صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: ☠️⁉️🔴هشدار🔺مورد بسیار حاد و نامتعارف از سوی بعضی فین تک ها

almandata آواتار ها
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    سلام
    ببینید از ابتدای تاپیک تا آخرش دارم یک موضوع رو میگم
    من کار خلاف این افراد رو تایید نمیکنم و سرویس دهی به اینها هم قابل قبول نیست
    اما شما حق ندارید پول کسی رو ضبط کنید و مثلا اون چندین میلیونی که طبق مدرکی که برای ما فرستادن بلاک کردین کجا میره؟ کی به شما گفته حق دارید بلاک کنید + کدوم psp به شما اجازه داده ار درگاهشون برای واسط استفاده کنید شما هعم الان خلاف کردید و جای بحثش ایینجا نیست ولی الان psp میاد پول شما رو ضبط کنه؟
    هیچ جا ندیدم شما مجوز زدن درگاه واسط بهتون داده شده باشه اگر اشتباه میکنم بفرمایید پس لطفا یک سر برید و شرایط پرداخت یاری و قوانین و حقوق کاربرهاشون رو بخونید
    مشکلتون اینه که psp هارو با درگاه واسط در یک سطح میبینید
    psp ها مشکلی باشه تراکنش خلافی باشه کسی بهشون گیر نمیده چون واریز کننده خود شاپرک هستش (پولشویی صورت بگیره،نمیان مدیر psp رو بگیرن اصلا گیری هم بهشون داده نمیشه با صاحب درگاه کار دارن)
    اما درگاه واسط اینطوری نیست خلافی صورت بگیره پای درگاه واسط گیره بعد از اون اگه قاضی باهات همکاری کنه شاید بتونی ثابت کنی و مشکلات رو تا حدودی رفع کنید
    برای مجوز psp هم اگه تماشا کنید وقتی دارن درگاه اختصاصی میدن به ما و با دامنه مشخص یعنی در جریان سایت ما هستند (جزئیات رو کاری ندارم)
    قضیه پرداخت یاری هنوز اوکی نشده تازه الان دارن درگاههای واسط درخواست میدن
    شما میگید پولو نبندید بدید بهشون بگید برید از اونجا بگیرید اما واقعیت چیز دیگه اس،وقتی حکم صادر میشه به برگشت تمام اون مبلغ اون فرد هم در دسترس نباشه و یا از اطلاعات دیگران استفاده کرده باشه چی؟
    برچه منطق و اساسی درگاه واسط باید 5 میلیون بجای اون کاربر پرداخت کنه ؟شاید بگید این حکم برای شما صادر نمیشه (خواستید راه ارتباطی بفرستید ده مورد این مدلی برای من و هزار تا برای همکاران پیش اومده من براتون ارسال کنم که اینقدر با این موضوع حساسیت نشون ندید)
    یک مورد دیگه شما قانون تعیین میکنید برای انجمن میگید که باید ده تا تاپیک مثبت بزنید که بتونید در فلان جا فعالیت کنید صاحب این کسب و کار شما هستید مختارید برای قانون وب سایتتون،وقتی درگاه واسط چندین جا در سایت و قوانین اعلام کرده که کاربر فلان برای سایت غیرمجاز استفاده نکنید
    وقتی کاربر قوانین رو رعایت نکرده حسابش مسدود میشه بارها داخل همین انجمن این اتفاق افتاده است کاربر بن شده
    این قضیه درگاه واسط هم همینه اعلام شده کار خلاف هستش درگاه نگیرید در صورت متوجه شدن بسته میشه
    خیلیا درک میکنن خیلیا هم درک نمیکنن
    یکی از دوستان هم گفتن که چرا همون لحظه نمیبندن درگاه رو،ببینید شما فرض رو یک سایت 50 کاربره در نظر بگیرید (که رقم خیلی بیشتر از این حرفها هستش )
    50 کاربر با تراکنش روزانه 300 تا که میشه 15000 تا من یا همکارم نمیتونیم همون لحظه تراکنشی انجام شد چکش کنیم هیچکس این قابلیت رو نداره
    اما بصورت رندوم درخواست تسویه حسابی میاد یا کاربر میره جز کاربرانی که موجودیشون بالا هستش موضوع مشکوک میشه چک میکنید ده تا روش در اختیار دارید روش اول بررسی دوم بررسی و .....
    نمیشه تا قبل از پی بردن به چیزی درگاه رو بست
    میبینی که سایت سالمه و مشکلی نداره همکاری ادامه داره ممکن هستش سایت خلاف قوانین باشه و بسته بشه
    وقتی یک سایت قوانین رو نوشته کاربر این موضوع رو میتونه قبول نکنه و استفاده نکنه اما وقتی قبول کرد باید قوانین رو هم قبول داشته باشه
    دیگه از این بیشتر واقعا در توان نیست که چطوری من بگم درگاههای واسط حق اینو دارند پول رو ببندند
    Id telegram:@pardazmizban Channel:pardazgroup Tell:08433230259
    خرید هاست

ایران نشر آواتار ها
    1,008 بار تشکر شده در 529 پست
    نكته اي در اين صحبت هاي دوستمون بود كه به نظر من غيرمنطقي هست
    ايشون گفتن: "وقتی حکم صادر میشه به برگشت تمام اون مبلغ اون فرد هم در دسترس نباشه و یا از اطلاعات دیگران استفاده کرده باشه چی؟"

اگر فرض را بر اين بزاريم كه كاربر متخلف با كارت ملي و مشخصات جعلي و حتي شماره حساب و كارت بانكي جعلي(كه اين دو مورد اخر خيلي سخته) در سيستم ثبت نام ميكنه و شما برايش مبلغ را واريز ميكنيد ، اين واريزي شما در سيستم بانكي ثبت ميشود و اينگونه نيست كه دستگاه قضايي مدارك واريزي شما را بدليل در دسترس نبودن كاربر متخلف، در نظر نگيرد.

3. کاربر زیر به خاطر این پست از ایران نشر تشکر کرده است :

zamin 

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,343 بار تشکر شده در 1,503 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    psp ها مشکلی باشه تراکنش خلافی باشه کسی بهشون گیر نمیده چون واریز کننده خود شاپرک هستش (پولشویی صورت بگیره،نمیان مدیر psp رو بگیرن اصلا گیری هم بهشون داده نمیشه با صاحب درگاه کار دارن)
    اما درگاه واسط اینطوری نیست خلافی صورت بگیره پای درگاه واسط گیره بعد از اون اگه قاضی باهات همکاری کنه شاید بتونی ثابت کنی و مشکلات رو تا حدودی رفع کنید
    برای مجوز psp هم اگه تماشا کنید وقتی دارن درگاه اختصاصی میدن به ما و با دامنه مشخص یعنی در جریان سایت ما هستند (جزئیات رو کاری ندارم)
    شما میگید پولو نبندید بدید بهشون بگید برید از اونجا بگیرید اما واقعیت چیز دیگه اس،وقتی حکم صادر میشه به برگشت تمام اون مبلغ اون فرد هم در دسترس نباشه و یا از اطلاعات دیگران استفاده کرده باشه چی؟
    برچه منطق و اساسی درگاه واسط باید 5 میلیون بجای اون کاربر پرداخت کنه ؟شاید بگید این حکم برای شما صادر نمیشه (خواستید راه ارتباطی بفرستید ده مورد این مدلی برای من و هزار تا برای همکاران پیش اومده من براتون ارسال کنم که اینقدر با این موضوع حساسیت نشون ندید)
    یک مورد دیگه شما قانون تعیین میکنید برای انجمن میگید که باید ده تا تاپیک مثبت بزنید که بتونید در فلان جا فعالیت کنید صاحب این کسب و کار شما هستید مختارید برای قانون وب سایتتون،وقتی درگاه واسط چندین جا در سایت و قوانین اعلام کرده که کاربر فلان برای سایت غیرمجاز استفاده نکنید
    وقتی کاربر قوانین رو رعایت نکرده حسابش مسدود میشه بارها داخل همین انجمن این اتفاق افتاده است کاربر بن شده
    این قضیه درگاه واسط هم همینه اعلام شده کار خلاف هستش درگاه نگیرید در صورت متوجه شدن بسته میشه
    یکی از دوستان هم گفتن که چرا همون لحظه نمیبندن درگاه رو،ببینید شما فرض رو یک سایت 50 کاربره در نظر بگیرید (که رقم خیلی بیشتر از این حرفها هستش )
    50 کاربر با تراکنش روزانه 300 تا که میشه 15000 تا من یا همکارم نمیتونیم همون لحظه تراکنشی انجام شد چکش کنیم هیچکس این قابلیت رو نداره
    اما بصورت رندوم درخواست تسویه حسابی میاد یا کاربر میره جز کاربرانی که موجودیشون بالا هستش موضوع مشکوک میشه چک میکنید ده تا روش در اختیار دارید روش اول بررسی دوم بررسی و .....
    میبینی که سایت سالمه و مشکلی نداره همکاری ادامه داره ممکن هستش سایت خلاف قوانین باشه و بسته بشه
    وقتی یک سایت قوانین رو نوشته کاربر این موضوع رو میتونه قبول نکنه و استفاده نکنه اما وقتی قبول کرد باید قوانین رو هم قبول داشته باشه
    دیگه از این بیشتر واقعا در توان نیست که چطوری من بگم درگاههای واسط حق اینو دارند پول رو ببندند
    برادر من نیازی نیست شما چکش کنید راه های بسیاری وجود داره که توسط اسکریپت یا نرم افزار میشه کاربرها رو چک کرد کاملا اتوماتیک و اگر در توانتون نیست یا پول ملت رو برندارید یا سمت همچین کسب و کاری نرید
    اینکه شما در توانتون نیست ضعف شماست نه مشکل کاربرها خیلی ساده هدرها رو میشه کش کرد آنالیز کرد و... و سیاست بر اساس اعتماد هست نه تخلف جالبه تو ایران همه مجرم هستند جز خلافش ثابت بشه

دوست عزیز شما به هر رویه ای بخواید میتونید کار کنید بنده واضحا بیان کردم هیچکدوم حق ضبط پول مردم رو ندارید برای مثال اون موردی که در انجمن همسایه ضبط کردید پولش رو چکار کردید یا چکارش میکنید اومدیم اصلا مسئله قضایی نشد پوله میره کجا این مشتی از خرواره شما یک مورد بسیار خرد هستید روی صحبتم با زرین پال و پی و بیت پی که بالاترین نرخ ضبط پول و عدم پاسخ رو بخودش داره حداقل پی مقداری بازتر و روشنفکرانه تر برخورد میکنه و سوال و جواب میکنه و تا از مصادیق و شاپرک دستور نیاد اقدام نمیکنه و مدارک دستور داده شده هم به کاربر میده و اینطوری نیست خودسر ببنده گرچه بازهم میگم ضبط پول اصلا صلاح نیست
    راه های اعتبار سنجی بسیار زیاده و میشه جلوی هرگونه تخلف رو گرفت یکیش درخواست دو شماره حساب هست و یکیش دریافت شماره ثابت و...

حداقل مواردی که شک دارید بگید گواهی محضری بدن که در صورت مشکل خودشون پاسخگو میشند پولشون رو بدین برن فکر نکنم اینمورد دیگه حرف و حدثی توش باشه
    ویرایش توسط zamin : 2018-07-26 در ساعت 22:10
    --

5. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

moj1rayaname آواتار ها
    3,199 بار تشکر شده در 1,317 پست
    درستش این هست که psp ها سود 15% مبالغ مسدود شدرو محاسبه و پرداخت کنند

مثلا هر پولی اگر زیر 5 روز تسویه نشود باید از روز ششم با سود 15% روزشمار محاسبه و به موجودی اضافه شود چه مسدود باشد و چه نباشد
    در این حالت اگر شرکت از بابت کاربر خاطی پرونده و دستور قضایی مشاهده نکرد مثلا 3 ماه بعد پول شخص رو با سودش برگردونه
    در غیر این صورت نباید به تشخیص خودش مسدود کنه چون باید دستور قضایی بیاد ..

5 6 سال پیش از بابت سایت وبلاگدهی که داشتم ، برای من در مورد چند وبلاگ چندین بار دستور قضایی اومده و به خودم هیچ کاری نداشتن و اطلاعات صاحب وبلاگ رو فتا خواسته ( فروش فیلشکن و . .)
    حالا چرا الان شرکت های واسط درگاه باید نگران مساله باشند ؟
    میتونن اطلاعات دقیق شخص رو بدهند حتی اگر با کارت ملی دزدیده شده عضو شده باشد ، اینجا صاحب کارت ملی که هیچ گناهی نداره باید به دادگاه احضار بشه و پاسخگو باشه که نتیجه اش می شود پرونده مختومه مثل میلیون ها پرونده ی دیگه ..

7. کاربران زیر به خاطر این پست از moj1rayaname تشکر کرده اند :

Alda آواتار ها
    252 بار تشکر شده در 171 پست
    برام جالبه هیچ کدوم از این شرکت ها حتی نمایندشون رو هم برا دفاع نفرستادن
    وقتی همه جا سکوت باشه نتیجه بدتر از اینم میشه
    به زودی صدای وبمستر از بیوگرافی ها

9. کاربران زیر به خاطر این پست از Alda تشکر کرده اند :

3 بار تشکر شده در 2 پست
    البته تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها
    هرکی میگه بریم یک درگاه بزنیم درامدش میلیونیه
    این درامد میلیونی فکر نکنم از 1 درصدی باشه که میگیرند یا نیم درصد
    سایت رو میبینند تایید میکنند
    رو 100 تومن نه 500 تومن نمیبندن همین که مبلغش رفت بالا شد 1 میلیون و 2 میلیون دیگه میبندن برو از مراجع پیگیر باش که طرف هم هیچوقت نمیره
    من خودم برای یک سایت هرچی خاستم درگاه بگیرم ندادن مستقیم و برای یک سایت دیگه گرفتم بیش از یک سال درگاه براش فعال بود و واریز ها همه انجام میشد و مشکل هیچی نداشت ولی همینکه فهمید دارم از درگاه برای یک سایت دیگه هم استفاده میکنم مبلغ که رفت بالا درگاه رو مسدود کرد
    تو یک سال من استفاده کردم و هیچ مشکلی نداشت برای 1 ماه بعد از فهمیدن مشکل دار شد جالب بود برام
    مجله اینترنتی ایما

*شكست بيش از موفقيت آموزنده است*

11. کاربران زیر به خاطر این پست از taranoome تشکر کرده اند :

9 بار تشکر شده در یک پست
    همه درگاه های واسط مشکل دارند
    من خودم در یکی از درگاه واسط ثبت نام کردم تایید کردن منو و دو روز تراکنش انجم دادم اما بعد درخواست تسویه نه جوابی دادن و نه تسویه کردن الان 3 ماه هم میگذره که هیچی به هیچی.شکایت هم نمیتونم بکنم چون ......
    خیلی راحت تایید کردن تراکنشها صورت گرفت دیگه جوابی و تسویه ای در کار نبود.شاید فهمیده از همون اول کارم غیر قانونی بوده اما با خودش گفته بزار چند روز تراکنش کنه یه پولی بخوریم یه اب هم روش

ضمنا بهترین کار اینه که درگاه ها پولو بریزن به حساب دادگاه به کاربر هم بگن اینم رسیدش حالا پولتو میخوای برو بگیر.فردا هم مشکلی واسه درگاه پیش اومد به دادگاه بگه من خیلی وقته پول رو ریختم به حساب شما و درگاه کاربر متخلف رو بستم.
    اما متاسفانه درگاه ها پول رو بر میدارن واسه خودشون و این شده درامد درگاه ها نه اون نیم یا یک درصد
    ویرایش توسط biriyaa : 2018-07-29 در ساعت 10:52

13. کاربران زیر به خاطر این پست از biriyaa تشکر کرده اند :

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,343 بار تشکر شده در 1,503 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    درود
    جناب فراپال جنابعالی داری با همچین رباتهایی کار میکنی و بقول عده ای پولشونم داره میخوره و سرشون کلاه میزاره به شما هم ریپورت زدن ترتیب اثر هم ندادید بعد اینجا دم از تخلف میزنید و پول ندادن
    http://gapogram.com/buy/2/RURcZ/1535372959
    در این ربات
    https://t.me/gapogrambot
    برادرمن بعد میاید اینجا دم از تخلف ملت میزنین و بلوک کردن پولشون....
    بشخصه در کانالی دیدم که ریپورتی که چند روز پیش به شما دادن و ترتیب اثر ندادید رو عکس گرفتن دادن مصادیق و باز عکسشم گذاشتن تو اناله بعنوان درگاههی که کمک میکنه رباتها با دروغ و دغل جیب ملت رو تهی کنند
    گرچه من این رفتار ریپورت دادن و ... نمیپسندم ولی بهرحال گفتم اینجا بگم که فیلتر میشید نیاید بگید رقبا فلان و بمان کردن و یا نیاید بگید ما از اساس به کاربران متخلف مشکل داریم....
    ویرایش توسط zamin : 3 هفته پیش در ساعت 18:07

15. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

almandata آواتار ها
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    درود
    جناب فراپال جنابعالی داری با همچین رباتهایی کار میکنی و بقول عده ای پولشونم داره میخوره و سرشون کلاه میزاره به شما هم ریپورت زدن ترتیب اثر هم ندادید بعد اینجا دم از تخلف میزنید و پول ندادن
    در این ربات
    بشخصه در کانالی دیدم که ریپورتی که چند روز پیش به شما دادن و ترتیب اثر ندادید رو عکس گرفتن دادن مصادیق و باز عکسشم گذاشتن تو اناله بعنوان درگاههی که کمک میکنه رباتها با دروغ و دغل جیب ملت رو تهی کنند
    گرچه من این رفتار ریپورت دادن و ... نمیپسندم ولی بهرحال گفتم اینجا بگم که فیلتر میشید نیاید بگید رقبا فلان و بمان کردن و یا نیاید بگید ما از اساس به کاربران متخلف مشکل داریم....
    سلام من همیشه سعی کردم جواب هرچیزی رو بدم البته خیلی از دوستان بهم گفتن جواب نده اما خوب جواب رو میفرستم
    دقیقا گزارشی که شما اینجا فرستادید در تاریخ 5 شهریور گزارش شد در تاریخ 6 شهریور به شکایت کننده ایمیل ارسال شد
    شما مدیر این وب سایت هستید باید تا جایی که ممکنه در چیزی که شک دارید صحبتی نکنید تا مطمئن بشید
    ربات که شما اعلام کردید که کلاهبرداری هستش و پول مردم رو میخوره خودتون یکبار تست بزنید اگر پولتونو خورد حرفتون صحیح هستش
    داخل برنامه اینستاگرام خیلیا هستن دارن محصول شونو نمایش میدن محتوا ایجاد میکنن درامد دارن خیلیا هم دارن لخت میکنن خودشونو !!
    هرکسی یک فرهنگ استفاده داره
    این ربات رو بالای 10 نفر گزارش دادن به ما،هیچ کلاهبرداری وجود نداره حتی گزینه رایگان هم داره میتونید استفاده کنید ببینید کلاهبرداریه یا واقعا کار میکنه!
    شما اگر کلاهبرداری در این ربات دیدین یه اسکرین شات بگیرید بفرستید همه دوستان مطلع بشند،بابت سکه هزینه دریافت میشه که فرد بخواد با اطرافش صحبت کنه اگر نخواست از گزینه رایگان استفاده کنه
    اگر دلیل درست و حسابی با مدرک اوردین که داره کلاهبرداری میکنه من جواب میدم و ادامه میدم تاپیک رو اگر نه متاسفانه با تمام احترامی که قائلم براتون جوابی بهتون داده نمیشه
    موفق باشید

0 بار تشکر شده در 0 پست
    درود
    در این ربات
    ربات گپوگرام پشتیبانی داره ، پشتیبانی پرداخت داره و راهنما داره شما چطور همچین ادعایی کردید؟

من از تیم پشتیبانیش هستم روزی بالای 500 تا پیام پاسخ میدیم اینا کشکن و الکی وقت میزاریم که شما بیای بگی کلاهبردار؟ مدرکی برای اثبات حرفتون دارید؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12