صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: همکاری در فروش تک شاپ پول من رو بلاک کرد!

82 بار تشکر شده در 35 پست

همکاری در فروش تک شاپ پول من رو بلاک کرد!

تو این تاپیک گفته بودم که سیستم تک شاپ از وبمسترها درخواست اطلاعات شخصی کرده. (حتی عکس پرسنلی می‌خوان!)

من بهشون گفتم که دلیلش چیه؟ به جای جواب دادن، با لحن بی ادبانه گفتن نمی خوای به سلامت! کار نکن!

بهشون گفتم می‌گن شما محصول بی کیفیت ارسال می‌کنید و مشتری ناراضیه، بازم بدون دادن جواب، گفتن که با بقیه کار کن! اونا از ما بهترن!!

پرسیدم درسته که این اطلاعات رو برای اداره مالیات می‌خواید؟ بدون دادن جواب، گفتن برای ما وبمستر مهم نیست. قانون ما اینه، دوس نداری کار نکن!

گفتم این طور که معلومه شما بیشتر دوس دارید من دیگه با شما کار نکنم! پس پول منو واریز کنید!

جواب داد که 1 ریال واریز نمی شه تا تأیید مشخصات بشید! درصد ارسال شد رو هم 0 کرد.

واقعاً آدم می‌مونه تو این دوره زمونه که همه دنبال جذب مشتری و همکار خوب هستن، تک شاپ به طرز عجیبی دنبال فراری دادن آدماس!!

166 تومان من رو تو روز روشن می‌خورن و می‌گن پرداخت نمی‌کنیم. تازه این همه پول نیست. کلی سفارش هم هست که ارسال شده و توزیع شد نخورده.

اون کسی که با این شرایط، با همچین سیستمی کار کنه واقعاً پا روی وجدان و شرف و وجود خودش می‌ذاره.

متن تماس من با تک شاپ رو می‌تونید این زیر ببینید:

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

2. کاربران زیر به خاطر این پست از good_boy1 تشکر کرده اند :

73 بار تشکر شده در 56 پست
    ممنون برای اطلاع رسانی.

پیشنهاد میکنم داخل انجمن های دیگه هم همین مطلب را به اشتراک بگذارید.

4. کاربر زیر به خاطر این پست از فرانکفورت تشکر کرده است :

adea1371 آواتار ها
    739 بار تشکر شده در 430 پست
    از منم واریز نشد

6. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

376 بار تشکر شده در 194 پست
    چه سطح سواد و ادب بالایی دارن!!!!

8. کاربر زیر به خاطر این پست از atila1355 تشکر کرده است :

toofan245 آواتار ها
    363 بار تشکر شده در 130 پست
    واقعا توی این بازار آشفته ، از دست دادن مشتری اونم به این شکل نوبره

اصلا همکاری در فروشی که یه شماره تلفن ثابت نداره خودش مشکل داره
    اخبار و قیمت روزانه موبایل https://telegram.me/mobsam

10. کاربر زیر به خاطر این پست از toofan245 تشکر کرده است :

adea1371 آواتار ها
    739 بار تشکر شده در 430 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط good_boy1 نمایش پست ها
    تو این تاپیک گفته بودم که سیستم تک شاپ از وبمسترها درخواست اطلاعات شخصی کرده. (حتی عکس پرسنلی می‌خوان!)

من بهشون گفتم که دلیلش چیه؟ به جای جواب دادن، با لحن بی ادبانه گفتن نمی خوای به سلامت! کار نکن!

بهشون گفتم می‌گن شما محصول بی کیفیت ارسال می‌کنید و مشتری ناراضیه، بازم بدون دادن جواب، گفتن که با بقیه کار کن! اونا از ما بهترن!!

پرسیدم درسته که این اطلاعات رو برای اداره مالیات می‌خواید؟ بدون دادن جواب، گفتن برای ما وبمستر مهم نیست. قانون ما اینه، دوس نداری کار نکن!

گفتم این طور که معلومه شما بیشتر دوس دارید من دیگه با شما کار نکنم! پس پول منو واریز کنید!

جواب داد که 1 ریال واریز نمی شه تا تأیید مشخصات بشید! درصد ارسال شد رو هم 0 کرد.

واقعاً آدم می‌مونه تو این دوره زمونه که همه دنبال جذب مشتری و همکار خوب هستن، تک شاپ به طرز عجیبی دنبال فراری دادن آدماس!!

166 تومان من رو تو روز روشن می‌خورن و می‌گن پرداخت نمی‌کنیم. تازه این همه پول نیست. کلی سفارش هم هست که ارسال شده و توزیع شد نخورده.

اون کسی که با این شرایط، با همچین سیستمی کار کنه واقعاً پا روی وجدان و شرف و وجود خودش می‌ذاره.

متن تماس من با تک شاپ رو می‌تونید این زیر ببینید:

همین تاپیک تو پرشین تولز هم بزن

نقل قول نوشته اصلی توسط atila1355 نمایش پست ها
    چه سطح سواد و ادب بالایی دارن!!!!
    دو تا نکته دقیق گفتی: سواد و ادب.

متأسفانه تو هر دو ضعیف هستن.

به نظر می‌رسه دو سه تا سیکل ردی جمع شدن و یه همکاری در فروش زدن. خود سیستمشون قدیمی ترین ورژن میکس ایرانه. نکردن تو این چند سال یه بروزرسانی کنن پنلشون رو.

باید کانالشون رو ببینی و کیفیت عکس هایی که تو کانال می‌ذارن. مثلاً لیوانه رو گرفته تو دستش (با همون ناخنای سیاه و چرک) با گوشی ازش عکس گرفته. پس زمینه‌ش هم یا موزاییکه یا کلی جنس ریخته شده رو زمین.
    الآن این عکس رو من چکار کنم!؟!

جالبش این بود که همین طوری عکس می ‌ذاشتن بدون این که زیرش بنویس چه محصولی. یه بار گفتم بابا حداقل تایپ کنید زیرش که بعدا خواستم تو کانال سرچ کنم بتونم. از اون به بعد می نویسن اسم محصول رو!

محصول زدنشون جالبه. دقیقاً برمی دارن از سیستم های دیگه کپی می‌کنن. مثلاً محصول زده رو عکساش نوشته میهن استور!! یا تو متن نوشته همکاری در فروش میهن استور مفتخر است این محصول را... (دقیقاً کپی کردن و حتی یه بار نخوندن ببین چی هست!)

تقصیر پایگان و دایان و میهن استوره. از بس زدن تو کار پوشاک و دیگه هیچ محصولی غیر از لباس نمی‌ذارن من رو سوق دادن که برم از سیستم های دیگه که محصول زیادی دارن استفاده کنم.

خوبی تک شاپ اینه که تنوع محصولش خیلی خوبه. همه چی داره غیر از لباس. این برای من که محصولات رو تو سایت می‌زنم و دنبال سئو هستم خیلی خوبه.

این باعث شده بود رو ضعف های فنی و سیستمی‌شون چشم بپوشونم که خوشبختانه همه چی تموم شد.

این تاپیک رو برای پول نزدم. 166 تومان پولی نیست.

خواستم وبمسترها متوجه بشن با چه آدمایی طرف هستن. واقعاً کسی نباید با این سیستم کار کنه. خوبه کلاً 200 نفر عضو کانالش هستن و این طور دل گنده‌س و می‌گه با ما کار نکن! اگه 1000 تا عضو داشت فکر کنم ادعای پیغمبری می‌کردن!

البته از پولم نمی گذرم و مثل گوشت سگ حرومشون باشه.

توجیهش هم اصلاً قابل قبول نیست. به فرض که قانون من درآوردی گذاشتن که باید عکس و مشخصات شخصی بدی. خب این برای کار آینده‌س. من نمی‌خوام دیگه ادامه بدم. وقتی قراره تسویه کنی چرا پول رو بلاک می‌کنی!؟

مث اینه که یه کارمند از جایی اخراج بشه، دیگه باهاش تسویه نکنن بگن چون دیگه با ما نیستی حق و حقوق باقی مونده‌ت رو بهت نمی دیم!!

یه اتفاق جالب! الآن دیدم پولم رو واریز کردن!!
    هیچ توضیحی هم ندادن.

نمی دونم تأثیر این تاپیک بود یا ...

شایدم چند تا از بازاریابا این وضع براشون پیش اومده و ترسیدن که اینا همه شکایت کنن...

13. کاربر زیر به خاطر این پست از good_boy1 تشکر کرده است :

www.lxl.ir آواتار ها
    58 بار تشکر شده در 48 پست
    سلام
    سوال اول بخاطر عکس پرسنلی چرا بحث کردید ؟ انجام میدادید پولتون میگرفتید
    دوم مالیات تا 24 میلیون در امد تو سال معاف از مالیات هستید

و الان هم که واریز کردند پولتون رو
    ویرایش توسط www.lxl.ir : 4 هفته پیش در ساعت 23:14

نقل قول نوشته اصلی توسط www.lxl.ir نمایش پست ها
    سلام
    سوال اول بخاطر عکس پرسنلی چرا بحث کردید ؟ انجام میدادید پولتون میگرفتید
    دوم مالیات تا 24 میلیون در امد تو سال معاف از مالیات هستید

و الان هم که واریز کردند پولتون رو
    اطلاعات شخصی رو نباید به هر کسی داد. خیلی راحت می شه از این ها سوء استفاده کرد.
    چرا باید عکس پرسنلی و کارت ملی و کارت بانکی و آدرس و تلفن و... رو به یه سایتی بدم که سر و ته خودش معلوم نیست.

این همکاری در فروش، حتی خودش شماره تماس ثابت نداره و با موبایل پشتیبانی می‌کنه!!
    به نظرتون به همچین سیستمی می‌شه اعتماد کرد و اطلاعات داد؟!

به قول خودش «پولیس فتا» گفته وبمسترا باید تلفن ثابت و عکس و... رو بدن، ولی این پولیس یادش رفته به خودشون بگه چرا یه آدرس و تلفن ثابت ازتون وجود نداره؟!

معلومه که یه کاسه‌ای زیر نیم کاسه هست.

------------------
    در مورد مالیات هم من بخوام مالیات بدم مگه دستم کجه؟ خودم می‌رم این کارو می‌کنم؛ چرا باید یه واسطه این کارو بکنه؟!

-----------------
    در ضمن اصلاً بحث پول نیست. 160 تومان پولی نیس که ارزش دادسرا رفتن و شکایت کردن داشته باشه.
    من این تاپیک رو زدم تا بقیه وبمسترها مطلع بشن و با همچین سیستم هایی کار نکنن و برای خودشون ارزش و احترام قائل بشن.

16. کاربران زیر به خاطر این پست از good_boy1 تشکر کرده اند :

abolfazell آواتار ها
    391 بار تشکر شده در 219 پست
    الان اینا فازشون چیه ؟ آخه این چه طرز برخورد با بازار یابی هست که داره براتون مشتری میفرسته
    واقعا تاسف بار بود
    استارتر ممنون بابت اطلاع رسانی

بالاترین کیفیت و کمترین قیمت

18. کاربر زیر به خاطر این پست از abolfazell تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین