نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: چجوری سایت رو از اسپم در بیارم (Pure spam)

0 بار تشکر شده در 0 پست

چجوری سایت رو از اسپم در بیارم (Pure spam)

با سلام و درود من چند وقتی هست که دامنه رو ثبت کردم ولی هرچی به گوگل میدادم ثبت نمیشد و تو گوگل وبمستر ثبت کردم و امروز رفتم قسمت Manual Actions و دیدم یک پیغام اومده به این متن :

Pure spam
    Pages on this site appear to use aggressive spam techniques such as automatically generated gibberish, cloaking, scraping content from other websites, and/or repeated or
    egregious violations of Google’s Webmaster Guidelines.
    حالا کسی میدونه چجوری به گوگل بگم من این دامنه رو جدید ثبت کردم یا از اسپم خارجش کنم یا کسی این کار رو انجام میده با هزینه (تضمینی) ممنون
    حد اکثر چقدر زمان میبره تا از اسپم در بیاد ممنون
    ممنون میشم کمک کنید
    *شكست بيش از موفقيت آموزنده است*

ehsan_moradi آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست

Cool

اولین اشتباه تون این بود که دومین قبل از این که چک کنید خریدید. گوگل به دومین پنالتی داده و صاحب قبلی وب سایت اون رو ول کرده و شما خریدین، به نظر من هیچ راهی نیست، مگر این که بککلینک‌های اسپم پاک بشه که این غیر ممکن هست که شما به اون بککلینک‌ها دسترسی ندارین. فقط باید بی‌خیال وبسیت بشی. تو وب سایت زیر میتونی بککلینکا که اسپم بود رو ببینی ولی دست رسی به اککونتی که این بککلینک‌ها رو سخته رو ندارین.

https://moz.com/researchtools/ose

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan_moradi نمایش پست ها
    اولین اشتباه تون این بود که دومین قبل از این که چک کنید خریدید. گوگل به دومین پنالتی داده و صاحب قبلی وب سایت اون رو ول کرده و شما خریدین، به نظر من هیچ راهی نیست، مگر این که بککلینک‌های اسپم پاک بشه که این غیر ممکن هست که شما به اون بککلینک‌ها دسترسی ندارین. فقط باید بی‌خیال وبسیت بشی. تو وب سایت زیر میتونی بککلینکا که اسپم بود رو ببینی ولی دست رسی به اککونتی که این بککلینک‌ها رو سخته رو ندارین.

https://moz.com/researchtools/ose
    سلام و درود ادرس سایت http://sunmag.ir من که چیزی نفهمیدم

ehsan_moradi آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    این وب سایت مشکل نداره ظاهرن من چکشش کردم

وب سایت رو اینجا چک کن وب سایت قدیمی نیست و هیچ اسپمی نداره وب سایت رو چک کن اینجا

https://www.dnsbl.info/dnsbl-database-check.php ای پی وب سایتو بزن و این وب سایت

https://www.blacklistmaster.com/ وب سایت رو چک کن هیچ مشکلی نداره

وب سایتت مشکل متا تگ داره( کلمات کلیدی که تو متا تگ بکار بردی هیچ کدوم توی محتوا ی پستات نیست و گوگل بخ اون شک کرده ظاهرا ) و کد سی اس اس که راهت می تونی اون رو برطرف کنی

https://validator.w3.org/nu/?doc=htt...2Fsunmag.ir%2F

وب سایتون رو HTTPS کنید

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام بله ولی اینجا چی میگه

ولی اینم بگم امارگیر که که گذاشتم رو سایت از خیلی وبلاگها ورودی دارم در روز بیشتر بازدیدم از وبلاگ های اسپمر هست که با عنوان های دانلود رمان و اهنگ و خیلی چیزای دیگه
    نمونه کمی از وبلاگ و وب سایت ها
    و خیلی سایت های دیگه
    ویرایش توسط taranoome : 6 روز پیش در ساعت 04:11

851 بار تشکر شده در 444 پست
    با سلام و وقت بخیر
    با وجود اینکه در برخی از موارد رفع پنالتی هایی که در Manual Actions بثبت میشن بسیار راحت تر از مواقعی هست که دامنه پنالتی میشه ولی پیامی برای وبمستر ارسال نمیشه ، ولی شدیدا توصیه میشه اگر به دامنه نیاز شدیدی ندارید ، از یک دامنه جدید استفاده کنید. این دامنه بخاطر اسپم و تقلب در ارسال مطلب و استفاده از مطالب سایر سایت ها پنالتی شده و تا اونجاییکه سایتتون رو دیدم شما هم دارید کپی میکنید که با این شرایط درآوردن این سایت از پنالتی وقت تلف کردن به نظر می رسه ..حتی با مطالب اختصاصی هم به سختی میشه این دامنه رو از پنالتی خارج کرد. وقتتون رو هدر ندید .

0 بار تشکر شده در 0 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    با سلام و وقت بخیر
    با وجود اینکه در برخی از موارد رفع پنالتی هایی که در Manual Actions بثبت میشن بسیار راحت تر از مواقعی هست که دامنه پنالتی میشه ولی پیامی برای وبمستر ارسال نمیشه ، ولی شدیدا توصیه میشه اگر به دامنه نیاز شدیدی ندارید ، از یک دامنه جدید استفاده کنید. این دامنه بخاطر اسپم و تقلب در ارسال مطلب و استفاده از مطالب سایر سایت ها پنالتی شده و تا اونجاییکه سایتتون رو دیدم شما هم دارید کپی میکنید که با این شرایط درآوردن این سایت از پنالتی وقت تلف کردن به نظر می رسه ..حتی با مطالب اختصاصی هم به سختی میشه این دامنه رو از پنالتی خارج کرد. وقتتون رو هدر ندید .
    اگر بحث کپی باشه سایت های بزرگی مثل بیتوته و نمناک هم دارند از سایت های دیگه کپی میکنند و هر مطلبی رو توشون باز میکنی منبع رو زده جای دیگه
    حالا یک سنگ رو ما میندازیم یا میگیره و یا نمیگیره
    ولی کار نشد نداره به نظر من فقط باید سپرد به کاردانش

851 بار تشکر شده در 444 پست
    اصلا بحث کپی نیست .بحث اینه که این سایت یک بار تقلب کرده و لو رفته و گوگل برایهمین تقلب جریمش کرده .
    مراحل خروج از پنالتی Manual Actions در مورد Pure spam کمی سخته
    تمام ایراداتی که گرفته شده رو رفع می کنید و به گوگل پیام میفرستید که من ایرادات رو رفع کردم بیا دوباره بررسی کن.اگر واقعا ایرادات رفع شده باشه احتمالا دامنه از پنالتی خارج میشه .حالا یکی از ایراداتی که گرفته بحث کپی بودن مطالب هست.وقتی شما دوباره مطلب کپی ارسال کردید نباید انتظار داشته باشید که جریمه رفع بشه برای خروج از پنالتی این دامنه ، یکی از کارهایی که باید انجام بدید انتشار مطالب اختصاصی هست .اگر قصد دارید با مطلب کپی سایت رو بالا بیارید به نظر من حتما باید یه دامنه تمیز و صفر کیلومتر انتخاب کنید. گوگل روی این دامنه جریمه اعمال کرده و با مطلب کپی بالا نمیاد. اگر هم بیاد باید کلی وقت و هزینه صرف کنید که منطقی نیست چون با اون وقت و هزینه می تونید یه دامنه دیگه رو چندین برابر این دامنه رشد بدید .
    حالا مراحل خروج دامنه شما از پنالتی :
    تمام مطالبی که الان روی سایت هست رو پاک کنید و چند تا مطلب اختصاصی خوب ارسال کنید.
    لینک های ورودی سایت رو بررسی کنید اگر کسی به دامنه شما از دامنه اسپم لینک مخرب داده همه لینک ها رو لیست کنید و از طریق ابزار Disavow به گوگل گزارش کنید .
    به گوگل پیام بفرستید که بیاد دوباره سایت رو بررسی کنه
    اگر مشکلی باقی مونده باشه دوباره به شما پیام میدن و میتونید اون مشکل خاص رو رفع کنید
    اگر مشکلی پیدا نکنن در عرض چند روز ممکنه دامنه از پنالتی خارج بشه و ایندکس ها به حالت عادی برمیگرده .
    فقط توجه داشته باشید که گوگل رو دامنه شما حساس هست و با کوچکترین تخلف دوباره سریعا شما رو پنالتی می کنه مخصوصا اگر کسی به گوگل گزارش بده که مطلبش رو کپی کردید . همچنین بعد از رفع پنالتی ، ممکنه تا مدتی امکان ستاره دار کردن و عکس دار کردن نتایج سایتتون رو داخل گوگل نداشته باشید.
    حداقل تا شش ماه سایت شما به سختی در نتایج صفحه اول گوگل قرار میگیره و تا مدت های بسیار زیاد گوگل تمام لینک سازی هایی که انجام می دید رو نادیده میگیره . که همین ایرادات باعث میشه روند افزایش بازدیدتون خیلی طولانی بشه

منظورم من بیشتر رو اینه که وقتتون هدر نره وگرنه امتحان کردنش ضرری نداره . خودش میتونه تجربه خوبی باشه برای یادگیری رفع پنالتی گوگل.
    ویرایش توسط حوله بيتا : 5 روز پیش در ساعت 00:20

9. کاربران زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده اند :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    خدایی خیلی سخته 3 سال یک دامنه رو زیر نظر داشته باشی تا آزاد بشه آزاد که شد 5 ساله ثبت کنی بعد 1 ماه فقط به گوگل معرفیش کنی و معرفی نشه و در اخر ببینی دامنه اسپمه
    فکر کنم صاحب قبلیش میدونست پنالتی شده برای فروش تو سایت رند گذاشته بود
    یک هفته روش زمان میزارم اگه برگشت و اون چیزی که میخاستم شد که هیچی و اگه نشد سراغ سک دامنه دیگه میرم