صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

موضوع: ☠️⁉️🔴هشدار🔺مورد بسیار حاد و نامتعارف از سوی بعضی فین تک ها

راهبر انجمن شاپ کیپر zamin آواتار ها
    3,335 بار تشکر شده در 1,502 پست

☠️⁉️🔴هشدار🔺مورد بسیار حاد و نامتعارف از سوی بعضی فین تک ها

با عرض سلام و ادب
    مدتیه که بنده نبودم بخاطر مشکلاتی که داشتم و مدتی هم ایران نبودم
    متاسفانه امروز پیام های بسیاری با مدرک دریافت کردم که نشون میده فین تک ها (پرداخت یارهای جدید) دارن پول ملت رو با روشهای مهندسی شده میخورن یه آب هم روش...!

ابتدای عرضم بگم که بنده نه کاری دارم کی خلافکاره کی قوانین رو رعایت کرده کی نکرده ولی:
    چیزیکه مهمه رفتاری هست که داره از سوی این افراد باصطلاع شرکتها رخ میده
    دیده شده حسابهای کاربری عده زیادی توسط این شرکتها بسته میشه به بهانه رعایت نکردن قوانین یا خلافکاری و...
    بازهم میگم بنده کاری ندارم خلاف کردن یا نکردن ولی شماها حق ندارید پول هیچکس رو ضبط کنید سایت مال شماست و قوانین هم مال شماست میتونید به هرکی دوست ندارید و حال نمیکنید خدمات ندید ولی ندیدم جایی به شماها این حق رو داده باشند پولهای میلیونی ملت رو بلاک کنید به بهانه تخلف حتی psp ها هم اینکار رو نمیکنند بعد مشخص شدن کلاه برداری صاحب درگاه هم پولش رو میریزند حسابش و پرونده این متخلفها رو میفرستن مراجع قضایی نه اینکه خودشون حکم کنند و پولشون رو ندن چون شماها مرجع قضایی نیستید هدفتون از اینکارها بدون شک دزدی و مال اندوزیه وگرنه دلیلی نداره پول ملت رو بردارید به بهانه های ثابت نشده...!
    بالای 20-25 پیام دارم که نشون میده در راس اونها سایت bitpay و بعد زرین پال و آرین پال و در آخر پی پول ملت رو مسدود میکنند بدون اینکه به حساب دادگاه یا... واریز کنند و یا دسترسی بزارند کاربر از خودش دفاع کنه و یا مشخص بشه موجودی داشته و دسترسی برای برداشت نداره

هر دلیلی دارید این حق رو به شما نمیده پول ملت تو حساب شما بمونه میتونید کیف پولش رو مسدود کنید یا قابلیت برداشت براش نزارید ولاغیر هرکاری دیگه نشون میده هدفی جز مال اندوزی بیشتر و مال مردم خوری توش نیست

وبمسترهای عزیز چرا اجازه میدید اینطوری با شما برخورد بشه چرا ماها اینطوری شدیدم؟ چرا؟؟؟؟؟

پ.ن:
    برای تمامی شرکتهایی که نامشون برده شده ایمیل داده شده و آدرس این تاپیک براشون قرار دادم بیان از خودشون دفاع کنند پس حق هیچ اعتراضی برای آنها محفوظ نیست. چون مدارک کاربرها رو دیدم هر کدوم از شرکتها که اعتراض دارند اطلاعات کاربری ذکر شده مربوط به شرکتشون ارسال خواهد شد
    --

2. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

با توجه به مدارک دریافت شده فراپال هم به لیست اضافه شد
    البته خدمت دوستان عرض کنم در لولهای سایتهای ضعیفتر که کلاه برداری بیداد میکنه وگرنه هستند افرادیکه درگاه واسط راه اندازی میکنند تنها بهدف کلاه برداری پس درگاه های تازه و آنهایی که مشخص هست برایچه کاری زده شدن سمت صحبت ما نخواهد بود
    با تشکر از اطلاع رسانی شما عزیزان

4. کاربران زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده اند :

almandata آواتار ها
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    سلام یه موردی رو خدمتتون بگم
    اکثر این سایت ها قبل از هرچیزی گفتن قوانین رو بخونید بارها تکرار شده سایتتون خلاف قوانین باشه پولتون مسدود میشه استفاده نکنید اگر غیرمجازه
    اما طرف بازهم استفاده میکنه
    چند وقت پیش یک سایتی از درگاه ما استفاده کرد همه کارهاش مشکوک بود بالای ده تا دروغ تحویل ما داده شد که ثابت کنه کارش مجازه اخرشم اثبات شد کارش غیرمجاز هستش
    اینکه پولو میبندن به این معنی نیست که پول میره جیب درگاه واسط بعد از اینکه پول ها تسویه شدن با اون کاربر بعد یک تا دو ماه بعدش پرونده برای درگاه واسط درست میشه و دردسرش از اونجا شروع میشه
    هیچکسی کاربر رو در نظر نمیگیره خلاف کار میشه درگاه واسط (درگاه واسط چه تسویه کرده باشه چه نکرده باشه باید تمام مبلغ رو در وجه دولت واریز کنه ) علاوه بر این قضیه یه جریمه نقدی هم میشه
    بعضی وقتها هم قاضی زندان هم میده به این سایت ها
    بالای 70 درصد این سایت ها که حسابشون بسته شده از کارت ملی و حساب یک بیچاره که اصلا در جریان این قضایا نیست استفاده کرده است
    اون فرد محکوم درگاه واسط هم به عنوان تسهیل در دسترسی به فلان سایت محکومه
    الان درگاه واسط چرا باید مبلغ مثلا ده میلیون تومان پرداخت کنه وقتی تمام سودش از اون تراکنش فوقش 10 هزار تومان هست ؟

این پست توسط عبارت زیر به روز شده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    با توجه به مدارک دریافت شده فراپال هم به لیست اضافه شد
    البته خدمت دوستان عرض کنم در لولهای سایتهای ضعیفتر که کلاه برداری بیداد میکنه وگرنه هستند افرادیکه درگاه واسط راه اندازی میکنند تنها بهدف کلاه برداری پس درگاه های تازه و آنهایی که مشخص هست برایچه کاری زده شدن سمت صحبت ما نخواهد بود
    با تشکر از اطلاع رسانی شما عزیزان
    من پاسخ رو خدمتتون ارسال کردم و اسم سایت مارو هم اضافه کردید
    Id telegram:@pardazmizban Channel:pardazgroup Tell:08433230259
    خرید هاست

6. کاربر زیر به خاطر این پست از almandata تشکر کرده است :

zamin 

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    اکثر این سایت ها قبل از هرچیزی گفتن قوانین رو بخونید بارها تکرار شده سایتتون خلاف قوانین باشه پولتون مسدود میشه استفاده نکنید اگر غیرمجازه
    چند وقت پیش یک سایتی از درگاه ما استفاده کرد همه کارهاش مشکوک بود بالای ده تا دروغ تحویل ما داده شد که ثابت کنه کارش مجازه اخرشم اثبات شد کارش غیرمجاز هستش
    اینکه پولو میبندن به این معنی نیست که پول میره جیب درگاه واسط بعد از اینکه پول ها تسویه شدن با اون کاربر بعد یک تا دو ماه بعدش پرونده برای درگاه واسط درست میشه و دردسرش از اونجا شروع میشه
    هیچکسی کاربر رو در نظر نمیگیره خلاف کار میشه درگاه واسط (درگاه واسط چه تسویه کرده باشه چه نکرده باشه باید تمام مبلغ رو در وجه دولت واریز کنه ) علاوه بر این قضیه یه جریمه نقدی هم میشه
    بالای 70 درصد این سایت ها که حسابشون بسته شده از کارت ملی و حساب یک بیچاره که اصلا در جریان این قضایا نیست استفاده کرده است
    الان درگاه واسط چرا باید مبلغ مثلا ده میلیون تومان پرداخت کنه وقتی تمام سودش از اون تراکنش فوقش 10 هزار تومان هست ؟

سلام
    با تشکر از شرکت شما در این تاپیک
    سایت شما کدوم هست؟
    هر سایت اضافه شده مدرک دادن کاربرها که پولشون بلاک شده

باید عرض کنم سود psp ها هم از 10 میلیون چیز نیست
    شما وقتی کاربری رو وریفای کرده باشید و رسید پرداخت هم ازشون داشته باشید هیچ دادگاهی شما رو محکوم نمیکنه
    اون مورد برای وقتی هست که شما بدون بررسی و مشخصا به سایت مجرم با علم بر جرمش درگاه داده باشید
    حتی زنگ بزنید شاپرک و خود مصادیق در مورد بپرسید که شما حق دارید پول کاربری که توسط خود شما تایید شده را بلاک نمایید؟
    ساوانو هم هست بعد از 2-3 تراکنش اول کاربر متخلف رو معلق میکنه و میگه ثابت کن و...
    اینکه شما برید بزارید کاربر چندین میلیون در بیاره بعد اونو بلاک کنید خیلی بوی صداقت نمیده برادر من
    پرداخت یارها میبایست کاربرها رو اعتبارسنجی کنند و تا ثابت نشده ادامه بدهند و تا دستوری از مرجع بالا نیومده حق ضبط پول ندارند

مورد دیگه که باید اضافه کنم وقتی شما 1% پول رو نگه داشته و ماباقی رو پرداخت کرده باشید مخصا سالم کار کردید
    پلیس فتا جدیدا(بخاطر تجربه زیاد مشابه) علمش زیاد شده ومیدونه واسطهای خلاف 5-10% از تراکنش رو برمیدارند...
    شما اصلا نگران دادگاه و.. نباشید
    چند موردی که عرض کردم نگه دارید ماباقیش موردی پیش نمیاد

بدون شک مجری قضایی میدونه یک کسب کاربر محور جای اشتباه داره به اندازه مشخص نه از بالاتر از حد استاندارد
    یا حق*/
    ویرایش توسط zamin : 2 هفته پیش در ساعت 13:24

8. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

almandata آواتار ها
    11 بار تشکر شده در 9 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط zamin نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از شرکت شما در این تاپیک
    سایت شما کدوم هست؟
    هر سایت اضافه شده مدرک دادن کاربرها که پولشون بلاک شده

باید عرض کنم سود psp ها هم از 10 میلیون چیز نیست
    شما وقتی کاربری رو وریفای کرده باشید و رسید پرداخت هم ازشون داشته باشید هیچ دادگاهی شما رو محکوم نمیکنه
    اون مورد برای وقتی هست که شما بدون بررسی و مشخصا به سایت مجرم با علم بر جرمش درگاه داده باشید
    حتی زنگ بزنید شاپرک و خود مصادیق در مورد بپرسید که شما حق دارید پول کاربری که توسط خود شما تایید شده را بلاک نمایید؟
    ساوانو هم هست بعد از 2-3 تراکنش اول کاربر متخلف رو معلق میکنه و میگه ثابت کن و...
    اینکه شما برید بزارید کاربر چندین میلیون در بیاره بعد اونو بلاک کنید خیلی بوی صداقت نمیده برادر من
    پرداخت یارها میبایست کاربرها رو اعتبارسنجی کنند و تا ثابت نشده ادامه بدهند و تا دستوری از مرجع بالا نیومده حق ضبط پول ندارند

مورد دیگه که باید اضافه کنم وقتی شما 1% پول رو نگه داشته و ماباقی رو پرداخت کرده باشید مخصا سالم کار کردید
    پلیس فتا جدیدا(بخاطر تجربه زیاد مشابه) علمش زیاد شده ومیدونه واسطهای خلاف 5-10% از تراکنش رو برمیدارند...
    شما اصلا نگران دادگاه و.. نباشید
    چند موردی که عرض کردم نگه دارید ماباقیش موردی پیش نمیاد

بدون شک مجری قضایی میدونه یک کسب کاربر محور جای اشتباه داره به اندازه مشخص نه از بالاتر از حد استاندارد
    یا حق*/
    وب سایت فراپال !

ببینید دید شما به قضیه دید کاملا مثبتی هستش و همه ی ما دوست داریم چیزی که شما میگید اعمال بشه اما واقعیت این نیست
    اگر درگاه واسطی بعد از چندین تراکنش درگاه رو مسدود میکنه،قسمت برگشت رو مشاهده میکنه و ....... که براساس تجربه مدیریت درگاه واسط به دست اومده سایت رو بررسی میکنند
    مورد خلافی بود درگاه رو میبندن
    به فرض مثال سایت ما در قسمت درخواست درگاه این متن به صورت کامل نمایش داده شده
    لطفا قبل از ثبت درگاه این اطلاعیه را مطالعه نمایید تا در صورت عدم تایید وبسایت جای هیچ سوالی باقی نماند . مشاهده اطلاعیه

از دید شما اینه ما میریم دادگاه مستندات میدیم و میگه بفرمایید شما مجرم نیستید
    اما اینطور نیست وقتی پول به حساب درگاه واسط اومده طرف حساب درگاه واسط هستش حدود چندین هفته تمامی سیستم ها حتی گوشی موبایل رو پلیس فتا میبره کامل بررسی میکنه (اصلا هم براشون مهم نیست که با این سیستم ها پشتیبانی انجام میشه ،واریز انجام میشه و ....)
    علاوه بر اینها این خلاف که صورت میگیره بعد از حدود 10-15 روز مداوم استفاده بشه برای سایت خلاف درگاه رو هم میبندن
    حداقل به مدت یکماه باید مداوم برید در دادگاه یکی بهتون توهین میکنه یکی بهتون دستور میده و ..... که اصلا فضای خوبی نداره دادگاه
    تمامی این ضرر ها باید بخاطر یک درصد این مبالغ باشه
    وقتی به یک نفر اعلام میشه بزرگوار سایتت غیرمجازه استفاده نکن مسدود میشه میره ده تا راه پیدا میکنه برای دور زدن،درگاه واسط هم طبق قوانین خودش سایت رو میبنده
    بعد که سایت رو میبندن درگاههای واسط ،حمله به درگاه واسط شروع میشه اقای فلانی شما به سایت شرط بندی درگاه دادید 20 درصد کارمزد میگیرید پول منو بدید فلان میکنم و بیسان میکنم
    وقتی کاربر به خودش احترام نمیذاره و قوانین رو قبول میکنه الکی بستن حسابشون با کار خلاف کار منطقی هستش
    اینو هم شک نکنید این پولایی که بسته میشه در طول زمان باید برگشت داده بشه البته به دولت نه به کاربر
    در رابطه با بررسی درگاه های واسط که سایت رو بررسی میکنن و تایید میکنن یک مثال بزنم خدمت شما و از ادامه صحبت در تاپیک خودداری میکنم.
    یک موردی که در انجمن دیگه خیلی شلوغ کاری شد،یک کاربر از ما درگاه گرفت سایتشون حدودا ده روز بود ایجاد شد و سایت فروش اکانت اپلودسنتر ها بود،تایید کردیم و ... مشاهده شد که تراکنش روزانه حدود یک میلیون تومان هستش کاملا مشکوک بود و به مدیریت اطلاع دادیم گفتن سایت ما 4 سال هستش فعال و ... برای سئو خوب هستش و اینها خدمتشون اعلام شد که سایت شما باید بررسی بشه تا اتمام بررسی هم هیچ تسویه حسابی انجام نمیشه در روز های بعد کلی تیکت ارسال شد اخطار پولو ندید شکایت میکنم و از این حرفها ما پاسخی ندادیم تا بررسی انجام بدیم که بعد از یک روز تاپیک در انجمن دیگر ایجاد کردند و کلاهبردار و ....
    بعد از کلی بررسی متوجه شدیم سایت فیلم هستش که به یک وب سایت دیگر که برای فروش اشتراک ویژه هستش کاربر رو منتقل میکنن از اونجا اموزش خرید اکانت رو قرار دادن . منتقل میشه به سایت سوم (که درگاه گرفتن) بعد از خرید کد بهشون داده میشه و در سایت دوم استفاده میکنن
    بهشون اعلام کردیم که خانم ......شما اینکارو کردید گفت خوب که چی سایتم مجازه چه ایرادیه داره ،در حالی که اعلام شده چندین جا این کارو نکنید
    اونوقت کاربر ها اعلام میکنند درگاه واسط کلاهبردار هستش و اصلا کاربر گناهی نداره که در واقع این کارها بیشتر به ضرر درگاه واسط هستش و سودی هم ندارد
    پوزش میخوام اگر متن زیاد هستش و سعی کردم بصورت کامل قضیه رو خدمتتون اعلام کنم ایشالله تمامی دوستان و همکاران من موفق باشند

10. کاربران زیر به خاطر این پست از almandata تشکر کرده اند :

zaminzozze 

2 بار تشکر شده در 2 پست
    فقط یک سوال ذهن من رو مشغول کرده اونم اینه مه چرا رو 100 یا 500 هزار درگاه رو نمیبندن؟
    کلی توضیح دادید ولی جواب این قسمت رو ندادید
    با تشکر
    مجله اینترنتی ایما

*شكست بيش از موفقيت آموزنده است*

12. کاربر زیر به خاطر این پست از taranoome تشکر کرده است :

zamin 

vahab00 آواتار ها
    265 بار تشکر شده در 145 پست
    درود
    به نظر منم کار اشتباهی هست مسدود سازی
    من از یک دید دیگه بهش نگاه میکنم
    شما در روز مثلا 10 سایت دارید که خلافکار حساب میشن و درگاهشون بسته میشه و پول مسدود میشه
    از این ده سایت همشون کارشون به دادگاه و... کشیده نمیشه
    خیلی وقت ها مشاهده میشه طرف یک سایت مجاز داشته حالا به هر دلیلی فیلتر میشه (حتی اشتباه فیلترینگ) درگاه هم سریع میبنده و تموم
    هیچ راه بازگشتی هم نیست
    هیچ شکایت و دادگاه هم درکار نیست
    این پول چی میشه ؟
    از اینگونه موارد زیاد هستند .
    کاش یک قوانین واضحی برای اینگونه موارد وجود داشت
    البته بنده خدارو شکر تا به حال اینگونه مشکلی نداشتم اما فقط دیدم و باز معتقدم تا ریگی به کفش نباشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
    نزدیک به 6 ساله با زرین پال (قبلش هم چند واسط دیگه) کار میکنیم و خدارو شکر این بازی ها رو نداشتیم
    وهاب آنلاین : به دنیای whmcs وارد شوید [ کلیک کنید ]

14. کاربر زیر به خاطر این پست از vahab00 تشکر کرده است :

zamin 

adea1371 آواتار ها
    739 بار تشکر شده در 430 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahab00 نمایش پست ها
    درود
    شما در روز مثلا 10 سایت دارید که خلافکار حساب میشن و درگاهشون بسته میشه و پول مسدود میشه
    خیلی وقت ها مشاهده میشه طرف یک سایت مجاز داشته حالا به هر دلیلی فیلتر میشه (حتی اشتباه فیلترینگ) درگاه هم سریع میبنده و تموم
    هیچ راه بازگشتی هم نیست
    این پول چی میشه ؟
    البته بنده خدارو شکر تا به حال اینگونه مشکلی نداشتم اما فقط دیدم و باز معتقدم تا ریگی به کفش نباشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
    نزدیک به 6 ساله با زرین پال (قبلش هم چند واسط دیگه) کار میکنیم و خدارو شکر این بازی ها رو نداشتیم
    شاید ریگی نداشته باشی

شایدم ریگی پیدا نکردن

دوتا موضوع جداست

16. کاربر زیر به خاطر این پست از adea1371 تشکر کرده است :

zamin 

نقل قول نوشته اصلی توسط vahab00 نمایش پست ها
    درود
    هیچ راه بازگشتی هم نیست
    این پول چی میشه ؟
    درود
    ببینید بدون شک تا ریگی تو کفش کسی نباشه پولش رو بلاک نمیکنند
    اما بحث من یک چیز کاملا مشخصه و اونم چرا میزارن خوب بفروشند و بعد اونها رو بلوک میکنند و پولشونم ضبط میکنند و بدون شک برای خودشون خرجش میکنند
    میدونید مثل چیه من به شما پول بدم یک تم بزنید برای سایت شرط بندی شما هم سفارش رو قبول کنید و پیش پرداخت بگیرید و نپرسید برنامه سایتتون چیه و مبلغ دوم هم بگیرید و بعد از چند وقت بهتون بگم تم ما چی شد بگید شرمنده برای سایت شرط بندی تم نمیزنیم گر نمیزنی چرا پولو گرفتی حالا که نمیزنی پولم طرف رو برگشت بزن نه بگی حسابت مسدود شد و اطلاعات برای مراجع قضایی فرستادم منتظر باش بهت زنگ بزنن...!
    بنده خودم بالای 3 نماد و 7-8 درگاه اختصاصی دارم پس نیازی به اینها ندارم اما وظیفه من حکم میکنه وقتی افرادی دارند گوش ملت رو میبرند اطلاع رسانی کنم و تا جای ممکن ملت رو روشن کنیم

ببینید هیچ جای دنیا حق ندارند بدون اینکه مشخص بشه درآمد کاربر به کجا میره در انتها حساب رو ببندن
    همین الان پی پال که شاخ دنیاست حساب یک فرد اگر مشخص بشه ایرانیه(برای مثال میگم) لیمیت میکنه ولیی در انتها بعد از مدتی اجازه برداشت میده اینطوری نیست پوله توسط شرکت آمازون برداشته بشه و ....
    اینکار خلاف هست حالا اون کاربر هرکاری کرده باشه پولش باید یا بهش بدید یا بریزید حساب دادگاه و به کاربر اعلام کنید
    فکر میکنم شفاف منظورم رسوندم پس لطفا به موجب اینکه درآمدتون کمه یا.. پول ملت رو نریزید حساب خودون اگر درآمد نامشروع هست برای همه نامشروع میباشد نه برای کاربر نامشروع ولی برای خودتون گواراست....

18. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها

سلام
    ببینید از ابتدای تاپیک تا آخرش دارم یک موضوع رو میگم
    من کار خلاف این افراد رو تایید نمیکنم و سرویس دهی به اینها هم قابل قبول نیست
    اما شما حق ندارید پول کسی رو ضبط کنید و مثلا اون چندین میلیونی که طبق مدرکی که برای ما فرستادن بلاک کردین کجا میره؟ کی به شما گفته حق دارید بلاک کنید + کدوم psp به شما اجازه داده ار درگاهشون برای واسط استفاده کنید شما هعم الان خلاف کردید و جای بحثش ایینجا نیست ولی الان psp میاد پول شما رو ضبط کنه؟
    هیچ جا ندیدم شما مجوز زدن درگاه واسط بهتون داده شده باشه اگر اشتباه میکنم بفرمایید پس لطفا یک سر برید و شرایط پرداخت یاری و قوانین و حقوق کاربرهاشون رو بخونید

20. کاربر زیر به خاطر این پست از zamin تشکر کرده است :

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین