صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: ایده تحویل صبحانه در محل

toofan245 آواتار ها
    365 بار تشکر شده در 130 پست

ایده تحویل صبحانه در محل

چندروز پیش وقتی صبح به محل کارم رفتم به خاطر نخوردن صبحانه احساس ضعف کردم. مثل اکثر اوقات با خریدن یک کیک و یک پاکت کوچک شیر روزم رو شروع کردم. همان لحظه با خودم گفتم چقدر خوب میشد مثل رستوران که تماس میگیری تا نهار یا شام بیارن، صبحانه هم بیارن. به نظرم ایده جدیدی بود. برای همین گوگل رو باز کردم تا دربارش تحقیق کنم. متوجه شدم ایده جدیدی نیست و چندین نفر دارن اینکار رو انجام میدن. اما چیزی که مهم بود این بود که اولا قیمت ها واقعا بالا بود و برای من به عنوان مشتری خیلی صرفه اقتصادی نداشت تا 30 هزارتومان برای یک صبحانه ساده بدم. ثانیا خدمات این افراد خیلی محدود بود و خیلی از شهرها و مناطق کشور رو ساپورت نمی کرد.

دوستان نظر شما چیه؟ اینکار میتونه موفق باشه؟
    البته قراره همین روزها با یکی از دوستان به صورت محدود این کار رو تست کنیم. اگر شروع کردیم نتیجش رو همینجا اعلام میکنم. شما هم اگه نظر یا پیشنهادی دارید خوشحال میشوم بشنوم
    اخبار و قیمت روزانه موبایل https://telegram.me/mobsam

2. کاربر زیر به خاطر این پست از toofan245 تشکر کرده است :

کاربر فعال انجمن شاپ کیپر bestirani2 آواتار ها
    1,331 بار تشکر شده در 734 پست
    سلام
    به نظر من که خیلی خوبه.
    می توانید داخل مناطقی که دفاتر اداری زیاد هست تبلیغ کنید.

4. کاربران زیر به خاطر این پست از bestirani2 تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,783 بار تشکر شده در 979 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط toofan245 نمایش پست ها
    چندروز پیش وقتی صبح به محل کارم رفتم به خاطر نخوردن صبحانه احساس ضعف کردم. مثل اکثر اوقات با خریدن یک کیک و یک پاکت کوچک شیر روزم رو شروع کردم. همان لحظه با خودم گفتم چقدر خوب میشد مثل رستوران که تماس میگیری تا نهار یا شام بیارن، صبحانه هم بیارن. به نظرم ایده جدیدی بود. برای همین گوگل رو باز کردم تا دربارش تحقیق کنم. متوجه شدم ایده جدیدی نیست و چندین نفر دارن اینکار رو انجام میدن. اما چیزی که مهم بود این بود که اولا قیمت ها واقعا بالا بود و برای من به عنوان مشتری خیلی صرفه اقتصادی نداشت تا 30 هزارتومان برای یک صبحانه ساده بدم. ثانیا خدمات این افراد خیلی محدود بود و خیلی از شهرها و مناطق کشور رو ساپورت نمی کرد.

دوستان نظر شما چیه؟ اینکار میتونه موفق باشه؟
    البته قراره همین روزها با یکی از دوستان به صورت محدود این کار رو تست کنیم. اگر شروع کردیم نتیجش رو همینجا اعلام میکنم. شما هم اگه نظر یا پیشنهادی دارید خوشحال میشوم بشنوم
    ایده خیلی جالبیه
    بنده یه پیشنهاد براتون دارم که یه معامله دو سر برده.
    برید و از کاسب های محل تحقیق کنین و بگید اگه اینجور چیزی ایجاد بشه شما تا چه حد استقبال می کنین و ببینید اصلاً محله ای که انتخاب می کنین از اون کسانی هستن که اینجور سفارشات رو بدن؟ چون معمولاً غذا بیشتر روی بورسه تا صبحانه ولی پرسیدنش هم می تونه هم بازار رو بسنجید و هم یه جورایی براتون تبلیغات بشه مثلاً بگید که اگه شما بیاد و از ما صبحانه بخرید به دلیل همکاری در نظرسنجی بهتون تخفیف میدیم
    در مورد جا هم بهتره جایی رو انتخاب کنید که مغازه و ادارات زیادی داره و رستوران یا کبابی زیادی در اون محل نیس چون اگه این جور چیزا زیاد باشه باعث کم شدن تعداد افراد مراجعه کننده به شما میشه
    حتماً اشتراک بدید و بزارید مشتریا با شما در تماس باشن. سایت و کانال هم می تونه کمک کننده خوبی برای شما باشه
    فعلاً همینا به ذهنم اومد

6. کاربران زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده اند :

2 بار تشکر شده در یک پست
    ایده ی جالبیه . با تلاش حتما موفق میشید

8. کاربران زیر به خاطر این پست از webponeh تشکر کرده اند :

Alda آواتار ها
    252 بار تشکر شده در 171 پست
    بله میتونه ایده جالبی باشه و موثر ولی در دوره اقتصادی حاضر که اکثرن به زور میتونن روزی 1 وعده غذا بخورن نباید انتظار عالی از این ایده داشته باشین
    به زودی صدای وبمستر از بیوگرافی ها

10. کاربر زیر به خاطر این پست از Alda تشکر کرده است :

3 بار تشکر شده در یک پست
    این ایده چیزی نیست که بتونه خیلی رشد کنه ولی در حد خودش اگر خوب کار بشه می‌تونه یک کسب و کار باشه

مهم‌ترین مسئله همین هزینه‌ی بالای حمل هست که خیلی از افراد رو از مشتریان بالقوه خارج می‌کنه

مقایسه صبحانه با نهار خیلی منطقی نیست. چون فرهنگ مردم ایران اینه که نهار گرم بخورن و حتی اگر وضع اقتصادی خوبی هم نداشته باشن، کمتر پیش میاد که نهار ساده مثلا نان و ماست بخورن

ولی فرهنگ صبحانه ساده‌تره و ممکنه یا یک کلوچه ۱۰۰۰ تومانی و چای تقریبا مجانی قضیه حل بشه
    بنابراین گزینه‌های دیگری که افراد برای صبحانه دارن، نهایتا ۱۰۰۰ تومان یا ۲۰۰۰ تومان هست و اگر شما پیشنهاد یک صبحانه ۱۰ یا ۱۵ هزار تومانی رو به مشتری بدید، عمده افراد قبول نخواهند کرد

موفقیت شما تنها زمانی خواهد بود که بتونید هزینه‌ی نهایی رو برای مشتری به مقدار قابل توجهی کاهش بدید. مثلا فکر می‌کنم چند گزینه صبحانه از ۵ هزار تومان تا ۱۰ هزار تومان بتواند موفقیت کسب کند.
    البته این هزینه باید همه موارد از جمله هزینه حمل را هم شامل بشود

12. کاربران زیر به خاطر این پست از AMIB تشکر کرده اند :

adea1371 آواتار ها
    743 بار تشکر شده در 433 پست
    داخل اصفهان ی رستوان هست فقط صبحونه املت 12 ت مشتری ماشالا

14. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

64 بار تشکر شده در 40 پست
    ایده ش که تکراریه و نمیشه خیلی گسترش داد.اما اگه بتونید با سازمان ها و شرکت های بزرگ قرارداد ببندید تا حدودی جواب میگیرید.
    اولا قیمت ها واقعا بالا بود و برای من به عنوان مشتری خیلی صرفه اقتصادی نداشت تا 30 هزارتومان برای یک صبحانه ساده بدم. ثانیا خدمات این افراد خیلی محدود بود و خیلی از شهرها و مناطق کشور رو ساپورت نمی کرد.
    30 تومن رو بابت چه خوراکی هایی دریافت میکنن؟
    شما می تونید قیمت رو کمتر در نظر بگیرید اما باید مواد خوراکی کمتری رو هم در بسته بندی قرار بدید یا مواد غذایی ساده (3 حبه پنیر و 2 تا خرما و یک تکه نان) که البته به همین هم باید هزینه بسته بندی+زحمت کارگر و حمل و نقل رو هم اضافه کنید+سودتون.

ثانیا خدمات این افراد خیلی محدود بود و خیلی از شهرها و مناطق کشور رو ساپورت نمی کرد.
    مواد غذایی رو فقط اگه بسته بندی به صورت استاندارد باشه میتونید در سطح کشور بفروشید (در این حالت به هزینه اولیه زیادی نیاز دارید و کلی مجوز).
    صبحونه مخصوصا اگه موادی باشه که زود فاسد میشن مثل تخم مرغ،باید بعد از پخت سریع مصرف بشه.

16. کاربر زیر به خاطر این پست از dynabanner.com تشکر کرده است :

moj1rayaname آواتار ها
    3,199 بار تشکر شده در 1,317 پست
    توی اداره های دولتی معمولا پنیر/مربا/کره/عسل/تخم مرغ/لوبیا چیتی و ... با نون ( تازه ) میخورند..
    همه موارد اوکی هست به جز نان تازه

به نظرم این ایده نیازی به اینترنتی بودن نداره و فقط محدود به محله ها میشه و "کیفیت" و "قیمت" و زمانبندی دقیق میتونه خیلی به کار رونق بده و عامل موفقیت باشه
    برفرض من اگر کارمند اداره ای بودم با هماهنگی چند همکار دیگر طبق یک برنامه هفتگی 1 بار سفارش میدادم برای همیشه و طبق برنامه هفتگی راس ساعت تحویل میگرفتیم... پس این ایده نیازی به سایت و آپ نداره ( البته اگه باشه خوبه ولی بدون این هم همه میتونن با جدیت و پشت کار انجام بدهند - امیدوارم بتونید)

18. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

mediumah آواتار ها
    241 بار تشکر شده در 161 پست
    سلام . این ایده را قبلا یکی از دوستان تو همین انجمن مطرح کرد ، باید گفت ایده خوبی هست و میتواند نقش اقتصادی خوبی داشته باشد . اما مهترین موارد که باید خیلی به ان توجه کرد میتوان اینگونه بیان کرد :
    بازاریابی بسیار قوی
    ارائه مواد غذایی جهت استفاده صبحانه با قیمت بسیار مناسب
    کیفیت مواد غذایی
    حمل و نقل که عمدتا باید رایگان باشد
    دسترسی اسان به ثبت سفارش و پشتیبانی دقیق و قوی
    مکان کسب و کار به طوریکه با مراکز سفارش دهنده فاصله زیادی نداشته باشد

سالهاست با برخی از نهادها و مراکز دولتی همکاری میکنم مثلا اموزش و پرورش را مثال بزنیم عمدتا صبحانه ای به پرسنل داده نمیشود اما پرسنل سعی می کنند کمترین هزینه را در این مورد داشته باشند . یک صبحانه کامل مانند نان + گردو+ مربا+ عسل + پنیر و.. میتواند مورد توجه این افراد قرار گیرد البته در صورتیکه بصرفه باشد و از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد .

گاها ما کسب و کارهای جدید را کوچک می شماریم ولی با اندیشه های بلند میتوان انها را بصورت مدرن و گسترده دراورد .
    برای نمونه شاید در تلویزیون دیده باشید . مجموعه فلافلسرای نوید اهوازی . جوانی که با ایجاد یک فلافل سرا بصورت منوی ازاد توانسته به ان درجه برسد که امروز حدودا 30 شعبه در سراسر کشور دارد و یک برند معروف در بخش اغذیه فروشی هست .

نمایندگی پنل پیامک با تعرفه 98 ریال
    ارتباط تلگرام : mediumah

20. کاربران زیر به خاطر این پست از mediumah تشکر کرده اند :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین