صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: تجربه تلخ همکاری با این کاربر

abolfazell آواتار ها
    407 بار تشکر شده در 230 پست

Unhappy تجربه تلخ همکاری با این کاربر

سلام و عرض ادب خدمت کاربران شاپکیپر
    به شخصه خودم از این دست تاپیک ها متنفرم
    اما چه کنم که رفتار ناشایست این کاربر بنده رو مجبور به استارت این تاپیک کرد.
    بنده نویسنده محتوای اختصاصی هستم و طبق سفارشی که کاربر ( ایران نشر ) به بنده دادن شروع به نوشتن متنی با 1300 کلمه کردم و طی توافق هزینه این پست میشد 20 هزارتومان
    هر پست حداقل دارای 1000 تا 1500 کلمه
    پست اختصاصی و یا ترجمه از سایت های خارجی
    دارای چند تصویر برای گالری و یکی دو تصویر برای داخل متن بهمراه درج لوگوی سایت بر روی تصاویر
    پر کردن خصوصیات هر دستگاه (شامل 6 ویژگی)
    پر کردن افزونه سئو و سبز شدن آن
    رعایت موارد محتواسازی و سئو و چگالی کلمه کلیدی در متن و ...
    پست نوشته شد برای بازبینی و تایید به ایشون تحویل داده شد
    بهشون گفتم بهم دسترسی به سایت بدید تا براتون پست رو قرار بدم اما فرمودند امکان دسترسی به سایت نیست و باید در لوکال هاست کار کنید ( از اونجایی که تابحال با لوکال هاست کار نکرده بودم رفتم این مورد را فراگرفتم پست را آنجا قرار دادم کار هایی که خواسته بودند رو انجام دادم و بهشون گفتم جناب الان اوکی هست چکار کنم - ایشون فقط در جواب گفتند اوکی )
    بعد از چهار روز بهشون میگم جناب پس چی شد بالاخره
    میگن پست شما این ایرادات رو داره :
    هیچ کلیدواژه‌ی کانونی برای این برگه تعیین نشده است. اگر کلیدواژه‌ کانونی تعیین نشده باشد، نمی‌توان امتیازی محاسبه کرد.

متای توضیحات مشخص نشده است. موتور های جستجو قسمتی از متن صفحه را به جای آن نشان خواهند داد.

هیچ تصویری در این صفحه ظاهر نمی شود، در نظر بگیرید که چند نمونه به طور مناسب اضافه نمائید.
    و مورد بعدی

حداقل يكي دو عكس درون متن
    و ٣-٤ عكس براي البوم محصول
    به ایشون میگم من وقتی دسترسی نداشتم چطور میخواستم براتون توضیحات متا بنویسم
    اصلا من عکس رو باید داخل ورد میفرستادم؟
    بعد از چهار روز میگن ما چون عجله داشتیم خودمون پست را داخل سایت قرار دادیم و فقط بخشی از پول به شما پرداخت میشود.
    با عرض ادب ولی مومن شما دزدی کردی از فایلی که پیش شما امانت بوده

بعد کلی بحث میگه شما تصاویر واتر مارک زده به ما تحویل ندادید؛ بنده همین جا از این کاربر عذر خواهی می کنم آخه من آدرس سایت را داشتم یا این که لوگو بهم داده بودن که روی تصاویر اعمال کنم و کوتاهی از بنده بوده

دیشب تازه به بنده گفتن شما باید متن رو داخل لوکال هاست درست میکردید سپس html برای ما میفرستادید ، بعد از چهار روز

در پایان گفتن تسویه می کنند گفتم پس به خاطر اون مواردی که گفتید ( با اینکه قصور از طرف شما بوده ) 2 هزارتومان از مبلغ کل کسر کنید و مابقی را واریز نمایید
    با کمال پرویی فرمودند 5 الی 10 تومان واریز میشه
    یعنی من برای نوشتن مقاله ای که بالای 3 ساعت ازم وقت گرفته شده 5 تومن بگیرم
    به ایشون میگم داخل شاپکیپر برای این عملکردتون امتیاز منفی میدم
    در جواب گفتند
    ما هم مجبوريم با ذكر دليل امتياز منفي درج كنيم
    واقعیتش من یکی کم آوردم
    بدون اجازه پست بنده رو دزدیدند ، منتشر کردند
    طلبکارانه از من تصاویر واتر مارک زده خواستند در صورتی که من لوگو یا آدرس سایت رو نداشتم
    از بنده پر کردن افزونه سئو خواستن در صورتی که دسترسی نداشتم

حساب کتاب بخش آخر صحبت هاشون برام جالب بود :
    نداشتن تگ هاي h - ٣٠٠٠ تومن
    بولد نكردن كلمات كليدي در متن ٢٠٠٠ تومن
    رعايت نكردن اصول سئو ٥٠٠٠ تومن
    قرار ندادن تصاوير با تگ alt ٢٠٠٠ تومان
    و حالا پیام آخر :
    ١٠ تومان واريز خواهد شد
    نه بيشتر از حقتان نه كمتر
    من موندم ایشون چطور برای بنده حق قائل شدند با چه علمی در مورد تخصص بنده نظر دادند و برای من خطوط قرمز ( نه کمتر نه بیش تر از حقتان ) مشخص کردند؟؟

در نهایت من که مطمئنم ایشون حتی همین 10 تومن هم واریز نمی کنند

اما سایر کاربران در صورتی که قصد همکاری با ایشون رو داشتید حتما قبل از کار پول را دریافت نمایید ، 20 تومان بنده اصلا ارزشی نداشته اما اینکه یکی بنده رو مقصر بدونه ، جسورانه برگرده بگه اگه بهم امتیاز منفی بدی منم امتیاز منفی میدم رو نتونستم تحمل کنم.
    برای جلوگیری از اینکه سایر کاربران نیز به سرنوشت بنده دچار بشوند بنده به ایشون امتیاز منفی میدهم با اینکه میدونم ایشون هم در جواب امتیاز منفی میدن

تمام اسکرین شات ها موجوده اما طبق قوانین انتشار اسکرین شات جرم هست ، درصورتی که ایشون بخواهند اسکرین شات ها هم منتشر خواهد شد.

محتوای این تاپیک با یکی از راهبران انجمن درمیان گذاشته شده است.

در پایان از مدیران محترم درخواست دارم بعد از اثبات ادعای بنده و صحت این تاپیک در صورتی که امتیاز منفی از ایشون گرفتم این مورد حذف بشود

آدرس پستی که بنده نوشتم و ایشون بدون اجازه بنده منتشر کردند :
    ویرایش توسط abolfazell : 2018-08-05 در ساعت 13:57

Kimiagar آواتار ها
    1 بار تشکر شده در 1 پست
    به نظرم حق با شماست و ایشون باید با شما تسویه حساب کامل انجام بدن

64 بار تشکر شده در 40 پست
    سلام.امیدوارم به حقتون برسید.
    اما نتیجه گیری من از فعالیت و کار در این انجمن و انجمن همسایه

1-بالای 90 درصد کاربرها دنبال کار مفت هستن دلیلش هم واضحه اکثرا مدرسه ای و کنکوری هستن یا از قشر مفت خور جامعه و انتظار دارن به اندازه 1 میلیون تومان برای سفارش 100 هزار تومانی کار بشه و برای سفارش 1 میلیون تومانی، 10 هزار تومان پرداخت کنن.
    2-خیلی هاشون قیل از تحویل کار تاکید می کنن زود جواب بده،کار رو سر تایم تحویل بده و ... بعد موقع پرداخت یا تحویل کار که میرسه غیبشون میزنه.
    3-اکثر این افراد متخصص در زمینه طراحی گرافیک،عکاسی،بازاریابی،بر ندینگ،فروشگاه داری،سیاست و ... هستن و معمولا قبل از شروع کار میگن که خودمون وقت نداریم و میخوایم یه نفر دیگه کار رو انجام بده.
    4-تعدادی از این کاربرها حداقل یک یوزر دیگه هم دارن (مولتی یوزر) و در مواقع لزوم کسی که کار رو براشون انجام داده به هر دلیلی تخریب می کنن (ممکنه تخفیف نداده باشه،ممکنه نتیجه کار اون چیزی نبوده باشه که مد نظر داشتن و...)
    و ده ها مورد دیگه

بهترین راه فعالیت در انجمن ها اینه که بعد از مدتی حتما سایت راه اندازی و کاربران رو ملزم به ثبت سفارش و پرداخت وجه فقط از طریق سایت کنید.در غیر اینصورت از شما انتظار تخفیف و خواسته های عجیب و غریبی خواهند داشت.پول رو هم پیش از شروع کار دریافت کنید.
    این سیستم های مضحک ثبت امتیاز رو هم مدیران انجمن باید کلا حذف کنن از این فروم.چون شده وسیله ای برای دریافت اخاذی و تخریب کاربران و هر مولتی یوزری میتونه سوء استفاده کنه از این سرویس.

abolfazell آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kimiagar نمایش پست ها
    به نظرم حق با شماست و ایشون باید با شما تسویه حساب کامل انجام بدن
    تشکر از حضورتون داخل تاپیک
    برای ایشون پ.خ ارسال شده تا داخل تاپیک حضور یابند
    داخل پست اول هم گفتم این مبلغ اصلا ارزشی نداره ولی استدلال های ایشون یکم منو متعجب کرده و اینکه حق رو به خودشون دادن

ساعتی پیش نیمی از هزینه رو واریز کردند.

sajad2012 آواتار ها
    16 بار تشکر شده در 12 پست
    با سلام و احترام
    پستتون کامل هست و نتیجه 1 گوگل رو هم به خودش اختصاص داده, ان شالله این کاربر هم باهاتون کنار میان ,چنین مواردی اصلا ارزش ایجاد تاپیک رو نداره و حتی 20/000 تومن هم ارزش از دست دادن اعتبار رو نداره !
    این تاپیک یه ایده خوبی رو ایجاد میکنه ,ایجاد سایتی برای نویسنده ها و سفارش دهنده ها !
    موفق و موید باشید .
    ویرایش توسط sajad2012 : 2018-08-05 در ساعت 15:07
    زکات علم نشر آن است .

abolfazell آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2012 نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    پستتون کامل هست و نتیجه 1 گوگل رو هم به خودش اختصاص داده, ان شالله این کاربر هم باهاتون کنار میان ,چنین مواردی اصلا ارزش ایجاد تاپیک رو نداره و حتی 20/000 تومن هم ارزش از دست دادن اعتبار رو نداره !
    موفق و موید باشید .
    سلام و عرض ادب
    مجددا میگم هدف من از ایجاد این تاپیک اصلا رسیدن به پول نبوده
    من همون دیشب براشون یه اسکرین از تسویه حساب شبانه با یکی دیگه از مشتریان فرستادم ، این مبلغ حتی درصد کوچکی از اون نیست
    هدف بنده شناخت سایر کاربران نسبت به ایشون هست
    من همون دیشب به ایشون گفتم از خیرش گذشتم اما صبح خودشون نیمی از پول رو واریز کردند.

sajad2012 آواتار ها
    16 بار تشکر شده در 12 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazell نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    مجددا میگم هدف من از ایجاد این تاپیک اصلا رسیدن به پول نبوده
    من همون دیشب براشون یه اسکرین از تسویه حساب شبانه با یکی دیگه از مشتریان فرستادم ، این مبلغ حتی درصد کوچکی از اون نیست
    هدف بنده شناخت سایر کاربران نسبت به ایشون هست
    من همون دیشب به ایشون گفتم از خیرش گذشتم اما صبح خودشون نیمی از پول رو واریز کردند.
    بله متوجه منظورتون هستم ,این موارد رو بعنوان تجربه کاری داشته باشید .موفق باشید

abolfazell آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط dynabanner.com نمایش پست ها
    سلام.امیدوارم به حقتون برسید.
    اما نتیجه گیری من از فعالیت و کار در این انجمن و انجمن همسایه

1-بالای 90 درصد کاربرها دنبال کار مفت هستن دلیلش هم واضحه اکثرا مدرسه ای و کنکوری هستن یا از قشر مفت خور جامعه و انتظار دارن به اندازه 1 میلیون تومان برای سفارش 100 هزار تومانی کار بشه و برای سفارش 1 میلیون تومانی، 10 هزار تومان پرداخت کنن.
    2-خیلی هاشون قیل از تحویل کار تاکید می کنن زود جواب بده،کار رو سر تایم تحویل بده و ... بعد موقع پرداخت یا تحویل کار که میرسه غیبشون میزنه.
    3-اکثر این افراد متخصص در زمینه طراحی گرافیک،عکاسی،بازاریابی،بر ندینگ،فروشگاه داری،سیاست و ... هستن و معمولا قبل از شروع کار میگن که خودمون وقت نداریم و میخوایم یه نفر دیگه کار رو انجام بده.
    4-تعدادی از این کاربرها حداقل یک یوزر دیگه هم دارن (مولتی یوزر) و در مواقع لزوم کسی که کار رو براشون انجام داده به هر دلیلی تخریب می کنن (ممکنه تخفیف نداده باشه،ممکنه نتیجه کار اون چیزی نبوده باشه که مد نظر داشتن و...)
    و ده ها مورد دیگه

بهترین راه فعالیت در انجمن ها اینه که بعد از مدتی حتما سایت راه اندازی و کاربران رو ملزم به ثبت سفارش و پرداخت وجه فقط از طریق سایت کنید.در غیر اینصورت از شما انتظار تخفیف و خواسته های عجیب و غریبی خواهند داشت.پول رو هم پیش از شروع کار دریافت کنید.
    این سیستم های مضحک ثبت امتیاز رو هم مدیران انجمن باید کلا حذف کنن از این فروم.چون شده وسیله ای برای دریافت اخاذی و تخریب کاربران و هر مولتی یوزری میتونه سوء استفاده کنه از این سرویس.
    به نظرم سیستم امتیازدهی مفید بود در صورتی که امتیازات به حق داده میشد .
    واقعیتش ابعاد بحثی که مورد بررسی قرار دادید خیلی گسترده تر از بحث تاپیک بود ، در پایان تشکر از حضورتون داخل تاپیک
    موفق باشید.

64 بار تشکر شده در 40 پست
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazell نمایش پست ها
    به نظرم سیستم امتیازدهی مفید بود در صورتی که امتیازات به حق داده میشد .
    واقعیتش ابعاد بحثی که مورد بررسی قرار دادید خیلی گسترده تر از بحث تاپیک بود ، در پایان تشکر از حضورتون داخل تاپیک
    موفق باشید.
    خوب شما متوجه نمیشید امتیازات به حق داده شده یا به نا حق.پس این سیستم به هیچ عنوان مفید نیست.

حمید. آواتار ها
    476 بار تشکر شده در 264 پست
    البته نمی توان یک طرفه قضاوت کرد لذا بهتر بود کاربر مذکور نیز حرفاشون رو میزدن اما به هر حال جنگ اول به ز صلح آخر است ، هر طور که با هم قرار کردید طبق همان پیش برید.
    پستتون ترجمه است؟
    ویرایش توسط حمید. : 2018-08-05 در ساعت 16:41

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین