صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: توضیح پیرامون اتفاقات اخیر انجمن شاپ کیپر پس از تغییر مدیریت

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,891 بار تشکر شده در 795 پست

توضیح پیرامون اتفاقات اخیر انجمن شاپ کیپر پس از تغییر مدیریت

با سلام خدمت کاربران فهیم انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران،
    خوشحالم که به طور رسمی برای اولین بار پس از خرید انجمن فروشگاه های اینترنتی ایران و تصاحب برند شاپ کیپر، با کمی تاخیر فرصتی دست داد تا پیرامون اتفاقات اخیر با شما صحبت کنم.

همانطور که وعده داده بودیم قرار بود در تاریخ 17 اسفند همزمان با روز تولد شاپ کیپر که به صورت نمادین روز فروشگاه های اینترنتی ایران نامگذاری شده بود، با برنامه ریزی های انجام شده از نسخه کامل یک پورتال اجتماعی برای ادامه راه شاپ کیپر بهره برداری انجام شود که علی رغم هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده به دلیل نواقص موجود در اجرا و همچنین مشغله بیش از حد و ناگهانی تیم فنی مجموعه، اوضاع وفق مراد پیش نرفت. برای بهبود اوضاع اندکی شکیبایی کردیم و سعی در به روز رسانی پورتال و انجام اصلاحات را داشتیم که بنا به دلایلی موفقیت در این زمینه نیز حاصل نشد.

در همین بین، با پیشنهادات و انتقادات کاربران دلسوز و فهیم مجموعه روبرو شدیم و بنای جلسات متعددی رو با مدیریت قبلی مجموعه نهادیم که با بررسی تمام راهکارها قرار بر غیرفعال شدن نسخه فعلی پورتال تا روی کار آمدن نسخه نهایی آن گردید و تصمیم بر آن شد تا زمان فوق، انجمن و ابزارهای آن همچون سابق و قوی تر تقویت گردد. در همین راستا و در اولین گام طی روزهای گذشته امکان ثبت نام در انجمن بعد از حدود چهار ماه مجددا فعال شد و طی همین چند روز شاهد استقبال بی نظیر کاربران جدید از این اتفاق مبارک بودیم. به عنوان دومین گام تغییرات و با همفکری های انجام شده و به پیشنهاد خود کاربران، امکان رفع مسدودی از نام کاربری افراد خاطی فراهم شد و طی ایمیلی از همه این کاربران خواسته شد در صورتی که خود را ملزم به رعایت قوانین انجمن بدانند خواهند توانست با ارسال نام کاربری خود به ایمیل اینفوی سایت، مجددا امکان فعالیت با نام کاربری گذشته خود را داشته باشند.

همزمان با این تغییرات و در جهت احترام هر چه بیشتر به کاربران جدید و قدیم این مجموعه، کلیه محدودیت های موجود اعم از محدودیت های موجود برای فعالیت در بازارچه و همچنین ارسال پیام خصوصی غیرفعال شد و از همین لحظه همه کاربران می توانند آزادانه و در چارچوب قوانین از تمام امکانات نرم افزاری و سخت افزاری انجمن در راستای پیشبرد اهداف علمی، آموزشی و خیرخواهانه خود و سایرین استفاده نمایند. ضمنا برای ادای دین به شرکای تجاری خود که در این سالها همواره باعث بقای این مجموعه بودند تغییرات قابل توجهی در تعرفه تبلیغاتی انجمن ایجاد شده است تا بتوانیم همچون گذشته این عزیزان را در کنار خود داشته باشیم.

با توجه به شناختی که کاربران انجمن از من به عنوان یکی از قدیمی ترین کاربران انجمن دارند، تمام تلاشم را خواهم کرد که با برنامه ریزی های مجدد و البته اصولی تر، تغییرات مثبت تری در این محفل علمی آموزشی دوستانه ایجاد کنم و در این مسیر بعد از تکیه بر تیم فنی گروه نرم افزاری آجیک، نیازمند همکاری و همفکری و دلسوزی شما کاربران خوب انجمن هستم.

احمد سلطانی
    مدیر جدید انجمن شاپ کیپر
    پرتال پرسش و پاسخ شاپکیپر
    پاسخ دقیق و صحیح به تمام سوالات شما...
    shopkeeper.ir

Reza آواتار ها
    15,732 بار تشکر شده در 5,327 پست
    سلام احمد جان
    خوشحالم که بالاخره این تاپیک زده شد
    امیدوارم دوباره شاهد روزهای اوج شاپ کیپر باشیم
    این انجمن و کاربرانش هنوز هم این پتانسیل رو دارن که مسیر وب فارسی رو تغییر بدن و در این حوزه جریان ساز بشن
    موفق باشی . . .
    کسب درآمد حلال بر هر مرد و زن مسلمانی واجب است
    عـبـادت ده جز دارد کـه نه جز آن طلـب روزی حـلال است

3. کاربران زیر به خاطر این پست از Reza تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر BazPardakht.Com آواتار ها
    1,172 بار تشکر شده در 598 پست
    سلام
    راستيتش با تاخير افتادن روي تغييرات خيلي از دوستان نسبت به انجمن سرد شدن ولي به نظر من مجدد به حالت گذشته بر مي گرده
    اگر بشه انجمن رو داخل يه اپليكيشن بالا اورد خيلي سريع رشد گذشتش رو بر مي گردونه
    مخصوصا بخشي به عنوان چت اعضا هم داشته باشه البته چت روي وب قال نمايش نباشه كه فيلترينگ روش نشونه بره فقط روي اپ و با لوگين كردن امكان برقراري چت وجود داشته باشه

5. کاربران زیر به خاطر این پست از BazPardakht.Com تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,345 بار تشکر شده در 1,505 پست
    با عرض سلام و احترام
    با توجه به تغییرات فراوانی که در وب ایران رو داده بهتره نسخه های موقتی نپیچیم
    دلیلی نداره کاربری اینجا باشه وقتی نه چیزی بهش اضافه میشه نه هم انگیزه داره به دیگران چیزی یاد بده
    کلا ما باید بستری ایجاد کنیم که نیازهای فعلی کاربرها رو بررسی و به چالش و حل میکشونه اگر اینکار انجام بشه کاربران زیادی از جاهای دیگه که میان هیچ قدیمی ها هم میان و میمونند

و اما بخش ساختاری اسکریپت انجمن ساز سایت
    پیشنهاد میدم به زنفورو منتقلش کنید هم قوی تره هم با وب و اپها سازش بیشتری داره
    ببخشید خواب خواب هستم گفتم چیزی نوشته باشیم و ببینیم نظر سایر کاربران چیه؟
    --

7. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

ramtin2025 آواتار ها
    1,219 بار تشکر شده در 505 پست
    سلام
    امیدوارم موفق باشید و بتونید انجمن رو به روزهای اوج برگردونید. کار سختیه ولی با تلاش، درس گرفتن از گذشته و برنامه ریزی دقیق، دور از دسترس نیست.
    اما اجازه فعالیت مجدد به کاربران خاطی، اولا بی احترامی به تصمیم ها و قضاوت مدیران سابق هست و در ثانی بحث ها و مشاجرات گذشته رو دوباره باز میکنه و قطعا به جز دردسر و ناراحتی چیزی نداره. امیدوار بودیم که با تغییرات جدید بتونیم فعالیت بیشتری در نسخه جدید شاپکیپر داشته باشیم ولی جایی که کلاهبردارها و حقه بازها آزادانه فعالیت کنند قطعا جای بنده و امثال من نخواهد بود

موفق باشید
    آی پرستا نماینده رسمی پرستاشاپ در ایران
    پرستاشاپ فارسی

9. کاربران زیر به خاطر این پست از ramtin2025 تشکر کرده اند :

Free4All آواتار ها
    63 بار تشکر شده در 39 پست
    یادش به خیر . اوایل که توی انجمن عضو شده بودم جو همکاری خوبی بود و هرکس هر چیزی بلد بود و تجربه ایی داشت دریغ نمی کرد.امکان نداشت یه سوال و مشکلی بدون جواب بمونه و هر کسی تجربه خودش رو می نوشت. اما الان احساس می کنم از اون اعضا فقط چند نفری هستن که فعال هستن و کلا انجمن یه جورایی سوت و کور شده و اون جو سابق رو نداره. فکر کنم اون صفحه اول که لیست پست های آپدیت شده بود خیلی کمک می کرد به انجمن. منظورم لیست آخرین پست ها هست که روی دامنه اصلی نشون داده می شد که الان یه سایت دیگه هست.اگر می شد مثل سابق اون رو برگردوند عالی می شد

11. کاربر زیر به خاطر این پست از Free4All تشکر کرده است :

zozze آواتار ها
    859 بار تشکر شده در 480 پست
    سلام
    حدود 2 ماه پیش هم همچین تاپیکی زده شد.
    در اون هم قول بهبود هایی داده شد و 2 ماه کامل تمام کاربران فقط از شما سکوت دیدن، حتی برای دلگرمی از اتفاقات پشت پرده ( جلسات و ... ) هیچ خبری ندادید بهمون.
    به هر جهت ظاهر تاپیک مثل بقیه صحبت ها قشنگ بود، مثل تغییراتی که آقا رضا قبل از عید ازش خبر میداد، مثل تاپیک هایی که همگی توش مشارکت کردیم و مسابقاتی که برندش مشخص نشد...
    اما امیدوارم اینبار با دفعات قبلی یه تفاوت داشته باشه و به نتیجه برسیم.
    قبلاً من بعد از سایت های خودم بیشترین وقتم رو توی شاپکیپر میزاشتم و به هر تاپیکی که میتونستم جواب میدادم و از بقیه تاپیک ها استفاده میکردم و یاد میگرفتم ولی الان دیگه خیلی وقته این جو مرده!
    باید یه انقلاب شاپکیپری رُخ بده و چون فرصت های زیادی رو مدیران سوزوندن خیلی سخت دوباره شرایط مثل قبل میشه.
    چون میترسم از به نتیجه نرسیدن این تاپیک مثل تاپیک های قبلی هیچ پیشنهادی ندارم که بدم و نمیخوام که بدم، اگر مدیران براشون اهمیت داره تاپیک هایی که قبلاً زده شده رو بررسی کنن و میدونن دیگه نیاز کاربران چی هست
    موفق باشید.

13. کاربران زیر به خاطر این پست از zozze تشکر کرده اند :

10 بار تشکر شده در 9 پست
    با سلام و تبریک و تحیت خدمت حضرت عالی و آرزوی موفقیت شما :
    یکی از مسائلی که باعث ناراحتی و فرار کاربران انجمن میشه محدودیتهای مثل ارسال پست و پیام خصوصی و از این جور مزخرفات است.کلا این محدودیت ها رو بردار احمد.حرفاشونم گوش کن ببین دردشون چیه؟
    باتشکر از شما.
    ویرایش توسط james : 2018-07-23 در ساعت 12:03

15. کاربر زیر به خاطر این پست از james تشکر کرده است :

راهبر انجمن شاپ کیپر as87 آواتار ها
    1,891 بار تشکر شده در 795 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط Reza نمایش پست ها
    سلام احمد جان
    خوشحالم که بالاخره این تاپیک زده شد
    امیدوارم دوباره شاهد روزهای اوج شاپ کیپر باشیم
    این انجمن و کاربرانش هنوز هم این پتانسیل رو دارن که مسیر وب فارسی رو تغییر بدن و در این حوزه جریان ساز بشن
    موفق باشی . . .
    ممنون رضا جان
    انشالله به روزهای بهتری از گذشته بر می گردیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    سلام
    راستيتش با تاخير افتادن روي تغييرات خيلي از دوستان نسبت به انجمن سرد شدن ولي به نظر من مجدد به حالت گذشته بر مي گرده
    اگر بشه انجمن رو داخل يه اپليكيشن بالا اورد خيلي سريع رشد گذشتش رو بر مي گردونه
    مخصوصا بخشي به عنوان چت اعضا هم داشته باشه البته چت روي وب قال نمايش نباشه كه فيلترينگ روش نشونه بره فقط روي اپ و با لوگين كردن امكان برقراري چت وجود داشته باشه
    انشالله با کمک همراهان همیشگی انجمن خیلی بهتر از گذشته فعال خواهیم بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    با عرض سلام و احترام
    با توجه به تغییرات فراوانی که در وب ایران رو داده بهتره نسخه های موقتی نپیچیم
    دلیلی نداره کاربری اینجا باشه وقتی نه چیزی بهش اضافه میشه نه هم انگیزه داره به دیگران چیزی یاد بده
    کلا ما باید بستری ایجاد کنیم که نیازهای فعلی کاربرها رو بررسی و به چالش و حل میکشونه اگر اینکار انجام بشه کاربران زیادی از جاهای دیگه که میان هیچ قدیمی ها هم میان و میمونند

و اما بخش ساختاری اسکریپت انجمن ساز سایت
    پیشنهاد میدم به زنفورو منتقلش کنید هم قوی تره هم با وب و اپها سازش بیشتری داره
    ببخشید خواب خواب هستم گفتم چیزی نوشته باشیم و ببینیم نظر سایر کاربران چیه؟
    در مورد موارد فنی، بنده تصمیم گیری نمی کنم ولی حتما به اطلاع دوستان می رسونم پیشنهاد شما رو.
    انشالله که هرچه زودتر بتونید سلامتی خودتون رو به دست بیارید و بتونیم بهتر و بیشتر از همیشه در خدمتتون باشیم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط ramtin2025 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم موفق باشید و بتونید انجمن رو به روزهای اوج برگردونید. کار سختیه ولی با تلاش، درس گرفتن از گذشته و برنامه ریزی دقیق، دور از دسترس نیست.
    اما اجازه فعالیت مجدد به کاربران خاطی، اولا بی احترامی به تصمیم ها و قضاوت مدیران سابق هست و در ثانی بحث ها و مشاجرات گذشته رو دوباره باز میکنه و قطعا به جز دردسر و ناراحتی چیزی نداره. امیدوار بودیم که با تغییرات جدید بتونیم فعالیت بیشتری در نسخه جدید شاپکیپر داشته باشیم ولی جایی که کلاهبردارها و حقه بازها آزادانه فعالیت کنند قطعا جای بنده و امثال من نخواهد بود

موفق باشید
    حتما امکان اینکه شاپکیپر به روزهای بهتر از گذشته برگرده وجود داره.
    سلام
    در مورد نظرتون در رابطه با رفع مسدودی از کاربران باید خدمتتون عرض کنم که تصمیماتی که مدیران قبلی گرفتن محترم هست. و قرار نیست این تصمیمات زیر پا گذاشته بشن. حداقل ماجرا این هست که بنده خودم به عنوان مدیر از مدتها پیش در انجمن (شاید ابتدای شکل گیری قوانینی که به استناد اونها کاربران مسدود شدن) حضور داشتم و خیلی از افرادی که دسترسیشون محدود شده، توسط خود من مسدود شدن.
    در مورد اینکه چرا چنین تصمیمی گرفته شده، دلیل این هست که خیلی از کاربران، به دلیل ویرایش پست اول تاپیک، یا ارسال تاپیک تکراری برای همیشه بن شدن. من به عنوان مدیر همیشه مخالف این بودم و هستم که برای یک اشتباه، بیاییم و کاربران رو برای همیشه از دسترسی به اون اکانت (که شناسنامه هر فردی داخل اینترنت هست) محروم کنیم. هرچند که کاربری که بخواد مشاجرات و بحث هایی که می فرمایید رو انجام بده. ما هرگز با بستن نام کاربری و نهایتا ای پی نمی تونیم جلوی فعالیت ایشون رو بگیریم. و با نام کاربری جدیدی شروع به فعالیت می کنیم.

ما این فرصت رو برای دوستانی در نظر گرفتیم که بنا به هر دلیلی که شاید حتی قصور بنده به عنوان راهبر گذشته شاپکیپر باشه یوزرشون مسدود شده، حتما و یقینا برگشت این افرد به انجمن می تونه به بار علمی و دوستانه انجمن کمک کنه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Free4All نمایش پست ها
    یادش به خیر . اوایل که توی انجمن عضو شده بودم جو همکاری خوبی بود و هرکس هر چیزی بلد بود و تجربه ایی داشت دریغ نمی کرد.امکان نداشت یه سوال و مشکلی بدون جواب بمونه و هر کسی تجربه خودش رو می نوشت. اما الان احساس می کنم از اون اعضا فقط چند نفری هستن که فعال هستن و کلا انجمن یه جورایی سوت و کور شده و اون جو سابق رو نداره. فکر کنم اون صفحه اول که لیست پست های آپدیت شده بود خیلی کمک می کرد به انجمن. منظورم لیست آخرین پست ها هست که روی دامنه اصلی نشون داده می شد که الان یه سایت دیگه هست.اگر می شد مثل سابق اون رو برگردوند عالی می شد

البته اخرین ارسال ها و تاپیک هایی که طی 24 ساعت، هفته و یا ماه گذشته بی پاسخ موندن داخل انجمن از طریق لینک زیر منو (موضوعات بی پاسخ) قابل دسترسی هست:

ارسالهای 24 ساعت گذشته
    ارسال های هفته گذشته
    ارسال های ماه گذشته

نقل قول نوشته اصلی توسط zozze نمایش پست ها
    سلام
    حدود 2 ماه پیش هم همچین تاپیکی زده شد.
    در اون هم قول بهبود هایی داده شد و 2 ماه کامل تمام کاربران فقط از شما سکوت دیدن، حتی برای دلگرمی از اتفاقات پشت پرده ( جلسات و ... ) هیچ خبری ندادید بهمون.
    به هر جهت ظاهر تاپیک مثل بقیه صحبت ها قشنگ بود، مثل تغییراتی که آقا رضا قبل از عید ازش خبر میداد، مثل تاپیک هایی که همگی توش مشارکت کردیم و مسابقاتی که برندش مشخص نشد...
    اما امیدوارم اینبار با دفعات قبلی یه تفاوت داشته باشه و به نتیجه برسیم.
    قبلاً من بعد از سایت های خودم بیشترین وقتم رو توی شاپکیپر میزاشتم و به هر تاپیکی که میتونستم جواب میدادم و از بقیه تاپیک ها استفاده میکردم و یاد میگرفتم ولی الان دیگه خیلی وقته این جو مرده!
    باید یه انقلاب شاپکیپری رُخ بده و چون فرصت های زیادی رو مدیران سوزوندن خیلی سخت دوباره شرایط مثل قبل میشه.
    چون میترسم از به نتیجه نرسیدن این تاپیک مثل تاپیک های قبلی هیچ پیشنهادی ندارم که بدم و نمیخوام که بدم، اگر مدیران براشون اهمیت داره تاپیک هایی که قبلاً زده شده رو بررسی کنن و میدونن دیگه نیاز کاربران چی هست
    موفق باشید.
    به امید خدا روزهای خوبی در انتظار شاپکیپر خواهد بود.
    و یقینا همراهی شما عزیزان برای ما خیلی مهم هست.
    موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط james نمایش پست ها
    با سلام و تبریک و تحیت خدمت حضرت عالی و آرزوی موفقیت شما :
    یکی از مسائلی که باعث ناراحتی و فرار کاربران انجمن میشه محدودیتهای مثل ارسال پست و پیام خصوصی و از این جور مزخرفات است.کلا این محدودیت ها رو بردار احمد.حرفاشونم گوش کن ببین دردشون چیه؟
    باتشکر از شما.
    با سلام
    در گام اول تغییرات تمام محدودیت های ارسال پست و پیام خصوصی برداشته شده است.
    مفوق باشید

17. کاربران زیر به خاطر این پست از as87 تشکر کرده اند :

879 بار تشکر شده در 454 پست
    با سلام و وقت بخیر
    خیلی متاسف شدم که مدیریت جدید هم دقیقا داره مسیر مدیریت قدیم رو طی می کنه .هیچ وقت هم درک نکردم که مدیران انجمن چرا انقدر تمایل به زدن تاپیک برای تغییراتی دارند که هنوز هیچ برنامه ریزی براشون نکردن .چندین ماه پیش تاپیکی زده شد که قرار هست تغییرات بزرگی انجام بشه و در راستای همین تغییرات بزرگ اولین تغییری که انجام شد بستن عضویت کاربران جدید بود. الان بعد از چندین ماه اولین تغییری که انجام شد باز کردن عضویت کاربران بود ؟ !!!! امیدوارم ناراحت نشید ولی این رفتار قبلا چندین بار تکرار شده و وعده ها و تایمرهایی در این انجمن فعال شده که همیشه هم هیچ خبری نبوده .
    رفع محدودیت از بازار چه هیچ کمکی به پیش رفت انجمن و فعالیت اعضا نمیکنه و فقط تعداد اسپمرها و تاپیک ها بیخود زیاد میشه .اینطور احساس میشه که بجای چاره اندیشی برای بیشتر شدن همکاری اعضا ، دست گذاشتید روی روشی که قبلا هم امتحان شده و هیچ سودی برای انجمن نداشته . تنها چیزی که به نظر میرسه تلاش برای بیشتر شدن بازدید بازارچه و امید برای افزایش بازدید انجمن و کاهش الکسا هست که با شرایط جدید اینترنت و وجود شبکه های اجتماعی و همچنین تغییرات اساسی و شدید قوانین گوگل ، رونق گرفتن بازارچه باعث افزایش تاپیک های بی محتوا و تکرار و نابود شدن ورودی گوگل انجمن خواهد شد . در کوتاه مدت بازدید بیشتر میشه و اگر همین رویه ادامه دار بشه تا آخر این سال کل بازدید انجمن از دست خواهد رفت .
    رفع محدودیت کابران خاطی هم از اون تغییراتی هست که هیچ فکری پشتش نیست .اگر منظورتون اون کاربرهایی هستند که کاربر با ارزشی بودند و به خاطر پیش بینی این روزهای انجمن ، دشمن فرض شدن و خاطی شدن ، اون کاربرها هیچگاه برای شما ایمیلی ارسال نخواهند کرد که ما رو رفع محدودیت کنید. برای این کاربر ها باید شما اول رفع محدودیت می کردید و بعد ایمیلی ارسال می کردید تا شاید دوباره راضی بشن و فعالیتشون رو شروع کنن .
    فقط کاربرهای خاطی که به دلیل ایجاد مشکل برای اعضا ، خاطی شده بودن براتون ایمیل ارسال می کنند و بعد از رفع محدودیت دوباره روش کاری خودشون رو از سر می گیرند.
    این تغییراتی که شما بعد از 6 ماه فرمودید نمی شه اسمش رو تغییر گذاشت و دقیقا در راستای اشتباهات مدیریت قبلی دارید عمل می کنید.
    موفق باشید .

19. کاربران زیر به خاطر این پست از حوله بيتا تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین