلاع بود نه تبلیغ این سایت

7. کاربران زیر به خاطر این پست از ciborg621 تشکر کرده اند :

ramtin2025 آواتار ها
    1,219 بار تشکر شده در 505 پست
    سلام
    با نظر @ciborg621 کاملا موافقم
    کافیه برید و مزایای 20 ساله و 30 ساله تامین اجتماعی رو با بیمه های عمر مقایسه کنید تا متوجه بشید که چه سودی میبره تامین اجتماعی از بیمه من و شما و در مقابلش حتی نصف بیمه های عمر هم پرداخت نمیکنه.
    اگه بیمه تامین اجتماعی، اجباری و انحصاری نبود قطعا هیچ جایگاهی نداشت. انحصار هم که مساوی با فساده

به نظر من از بیمه های عمر استفاده کنید خیلی به نفعتونه. البته تحقیق کنید و حتما شرکت بیمه ای با پشتوانه محکم رو انتخاب کنید
    نکته : اگه هدفتون اینه که در آینده در یک شرکت یا کارخونه یا هر جای دیگه ای مشغول به کار بشید، بیمه اجباری خواهید شد و در این صورت براتون بهتره که همین بیمه رو از الان شروع کنید ولی اگه برنامه تون کار آزاد هست قطعا تامین اجتماعی گزینه خوبی نیست
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

9. کاربر زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده است :

mahyar21 آواتار ها
    63 بار تشکر شده در 33 پست
    من جدیدا خودم رو بیمه اختیاری کردم
    الان قیمت ماهیانه 300 هستش

11. کاربر زیر به خاطر این پست از mahyar21 تشکر کرده است :

kala110manager آواتار ها
    941 بار تشکر شده در 571 پست
    سلام
    بیمه اختیاری کنید . در حال حاضر قیمتش از بیمه مشاغل آزاد کمتره. اینا رفته بودم بیمه یکی از کارمنداش میگفت

13. کاربر زیر به خاطر این پست از kala110manager تشکر کرده است :

panel آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    سلام
    با نظر @ciborg621 کاملا موافقم
    کافیه برید و مزایای 20 ساله و 30 ساله تامین اجتماعی رو با بیمه های عمر مقایسه کنید تا متوجه بشید که چه سودی میبره تامین اجتماعی از بیمه من و شما و در مقابلش حتی نصف بیمه های عمر هم پرداخت نمیکنه.
    اگه بیمه تامین اجتماعی، اجباری و انحصاری نبود قطعا هیچ جایگاهی نداشت. انحصار هم که مساوی با فساده

به نظر من از بیمه های عمر استفاده کنید خیلی به نفعتونه. البته تحقیق کنید و حتما شرکت بیمه ای با پشتوانه محکم رو انتخاب کنید
    نکته : اگه هدفتون اینه که در آینده در یک شرکت یا کارخونه یا هر جای دیگه ای مشغول به کار بشید، بیمه اجباری خواهید شد و در این صورت براتون بهتره که همین بیمه رو از الان شروع کنید ولی اگه برنامه تون کار آزاد هست قطعا تامین اجتماعی گزینه خوبی نیست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ciborg621 نمایش پست ها
    با سلام
    شما اگه بحث باز نشستگی است بیمه تامین اجتماعی ، بیمه مسخره ای است
    1- با توجه به مبلغی که پرداخت میکنید امکاناتی که به شما میدهند کم هست .اگه مریض شوید پول هر داروها پرداحت نمیکنند -برای ساخت دندان و چشم پزشکی و ... پول رو پرداخت نمیکنند و باید از بیمه تکمیلی استفاده کنید.
    2- اگه کارمند شوید برای دو سال خدمت هم باید به دولت پول بدهید من سه سال پیش 800 هزار تومان پول دادم تا به سابقه بیمه ام اضافه شد
    و...
    شما باهزینه کمتری میتوانید خودتان را بازنشست کنید کافی برید به شرکتهای بیمه و از بیمه عمر و سرمایه گذاریشون استفاده کنید
    حداقل مبلغ 50 هزار تومان میباشد و میتوانید قرار داد 10 یا 20 یا 30 سال ببندید و در مدت قرار داد ، از کار افتاده و مریضی صعب الاعلاج و حتی فوت شوید به شما غرامت پرداخت میکنه و میتوانید پس از یک سال پرداخت ، از 80 درصد وام کم بهره بدون ضامن استفاده کنید . میتوانید پس از قرار داد تون پولش رو یکباره یا حتی به صورت ماهیانه دریافت کنید. در اینترنت سرچ کردم این سایت رو پیدا کردم :
    https://www.iran-insurance.org/%D8%A...85%D8%A7%D9%86
    این جهت اطلاع بود نه تبلیغ این سایت
    سلام خیلی متشکرم بابت توضیحات

من سابقه کار برام مهم هست . میخوام این 2 سال که دانشگاه میرم خودم رو بیمه کنم که سابقه کار هم از فروشگاه اینترنتی داشته باشم

و اینکه اصلا نمیدونم بیمه بازنشستگی چطوری محاسبه میشه بعد از بازنشستگی من و چقدر بهم میدن ماهیانه ! یکم کلا گیج شدم !

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar21 نمایش پست ها
    من جدیدا خودم رو بیمه اختیاری کردم
    الان قیمت ماهیانه 300 هستش
    سلام ، به من گفتند با دفترچه ماهیانه 240 هزار ت ، بدون دفترچه ماهیانه 200 ت

یه نوع بیمه دیگه هم گفت بدون بیمه بازنشستگی 137 ت

نقل قول نوشته اصلی توسط kala110manager نمایش پست ها
    سلام
    بیمه اختیاری کنید . در حال حاضر قیمتش از بیمه مشاغل آزاد کمتره. اینا رفته بودم بیمه یکی از کارمنداش میگفت
    حتما تحقیق میکنم در موردش ، متشکرم
    ویرایش توسط panel : 2018-07-07 در ساعت 03:03

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین