صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 36 , از مجموع 36

موضوع: تشکیل تیم قوی و پر تعداد برای راه اندازی سایت

راهبر انجمن شاپ کیپر rahintaxir آواتار ها
    1,774 بار تشکر شده در 974 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط حوله بيتا نمایش پست ها
    با سلام و قت بخیر
    این مدل کار کردن قبلا توسط چند نفر پیشنهاد شده و هیچ وقت عملی نیست .اگر قراره همه رایگان کار کنن و زمانی که سایت به درآمد رسید درآمد بین اعضا تقسیم بشه هیچ کس همکاری نمیکنه .این مدل همکاری فقط زمانی به نتیجه میرسه که یک نفر مدیر باشه و به سایرین حقوق پرداخت کنه ..اگر سایت به درآمد رسید سود می کنه واگر نرسید ضرر میکنه . ..
    در این حالتی که شما میگید برای مثال تکلیف دامنه چیمیشه ؟ دامنه به اسم چه کسی هست ؟ همکاری تا چه زمانی ادامه داره ؟ و کلی سوال دیگه که هیچ وقت جواب قانع کننده ای نداره .البته فرصت نشده تاپیک رو کامل بخونم .شاید روش شما یه چیز دیگست و من اشتباه متوجه شدم
    این حالتی که شما میگید، راه اندازی سایت اشتراکی نیست. این میشه مدیریت تک تفره یعنی یه نفر سایت داره و بقیه رو استخدام می کنه. در مورد سایت های استراکی میشه همین کارهای تجاری رو مثال زد مثلاً میشه گفت دو نفر که میان و یه سرمایه رو می زارن وسط یکی بگه فقط من تو سود شراکت دارم و ضرر کاری به بنده ربط نداره؟!
    البته در مورد اعتماد بهتون حق میدم، ولی این مورد رو میشه یا از راه قانونی پیگیر شد یا باید با کسانی هم تیمی شد که سوابق کاری خوبی دارن.
    در مورد صاحب و مالک اجزای سایت بودن که این مورد هم میشه با توافق طرفین حلش کرد
    در مورد ادامه کار هم بستگی به انسجام تیمی داره اگه انتخاب تیم دقیق و با بررسی شرایط باشه میشه زمانی برای انقضای همکاری تعیین نکرد و همکاری مادام العمر باشه ولی اگه وسط کار قرار باشه که گروه از هم جدا بشه میشه اونم یا از راه توافق و یا از راه قانونی اقدام کرد. مثلاً هرکسی به اندازه سمهش توی سایت حق داشته باشه (که این مورد هم باید در بدو همکاری به صورت درصدی تعیین بشه) و در صورت ترک می تونه سهمشو به بقیه اعضای گروه بفروشه

2. کاربر زیر به خاطر این پست از rahintaxir تشکر کرده است :

64 بار تشکر شده در 38 پست
    استارت آپی که دلسوز نداشته باشه شکست میخوره چون همه فقط به فکر $ هست این مردم هنوز لذت کار کردنو درک نکردن و فقط و فقط و فقط به پول فکر میکنن
    همه فقط میخوان مدیریت کنن یا از همون اول بحث پول و سرمایه و وسط میکشن
    اگه استارت آپی مد نظرت هست خودت همه چیزشو به جون بخر و انجام بده یا اگه مایه داری قسمتاییشو که از توان خودت خارجه بده دیگران انجام بدن
    من خودم توی php nodejs اندروید و ... تخصص دارم اونم نه در حد ابتدایی ... ولی واسه استارت آپی که دارم شروع میکنم همه کاری میکنم و اونجاییش که خودم نمیتونم خرج میکنم
    همین دیروز به خودم اومدم دیدم من برنامه نویس چنتا آجر دستمه توی یه خیابون پرت با دمپایی دارم دنبال اره الماسی میگردم چرا ؟ چون تا خودت کاری نکنی هیچکس برات کاری نمیکنه
    اون آجرا برای کار ما یه نیاز اساسی بود ، من کاری ندارم که کی چکار میکنه کار باید انجام بشه
    بجای اینکه توی تلگرام گروه بزنی آستین بالا بزن یه سال دو سال سه سال کار کن هر کاری آنلاین آفلاین ولی فقط کارو بکن همه چیزشم به جون بخر حتی مرگ چون زندگی یعنی کار
    ولی برای احمقا زندگی یعنی پول

4. کاربر زیر به خاطر این پست از be099 تشکر کرده است :

0 بار تشکر شده در 0 پست
    سلام می تونی تو هر زمینه که فعالیت داری در نمایشگاه های مختلف شرکت کنی زیرا غرفه سازی یکی از موثرترین از روش های پر بازده برای بازاریابی می باشد.

mohsenshayan آواتار ها
    36 بار تشکر شده در 24 پست
    سلام جناب فاتحی نتیجه کار رو اعلام کنید و در صورت لزوم بنده باهاتون همکاری میکنم.
    (توی ایران معنی کار تیمی و دسته جمعی رو نمی دونیم یعنی فرهنگش رو نداریم.ان شالله در آینده کارهای تیمی بیشتری شکل می گیره )

7. کاربر زیر به خاطر این پست از mohsenshayan تشکر کرده است :

Ali.Fatehi آواتار ها
    729 بار تشکر شده در 419 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenshayan نمایش پست ها
    سلام جناب فاتحی نتیجه کار رو اعلام کنید و در صورت لزوم بنده باهاتون همکاری میکنم.
    (توی ایران معنی کار تیمی و دسته جمعی رو نمی دونیم یعنی فرهنگش رو نداریم.ان شالله در آینده کارهای تیمی بیشتری شکل می گیره )
    سلام
    گروه راه اندازی شده دوستان صحبت هایی کردن اما قراره ساعتهایی مشخص بشه که همه حضور داشته باشن
    هنوز ایده ای قطعی برای شروع ارائه نشده
    تلگرام به بنده پیام بدین لینک گروه بدم خدمتتون

irandoces آواتار ها
    64 بار تشکر شده در 38 پست
    دوستانی که پست زدند همگی حرف حق را زدند و پیچیدگی کار شراکت و آن هم مدل شراکتی که ما مد نظر داریم خودش جای بحث دارد، بنده در فضای واقعی دو سال کار شراکتی با یک رفیق صمیمی و مورد وثوق داشتم که الان جدا شده ایم و هنوزم مورد وثوق بنده هستند ولی در بحث شراکت مسائلی پیش خواهد آمد جدای بحث اطمینان، به طور مثال نوع طرز تفکر پیشبرد مجموعه کاری که هر شخصی از ظن، تجربه و نگاه های دیگر به آن می نگرد و این خود باعث ایجاد اختلاف شده و به ناچار که یک زوج به طلاق می انجامد شما هم بایستی مهرش را به طلاق واگذاری نمایی، همانطور که در شرایط مساوی به دو نفر مبلغی پول را بدهیم احتمال برد یک نفر و باخت نفر دیگر وجود خواهد داشت که ملغمه ای از تجربه، سیاست و برنامه ریزی طرفین بوده و از طرف دیگر بحث تلاش و زحمت هست که همیشه طرفین در حال مقایسه زحمت تلاش خود و شریک خود هستند که اگر ما یک شخص با گذشت بسیار باشیم بالاخره روزی خواهد رسید که یک شخص، باعث خواهد شد شراکت به بن بست برسد و نهایتا می رسیم به مرحله واگذاری، که در این مورد استارت آپ ما خیلی سخت خواهد شد و خودش یک ماجرا می شود.
    به هر حال این ها تقریبا کلیت جوانب کار است.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234